Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Registry τα series 60 δεν εχουν βεβαια ορισμενα καταλοιπα ορισμενες εφαρμογες αφηνουν.

 

προγραμμα για να τις σβηνω υπαρχει?

 

επισης το ελληνικο ή το αγγλικο pc suite να κατεβασω?

 

μεσω θυρας usb λεει να μεταφερω αρχεια ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρίν λίγο έβαλα στο Gmail μερικά βιντεάκια.

Όσοι πιστοί προσέλθετε :w00t: :up: :yahoo:

 

 

εσύ έβαλες τις τσ*ντ**???? για αρχεία για το 3230 έγινε αυτή η προσπάθεια κι οι άλλοι πορωμένοι με τα προστ***....:mad:

Link to comment
Share on other sites

τα ακολουθo αξεσουαρ τι ακριβως κανει?

 

CELLBOOST Μπαταρία μιας χρήσεως για GSM Nokia

 

επισης λεει να αγορασω για το 3230 τον Ταχυφορτιστή NOKIA (ACP12E) ?

 

 

παντως αν το πληκτρολογιο που προεξεχει απο το υπολοιπο κινητο ηταν slide up τοτε το κινητο θα ηταν ολα τα λεφτα πραγματικα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας!

 

Εχω το 3230 και προσωπικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος (value for money).

Τωρα ο ανηψιος μου θελει να παρει ή το 3230 ή το 6670 που ειναι καπως κοντα στη τιμη.

Θα ηθελα τη γνωμη σας (μια και δεν εχω αποψη..)

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα,δεν μπορω να περασω τις ρυθμισεις των ΜΜS της cosmote στο 3230 μου εδω και πολυ καιρο...

Μπορει καποιος να βοηθησει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα,δεν μπορω να περασω τις ρυθμισεις των ΜΜS της cosmote στο 3230 μου εδω και πολυ καιρο...

Μπορει καποιος να βοηθησει;

 

Θα σου συνιστούσα να πας σε κάποιο oteshop και να σου ρυθμίσουν το κινητό.

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα με το wap στην ΤΙΜ και πήγα σε ένα από τα μαγαζιά τους και μου το έφτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Our system indicates unusual usage of your account. In order to protect Gmail users from potentially harmful use of Gmail, this account has been disabled for up to 24 hours.

 

If you are using any third party software that interacts with your Gmail account, please disable it or adjust it so that its use complies with the Gmail Terms of Use. If you feel that you have been using your Gmail account according to the Terms of Use or otherwise normally, please contact us at gmail-lockdown@google.com to report this problem.

 

 

 

 

προσπαθούσα να μπω στο gmail με το πρόγραμμα για το windows explorer και δεν με έβαζε. Μετά προσπάθησα να μπω στο gmail από τον internet explorer mou(mozilla firefox) και μου έβγαλε το παραπάνω μήνυμα.:mad:

 

that is a very serious problem!!!!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

προσπαθούσα να μπω στο gmail με το πρόγραμμα για το windows explorer και δεν με έβαζε. Μετά προσπάθησα να μπω στο gmail από τον internet explorer mou(mozilla firefox) και μου έβγαλε το παραπάνω μήνυμα.:mad:

 

that is a very serious problem!!!!!!!!!!!:mad:

 

ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ :(

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα...Και πανω που θα ανεβαζα αλλα 20Mb...Αν ενεργοποιηθει ξανα ο λογαριασμος ,υπαρχει αλλος τροπος για upload? Μαλλον το gmail drive τους ενοχλησε... :(

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

dld αν καταλαβα καλα ειναι μια συσκευη την οποια την συνδεεις στον υπολογιστη πρωτα, αφου βαλεις μεσα σε αυτη μια καρτα μνημης , και μεταφερεις τα αρχεια με drag 'n' drop και υστερα βαζεις το κινητο στον reader και μεταφερει τα αρχεια απο την καρτα μνημης στο κινητο?

