Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έλαβα το πμ σου αλλά μέσα στο tapatalk δεν εμφανίζεται κάτι. Μου ήρθε ομως ειδοποίηση στο μειλ ότι έλαβα πμ

Link to comment
Share on other sites

Το έλαβα το πμ σου αλλά μέσα στο tapatalk δεν εμφανίζεται κάτι. Μου ήρθε ομως ειδοποίηση στο μειλ ότι έλαβα πμ
Κι εγώ, αλλά στο Tapatalk τίποτα, εκτός από ειδοποίηση.
Μην στείλει άλλος, δεν δουλεύει. Είναι αναπηρία σοβαρή. Εντάξει όχι και τόσο.
Θα δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Όσο υπήρχε το παλιό site, πατώντας από το Tapatalk πάνω σ' ένα post, αυτό επιλέγονταν, και μετά πατώντας πάνω δεξιά στις 3 τελείες έβγαινε μενού μέσα στο οποίο υπήρχει επιλογή να ανοίξεις το επιλεγμένο post με τον browser σου.

Αυτό που αναφέρω φυσικά λειτουργεί σε όλα τα forum που παρακολουθώ μέσω του Tapatalk.

Πριν από λίγο δοκίμασα να κάνω αυτό που ανέφερα παραπάνω επιλέγοντας τυχαία το τελευταίο post του admin από το thread "Νέο myPhone", αλλά δεν μου ανοίγει το post με τον Chrome.

Edit: Μου ανοίγει στον Chrome την κεντρική σελίδα του forum, ενώ θα έπρεπε να με παίρνει απευθείας στο post.


Μπορείτε να δοκιμάσετε κι εσείς το ίδιο, και να γράψετε αν το κάνει και σ' εσάς ή γίνεται μόνο σ' εμένα;


Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro



Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάτησα τώρα προβολή web και άνοιξε κανονικά στο via browser που χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάτησα τώρα προβολή web και άνοιξε κανονικά στο via browser που χρησιμοποιώ.
Σε μετέφερε στο post που επέλεξες όπως θα έπρεπε να κάνει, ή σε μετέφερε στην κεντρική σελίδα του forum, όπως κάνει και σ' εμένα;

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σε μετέφερε στο post που επέλεξες όπως θα έπρεπε να κάνει, ή σε μετέφερε στην κεντρική σελίδα του forum, όπως κάνει και σ' εμένα;

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Έχεις δίκιο δεν το κάνει, τώρα κατάλαβα τι εννοείς.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύουν.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Επιτέλους ναι δουλεύουν. Το ίδιο κάνει και σε εμένα ανοίγει ο browser στην αρχική σελίδα του myphone.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Μου κάνει για bug, οπότε θα κάνω παράθεση το αρχικό μου post και στο thread του "Νέο myPhone" μήπως και δεν το δουν εδώ οι admin (αν και δε νομίζω) για να του ρίξουν μια ματιά μήπως μπορεί να διορθωθεί.


Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro





Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που δουλεύουν οι ειδοποιήσεις στο Tapatalk πως τις ρυθμίζουμε ανά θέμα; Θέλω πχ σε ένα θέμα που παρακολουθώ να έχω ειδοποίηση αλλά σε ένα άλλο όχι. Μπορούμε να το ρυθμίσουμε μέσω του Tapatalk ή από το web και συγχρονίζεται?

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα που δουλεύουν οι ειδοποιήσεις στο Tapatalk πως τις ρυθμίζουμε ανά θέμα; Θέλω πχ σε ένα θέμα που παρακολουθώ να έχω ειδοποίηση αλλά σε ένα άλλο όχι. Μπορούμε να το ρυθμίσουμε μέσω του Tapatalk ή από το web και συγχρονίζεται?

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κλικαρεις επάνω δεξιά στο "ν" ή ότι άλλο εικονίδιο έχει η έκδοση σου

-------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Κλικαρεις επάνω δεξιά στο "ν" ή ότι άλλο εικονίδιο έχει η έκδοση σου

-------
Tapa

Αν πατήσω αυτό σταματάω να παρακολουθώ το θέμα. εγώ δε θέλω αυτό. Θέλω να μην έχω ειδοποιήσεις για αυτό το θέμα .

