Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

oxi, απλα προσοχη στο πως θα το βγαλεις.

επειτα καθαρισμα καλα την οθονη και τοποθετηση του νεου.

 

απο που το πηρες; ενα λινκ;

 

Από το yeso521 στα 8,3 ευρώ (1 ευρώ χαμηλότερα έχει το απλό)

http://www.yeso521.com/nillkin-xiaomi-red-rice-redmi-note-2-h-glass-screen-protector.html

 

Είχα διαβάσει καλά λόγια για αυτό το site στο Xiaomi-Miui.gr οπότε είπα να το δοκιμάσω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επειτα καθαρισμα καλα την οθονη και τοποθετηση του νεου.

 

Καθάρισμα με τα μαντηλάκια που έχει η συσκευασία ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα...έχω την τελευταία ελληνική dev και εδώ και λίγες μέρες μου βγάζει ενημέρωση κάτι κινεζιες επάνω στην μπάρα. Τις σβηνω και ξαναεμφανίζονται. Αν το πατήσω με βγάζει σε κάτι κινέζικα βίντεο. Έχει τύχει σε κανέναν? Πως μπορώ να το σταματήσω γιατί καταντάει κουραστικό.????
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ρωτήσω πως επιλέγουμε οθόνη που θα εμφανιστεί μετά από πάτημα του home button!
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ρωτήσω πως επιλέγουμε οθόνη που θα εμφανιστεί μετά από πάτημα του home button!

βαλε 3 δαχτυλα στην οθονη κι ενωσε τα. σαν να τσιμπας κατι με 3 δαχτυλα.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Καθάρισμα με τα μαντηλάκια που έχει η συσκευασία ή κάτι άλλο;

 

Αφού το καθαρίσεις με τα μαντηλάκια (πρώτα με το υγρό, μετά το στεγνό), θα πάρεις ότι σκόνη έχει μείνει με το αυτοκόλλητο που έχει στη συσκευασία, αυτό είναι το πιο σημαντικό. Εγώ βράζω και λίγο νερό και το έχω να βγάζει ατμό, δίπλα, την ώρα που το περνάω. Κάπου διάβασα ότι εμποδίζει την σκόνη, έχω περάσει έτσι, αρκετά τζαμάκια με την πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

βαλε 3 δαχτυλα στην οθονη κι ενωσε τα. σαν να τσιμπας κατι με 3 δαχτυλα.

Χίλια ευχαριστώ!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Μία πρώτη δόση από patches για 8.0.2.0 stable (για Redmi Note 2):

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τυφλό patch. Δεν το έχω δοκιμάσει σε Redmi Note 2 (μόνο σε Lenovo P70-A)

 • Διαφορετική ένταση για κλήσεις και ειδοποιήσεις.

 • Χειρονομίες ανακίνησης / Shake gestures - [Καθαρισμός RAM ή κλείδωμα οθόνης]

 • Διπλό χτύπημα στη γραμμή κατάστασης -> κλείδωμα οθόνης.

 • CPU stats και CPU Control στις Επιλογές για προγραμματιστές.

 • Διορθώσεις στην αυτόματη φωτεινότητα (δουλεύει πολύ καλά).

 • Κατά τη φόρτιση, το LED γίνεται πράσινο στο 100%.

 • Σύρσιμο στη γραμμή κατάστασης για αλλαγή φωτεινότητας.

 • [Υπάρχει και το "διπλό χτύπημα για ενεργοποίηση οθόνης" αλλά δεν δουλεύει σε Note 2, αφού δεν το υποστηρίζει ο kernel]

Download link - Restore back

 

Αύριο/Σήμερα τα υπόλοιπα.

Πιθανόν να ανεβάσω κι ένα patch με μόνο το swipe για αλλαγή φωτεινότητας.

