Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει ενημερωθεί η ομάδα των developers. Γενικώς, όλα τα θέματα και προβλήματα που έχουν προκύψει από τη μετάβαση στο νέο φόρουμ, δεν άπτονται των αρμοδιοτήτων των μελών της ομάδας διαχείρισης.

Ευχαριστώ για την απάντηση.
Αυτό είναι απολύτως κατανοητό. Αλλά προφανώς και δεν μπορούμε να έχουμε απευθείας επικοινωνία με τους developers.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Ευχαριστώ για την απάντηση.
Αυτό είναι απολύτως κατανοητό. Αλλά προφανώς και δεν μπορούμε να έχουμε απευθείας επικοινωνία με τους developers.


Sent from my iPad using Tapatalk
Προφανώς, αλλά οι moderators οφείλουν να ενημερωθούν από τους dev ή άλλους stakeholders και να δώσουν μια απάντηση στα δεκάδες ερωτήματα των μελών του φόρουμ γύρω από αυτό το θέμα.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Άντε πάλι τα ίδια, γκρινια. Το γνωρίζουν το θέμα, ε αυτό δεν σημαίνει ότι θα λυθεί άμεσα. Μπορεί να μην λυθεί και ποτέ! Τι να κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλο μου κολλάει το Tapatalk, αλλά το κρατάω γιατί βαριέμαι να μπαίνω από browser έχει χαλάσει πολύ.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mπαινω μόνο από τάπα όσο το υποστηρίζει το φόρουμ (με όλες τις δυσκολίες).
Αν κοπεί κ αυτό, θα περιοριστεί η επισκεψιμότητα μου όπως έχει γίνει κ με άλλα σιτε που έχω ενημέρωση μόνο από τα θέματα που ακολουθώ, επειδή έρχονται mail

-----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αργεί αρκετά να ανοίξει... Θέλει αναβάθμιση; Μήπως με παλιότερη έκδοση δουλεύει καλύτερα;

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την 7.3.6 και δουλεύει σωστά {εκτός από την καρτέλα με αυτά που ακολουθείς, που είναι θέμα του φορουμ)

-----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα σφαίρα πάει.
Έχουν ειπωθεί και στο παρελθόν. Να μην λέμε τα ίδια. Εγώ είμαι σε αρκετά forum μέλος και σε ορισμένα που δεν έχουν tapatalk. Είμαι μέλος για τα θέματα που υπάρχουν και όχι γιατί είναι στο tapatalk. Τώρα αν κάποιος θέλει να αποχωρήσει επειδή δεν υποστηρίζεται το tapatalk, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ανακοινώσει. Στο καλό και να μας γράφει!
Και σε αυτό το σημείο θα ξανά πω ένα μπράβο στους διαχειριστές για τη σωστή λειτουργία του forum.






Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα σφαίρα πάει.
Έχουν ειπωθεί και στο παρελθόν. Να μην λέμε τα ίδια. Εγώ είμαι σε αρκετά forum μέλος και σε ορισμένα που δεν έχουν tapatalk. Είμαι μέλος για τα θέματα που υπάρχουν και όχι γιατί είναι στο tapatalk. Τώρα αν κάποιος θέλει να αποχωρήσει επειδή δεν υποστηρίζεται το tapatalk, δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το ανακοινώσει. Στο καλό και να μας γράφει!
Και σε αυτό το σημείο θα ξανά πω ένα μπράβο στους διαχειριστές για τη σωστή λειτουργία του forum.







Εσύ γιατί επιτιθεσαι σε όποιον αναφέρεται στα προβλήματά που έχει το forum στο Tapatalk; Τι φάση;

Επίσης... Για ποιον λόγο δεν γίνεται διαγραφή μηνυμάτων ή έστω σύσταση από την διαχείριση ενώ είναι off topic και με μόνο σκοπό την αντιπαράθεση.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ γιατί επιτιθεσαι σε όποιον αναφέρεται στα προβλήματά που έχει το forum στο Tapatalk; Τι φάση;

