Jump to content

Leagoo Elite 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι εννοείς να σου σβησει?
λεω μηπως ξεκαλιμπραστικε γιατι πραγματικα τετοια ωρα ειχα 12%

 

αν ειναι πραγματικοτητα το 66% που βλεπω τωρα το κινητο παει για δεύτερη μερα για πρωτη φορα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σας λειτουργει η διαχειριση των εφαρμογων οταν εχετε πατημενο το κεντρικο κουμπι? γιατι εμενα μια που τις βγαζει και μια που κρασαρει και κανει μινι reboot.. και κατι ακομα.. ποσο ωρα σας κανει να φορτισει οταν ειναι αδεια η μπαταρια?
Link to comment
Share on other sites

σας λειτουργει η διαχειριση των εφαρμογων οταν εχετε πατημενο το κεντρικο κουμπι? γιατι εμενα μια που τις βγαζει και μια που κρασαρει και κανει μινι reboot.. και κατι ακομα.. ποσο ωρα σας κανει να φορτισει οταν ειναι αδεια η μπαταρια?

 

εμενα δεν κρασαρει καθολου.ειναι προβλημα παντως που το εχουν και εξω. τι να πω δεν μπορω να καταλαβω πως καθεται διαφορερικα ή καθε ρομ. εμενα δεν κανει update. μπαταρια για να φορτισει κανενα 4ωρο

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

το κινητο μου βγαζει ανετα πλεον 2 μερες. πριν το εβγαζα το πρωι και το φορτιζα το βραδι. το εχω απο χθες το πρωι με κλεισιμο 4 ωρων το βραδι και ειναι στο 35%.

ανοιχτο wifi μονιμα και 4g

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λοιπον δεν βρισκω πλεον κατι αρνητικό για να μην το παρω....εχω στο μυαλο οτι θα εχω και καποια χαζο προβληματακια αλλα οκ ελπιζω να ειμαι και λιγο τυχερος
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λοιπον δεν βρισκω πλεον κατι αρνητικό για να μην το παρω....εχω στο μυαλο οτι θα εχω και καποια χαζο προβληματακια αλλα οκ ελπιζω να ειμαι και λιγο τυχερος

 

προσωπικα το θεωρω κινητο που εχει τα παντα. απο τον καινουριο χρονο που θα εχω και ηχειο θα ειμαι κομπλε :lol:. επισης πολυ θετικο οτι μιλας κατευθειαν με το εργοστασιο και σου στελνουν ανταλακτικο. ειδικα αν τελιωσει η εγγυηση του, βολευει πολυ περισσοτερο απο το να το στειλεις πισω κινα.

 

η μπαταρια του απο το πρωι 8,15

http://s9.postimg.org/dxfuyug8v/Screenshot_2015_12_19_11_38_29.png

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να κάνω αγορα απο το geekbuying το leagoo elite 1

Λειτουργεί το Paypalμε τα capital control? Ή υπάρχει άλλος τρόπος αγοράς?

Ευχ.

 

απο κει το το πηρα και γω με τον γνωστο τροπο των δυο λογαριασμων απο Paypal..

Link to comment
Share on other sites

απο κει το το πηρα και γω με τον γνωστο τροπο των δυο λογαριασμων απο Paypal..

 

ok το παραγγειλα με αυτο τον τρόπο, συνήθως πόσο χρόνο παράδοσης εχουν?είναι αξιοπιστο site?

Link to comment
Share on other sites

ok το παραγγειλα με αυτο τον τρόπο, συνήθως πόσο χρόνο παράδοσης εχουν?είναι αξιοπιστο site?

 

20 μερες αν και λογο εορτων θα αργησει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα κι εγω εχθες...Μονο ενα θεματακι..Σε ληψη βιντεο στα πρωτα 2-3 δευτερολεπτα μετα στην αναπαραγωγη μου κανει εναν ηχο σαν να φυσαγα στο ηχειο εκεινη την ωρα..Το κανει κ σε εσας;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα κι εγω εχθες...Μονο ενα θεματακι..Σε ληψη βιντεο στα πρωτα 2-3 δευτερολεπτα μετα στην αναπαραγωγη μου κανει εναν ηχο σαν να φυσαγα στο ηχειο εκεινη την ωρα..Το κανει κ σε εσας;

 

το τσεκαρα και γω τωρα γιατι δεν ειχα τραβηξει βιντεο και το κανει και σε μενα.. δεν εχω ιδεα τι ειναι..

Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρα και γω τωρα γιατι δεν ειχα τραβηξει βιντεο και το κανει και σε μενα.. δεν εχω ιδεα τι ειναι..

 

το εχετε τρεξει στον υπολογιστη να δειτε αν ακουγεται? εγω δεν εχω παντως θεμα. δεν ξερω αν βαλω το ηχειο να αποκτησω. τουλαχιστον θα ξερουμε οτι θα φταιει το ηχειο :lol:

Link to comment
Share on other sites

το εχετε τρεξει στον υπολογιστη να δειτε αν ακουγεται? εγω δεν εχω παντως θεμα. δεν ξερω αν βαλω το ηχειο να αποκτησω. τουλαχιστον θα ξερουμε οτι θα φταιει το ηχειο :lol:

 

kαι στον υπολογιστη δυστυχως ακουγεται...

