Jump to content

Lenovo P70t


qash75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδιά απο Δεύτερα που το έχω λειτουργει τέλεια στα παντα. Σε 5 μέρες 2,5 φορες φόρτιση. Ανακοινώθηκε απο την σελιδα της lenovo οτι θα πάρει κ lollipop. :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλη μία απορία.

Πως είναι δυνατόν τα καταστήματα που το έχουν στο skroutz να είναι πιο ακριβά από την wind.

Και μάλιστα με διαφορές από 20-50€.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλος το πήρα απο την lenovo στην Θεσσαλονίκη 299. Είχε μέσα θήκη σιλικόνης κ ζελατίνα οθόνης δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Aν μπορει καποιος κατοχος ας βαλει την εφαρμοφη GSam Battery Monitor , --> φορτιση στο 100% και οταν φτασει να εχει υπολοιπο μπαταριας 10-15% ας μας ανεβασει τα στατιστικα.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Χρηση ram αν μπείτε στις ρυθμίσεις είναι τελείως διαφορετική τιμή απο αυτή που αναφέρεται στο launcher(δεν έχει κανένα θέμα με Ραμ).όσο για το ηχείο μονο αν είναι τέρμα η ενταση χαλάει η ποιότητα ήχου.

Το gps άψογο.

Δυο μηνες λειτουργίας δεν με εχει κανει το παραμικρό λαγκαριαμα η κρασαρισμα. Ανυπομονω και εγώ ν το δω ν τρέχει λολιποπ

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι πως το έχει φέρει η Lenovo Hellas και δεν το πουλάνε στα γνωστά κινέζικα καταστήματα ??? Η τιμή σίγουρα θα ξεκινήσει από 200 δολάρια και θα φτάσει κοντά στα 159-169 δολάρια μέσα στο καλοκαίρι !!!

 

http://www.to2c.com/lenovo/p-series/lenovo-p70.html

http://www.minideal.net/lenovo-p70-4g-lte-4000mah-smartphone-2gb-16gb-android-4-4-mtk6732-quad-core-5-hd.html

Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι πως το έχει φέρει η Lenovo Hellas και δεν το πουλάνε στα γνωστά κινέζικα καταστήματα ??? Η τιμή σίγουρα θα ξεκινήσει από 200 δολάρια και θα φτάσει κοντά στα 159-169 δολάρια μέσα στο καλοκαίρι !!!

 

http://www.to2c.com/lenovo/p-series/lenovo-p70.html

http://www.minideal.net/lenovo-p70-4g-lte-4000mah-smartphone-2gb-16gb-android-4-4-mtk6732-quad-core-5-hd.html

 

 

 

 

 

Το link που έβαλες από το minideal είναι για μία άλλη έκδοση με τετραπύρηνο επεξεργαστή και όχι με τον MTK6752 Octacore.

Το αναφέρω για να μην μπερδευτεί κανείς και το παραγγείλει.

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο λινκ το to2c γράφει

Note :*Lenovo P70 is Pre Sale.

Price is Not Last Price !!!

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ενα θέμα με τα sms. Με λατινικούς χαρακτήρες μου βγάζει 160 ανα μνμ ενω με ελληνικούς 60. Ξέρει κανεις τι ρυθμιζω; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 20 περίπου μέρες κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής και δηλώνω ενθουσιασμένος!

Αψογη λειτουργικότητα, βολικότατο μενού στο οποίο προσαρμόζεσαι αμέσως, πολύ μεγάλη μπαταρία, καλή οθόνη!

Λίγο εδώ με τα μηνύματα και τους 160 χαρακτήρες έχω φάει τα μάτια μου....Σε παλιότερα Lenovo με μια απλή αλλαγή στο Location λυνόταν το πρόβλημα, τώρα δε ξέρω...

 

Από κει και πέρα, αναμένω τη καινούρια Android Version ώστε να δω και απο εκεί βελτιώσεις.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ειδικά σε όσους έχουν ανάγκη απο 2 sim όπως εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 20 περίπου μέρες κάτοχος της συγκεκριμένης συσκευής και δηλώνω ενθουσιασμένος!

Αψογη λειτουργικότητα, βολικότατο μενού στο οποίο προσαρμόζεσαι αμέσως, πολύ μεγάλη μπαταρία, καλή οθόνη!

Λίγο εδώ με τα μηνύματα και τους 160 χαρακτήρες έχω φάει τα μάτια μου....Σε παλιότερα Lenovo με μια απλή αλλαγή στο Location λυνόταν το πρόβλημα, τώρα δε ξέρω...

 

Από κει και πέρα, αναμένω τη καινούρια Android Version ώστε να δω και απο εκεί βελτιώσεις.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ειδικά σε όσους έχουν ανάγκη απο 2 sim όπως εγώ...

 

Εγώ το θέμα με το sms το ελυσα κατεβάζοντας το go sms pro. Υποστηριζει το δικαρτο κ στις ρυθμισεις βάζει συμπαγείς μνμ κ γραφείς με 160/1. Ελπίζω να βοήθησαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το θέμα με το sms το ελυσα κατεβάζοντας το go sms pro. Υποστηριζει το δικαρτο κ στις ρυθμισεις βάζει συμπαγείς μνμ κ γραφείς με 160/1. Ελπίζω να βοήθησαν.

 

Θα ήθελα να υποστηρίζει κάτι μέσα από το ίδιο το λογισμικό τηλεφώνου...Δε μου αρεσει να πηγαίνω σε τρίτες εφαρμογές για τα βασικά...

Τώρα αν δε γίνεται, οκ θα συμβιβαστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει πάρει κανείς την αναβάθμιση lolipop;

Τρίτο τρίμηνο λέει ή lenovo. Οπότε από Ιούλιο αναμένουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξίζει η αγορά αυτου του κινητου? τι λετε οι κατοχοι του?

Με αυτή την τιμή που το δίνουν Ελλάδα http://www.skroutz.gr/s/6237110/Lenovo-P70-16GB.html?keyphrase=p70+lenovo

μακριά και αγαπημένοι .Όταν και αν το βάλουν τα Κινεζομάγαζα το ξανακοιτάμε.

Πολλά τα 300€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...