Επίσης... Για ποιον λόγο δεν γίνεται διαγραφή μηνυμάτων ή έστω σύσταση από την διαχείριση ενώ είναι off topic και με μόνο σκοπό την αντιπαράθεση.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρωτον δεν επιτιθομαι σε κανεναν, τη γνωμη μου λέω. Καμία όρεξη για αντιπαράθεση. Απλά κάποιοι πρέπει να καταλάβουν επιτέλους ότι κουράζουν.
Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να γίνονται και διαγραφή των μηνυμάτων που είναι copy paste και τα έχουμε ξανά διαβάσει 100 φορες. Αλλά όπως βλέπεις δεν γίνεται. Δημοκρατία έχουμε. Αλλα κουράζει το θέμα , τα ίδια και τα ίδια. Ξεκίνησε η γκρίνια ότι δεν υποστηρίζεται το Tapatalk, ενώ τα παιδιά όπως φάνηκε έκαναν πολλές προσπάθειες για να γίνει εφικτό αυτό. Τώρα έχουμε τη γκρίνια δεν μπαίνουν σε σειρά.
Το είπατε μια, το είπατε δύο.... Δεν έγραψα τίποτα! Αλλά έλεος! 100 φορές κουράζει, αγανάκτησα και έγραψα! Δηλαδή τι πιστεύετε, ότι αν το γράψετε 100 φορές θα αλλάξει κάτι? Φαντάζομαι το γνωρίζουν οι admin από την 1η φορά που γράφτηκε. Στο κάτω κάτω φαντάζομαι οτι το έχουν διαπιστώσει και οι ίδιοι.
Το θεωρείς εσύ σωστό να γράφεται κατι 100 φορές, με την πρόταση αν δεν διορθωθεί θα φύγω από το φόρουμ? Τέλος πάντων, πολύ ασχολήθηκα.
Καλημέρα...


Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συζήτηση για το Tapatalk γίνεται εδώ. Δλδ τι θα λέμε; Όλα καλά και ωραία; Δεν παραπονιέμαι. Εμένα μου αρκεί που λειτουργεί έστω και με κάποια προβλήματα. Αλλά το να αναφερόμαστε προσωπικά στον άλλο του στιλ αν σου αρέσει δεν είναι ωραίο. Και η δύναμη των φόρουμ είναι στα μέλη τους. Αν ξεκινήσουμε να διώχνουμε ο ένας τον άλλο θα μείνεις εδώ για τους developers και τους admin; Προσωπικά εγώ θα είμαι ο πρώτος που θα φύγει αν βγει κάποιος από αυτούς και πει σε όποιον αρέσει κι αν. Εντάξει δε ζητάω παραπάνω να το ξεκαθαρίσω. Μου αρκεί που λειτουργεί. Δεν μπορούν, δεν θέλουν, δεν γίνεται αυτό είναι. Αλλά ο σεβασμός μεταξύ μας είναι απαραίτητος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχετε άλλοι πρόβλημα στο να ανοίξετε link από Tapatalk;
Έχω τον τελευταίο καιρό αρκετό θέμα με το άνοιγμα των link's!
Το κινητό μου είναι root, έχω AdAway και στη "Λευκή λίστα" έχω το:
*.viglink.com
και το
*.redirect.viglink.com
Είχα διαβάσει παλαιότερα ότι αυτά βάζουμε για να μην έχουμε θέμα.
Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο;
Screenshot_20220215-221221

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...







Φίλε μου συζήτηση για το Tapatalk γίνεται εδώ. Δλδ τι θα λέμε; Όλα καλά και ωραία; Δεν παραπονιέμαι. Εμένα μου αρκεί που λειτουργεί έστω και με κάποια προβλήματα. Αλλά το να αναφερόμαστε προσωπικά στον άλλο του στιλ αν σου αρέσει δεν είναι ωραίο. Και η δύναμη των φόρουμ είναι στα μέλη τους. Αν ξεκινήσουμε να διώχνουμε ο ένας τον άλλο θα μείνεις εδώ για τους developers και τους admin; Προσωπικά εγώ θα είμαι ο πρώτος που θα φύγει αν βγει κάποιος από αυτούς και πει σε όποιον αρέσει κι αν. Εντάξει δε ζητάω παραπάνω να το ξεκαθαρίσω. Μου αρκεί που λειτουργεί. Δεν μπορούν, δεν θέλουν, δεν γίνεται αυτό είναι. Αλλά ο σεβασμός μεταξύ μας είναι απαραίτητος


