Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά πάλι χάλια το myphone στο Tapatalk;;; προχτές μου ζήτησε πάλι login και από τότε στο subscribed μου έχει μόνο 5 topic!και στο participated μόνο 12!συν το παλιό θέμα να μην τα δείχνει με την σειρά! έλεος πια εσείς οι admin δεν ακούτε τι λέμε;;;

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ζητάει κάθε 24ωρο να κάνω login, εντάξει λίγο σπαστικό αλλά κανένα άλλο πρόβλημα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ζητάει κάθε 24ωρο να κάνω login, εντάξει λίγο σπαστικό αλλά κανένα άλλο πρόβλημα.
γιατί εσένα στα subscribed στα έχει με την σειρά; πάνω πανω τα πιο νέα και προς τα κάτω τα πιο παλιά;
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fuorigioco1981 said:
4 ώρες πριν, guy_fawkes said:
εμένα μου ζητάει κάθε 24ωρο να κάνω login, εντάξει λίγο σπαστικό αλλά κανένα άλλο πρόβλημα.

γιατί εσένα στα subscribed στα έχει με την σειρά; πάνω πανω τα πιο νέα και προς τα κάτω τα πιο παλιά;

Να σου πω την αλήθεια αυτό ποτέ δεν το πρόσεξα! 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, fuorigioco1981 said:

ρε παιδιά πάλι χάλια το myphone στο Tapatalk;;; προχτές μου ζήτησε πάλι login και από τότε στο subscribed μου έχει μόνο 5 topic!και στο participated μόνο 12!συν το παλιό θέμα να μην τα δείχνει με την σειρά! έλεος πια εσείς οι admin δεν ακούτε τι λέμε;;;
 

Εμένα δεν κάνει login εδώ και μερικές μέρες στο myphone.

Δοκίμασα πάλι το password και δεν φταίει αυτό γιατί μπαίνει μια χαρά από browser.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, fuorigioco1981 said:
5 ώρες πριν, guy_fawkes said:
Να σου πω την αλήθεια αυτό ποτέ δεν το πρόσεξα! 

εσύ ποιο tab βλέπεις;

το είδα πριν απο λίγο, έχει κανονικά με ημερομηνίες και ώρες, πιο πάνω τα νέα και πιο κάτω τα παλιά, απλά πρέπει να κάνω login συνέχεια!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

το είδα πριν απο λίγο, έχει κανονικά με ημερομηνίες και ώρες, πιο πάνω τα νέα και πιο κάτω τα παλιά, απλά πρέπει να κάνω login συνέχεια!
είσαι σίγουρος ότι το subscribed τα έχει με την σειρά; χρονολογικά; για ξανά δες! επίσης ποιο Tapatalk έχεις το λεγόμενο Pro η το απλό; (όπως είναι τώρα στα τα 2 στο play store με αυτά τα ονόματα λέω)
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fuorigioco1981 said:
1 hour ago, guy_fawkes said:
το είδα πριν απο λίγο, έχει κανονικά με ημερομηνίες και ώρες, πιο πάνω τα νέα και πιο κάτω τα παλιά, απλά πρέπει να κάνω login συνέχεια!

είσαι σίγουρος ότι το subscribed τα έχει με την σειρά; χρονολογικά; για ξανά δες! επίσης ποιο Tapatalk έχεις το λεγόμενο Pro η το απλό; (όπως είναι τώρα στα τα 2 στο play store με αυτά τα ονόματα λέω)

το απλό έχω, σήμερα που το είδα ήταν με χρονολογική σειρά και τώρα έτσι είναι.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

το απλό έχω, σήμερα που το είδα ήταν με χρονολογική σειρά και τώρα έτσι είναι.

Έχει τα αδιάβαστα πρώτα; Μετά την αλλαγή του site,αυτό δεν λειτουργεί σωστά σε κανένα. Πως γίνεται εσύ να μην έχεις τέτοιο θέμα;


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SERS1612 said:


Έχει τα αδιάβαστα πρώτα; Μετά την αλλαγή του site,αυτό δεν λειτουργεί σωστά σε κανένα. Πως γίνεται εσύ να μην έχεις τέτοιο θέμα;


Sent from my iPad using Tapatalk

Να στα βγάλω και screenshot αν θελεις, τα αδιαβαστα είναι πρώτα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η καρτέλα Subscribed ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΌΡΟΥΜ δεν λειτουργεί πλέον με χρονολογική σειρά.
Τουλάχιστον για την έκδοση pro. Εδω κ χρόνο συμβαίνει αυτό κ το είχα αναφέρει κ στους δημιουργούς του Tapa