Link to comment
Share on other sites

For xiaomi redmi note 2 case Original Back Cover For Xiaomi Redmi Note2 Housing Battery Door Cover Hongmi Note 2 Replace Part στα 2.70 δολλαρια

 

For xiaomi redmi note 2 Universal Leather Sleeve Phone Bag For Xiaomi Redmi Note 2 5.5inch Full Protect Pull Tab Pouch 5.5 inch στο 1.76 δολλαριο :p

 

τα εχει παρει κανεις;

λεω να παρω το χρυσο καπακι. ειναι οντως οριτζιναλ;

και την θηκη σε μαυρο. την εχει καποιος; μπαινει σφιχτα;

εχω πάρει το κάλυμμα.....

 

καλο φαίνεται τωρα για γνήσιο δσν ξέρω..... είναι οπως το δικο του

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

μαύρη ήταν, τώρα φώτο δεν είναι εύκολο να την βγαλω....

 

ειναι ιδια με την γνήσια....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μία πρώτη δόση από patches για 8.0.2.0 stable (για Redmi Note 2):

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τυφλό patch. Δεν το έχω δοκιμάσει σε Redmi Note 2 (μόνο σε Lenovo P70-A)

 • Διαφορετική ένταση για κλήσεις και ειδοποιήσεις.

 • Χειρονομίες ανακίνησης / Shake gestures - [Καθαρισμός RAM ή κλείδωμα οθόνης]

 • Διπλό χτύπημα στη γραμμή κατάστασης -> κλείδωμα οθόνης.

 • CPU stats και CPU Control στις Επιλογές για προγραμματιστές.

 • Διορθώσεις στην αυτόματη φωτεινότητα (δουλεύει πολύ καλά).

 • Κατά τη φόρτιση, το LED γίνεται πράσινο στο 100%.

 • Σύρσιμο στη γραμμή κατάστασης για αλλαγή φωτεινότητας.

 • [Υπάρχει και το "διπλό χτύπημα για ενεργοποίηση οθόνης" αλλά δεν δουλεύει σε Note 2, αφού δεν το υποστηρίζει ο kernel]

Download link - Restore back

 

Αύριο/Σήμερα τα υπόλοιπα.

Πιθανόν να ανεβάσω κι ένα patch με μόνο το swipe για αλλαγή φωτεινότητας.

 

Τα έβαλα, δουλεύουν όλα όπως και το patch για την επαναφορά των ρυθμίσεων της μπάρας. Αυτό για τα θέματα δεν δουλεύει, και σε συνδυασμό με τα forced restart μετά από αλλαγή θέματος που αντιμετωπίζουν όλοι όσοι έβαλαν την 8.0.2 stable GKalen, μου δημιουργείται υποψία για πρόβλημα με την base rom. Το ψάχνει ο GKalen και από εβδομάδα μάλλον θα ανεβάσει fix.

 

Κάτι που είδα είναι ότι βάζοντας τα patch έχασα περίπου 150-200mb ελεύθερη ram, χωρίς επιπτώσεις στην λειτουργία της συσκευής - σφαίρα πάει... :D

Link to comment
Share on other sites

@UserXP,

με έχεις μπερδέψει με τα patches...

Το RedmiNote2.MiUIv8.0.2.GR_expStatus.zip στην ουσία αντικαθιστά το MiuiSystemui.apk στον φάκελο system/priv-app με το τροποποιημένο δικό σου.

Μετά δίνεις το RedmiNote2.MiUIv8.0.2Update1.1.zip το οποίο μεταξύ άλλων αντικαθιστά το επίσης MiuiSystemui.apk. Οπότε όσον αφορά το MiuiSystemui.apk το ένα patch αναιρεί το άλλο ανάλογα ποιο φλασαρεις τελευταίο. Εκτός και αν η τροποποίηση που έχεις κάνει στο 1ο την έχεις συμπεριλάβει και σρο 2ο αλλά αυτό θα έπρεπε να το αναφέρεις.