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, karamazof53 said:

Αν πατήσω αυτό σταματάω να παρακολουθώ το θέμα. εγώ δε θέλω αυτό. Θέλω να μην έχω ειδοποιήσεις για αυτό το θέμα .

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κάντο απο το web και ακολυθεί αυτόματα και το tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσω αυτό σταματάω να παρακολουθώ το θέμα. εγώ δε θέλω αυτό. Θέλω να μην έχω ειδοποιήσεις για αυτό το θέμα .

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ξεκλικαρεις κ βλεπεις αν έχει απαντήσει κάποιος από την δίπλα καρτέλα του tapa "συμμετοχή ''

-------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Α κατάλαβα φαίνεται υπάρχουν δυνατότητες που δεν είχα ανακαλύψει στο Tapatalk. Ευχαριστώ παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις.

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

κάθε φορά που μπαίνω στο site στο tapatalk από link σε mail ενημέρωσης, δεν είμαι συνδεδεμένος στο site για να μπορώ άμεσα να ποστάρω ή να κάνω μια αντίδραση...

Το αντιμετωπίζεται και εσείς αυτό, ή έχει κανένας εικόνα πως μπορεί να "λυθεί"....

 

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό μου κάνει στο Tapatalk είναι ότι δε μου βγάζει στην κορυφή τα νέα μηνύματα αλλά πρέπει να κάνω σκρολ προς τα κάτω για να τα βρω

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους μας στα subscribed δυστυχώς ετσι είναι.Στο "συμμετοχή" και στο "χρονοδιάγραμμα" εμφανίζονται κανονικά

Στάλθηκε από το SM-A426B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να έχουμε ειδοποιήσεις από ένα φόρουμ αλλά όχι από τα άλλα; θέλω μόνο για το myphone .
Στις ρυθμίσεις του τάπα, "ειδοποιήσεις ώθησης - > advanced notification settings" , ξεκλικάρεις Τα σιτε που δεν θες

-----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του τάπα, "ειδοποιήσεις ώθησης - > advanced notification settings" , ξεκλικάρεις Τα σιτε που δεν θες

-----------
Tapa

εμένα αυτά έχει το Tapatalk pro που έχω...0118bc2a5632b6b894616750e6676f6f.jpg108b57d6a886da0ebcaec04672f5a4f9.jpg361f955e53e7fb170cb7ef647069ead7.jpg3a8d407c7582b759243622dfa28d9a5c.jpg
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ilka71 said:

εμένα αυτά έχει το Tapatalk pro που έχω...
0118bc2a5632b6b894616750e6676f6f.jpg3a8d407c7582b759243622dfa28d9a5c.jpg

Στην τελευταια φωτο, κάτω από το just joined, δεν εχει κατι αλλο? εμένα εχει κατεβατό.
Μήπως η δικιά σου έκδοση το έχει στην πρώτη φωτο "Subscriptions and notifications?"

 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites



Στην τελευταια φωτο, κάτω από το just joined, δεν εχει κατι αλλο? εμένα εχει κατεβατό.
Μήπως η δικιά σου έκδοση το έχει στην πρώτη φωτο "Subscriptions and notifications?"

 


οι επόμενες φωτό μετά την 1η φώτο έχουν ότι έχει μέσα το Subscriptions and notifications! μετά το just joined έχει πάλι μεμονωμένες επιλογές όχι για ανά φορουμ ρυθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

από ότι φαίνεται το έχουν πλέον αλλάξει και οι ειδοποιήσεις απενεργοποιουνται για ΟΛΑ τα φόρουμ όχι ένα ένα δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

από ότι φαίνεται το έχουν πλέον αλλάξει και οι ειδοποιήσεις απενεργοποιουνται για ΟΛΑ τα φόρουμ όχι ένα ένα δυστυχώς
Μάλλον έχεις δίκιο. Σε ταμπλετ που έχω την τελευταία version, δεν το εχει

-------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...