Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αφορμή την αναβάθμιση της εφαρμογής Tapatalk και βλέποντας την απήχηση που έχει γενικότερα σαν εφαρμογή, κρίθηκε σκόπιμο να δημιουργηθεί το εν λόγω θέμα, ώστε και να μην γεμίζουμε τα υπόλοιπα αλλά και για να έχουμε τις απαραίτητες πληροφορίες μαζεμένες σε ένα μέρος. :)

 

Να υπενθυμίσω πως το myphone αν και παραμένει λειτουργικό μέσω tapatalk πολύ πιθανόν να παρουσιάζει κάποιες ασυμβατότητες σε ορισμένες λειτουργίες (κυρίως ειδοποιήσεων). Το λόγο μπορείτε να τον διαβάσετε εδώ - Tapatalk στο myphone.gr: Πρόσβαση στο forum μέσω κινητού -.

 

Σε περίπτωση που..

* Δεν ανοίγουν κάποιοι σύνδεσμοι μέσω του Tapatalk κατά 90% χρησιμοποιείτε κάποιο πρόγραμμα το οποίο μπλοκάρει τις διαφημίσεις. Λύση θα βρείτε - εδώ ή εδώ -.

* Δεν θέλετε να διαλέγετε 2 και 3 φορές με ποιο πρόγραμμα να ανοίγει τους συνδέσμους μέσα από το Tapatalk, απαιτείται root, Xposed Framework και το module CrappaLinks.

* Θέλετε τη προηγούμενη έκδοση 4.9.5, θα τη βρείτε - εδώ & εδώ-.

* Θέλετε Themed Tapatalk θα το βρείτε - εδώ (στις τελευταίες σελίδες έχει και τις τελευταίες εκδόσεις) -.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι άτομο που γκρινιάζει όταν αλλάζει εμφάνιση κάποια εφαρμογή αλλά αυτό που έκαναν στο tapatalk είναι τραγικό.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι άτομο που γκρινιάζει όταν αλλάζει εμφάνιση κάποια εφαρμογή αλλά αυτό που έκαναν στο tapatalk είναι τραγικό.

Το θέμα είναι πως πλέον δεν κρατάει τα αναγνωσμένα μπαίνω και χάνομαι.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως πλέον δεν κρατάει τα αναγνωσμένα μπαίνω και χάνομαι.

Δεν έχω πάρει ακόμα τη νέα έκδοση του Tapatalk αλλά για ριξτε μια ματιά στις ρυθμίσεις αν υπάρχει η παρακάτω επιλογή και τσεκάρετε στα κουτάκια.. την είχαν ξανακάνει τη χαζομάρα σε παλιότερο update και δεν τα είχαν τσεκαρισμένα από προεπιλογή. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάρει ακόμα τη νέα έκδοση του Tapatalk αλλά για ριξτε μια ματιά στις ρυθμίσεις αν υπάρχει η παρακάτω επιλογή και τσεκάρετε στα κουτάκια.. την είχαν ξανακάνει τη χαζομάρα σε παλιότερο update και δεν τα είχαν τσεκαρισμένα από προεπιλογή. ;)

Συγνώμη ξέχασα τη φωτό.. :D

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως πλέον δεν κρατάει τα αναγνωσμένα μπαίνω και χάνομαι.

Η αληθεια ειναι με το νεο update εγινε χαλια, ειδικα στο θεμα με τα αναγνωσμενα μηνυματα. Εχει μια μικρη μπλε μπαρα στα δεξια των μηνυματων για να ξεχωριζεις τα μη αναγνωσμενα. Ελπιζω το βελτιωσουν αυτο το θεμα γρηγορα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι με το νεο update εγινε χαλια, ειδικα στο θεμα με τα αναγνωσμενα μηνυματα. Εχει μια μικρη μπλε μπαρα στα δεξια των μηνυματων για να ξεχωριζεις τα μη αναγνωσμενα. Ελπιζω το βελτιωσουν αυτο το θεμα γρηγορα.

