Jump to content

eStar Crystal Clearview


erevos_csd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετω ολους τους φιλους του φορουμ.

Μια ερωτηση στους εχοντες το ταμπλετ αυτο,θελω να το παρω και γω απο το mediamark στα 179 που το εχει προσφορα και θα ηθελα να μαθω αν παιρνει αναβαθμισεις κανονικα.

Δλδ αν εχει παει στην 4.4 η και στην 5.0 εκδοση adroid.Kαι ακομη αν περνει αναβαθμισεις ευχαριστω εκ των προτερων.

Kαι ακομη μια ερωτηση:Μπορει να παρει πληκτρολογιο μεσω του usb?

Edited by brutalman80
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολους τους φιλους του φορουμ.

Μια ερωτηση στους εχοντες το ταμπλετ αυτο,θελω να το παρω και γω απο το mediamark στα 179 που το εχει προσφορα και θα ηθελα να μαθω αν παιρνει αναβαθμισεις κανονικα.

Δλδ αν εχει παει στην 4.4 η και στην 5.0 εκδοση adroid.Kαι ακομη αν περνει αναβαθμισεις ευχαριστω εκ των προτερων.

Kαι ακομη μια ερωτηση:Μπορει να παρει πληκτρολογιο μεσω του usb?

 

Κάτι έχει πει η eStar στο facebook page της για 4.4, αλλά την 5 πιθανόν όχι.

Λογικά το πληκτρολόγιο θα παίζει, δεν το έχω δοκιμάσει.

Android developer at Singletonapps

www.singletonapps.com

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Το έχω απο της αρχες του χρονου απο media markt και ειναι απλα κορυφη.

Τώρα όμως το καλοκαιρι το εχω βγαλει απο την θήκη διότι ζεματαει ( εφτασε 33 βαθμους ) αλλα και δίχως παει λίγο μετα την λειτουργια στους 32 βαθμούς οπου και σταθεροποιητε ,ειναι νόρμαλ ετσι ????γνωρίζει κάποιος να πει ???

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Βρε Παιδιά καλησπέρα .Δεν βρίσκω σχετικό νήμα για την συσκευή tablet μου και θα χρειαστώ την βοήθεια σας .Εχω σπασμένη οθόνη σε ένα tablet e star Grand hd quad core .Oθόνη ραγισμένη(τζάμι) και δεν ανταποκρίνεται αλλά μόλις βάζω otg και mouse δουλεύει μία χαρά σε όλα .

Βρήκα ένα τζάμι για αλλαγή αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κάνει ...Μπορείτε να μου πείτε εσείς αν ταιριάζει ,αν γνωρίζετε ;

http://www.cosmomarket.gr/...at_id=00860583

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημερα! Μήπως έχει κάνει κανείς αναβάθμιση σε επόμενη έκδοση Android ή έχει βάλει άλλο λειτουργικό γιατί έχουν αρχίσει και κρασαρουν εφαρμογές (Firefox, Viber Facebook )

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...