Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την 2η οθονη την βρηκα εγω στην εκδοση 4.13 που βγηκε σημερα και θα σας προτεινα να δοκιμασετε, παρα πολυ καλη

Επειδι ακούω συχνά για προβλήματα στην εφαρμογή του tapatalk γι αυτό και δεν της κάνω update, μιας κ έχεις βάλει την νεότερη έκδοση μπορείς να μας δώσεις μια ιδεα? Τι διάφορες παρατηρησες? Έχει προβλήματα κ κολλήματα? Αργει?

 

*Edit: Στο play Μου βγάζει σαν νεότερη την 4.12 κ όχι την 4.13. Λογικά όπου να'ναι θα μου βγάλει κ εμένα την 13

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα την βρισκω προσωπικα, δειτε εδω το changelog ή αλλιως "what's new" κ αν θελετε κατεβαστε την απο εδω, εγω απο εκει την κατεβασα:

http://www.apkmirror.com/apk/tapatalk-inc/tapatalk/tapatalk-4-13-0-android-apk-download

Link to comment
Share on other sites

Καλά δοκιμάστε την τελευταία είναι που σούπερ.

Πού την βρίσκουμε?

στο παραπάνω post?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δοκιμάστε την τελευταία είναι πολύ σούπερ.

Όντως έχει πολλές διαφορες και φαίνεται πολύ καλό. Αλλά θέλει λίγο χρόνο να το συνηθίσω.....

Πως βρίσκω τα θέματα που παρακολουθω?

Το δοκιμάζω και λέω εντυπώσεις.....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα.

Μα το μενού της περιήγησης στο φόρουμ πού είναι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απόρροια. Γράφω Στο forum μόνο μέσω tapatalk πάντα! Αλλά άλλες φορές στέλνω το σχόλιο μου κανονικά κ άλλες μαζί με το σχόλιο που ποσταρω γράφει πάνω και τον τίτλο του θέματος χωρίς να τον γράψω εγώ.....

Παράδειγμα [ATTACH]60016[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Στην 4.13.0 πως μεγαλώνουμε/ μικραίνουν την γραμματοσειρά;

Wow απάντηση εντός ολίγων λεπτών από το tapatalk που τους ρώτησα που πήγε η ρύθμιση για το μέγεθος της γραμματοσειράς!

 

[ATTACH]60017[/ATTACH]

Έλα ντε. Γι' αυτόν τον λόγο επέστρεψα αμέσως στην προηγούμενη έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας την τελευταία έκδοση 4.13.0 εδώ κ λίγες ωρες που την έχω, Έχω να πω ότι είναι παραπολυ καλή!!!! Μου άρεσε πιο πολύ από όλες Τις εκδοσεις.

Ανανεωμένη, εύκολη και χωρίς κολλήματα. Έχω την εντύπωση ότι είναι κ ένα "τσικ" Πιο γρήγορη Από την 4.12 που ειχα.

Είχαν ένα διάστημα που την έκαναν όλο και χειρότερη....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Wow απάντηση εντός ολίγων λεπτών από το tapatalk που τους ρώτησα που πήγε η ρύθμιση για το μέγεθος της γραμματοσειράς!

 

[ATTACH]60017[/ATTACH]

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Δυστυχώς καθόλου βολικό, για εμένα τουλάχιστον. Προτιμούσα να μεγαλώνω μόνο το μέγεθος της γραμματοσειράς του tapatalk και του συστήματος να παραμένει μικρό.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ την τελευταία έκδοση και παρατήρησα ένα θεματάκι μόνο. Όταν ανοίγω ένα θέμα το πρώτο μήνυμα που δείχνει είναι το τελευταίο που έχω διαβάσει όχι το πρώτο αδιάβαστο όπως ήταν παλιά. Το χει προσέξει κανείς άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ την τελευταία έκδοση και παρατήρησα ένα θεματάκι μόνο. Όταν ανοίγω ένα θέμα το πρώτο μήνυμα που δείχνει είναι το τελευταίο που έχω διαβάσει όχι το πρώτο αδιάβαστο όπως ήταν παλιά. Το χει προσέξει κανείς άλλος;

Σε μένα πάντα έτσι όπως λες ήταν!! Κ τώρα το ίδιο....

Πάντα μου έδειχνε πρώτα αυτό που είχα διαβάσει τελευταίο

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχουν αλλαξει και τη σημανση στα αναγνωσμενα/μη αναγνωσμενα θεματα? Υπαρχει ακομα αυτη η μικρη κουκιδα ή επανεφεραν τα bold γραμματα στα μη αναγνωσμενα θεματα? Ενας απο τους λογους που εχω μεινει στην 4.9.5 ειναι κι αυτος. Οι αλλοι εχουν ηδη αναφερθει απο τους προηγουμενους.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχουν αλλαξει και τη σημανση στα αναγνωσμενα/μη αναγνωσμενα θεματα? Υπαρχει ακομα αυτη η μικρη κουκιδα ή επανεφεραν τα bold γραμματα στα μη αναγνωσμενα θεματα? Ενας απο τους λογους που εχω μεινει στην 4.9.5 ειναι κι αυτος. Οι αλλοι εχουν ηδη αναφερθει απο τους προηγουμενους.

Όχι δεν την άλλαξαν, δεν επανήλθαν τα bold γράμματα!!

Λίγο που δοκίμασα και 'γω την 4.13, όντως με πάει στο τελευταίο αναγνωσμένο. Κάτι το οποίο στην 4.9.5 δε γινοταν!

Μετά από μια σύντομη δοκιμή.... πάλι επιστροφή στην 4.9.5 για μένα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχουν αλλαξει και τη σημανση στα αναγνωσμενα/μη αναγνωσμενα θεματα? Υπαρχει ακομα αυτη η μικρη κουκιδα ή επανεφεραν τα bold γραμματα στα μη αναγνωσμενα θεματα? Ενας απο τους λογους που εχω μεινει στην 4.9.5 ειναι κι αυτος. Οι αλλοι εχουν ηδη αναφερθει απο τους προηγουμενους.

 

Όχι δεν την άλλαξαν, δεν επανήλθαν τα bold γράμματα!!

Λίγο που δοκίμασα και 'γω την 4.13, όντως με πάει στο τελευταίο αναγνωσμένο. Κάτι το οποίο στην 4.9.5 δε γινοταν!

Μετά από μια σύντομη δοκιμή.... πάλι επιστροφή στην 4.9.5 για μένα! ;)

 

Ότι θέλετε λέτε μου φαίνεται. Τη λειτουργία για bold γράμματα στα μη αναγνωσμένα τα οποία όταν διαβαστούν γίνονται γκρι την έχουν επαναφέρει εδώ και αρκετό καιρό. Ωραία δοκιμή την κάνεις την εφαρμογή titarasaudi. Τουλάχιστον μην παραπληροφορείς.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...