 

στο κουτι τι δινει? καλωδιο ή bluetooth?

 

το οποιο να υποθεσω οτι το δινουν στο πακετο?

 

 

δλδ δεν εχει καμμια σχεση με το μονοφωνικο/πολυφωνικο, αλλα με το mono/stereo, ετσι?

 

 

τι φορτιστη να ζητησω? ο card reader ειναι ενα μοντελο ή εχει πολλα? ποιον να προτιμησω? δλδ με τον card reader δεν θα χρειαστω τιποτα αλλο? ( εκτος απο pc,Κινητο και mmc? )

 

και πρεπει να περιμενω παντα 2-2.5 ωρες για την φορτιση ή μπορω να την διακοψω? επισης μπορω να χειροζομαι το κινητο ενω φορτιζεται?

 

αν και ο επεξεργαστης του ειναι πιο αργος και απο αυτον του sx1. απο την αλλη για 3αρι μπορει να ειναι υπεραρκετος..

 

οι εφαρμογες αφοτου τις απεγκαθιστω γεμιζουν τιποτα την registry? ( αν υπαρχει κιολας.. )

 

ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια!

Στον card reader βαζεις την mmc και μετα αφου περασεις σε αυτην οτι θες την ξαναβαζει στο κινητο.Αν εχεις περασει προγραμματα με εναν file explorer θα τα βρεις και θα τα εγκαταστησεις μεσα απο το κινητο...

Το κουτι δεν δινει τροπο για συνδεση με pc.

To handsfree το εχει το κουτι.

Για φορτιστη τον ACP 12Ε αν δεν σε ικανοποιει αυτος που εχει το κουτι.Καλο ειναι να μην διακοπτεις τη φορτιση για καλυτερη αποδοση της μπαταριας.Δεν ειπαμε ομως να μην το σηκωνεις οταν σου τηλ.! :D

Το Ελληνικο pc suite.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

φιλε εισαι ολα τα λεφτα! ευχαριστω και παλι!!!

 

εφοσον θα μεταφερω τα δεδομενα με card reader , σε τι θα μου χρησιμευσει το pc suite?

 

hotswap υποστηριζει?

 

card reader το πλαισιο δεν πουλαει. απο που μπορω να αγορασω εναν?

Link to comment
Share on other sites

φιλε εισαι ολα τα λεφτα! ευχαριστω και παλι!!!

 

εφοσον θα μεταφερω τα δεδομενα με card reader , σε τι θα μου χρησιμευσει το pc suite?

 

hotswap υποστηριζει?

 

card reader το πλαισιο δεν πουλαει. απο που μπορω να αγορασω εναν?

To pc suite μαλλον σε τιποτα...Αλλα εκει ειναι η διαφορα.Οτι με το καλωδιο μπορεις να κανεις full back up ολα τα δεδομενα του τηλεφωνου και αν χρειαστει να κανεις format στο κινητο καποια στιγμη να τα ξαναπερασεις ολα σε 15 λεπτα...Ενω με το card reader μονο τα δεδομενα της καρτας...

Ναι εχει hot swap.

Για card reader στα carefour, σε καποιο μαγαζι με pc εκτος του πλαισιου..Δεν ξερω.Ενα φεγγαρι ειχε και το Lidl με 15€...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

to IRREMOTE 1.10 mporeis na mou to steileis???tha eimai eygnomon...

mail.. grkitt1@yahoo.gr

eyxaristo...

Εχεις Mail ;)

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα. επειδη αυριο ή μεθαυριο θα το παρω το κινητακι, θελω απο τωρα να κατεβασω εφαρμογες και παιχνιδια. αυτα που προτεινονται στις ενοτητες "παιχνιδια" , "εφαρμογες" , "προγραμματα για series 60" κανουν ετσι?

 

ξερει κανεις καποιο website? καποιο καναλι στο irc? server?