Τέλος εγώ έχω την 8.0.2.0 του gkalen. Με το το φλασαρισμα του restore επανεφέρονται τα original αρχεία από ποια rom.? Γιατί αν δεν είναι από αυτή του gkalen και ο gkalen έχει κάνει δικές του τροποποιήσεις στα συγκεκριμένα αρχεία τότε το restore μπερδεύει επίσης τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

@UserXP,

με έχεις μπερδέψει με τα patches...

Το RedmiNote2.MiUIv8.0.2.GR_expStatus.zip στην ουσία αντικαθιστά το MiuiSystemui.apk στον φάκελο system/priv-app με το τροποποιημένο δικό σου.

Μετά δίνεις το RedmiNote2.MiUIv8.0.2Update1.1.zip το οποίο μεταξύ άλλων αντικαθιστά το επίσης MiuiSystemui.apk. Οπότε όσον αφορά το MiuiSystemui.apk το ένα patch αναιρεί το άλλο ανάλογα ποιο φλασαρεις τελευταίο. Εκτός και αν η τροποποίηση που έχεις κάνει στο 1ο την έχεις συμπεριλάβει και σρο 2ο αλλά αυτό θα έπρεπε να το αναφέρεις.

Τέλος εγώ έχω την 8.0.2.0 του gkalen. Με το το φλασαρισμα του restore επανεφέρονται τα original αρχεία από ποια rom.? Γιατί αν δεν είναι από αυτή του gkalen και ο gkalen έχει κάνει δικές του τροποποιήσεις στα συγκεκριμένα αρχεία τότε το restore μπερδεύει επίσης τα πράγματα.

 

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι το Update1.1 συμπεριλαμβάνει το fix για την expanded statusbar (για αυτό και την "είπα" 1.1 και όχι 1.0 όπως ήταν για την 8.0.1.0). Στο τέλος όμως ξέχασα να το γράψω.

[Γενικά μπορώ να πω ότι στα patch μου όλα είναι προστιθέμενα εκτός κι αν αλλιώς αναφέρεται. Συνήθως γίνονται αυτοματοποιημένα γι' αυτό και προστίθενται]

Τα restore πάντα αναφέρονται στα original αρχεία της ROM για την οποία αναφερόμαστε (εδώ την 8.0.2.0 του gkalen).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι το Update1.1 συμπεριλαμβάνει το fix για την expanded statusbar (για αυτό και την "είπα" 1.1 και όχι 1.0 όπως ήταν για την 8.0.1.0). Στο τέλος όμως ξέχασα να το γράψω.

[Γενικά μπορώ να πω ότι στα patch μου όλα είναι προστιθέμενα εκτός κι αν αλλιώς αναφέρεται. Συνήθως γίνονται αυτοματοποιημένα γι' αυτό και προστίθενται]

Τα restore πάντα αναφέρονται στα original αρχεία της ROM για την οποία αναφερόμαστε (εδώ την 8.0.2.0 του gkalen).

Το patch σου για τους 160 χαρακτήρες στα SMS, κάνει την εφαρμογή να δουλεύει πιο αργά στην χρήση και έχει προ-αποθηκεύσει στο λεξιλόγιο κάτι λέξεις που αρχίζουν από "Φgeorg" (πχ Φgeorgπρόβλημα, Φgeorgαφεντικό, κλπ).

 

Επίσης, το patch σου για τις επαφές, δεν αναγνωρίζεται από το TWRP recovery ως .zip αρχείο για να το κάνω εγκατάσταση, παρότι υπάρχει κανονικά κατεβασμένο στο κινητό....

 

Όλα τα παραπάνω στο δικό μου κινητό...

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

topmar προφανώς λες για τα patch της 8.0.1 - για την 8.0.2 δεν υπάρχουν ακόμα. Στο δικό μου Note 2 δεν παρατήρησα τέτοια θέματα και για τις επαφές εγκαταστάθηκε και λειτούργησε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι το Update1.1 συμπεριλαμβάνει το fix για την expanded statusbar (για αυτό και την "είπα" 1.1 και όχι 1.0 όπως ήταν για την 8.0.1.0). Στο τέλος όμως ξέχασα να το γράψω.