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Η καρτέλα Subscribed ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΌΡΟΥΜ δεν λειτουργεί πλέον με χρονολογική σειρά.
Τουλάχιστον για την έκδοση pro. Εδω κ χρόνο συμβαίνει αυτό κ το είχα αναφέρει κ στους δημιουργούς του Tapa



Tapa


άρα δεν φταίει το myphone;
και για το ότι στην tab participated έχει σε εμένα μόνο 24 θέματα από τα 200 τόσα φταίει το Tapatalk η το myphone.gr;

Link to comment
Share on other sites

άρα δεν φταίει το myphone;
και για το ότι στην tab participated έχει σε εμένα μόνο 24 θέματα από τα 200 τόσα φταίει το Tapatalk η το myphone.gr;

Δεν ειναι θέμα tapa.
Στα υπολοιπα φόρουμ μου δείχνει ολα τα θέματα (πάνω απο 30 που ειμαι εγγεγραμμένος).
Στo myphone κ σε κάποια άλλα, πρέπει να κάνεις !!αργά!! το scroll για να τα φορτώσει.
Μαλλον αργεί να πάρει τα δεδομένα απο συγκεκριμένα σιτε, λογω κατασκευής τους.


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θέμα tapa.
Στα υπολοιπα φόρουμ μου δείχνει ολα τα θέματα (πάνω απο 30 που ειμαι εγγεγραμμένος).
Στo myphone κ σε κάποια άλλα, πρέπει να κάνεις !!αργά!! το scroll για να τα φορτώσει.
Μαλλον αργεί να πάρει τα δεδομένα απο συγκεκριμένα σιτε, λογω κατασκευής τους.


Tapa

όχι εμένα δείχνει μόνο τα 24.
Link to comment
Share on other sites

Η καρτέλα Subscribed ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΌΡΟΥΜ δεν λειτουργεί πλέον με χρονολογική σειρά.
Τουλάχιστον για την έκδοση pro. Εδω κ χρόνο συμβαίνει αυτό κ το είχα αναφέρει κ στους δημιουργούς του Tapa


Tapa


Έχω την Pro έκδοση σε Android και βλέπω κάποια φόρουμ να δείχνουν τα θέματα στην καρτέλα subscribed με χρονολογική σειρά. Αυτό και μερικές ακόμα λειτουργικές λεπτομέρειες, εξαρτώνται απολύτως από τη σωστή εφαρμογή και ενημέρωση του Tapatalk από τον διαχειριστή κάθε φόρουμ.
Link to comment
Share on other sites

Η καρτέλα Subscribed ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΌΡΟΥΜ δεν λειτουργεί πλέον με χρονολογική σειρά.
Τουλάχιστον για την έκδοση pro. Εδω κ χρόνο συμβαίνει αυτό κ το είχα αναφέρει κ στους δημιουργούς του Tapa


Tapa


Δεν ισχύει αυτό. Ούτε στο pro, ούτε στο άλλο. Είναι θέμα του myphone.gr και προέκυψε μετά την αλλαγή του site.

https://myphone.gr/forum/index.php?/topic/188662-Πρόβλημα-tapatalk#entry7021743

Ούτε το link λειτουργεί σωστά!

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk



163267726c518080d1a03acf8a19e438.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
σήμερα έγινε αναβάθμιση Tapatalk pro και βλέπω φτιάχτηκαν οι ειδοποιήσεις στο myphone;!
μια φορα μου είχε συμβεί για ολα τα φορουμ. Έγραψα στο ταπα το πρόβλημα κ μου το διόρθωσαν


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Σήμερα δεν μπορώ να μπω στο myphone με το Tapatalk, γράφει ότι και καλά δεν έχω internet! 

Έχω παλαιότερη έκδοση Tapatalk, φταίει άραγε αυτό; 

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα; 

Link to comment
Share on other sites

έχω την τελευταία και εξαφανίστηκε το myphone απ'το Tapatalk, μήπως τράβηξε κάποιος την πρίζα; 😱

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, patrickdrd said:

έχω την τελευταία και εξαφανίστηκε το myphone απ'το Tapatalk, μήπως τράβηξε κάποιος την πρίζα; 😱

το ίδιο και σε εμένα,δεν το βγάζει και στην αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...