Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα αυτό το κόψιμο της σελιδοποίησης είναι που δεν μου αρέσει αυτή τη στιγμή, άσχετα απ' το ότι δεν το βρίσκω και τόσο άβολο τελικά. Αλλάζει άραγε;
Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρα και εγώ την καινούρια Προ.

Παρα πολύ γρήγορη, σταθερή και αρκετά πιο όμορφη.

Ειδικά το κόψιμο της σελιδοποίησης είναι όλα τα λεφτά.

 

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

Όταν λες πιο όμορφη; Τι διαφορές έχει στην εμφάνιση με την free έκδοση; Όταν μπορέσεις στείλε κανένα στιγμιότυπο οθόνης να δω. Από περιέργεια
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πιο όμορφη; Τι διαφορές έχει στην εμφάνιση με την free έκδοση; Όταν μπορέσεις στείλε κανένα στιγμιότυπο οθόνης να δω. Από περιέργεια
Δεν έχει διάφορες. Ίσως αν δεν κάνω λάθος η μόνη είναι αυτή.

772e0509bd3d7fd9a5d36d4d2ae17ba8.jpg

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα, λαλακιες, κλασσικα, δεν μου λετε, εχει πουθενα καναν οδηγο να το κανουμε sign να εξαφανιστει απ το store να ησυχασουμε;

γιατι το εβαλα το apk, αλλα μου ζητουσε κατι κλειδια και διαφορα αλλα και καπου χαθηκα

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα, λαλακιες, κλασσικα, δεν μου λετε, εχει πουθενα καναν οδηγο να το κανουμε sign να εξαφανιστει απ το store να ησυχασουμε;

γιατι το εβαλα το apk, αλλα μου ζητουσε κατι κλειδια και διαφορα αλλα και καπου χαθηκα

Εννοείς να μη φαίνεται στο store για ενημέρωση;

Αν κατάλαβα καλά, δες εδώ.....

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7309472

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε 7.1.6. Εξαιρετική τη δουλεύω 1ωρα και έχω εκπλαγεί. Πολύ βολικό το page indicator κάτω δεξιά. Καθόλου lag και γενικά απόλαυση. Μπορεί να λείπει η προσαρμογή αλλά σε όλα τα άλλα είναι πολύ ανωτερη από την 5.7.2 που είχα τόσους μήνες.

 

Επίσης γίνεται να κάνουμε ανανέωση του θέματος από κάτω επίσης διευκολύνει πάρα πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να μη φαίνεται στο store για ενημέρωση;

Αν κατάλαβα καλά, δες εδώ.....

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7309472

 

το ειχα δει αυτο και τοτε, το θεμα ειναι τι οριζουμε στις παραμετρους που ζηταει η εφαρμογη;

θυμαμαι μου ζητησε ενα κλειδι και μετα ενα αρχειο, apk ή κατι τετοιο :(

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε 7.1.6. Εξαιρετική τη δουλεύω 1ωρα και έχω εκπλαγεί. Πολύ βολικό το page indicator κάτω δεξιά. Καθόλου lag και γενικά απόλαυση. Μπορεί να λείπει η προσαρμογή αλλά σε όλα τα άλλα είναι πολύ ανωτερη από την 5.7.2 που είχα τόσους μήνες.

 

Επίσης γίνεται να κάνουμε ανανέωση του θέματος από κάτω επίσης διευκολύνει πάρα πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

King η pro έκδοση είναι;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

King η pro έκδοση είναι;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

7.1.6 vip έκδοση είναι χωρίς διαφημίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7.1.6 vip έκδοση είναι χωρίς διαφημίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λέτε να κανω την κίνηση απο την 5.7.2 ?

 

Εχω πει πολλές φορές δεν το κουνάω αλλα επειδή με βολεύουν απίστευτα οι καρτέλες.

Απλα νομίζω είναι λίγο αργή η 5.7.2 καποτε.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα. Αν δεν έχεις θέμα με τις καρτέλες που τις δείχνει όλες είναι κορυφή. Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με αρκετά νέα χαρακτηριστικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα. Αν δεν έχεις θέμα με τις καρτέλες που τις δείχνει όλες είναι κορυφή. Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με αρκετά νέα χαρακτηριστικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλα ίσως κάνω μια δοκιμή!!

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα. Αν δεν έχεις θέμα με τις καρτέλες που τις δείχνει όλες είναι κορυφή. Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με αρκετά νέα χαρακτηριστικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

να το βαλουμε Βασιλια αλλα που να το βρουμε αυτο το vip;

Link to comment
Share on other sites

το ειχα δει αυτο και τοτε, το θεμα ειναι τι οριζουμε στις παραμετρους που ζηταει η εφαρμογη;

θυμαμαι μου ζητησε ενα κλειδι και μετα ενα αρχειο, apk ή κατι τετοιο :(

Καλύτερα, βασικά να μην το αναλύσουμε πολύ το θέμα γιατί βγαίνουμε off topic :), απλά μου κάνει εντύπωση γιατί σε παιδεύει η εφαρμογή (ZipSinger) διότι είναι σχετικά απλή στη λειτουργία της!!

Εγώ πάντως και στο LG G2 που είχα (που ήταν root) και στο S7 edge που έχω τώρα (χωρίς root) μ' αυτή κάνω τη δουλειά μου!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μπορεί να στείλει ένα αντίγραφο του ti bu , με κάποιες ρυθμίσεις που θέλω;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε @King ,μια ερωτηση ,εκανα εγκατασταση την 7.1.6 και χαθηκα, πως βλεπουμε την καρτελα παρακολουθησης θεματων;

edit το βρηκα αλλα ειναι κενο, γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε @King ,μια ερωτηση ,εκανα εγκατασταση την 7.1.6 και χαθηκα, πως βλεπουμε την καρτελα παρακολουθησης θεματων;

edit το βρηκα αλλα ειναι κενο, γιατι;

Στο ακολουθείτε υπάρχουν τα θέματα που έχεις κάνει subscribe

 

1a0be96dff6cd04d40598eaea368a26d.jpg

 

Send From Note 3 With Note 8 Port Rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εφόσον έχεις κάποια θέματα για παρακολούθηση δεν πρέπει να είναι κενό. b8aa3876a5d456d86232a29b1ed8e32b.jpg

 

Send From Note 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα και εγω δείχνει γρήγορη θα δούμε πόσο αντέχω χωρίς καρτελες.

 

Κάτι άλλο που βλέπω είναι οτι καθε φορά που την ανοίγω μου πετάει οτι έχω πμ ενω δεν έχω.

Link to comment
Share on other sites

Ok @King ,εκει μεσα που αναφερεις υπαρχουν ,σ ευχαριστω πολυ, πολυ καλη εκδοση φαινεται ,φυσικα θα δειξει ο χρονος :)
Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα και εγω δείχνει γρήγορη θα δούμε πόσο αντέχω χωρίς καρτελες.

 

Κάτι άλλο που βλέπω είναι οτι καθε φορά που την ανοίγω μου πετάει οτι έχω πμ ενω δεν έχω.

Εγώ κάνω swipe και βλέπω τα πμ δεν με είχε κάποια ειδοποίηση. Μικρό το κακό. Εσένα ακριβώς το αντίθετο. Ίσως κάτι παίζει με τις ρυθμίσεις.

 

Send From Note 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...