Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire 610


thomas21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ποια η γνωμη σας για το HTC Desire 610 ; Mε μια γρηγορη ματια ειδα οτι διαθετει :

 

οθονη 4.7"

επεξεργαστη τετραπυρινο στα 1.2 GHz

Ανάλυση Κάμερας 8ΜΡ

Ram 1GB

Generation 4G

Ανάλυση Οθόνης 540 x 960 pixels

Ενσωματωμενη μνημη 8GB

Mπαταρια 2040 mAh

Τιμη 269ευρω

 

Εγγραφη βιντεο Full HD και το μεγεθος της φωτογραφιας 3264 x 2448 pixels !!!!

 

Πιστευω οτι για αυτα τα χαρακτηριστικα η τιμη του ειναι ιδιαιτερα ελκιστικη !

 

Σκεφτομαι να το αγορασω . . . Εχετε να προτεινετε κατι αλλο στα ιδια λεφτα κ δυνατοτητες πανω κατω?

Link to comment
Share on other sites

Το ΗTC M7 ειναι σιγουρα καλυτερο αλλα δεν το βρισκεις στα 300ευρω!!!

 

Τουλαχιστον 390-400ευρω , οποτε ξεφευγει σε τιμη σε σχεση με το παραπανω! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Το ΗTC M7 ειναι σιγουρα καλυτερο αλλα δεν το βρισκεις στα 300ευρω!!!

 

Τουλαχιστον 390-400ευρω , οποτε ξεφευγει σε τιμη σε σχεση με το παραπανω! :cry:

 

http://www.sellphone.gr/htc-one-32gb-m7.html

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από τον Αύγουστο και το συνιστώ ανεπιφύλακτα...Σίγουρα υπάρχουν κ φθηνότερες λύσεις πλέον ειδικά προς τη Lenovo, που εχω αρχίσει να εκτιμάω πλέον...Κάθε μέρα όμως ανακαλύπτω και ένα άλλο χαρακτηριστικό που με χαροποιεί. Το μόνο μειονέκτημα που έχω εντοπίσει μέχρι τώρα είναι η κακή ποιότητα στις φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους χωρίς τη χρήση φλας...Μονίμως σαν κουνημένες και κακή λεπτομέρεια...Αν βάλεις φλας, φτιάχνει αρκετά το πράγμα βέβαια, ωστόσο περίμενα περισσότερα....Αν εξαιρέσεις λοιπόν αυτό, είμαι υπερκαλλυμένος...Να φανταστείς ότι το μέγεθος της οθόνης είναι τόσο ικανοποιητικό που πολλές φορές δε κάνω τον κόπο να πάω καν στο λάπτοπ. Εάν δε, βάλεις και έναν browser που υποστηρίζει flash, σε εξυπηρετεί σχεδόν στα πάντα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Η ανάλυσή οθόνης είναι failure.συμπαθητικό πάντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα. Δεν βλεπω κινηση εδω....Μαλλον το κινητο περναει αδιαφορο!!!!!!!!!!!!! Να σας πω οτι το πηρα σημερα και νομιζω οτι ειναι ευκαιρια που δεν χανεται....Στο πλαισιο το εχουν 189 ευρω και για 4g με 8mp καμερα συν την αξιοπιστια της HTC μπορω να πω οτι πλεον αξιζει να του δωσουμε σημασια....Το εχω στα χερια μου λιγες ωρες και οι εντυπωσεις μου ειναι ικανοποιητικες....Ειμαι κατοχος ειδη του one M7 και μπορω να πω οτι ερχεται πολυ κοντα σε αυτα που θελω....Θα το δοκιμασω και αν καποιος ενδιαφερεται θα μπορω σε δυο τρεις μερες να ειμαι πιο κατατοπιστικος....

Τωρα αν υπαρχει καποιος που το εχει ειδη και εχει ασχοληθει πιο πολυ με το κινητο αν εχει καποια tips η' ξερει για root και τα υπολοιπα ας με κατατοπησει....Εκτος αν ισχυουν αυτα που γραφονται στα ποστ για τα desire...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα. Δεν βλεπω κινηση εδω....Μαλλον το κινητο περναει αδιαφορο!!!!!!!!!!!!! Να σας πω οτι το πηρα σημερα και νομιζω οτι ειναι ευκαιρια που δεν χανεται....Στο πλαισιο το εχουν 189 ευρω και για 4g με 8mp καμερα συν την αξιοπιστια της HTC μπορω να πω οτι πλεον αξιζει να του δωσουμε σημασια....Το εχω στα χερια μου λιγες ωρες και οι εντυπωσεις μου ειναι ικανοποιητικες....Ειμαι κατοχος ειδη του one M7 και μπορω να πω οτι ερχεται πολυ κοντα σε αυτα που θελω....Θα το δοκιμασω και αν καποιος ενδιαφερεται θα μπορω σε δυο τρεις μερες να ειμαι πιο κατατοπιστικος....

Τωρα αν υπαρχει καποιος που το εχει ειδη και εχει ασχοληθει πιο πολυ με το κινητο αν εχει καποια tips η' ξερει για root και τα υπολοιπα ας με κατατοπησει....Εκτος αν ισχυουν αυτα που γραφονται στα ποστ για τα desire...

 

Μιλάς με γρίφους γέροντα....;) Μετά από εβδομάδες μπήκα και είδα το μήνυμά σου!Τι εννοείς αν ισχύουν αυτά που γράφονται;Μάλλον έχω χάσει επεισόδια....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα πρόβλημα. Έκανα επαναφορά του τηλεφώνου στις αρχικές ρυθμίσεις και από τότε δεν μπορώ να βάλω παιχνίδια και εφαρμογές γιατί δείχνει ότι υπάρχει θέμα με την κάρτα μνήμης. Πιο πριν δεν είχε θέμα.Γιατί να το κάνει αυτό? Σκέφτομαι να την κάνω format. Τι μορφή να διαλέξω στην διαμόρφωση? Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυστυχώς δεν έχω απάντηση για τον φίλο παραπάνω, ελπίζω να βρήκε λύση...Αυτό που ήθελα να αναφέρω, είναι ότι μόλις δοκίμασα την υπηρεσία OTE TV go κ λειτουργεί άψογα, ακόμη και στα hd κανάλια με ελάχιστο lag...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...