[Γενικά μπορώ να πω ότι στα patch μου όλα είναι προστιθέμενα εκτός κι αν αλλιώς αναφέρεται. Συνήθως γίνονται αυτοματοποιημένα γι' αυτό και προστίθενται]

Τα restore πάντα αναφέρονται στα original αρχεία της ROM για την οποία αναφερόμαστε (εδώ την 8.0.2.0 του gkalen).

Ευχαριστώ πολύ και για την δουλειά που έχεις κάνει και για τις εξηγήσεις που δίνεις. Το ότι η βάση των patches ειναι απο την rom του gkalen με βολεύει αρκετά μιας και εγώ αυτή χρησιμοποιώ, όμως καλό είναι να ξεκαθαριζεται γιατί δεν είναι η μόνη miui rom για την οποία γίνεται συζήτηση εδώ.

Αν δεν κάνω λάθος το patch για τους 160 χαρακτήρες στα sms υπάρχει ήδη στην rom του gkalen, έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

topmar προφανώς λες για τα patch της 8.0.1 - για την 8.0.2 δεν υπάρχουν ακόμα. Στο δικό μου Note 2 δεν παρατήρησα τέτοια θέματα και για τις επαφές εγκαταστάθηκε και λειτούργησε κανονικά.

Εγώ τα είχα πάνω στην 8.0.1 0, και τα έβαλα και πάνω στην 8.0.2.0.....δεν έπρεπε;;

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έπρεπε, την πάτησα κι εγώ, και τα restore δεν λειτουργούν στην 8.0.2. Ξαναπέρνα την 8.0.2 από πάνω όπως είσαι, και βάλε τα καινούρια - κάποια λείπουν βέβαια, αλλά ο UserXP μπορεί να ανεβάσει τίποτα σήμερα - αύριο. Αναμένεται πάντως και fix για την 8.0.2 από τον GKalen αυτή την βδομάδα.

 

Υ.Σ. Καλό μήνα είπαμε? Καλό μήνα σε όλους!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Patches για MiUI 8 stable v8.0.2.0 του GKalen

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τυφλά patches. Δεν τα έχω δοκιμάσει σε Redmi Note 2 (μόνο σε Lenovo P70-A).

 

 

  • Αλληλοεξαρτώμενα.
    [Αν κάνετε RESTORE κάποιο, πρέπει να ξαναβάλετε τα άλλα που θέλετε]
    1. Update 1.1
       • Διαφορετική ένταση για κλήσεις και ειδοποιήσεις.
       • Χειρονομίες ανακίνησης / Shake gestures - [Καθαρισμός RAM ή κλείδωμα οθόνης]
       • Διπλό χτύπημα στη γραμμή κατάστασης -> κλείδωμα οθόνης.
       • CPU stats και CPU Control στις Επιλογές για προγραμματιστές.
       • Διορθώσεις στην αυτόματη φωτεινότητα (δουλεύει πολύ καλά).
       • Κατά τη φόρτιση, το LED γίνεται πράσινο στο 100%.
       • Σύρσιμο στη γραμμή κατάστασης για αλλαγή φωτεινότητας.
       • Εμπεριέχει το patch Νο 2.
       • [Υπάρχει και το "διπλό χτύπημα για ενεργοποίηση οθόνης" αλλά δεν δουλεύει σε Note 2, αφού δεν το υποστηρίζει ο kernel]
      Download link (μαζί με το patch Νο 3)
      Download link (χωρίς το patch Νο 3)
      Restore back
       
