Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

58 minutes ago, Jim30 said:

Και εγώ παιδιά χάνομαι με το νέο σάιτ το tapatalk ήταν πένα νομίζω θα αποχωρήσω και εγω

Το ίδιο έχω πάθει και εγώ, σκέτο χάλι έχει γίνει, η ευκολία του Tapatalk δεν υπάρχει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 26/8/2021 at 12:03 ΜΜ, tolisfz6 said:

Ποιο κυκλάκι λες?

Πχ το θέμα με το Redmi Note 8 pro έχει κάποια αδιάβαστα μηνύματα γιατί η γραμματοσειρά του τίτλου είναι bold.

Παρόλα αυτά κυκλάκι εγώ δεν βλέπω.

IMG_20210826_115922.jpg

Και εγώ δεν έχω σήμερα ροή! Υπήρχε πριν μπροστά από το κάθε θέμα,  τώρα δεν βλέπω τίποτα. Αν εμφανιστεί θα κάνω ss.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pank said:

Και εγώ δεν έχω σήμερα ροή! Υπήρχε πριν μπροστά από το κάθε θέμα,  τώρα δεν βλέπω τίποτα. Αν εμφανιστεί θα κάνω ss.

Οκ ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dimtz said:

Καλημέρα, εγώ λέω να δώσουμε λίγο χρόνο στα παιδιά  και στον εαυτό μας για την αναβάθμιση, αν διορθωθούν τα λίγα σφάλματα που υπάρχουν πιστεύω πως  δεν θα χρειάζεται το Tapatalk

Το θα πει δεν χρειάζεται το Tapatalk? Η εμπειρία χρήσης του Tapatalk με κινητό δεν συγκρίνεται με τίποτα άλλο, όσο τακτοποιημένη και να είναι η mobile έκδοση ενός φόρουμ. Επίσης δεν χρησιμοποιούμε το Tapatalk μόνο για το myphone, οπότε είναι κάτι παραπάνω από αναγκαίο. 

Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται λίγος χρόνος να τακτοποιηθουν τα πράγματα στο νέο myphone, είναι λογικό κάποια πράγματα να μην δουλεύουν ακόμα όπως πρέπει. Έχει γίνει πολύ δουλειά και αξίζει μπράβο στα παιδιά. Από την προηγούμενη έκδοση προσωπικά προτιμώ την νέα. 

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pank said:

Και εγώ δεν έχω σήμερα ροή! Υπήρχε πριν μπροστά από το κάθε θέμα,  τώρα δεν βλέπω τίποτα. Αν εμφανιστεί θα κάνω ss.

Τελικά διαπίστωσα ότι είτε πατήσω πάνω στο αστεράκι είτε στο κείμενο με βγάζει στο τελευταίο μη διαβασμένο.

Screenshot_20210827-180531_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δοκίμασε τις ρυθμίσεις και εδώ:

Είχε μεγάλη συμμετοχή το φόρουμ,  και υπήρχε μεγάλη βοήθεια από πολλούς,  εγώ πάντως θα προσπαθήσω να το παλέψω. Οπωσδήποτε πάντως όποιος θέλει τη ροή, πρέπει να αποθηκευσει καινούργια με τις νέες ρυθμίσεις και να το αποθηκεύσει στην αρχική οθόνη.  

Μελλοντικά ίσως έχουμε βελτιώσεις σε αυτά τα προβληματάκια. Όποιος τώρα επειδή "σπάστηκε" με το Tapatalk και δεν μπορεί να κάνει μια προσπάθεια να είναι μέλος αυτής της ομάδας,  μπορεί άνετα να αποχωρήσει,  χωρίς να το διατυμπανίζει! Γνώμη μου, γιατί και τα μέλη εδώ μέσα αξίζουν, όπως φυσικά πρώτα απ όλους οι διαχειριστές. Και δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά.

Screenshot_20210827-181115_Chrome.jpg

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bbbb said:

Tα νέα απο το "μέτωπο" είναι ευχάριστα.

 

μέχρι στιγμής η 8.8.8 δεν λειτουργεί. Σε κάθε περίπτωση όμως τα νέα είναι ευχάριστα !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bbbb said:

Tα νέα απο το "μέτωπο" είναι ευχάριστα.

ούτε κάποια παλαιότερη όπως πριν .....υπομονή 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν λειτουργήσει παιδιά κάντε μια ενημέρωση και εδώ!