 

Αλλα για full back up

 

οταν λες full backup τι ακριβως εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα. επειδη αυριο ή μεθαυριο θα το παρω το κινητακι, θελω απο τωρα να κατεβασω εφαρμογες και παιχνιδια. αυτα που προτεινονται στις ενοτητες "παιχνιδια" , "εφαρμογες" , "προγραμματα για series 60" κανουν ετσι?

 

ξερει κανεις καποιο website? καποιο καναλι στο irc? server?

 

 

 

οταν λες full backup τι ακριβως εννοεις?

Στo http://www.iphone-forum.org Kανεις μια free εγγραφη και στο forum θα βρεις αρκετα προγραμματα ;)

 

Full back up εννοω και τις ρυθμισεις του τηλ.Τις επαφες,το ημερολογιο,τα προγραμματα της μνημης,ολα σε ενα αρχειο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera sas...kenurios+Egw sto section mia+shmera edwsa to k700+phra to 3230...na kanw mia erwthsula an+den kserw ama einai to swsto meros na postarw

Exw ma700+620 +8elw me to ena h ton allo tropo na steilw sto kinhto mu....ginetai+an nai ti drivers-progs xreiazomai?efxaristw ektwn proterwn

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Στo http://www.iphone-forum.org Kανεις μια free εγγραφη και στο forum θα βρεις αρκετα προγραμματα

 

ωραιο με πολυ υλικο, αλλα δεν βρισκω ενοτητα για το 3230. στις ενοτητες που λεει nokia s60 apps/games, εκεινα θα λειτουργουν στο 3230? γιατι εκει λεει : Post here your 3650, 3660, 6260, 6600, 6620, 7610, 7650, 7710, n-Gage, n-Gage2 ,SX1 Apps/games. το 3230 δεν το εχει.

 

οταν υπαρχει καποιο theme/game για το 6630 ή για το 7610, θα μπορει να μπει και στο 3230 παντα?

Link to comment
Share on other sites

ωραιο με πολυ υλικο, αλλα δεν βρισκω ενοτητα για το 3230. στις ενοτητες που λεει nokia s60 apps/games, εκεινα θα λειτουργουν στο 3230? γιατι εκει λεει : Post here your 3650, 3660, 6260, 6600, 6620, 7610, 7650, 7710, n-Gage, n-Gage2 ,SX1 Apps/games. το 3230 δεν το εχει.

 

οταν υπαρχει καποιο theme/game για το 6630 ή για το 7610, θα μπορει να μπει και στο 3230 παντα?

 

1.ναι, τα περισσότερα κάνουν

2.αυτά που είναι για το 7610 κάνουν σχεδόν πάντα (και του 6630-δεν ξέρω για τα themes,επειδή το 6630 ειναι symbian8)

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα...Και πανω που θα ανεβαζα αλλα 20Mb...Αν ενεργοποιηθει ξανα ο λογαριασμος ,υπαρχει αλλος τροπος για upload? Μαλλον το gmail drive τους ενοχλησε... :(

 

μήπως μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το peer2mail αντί για το gmail drive?????

 

http://www.peer2mail.com/
http://www.download.com/Peer2Mail/3000-2196_4-10383817.html?tag=lst-0-1

Link to comment
Share on other sites

τι ειδων παιχνιδια υπαρχουν και τι προγραμματα χρειαζομαι για να τα ανοιξω?

 

Φιλε μου κοιτα στο http://www.my-symbian.com για να δεις μια πληρη λιστα.Και μετα με το pc suite μπορεις να κανεις την εγκατασταση.

 

Θα σε παρακαλεσω να διαβασεις απο την αρχη ΟΛΟ το Thread γιατι αυτα που ρωτας ειναι χιλιοειπωμενα :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οποιος card reader δεχεται mmc τοτε εννοειται οτι παιρνει και rs-mmc με το ειδικο ανταπτορακι της καρτας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...