Link to comment
Share on other sites

kαι στον υπολογιστη δυστυχως ακουγεται...

 

 

Πολύ πιθανό bug του λογισμικού. Αν μπορείς ας στείλει κάποιος ένα Mail στη Leagoo.

 

Σε θέμα πάντα απόδοσης-τιμής πως το βλέπεται; Εγώ από 6s plus το χρησιμοποιώ σαν δεύτερο κινητό και όσο περνάνε οι μέρες τι χρησιμοποιώ πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!μου αρεσει παρα πολυ το κινητο και παω να το παραγειλω απο το geekbuying και δεν μπορω να το παρω μεσω paypal!!!!κανω κατι λαθος?επισης ειχα επιλεξει την ems με κοστος γυρω στα 17ε και μου εβγαλε οτι μπορει να εχει και φορο!!!!ξερει καποιος ποσο ειναι ο φορος?:(
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λαρισα και μενω κέντρο., εχω παντου 4g με την wind. Cosmote δεν δοκίμασα. Gps λιγο sygic που εβαλα ηταν οκ. Root εχει κανει ενας http://forum.xda-developers.com/android/general/leagoo-elite-1-5-0-jdi-hd-fingerprint-t3187424/page14

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

5 ειναι η οθόνη

Εφοσον ειναι 5" μηπως κάποιος συντονιστής να διόρθωνε τα στοιχεία της συσκευής στην πρώτη σελίδα;

Link to comment
Share on other sites

 

Επισης αν εισαι απο θεσσαλονικη μπορεις να πας να δεις το leagoo απο κοντα σε ενα μαγαζι που φερνει κινητα της εταιριας(βρισκεται στο κεντρο,κοντα στην ναβαρινου)..Μετα πας και σε ενα παμπλικ να δεις m2 note που ειναι κατα 80% ιδιο με το m1 note....και δες πιο θα σου κανει το κλικ

Ποιο μαγαζι λες φιλε μου για να παω να το δω.

Δεν νομιζω να θεωρηθει διαφήμιση αρα μπορεις να μας ενημερώσεις τους Θεσσαλονικείς.

 

Το κινητο δειχνει πολυ καλη περίπτωση αλκα με ανησυχεί κάπως το μεγεθος της μπαταρίας.

Σε μια μερα χρήσης πόση ωρα ενεργής οθονης βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω 15 μερες τωρα.Ειναι κορυφη δεν εχει καμια απολυτος σχεση με οτι ξερατε.ειναι πολυ καλυτερο.τυχαινει εχωκαι το elite 2 (η κορη μου) καμια σχεση η μερα με τη νυχτα (που το θεωρω εντιμο και καλο τηλ).Ειναι πυραυλος.εγκατεστησα xbmc, kodi και το παει σφαιρα.οθονη φοβερη .ταχυτατο δεν κολαει ποτε και πουθενα οσο και αν προσπαθησα εχει μια αισθητικη

Ποιοτητας και πολυτελιας μακραν πολυ καλυτερο απο αυτο που πληρωνεις .Παραμετροποιεις τα παντα . μπαταρια σωστη 6-10 ωρες συνεχης λειτουργιας σερφ ιντερνετ κλπ η 3 μερες απλα αναμονη και τηλεφ Χαρακτηριστικα τα γνωριζεται απιστευτα.Τι αλλο να ζητισει κανεις απο ενα τηλεφωνοΕιμαι πολυ χαρουμενος που το εχω.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω 15 μερες τωρα.Ειναι κορυφη δεν εχει καμια απολυτος σχεση με οτι ξερατε.ειναι πολυ καλυτερο.τυχαινει εχωκαι το elite 2 (η κορη μου) καμια σχεση η μερα με τη νυχτα (που το θεωρω εντιμο και καλο τηλ).Ειναι πυραυλος.εγκατεστησα xbmc, kodi και το παει σφαιρα.οθονη φοβερη .ταχυτατο δεν κολαει ποτε και πουθενα οσο και αν προσπαθησα εχει μια αισθητικη

Ποιοτητας και πολυτελιας μακραν πολυ καλυτερο απο αυτο που πληρωνεις .Παραμετροποιεις τα παντα . μπαταρια σωστη 6-10 ωρες συνεχης λειτουργιας σερφ ιντερνετ κλπ η 3 μερες απλα αναμονη και τηλεφ Χαρακτηριστικα τα γνωριζεται απιστευτα.Τι αλλο να ζητισει κανεις απο ενα τηλεφωνοΕιμαι πολυ χαρουμενος που το εχω.

 

3 μερες δεν βγαζει ουτε με σφαιρες, οσο για συνεχης λειτουργια νομιζω ειναι στο 4ωρο. 10 ωρες σερφαρισμα ? θα μας τρελανεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...