Είναι πολύ σημαντικό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, guy_fawkes said:

Αν λειτουργήσει παιδιά κάντε μια ενημέρωση και εδώ!

Είναι πολύ σημαντικό!

Εγώ το έχω εγκατεστημένο στο tapatalk, και όταν μπαίνω για αλλο λόγο , πατάω και πάνω να δω αν ανοίξει!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα ακόμα??

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικότερο μειονέκτημα της νέας κατάστασης είναι η μικρή γραμματοσειρά. Συγγνώμη αλλά έχω μια κάποια ηλικία και πρεσβυωπία. Δυσκολεύομαι να διαβάσω στο κινητό. Στο Tapatalk ήμουν σε θέση να διαβάσω χωρίς τα γυαλιά μου. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, noisex said:

Το σημαντικότερο μειονέκτημα της νέας κατάστασης είναι η μικρή γραμματοσειρά. Συγγνώμη αλλά έχω μια κάποια ηλικία και πρεσβυωπία. Δυσκολεύομαι να διαβάσω στο κινητό. Στο Tapatalk ήμουν σε θέση να διαβάσω χωρίς τα γυαλιά μου. 

Συμφωνώ απόλυτα! Και πρέπει άμεσα να το δουν οι admin , γιατί δεν είμαστε και λίγοι εμείς που ακολουθούμε από το 2005 το σάιτ και δυστυχώς μας βάρυναν πια τα χρόνια.

 

Link to comment
Share on other sites

On 27/8/2021 at 6:15 ΜΜ, pank said:

Επίσης δοκίμασε τις ρυθμίσεις και εδώ:

Είχε μεγάλη συμμετοχή το φόρουμ,  και υπήρχε μεγάλη βοήθεια από πολλούς,  εγώ πάντως θα προσπαθήσω να το παλέψω. Οπωσδήποτε πάντως όποιος θέλει τη ροή, πρέπει να αποθηκευσει καινούργια με τις νέες ρυθμίσεις και να το αποθηκεύσει στην αρχική οθόνη.  

Μελλοντικά ίσως έχουμε βελτιώσεις σε αυτά τα προβληματάκια. Όποιος τώρα επειδή "σπάστηκε" με το Tapatalk και δεν μπορεί να κάνει μια προσπάθεια να είναι μέλος αυτής της ομάδας,  μπορεί άνετα να αποχωρήσει,  χωρίς να το διατυμπανίζει! Γνώμη μου, γιατί και τα μέλη εδώ μέσα αξίζουν, όπως φυσικά πρώτα απ όλους οι διαχειριστές. Και δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά.

Screenshot_20210827-181115_Chrome.jpg

Διαβάζεις τι γράφουν τα δεκάδες άτομα/μέλη που δεν ξέρεις αλλά τους δίνεις την άδεια σου να αποχωρήσουν;

Επειδή λοιπόν είναι μεγάλη πλειοψηφία μελών αυτοί που θέλουν το Tapatalk, δεν μπορείς να γράφεις "όποιος σπάστηκε με το Tapatalk.".

Αυτός ο όποιος είναι πάρα πολλά άτομα και κάτι πρέπει να γίνει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω!

Είμαστε πολλοί που θέλουμε tapatalk

Είχανε πει χθες οτι θα το έχουμε ακόμα και σήμερα!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Αφου το ειπαν οι mods οτι θα φτιαξει το tapatalk θελω να πιστευω οτι θα φτιαξει!υπομονη!και εαν δουλευει και σωστα εγω προσωπικα θεωρω οτι θα ειναι πλεον ενα μοντερνο ,ολοκληρωμενο φορουμ και κακως ειχα γκρινιαξει και εγω παλαιοτερα για την μη υποστηριξη του tapatalk.ισως θελανε να γινει η αναβαθμιση του φορουμ και μετα να το υποστηριξουν σωστα.!υπομονη τωρα!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω εκ του ασφαλούς γιατί δεν με απασχολεί το Tapatalk, αλλά είναι υπεραισιόδοξο να περιμένετε χρονοδιαγράμματα μίας μέρας για κάτι τέτοιο.