Σεβασμός εννοείται ότι υπάρχει. Όπως λες συζήτηση για το tapatalk γίνεται. Οποτε καλό είναι να αναφέρουμε ότι όλα λειτουργούν κανονικά και τέλεια! Δεν ειναι κακό μια ηθική επιβράβευση σε όσους ασχολούνται για τη σωστή λειτουργία, δεν φτιάχνονται τα προβλήματα μόνα τους.
Αλλά όπως βλέπεις το συγκεκριμένο θέμα έχει μετατραπεί από κάποιους σε "ΠΑΡΑΠΟΝΑ για το Tapatalk και αν δεν λειτουργεί σωστά θα φύγουμε!" Δεν υπάρχει έτσι σεβασμός για το φορουμ αλλα ενδιαφερονται καποιοι μονο για την ευκολια τους, που την παρεχει το tapatalk. Πέφτουν να τους φάνε , όχι για τη λειτουργία του φόρουμ αλλά για το Tapatalk.
Tragic!



Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μετά από τόσο καιρό, δεν βρέθηκε κάνεις να ασχοληθεί με τα προβλήματα του forum στο Tapatalk;
Νομίζω ότι πλέον δεν υπάρχει κανένας σεβασμός από τους υπεύθυνους του forum, προς τα μέλη του. Είναι πολύ λυπηρό όλο αυτό...


Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. Πλέον λειτουργεί καλά.
Βέβαια υπάρχει και η επιλογή να μπεις από chrome κτλ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. Πλέον λειτουργεί καλά.
Βέβαια υπάρχει και η επιλογή να μπεις από chrome κτλ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και σε εμένα δουλεύει μια χαρά.

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα tapatalk 8 χρονια. Απο περσι που αλλαξε το φορουμ με βολευει περισσοτερο μεσω browser...

Link to comment
Share on other sites

πως δουλεύει σωστά ρε παιδιά ακόμα στο subscribed τα έχει με άλλα αντί άλλων σειρά!εγώ αυτό θέλω μόνο να φτιαχτεί
Το προβλημα με τα subscribed το ειχα, οπως επίσης πριν κάνα μήνα, σταμάτησαν να μου έρχονται κ ειδοποιήσεις (ήχοι) απ ολ τα φόρουμ που παρακολουθώ.
Νόμιζα πως ειχα παλιά έκδοση. Εβαλα νεώτερη κ πάλι τίποτα. Στο κινητό - ταμπλετ, όλες οι ρυθμίσεις ειδοποιήσεων (εφαρμογής κ ρυθμίσεις συσκευής) ήταν ανοιχτές.
Έστειλα μαιλ στο support του Tapa "είδα στο google κ στο φόρουμ τους, ότι κι άλλοι έχουν πρόβλημα), κ αφου μου απάντησαν να τους στείλω, σε ποιο μαιλ είναι συνδεδεμένη η εφαρμογή, τους το έστειλα κ ως "δια μαγείας" μετά από λίγο μου ήρθε ήχος ειδοποίησης από ένα τοπικ που παρακολουθώ"
Και τα subscribed ψιλό έφτιαξαν. 1-2 τοπικ ξεφεύγουν από τα "πρόσφατα".
Στείλε μαιλ στο support του ταπα.

Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. Πλέον λειτουργεί καλά.
Βέβαια υπάρχει και η επιλογή να μπεις από chrome κτλ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και σε εμένα δουλεύει μια χαρά.

Tapa

Δηλαδή εσείς στα θέματα που παρακολουθείτε, βλέπετε πρώτα αυτά που έχουν αδιάβαστα posts. Επίσης βλέπετε κανονικά τα προσωπικά μηνύματα μέσα από το Tapatalk.
Αν ναι... Τότε δεν έχετε πρόβλημα... Αλλά δεν νομίζω.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες κ το ακριβώς απο πανω ποστ μου

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δει ... Αυτά που σε ρώτησα δουλεύουν σωστά;

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δει ... Αυτά που σε ρώτησα δουλεύουν σωστά;

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ναι.
Από τα 17 θέματα σε 5 φορουμς, έρχονται σωστά στην λίστα subscribe (χρονικά) τα 14.
3 τοπικ ξεφεύγουν κ εχω συμβιβαστεί. Βλεπω οτι υπάρχουν ποστ σε αυτά, απο τις ειδοποιήσεις στην κουρτίνα.

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...