Λογικά θα το φτιάξουν και σύντομα μάλιστα, έχουν ήδη απαντήσει σε διάφορα emails που έλαβαν από χρήστες ανά τον κόσμο. Απορίας άξιο πάντως πως έκαναν τέτοια χαζομάρα. Απορίας άξιο επίσης πως αυτό το update δεν το λάβαμε ακόμα όλοι -μεταξύ τους κι εγώ και φυσικά δεν το θέλω κιόλας. :D

Link to comment
Share on other sites

Απορίας άξιο επίσης πως αυτό το update δεν το λάβαμε ακόμα όλοι -μεταξύ τους κι εγώ και φυσικά δεν το θέλω κιόλας. :D

 

Εγω που εχω την εκδοση tapatalk pro 4.6.2 δεν εχω λαβει καποια ενημερωση αλλα το προγραμμα ειναι οκ

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Και ούτε πρόκειται να λάβεις γιατί έχει καταργηθεί η εφαρμογή και έχουν σταματήσει τα updates. Βάλε την free κάνε την διαδικασία και θα γίνεις εκεί VIP
Link to comment
Share on other sites

Και ούτε πρόκειται να λάβεις γιατί έχει καταργηθεί η εφαρμογή και έχουν σταματήσει τα updates. Βάλε την free κάνε την διαδικασία και θα γίνεις εκεί VIP

 

πονεμενη ιστορια!εμενα δεν με θελουν με τιποτα για VIP :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και ούτε πρόκειται να λάβεις γιατί έχει καταργηθεί η εφαρμογή και έχουν σταματήσει τα updates. Βάλε την free κάνε την διαδικασία και θα γίνεις εκεί VIP

Πλάκα πλάκα ποια είναι αυτή η διαδικασία; Γιατί από κάποιο διάστημα και μετά δεν με βγάζει VIP ούτε στο τηλέφωνο αλλά ούτε και στο ταμπλετ..

 

Edit: άκυρη η ερώτηση, αν πάω να κάνω edit στο προφίλ μου με βγάζει στους VIPs ;)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Update για το tapatalk δεν ήρθε ακόμα... Τόσο χάλια είναι ρε παιδιά?

 

Πάντως το ότι η εταιρεία έχει καθίσει στο γεγονός ότι έχει την αποκλειστικότητα στο είδος της είναι απαράδεκτο.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Update για το tapatalk δεν ήρθε ακόμα... Τόσο χάλια είναι ρε παιδιά?

 

Πάντως το ότι η εταιρεία έχει καθίσει στο γεγονός ότι έχει την αποκλειστικότητα στο είδος της είναι απαράδεκτο.

Απαράδεκτο... Εγω το έβαλα χθες και με έχει πιάσει πονοκέφαλος.

Link to comment
Share on other sites

Η 4.10 του tapatalk απεγκαταστάθηκε μια ώρα μετά την ενημέρωση και ξαναγύρισα στην 4.9.

Δεν έχω ξαναδεί χειρότερη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα την έχουν αποσύρει την τελευταια έκδοση του tapatalk. Χθες έστησα νέα κινητό και κατέβασε την προηγούμενη.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα την έχουν αποσύρει την τελευταια έκδοση του tapatalk. Χθες έστησα νέα κινητό και κατέβασε την προηγούμενη.

Κι εμένα πάντως δεν μου έχει έρθει ακόμα το update, δεν ξέρω αν παίζει τέτοιο πράγμα (περί απόσυρσης μιας αναβάθμισης δηλαδή) όμως με αυτά που διάβασα ας παραμείνει ως έχει. :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα πάντως δεν μου έχει έρθει ακόμα το update, δεν ξέρω αν παίζει τέτοιο πράγμα (περί απόσυρσης μιας αναβάθμισης δηλαδή) όμως με αυτά που διάβασα ας παραμείνει ως έχει. :)

Και εμείς που το κάναμε τι θα κάνουμε τωρα? Απεγκατάσταση ενημερώσεων?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εαν μπορείς και έχεις την προηγούμενη έκδοση ναι.

Αλλιώς θα περιμένεις μέχρι να βγάλουν νέα έκδοση (έχουν πει την επόμενη εβδομάδα).

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς που το κάναμε τι θα κάνουμε τωρα? Απεγκατάσταση ενημερώσεων?

Αν την κάνεις διαγραφή και μετά από το μάρκετ την ξανά βάλεις λογικά θα σου βάλει την προηγούμενη αφού απέσυραν την τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

sshΔεν την απέσυραν καθόλου.ακόμα την 4.10.0 έχουν.

ας ανεβάσει και αλλού πλην uploaded την 4.9.5 tapatalk please

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...