Υπάρχουν άλλες σελίδες με την ίδια πλατφόρμα που (τεκμηριώμένα) έχουν απορρίψει εντελώς την χρήση του. Είναι θετικό και μόνο ότι γίνεται προσπάθεια για όσους το χρησιμοποιούν.
Γενικά η μέχρι τώρα εικόνα είναι ότι η ανταπόκριση σε αιτήματα χρηστών έχει θετικό πρόσημο.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, junglist said:

Διαβάζεις τι γράφουν τα δεκάδες άτομα/μέλη που δεν ξέρεις αλλά τους δίνεις την άδεια σου να αποχωρήσουν;

Επειδή λοιπόν είναι μεγάλη πλειοψηφία μελών αυτοί που θέλουν το Tapatalk, δεν μπορείς να γράφεις "όποιος σπάστηκε με το Tapatalk.".

Αυτός ο όποιος είναι πάρα πολλά άτομα και κάτι πρέπει να γίνει.

Πρώτα απ όλα κάνεις λάθος! Για τους συντονιστές του φόρουμ αναφέρθηκα ότι δεν τους γνωρίζω προσωπικά, οπότε δεν έχω κανέναν λόγο να τους υποστηρίξω. Γράφω τη γνώμη μου και η δουλειά που έχουν κάνει είναι άψογη από τις πρώτες μέρες δημιουργίας του φόρουμ!

Δεύτερον, χωρίς να ξέρω καν ότι γίνονται προσπάθειες να λειτουργήσει το tapatalk, έγραψα ότι κάποια θεματακια σίγουρα θα διορθωθούν. 

Και 3ον και εμένα με βολεύει το tapatalk, αλλά η "γκρινια" του στυλ "είπατε χθες, σήμερα είναι σήμερα, αύριο..." έχει και τα όρια της!

Όπως έγραψε και ο προηγούμενος, αυτά τα θέματα δεν λύνονται από τη μια μέρα στην άλλη. Οπότε η αναφορά και η "γκρινια" είναι κουραστική,  κυρίως για όσους έχουν δώσει τα πάντα γι αυτό το φόρουμ.

Κάντε υπομονή... και συστήνω ψυχραιμία! Σάββατο βράδυ είναι,  Αύγουστος, ας το αφήσουμε για λίγο το θέμα να κυλήσει....

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, noisex said:

Το σημαντικότερο μειονέκτημα της νέας κατάστασης είναι η μικρή γραμματοσειρά. Συγγνώμη αλλά έχω μια κάποια ηλικία και πρεσβυωπία. Δυσκολεύομαι να διαβάσω στο κινητό. Στο Tapatalk ήμουν σε θέση να διαβάσω χωρίς τα γυαλιά μου. 

εδω θα συμφωνησω ! υπαρχει ομως λυση και παλι ! δοκιμασε με Opera ! οσο ζουμαρεις το κειμενο προσαρμοζεται στην οθονη ! ειναι μια λυση για την ωρα 😉 

Link to comment
Share on other sites

μας έχετε πρήξει με τους browsers και πως θα κάνουν ζουμ κτλ εδώ είναι το νήμα του Tapatalk αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι,μπαίνουμε να δούμε αν δουλεύει αυτό το ρημαδι και διαβάζουμε άσχετα πργματα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, akalos said:

μας έχετε πρήξει με τους browsers και πως θα κάνουν ζουμ κτλ εδώ είναι το νήμα του Tapatalk αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι,μπαίνουμε να δούμε αν δουλεύει αυτό το ρημαδι και διαβάζουμε άσχετα πργματα

Απαράδεκτη συμπεριφορά! Έκανε ένα μέλος μια ερώτηση επειδή είναι μικρά τα γράμματα, και ένα άλλο μέλος τον έδωσε μια λύση για να μπορεί να λυθεί το πρόβλημα του, και εσύ απαντάς ότι σου τα "έχει πρήξει!"? Μπράβο σου!

Ωστόσο αν θέλεις να δεις αν δουλεύει το "ρημάδι" το tapatalk μπορείς να κάνεις είσοδο στο tapatalk και να πατάς το αντίστοιχο πλακίδιο και θα διαπιστώσεις αν δουλεύει! Αυτό κάνω και εγώ,  γιατί χρησιμοποιώ tapatalk.

Ελπίζω να μην φάω και εγώ επίθεση επειδή σε πρότεινα κάποια λύση!

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

πάντως το ΄΄ισως και σήμερα΄΄ έγινε μέρες αρκετές , χωρίς καμιά προκοπή 🙂 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...