       
    2. Αν θυμάστε σε MiUI 7 υπήρχε η status bar χωρισμένη/ξεχωριστή για τις ειδοποιήσεις και χώρια για τα εικονίδια. Αν υπήρχαν νέες ειδοποιήσεις και "κατέβαζες" τη μπάρα έβλεπες τις νέες ειδοποιήσεις, κι αν όχι, έβλεπες τα εικονίδια.
      Σε MiUI 8 μας δίνεται η δυνατότητα να επιλέξουμε ανάμεσα στη "κλασική" status bar και στη χωρισμένη/ξεχωριστή. "Ξέχασαν" όμως να προσθέσουν το παραπάνω πολύ βολικό (για μένα τουλάχιστον) χαρακτηριστικό στη χωρισμένη/ξεχωριστή status bar. Αυτό το patch το "διορθώνει" αυτό.
      Download link - Restore back
       
       
    3. 160 χαρακτήρες στα SMS *** - Restore back
      Το patch αυτό δεν έχει καμία σχέση με αυτό που χρησιμοποιούν στις εκδόσεις GTV. Λειτουργεί με κεφαλαία, μικρά, τόνους κλπ. (οι δοκιμές από χρήστες Lenovo P70-A).
      [*** Το patch για τους 160 χαρακτήρες δημιουργεί πρόβλημα με τους κυριλλικούς χαρακτήρες (αν κάποιος χρησιμοποιεί)]
       
       
    4. Ένα ακόμη
       • Διπλό χτύπημα στη γραμμή κατάστασης -> κλείδωμα οθόνης.
       • Σύρσιμο στη γραμμή κατάστασης για αλλαγή φωτεινότητας.
       • Εμπεριέχει το patch Νο 2.
      Download link - Restore back
       

     

     

    [*]Ελληνικό & Αγγλικό αλφάβητο στις επαφές v2 - Restore back

    Preview εδώ

     

     

     

Edited by UserXP
Patch A.4
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έπρεπε, την πάτησα κι εγώ, και τα restore δεν λειτουργούν στην 8.0.2. Ξαναπέρνα την 8.0.2 από πάνω όπως είσαι, και βάλε τα καινούρια - κάποια λείπουν βέβαια, αλλά ο UserXP μπορεί να ανεβάσει τίποτα σήμερα - αύριο. Αναμένεται πάντως και fix για την 8.0.2 από τον GKalen αυτή την βδομάδα.

 

Υ.Σ. Καλό μήνα είπαμε? Καλό μήνα σε όλους!!! :)

ΟΚ, ευχαριστώ για την ενημέρωση....

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα όλο το "πακέτο", όλα λειτουργούν κανονικά - και η δίγλωσση μπάρα επαφών. Ευχαριστούμε για τον κόπο σου! :respect:
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα όλο το "πακέτο", όλα λειτουργούν κανονικά - και η δίγλωσση μπάρα επαφών. Ευχαριστούμε για τον κόπο σου! :respect:

Η δίγλωσση μπάρα επαφών, δουλεύει μόνο όταν έχεις γλώσσα τα Ελληνικά στο κινητό ε; Γιατί με την γλώσσα στα Αγγλικά δεν υπάρχει στο δικό μου, παρόλο που εγκατέστησα το patch....

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρέα.

 

Αν και είμαι κάτοχος Lenovo P70-A, το λειτουργικό που "φοράω" είναι MiUI (συνήθως η τελευταία weekly έκδοση - τώρα η 6.9.1). Ο "δωρητής" για το P70-A είναι το Redmi Note 2.

 

Παρακάτω είναι μια συλλογή από patches (εγκατάσταση μέσω TWRP) που έχω φτιάξει και χρησιμοποιώ σε κάθε έκδοση MiUI.

[Τα παρακάτω έχουν δοκιμαστεί (από τον φίλο fufutos) και αφορούν MiUI 8.0.1 stable του GKalen, αλλά λειτουργούν σε κάθε έκδοση 8.0.1 stable]

 

 

  1. RedmiNote2.MiUIv8.0.1Update1
    • Διαφορετική ένταση για κλήσεις και ειδοποιήσεις.
    • Χειρονομίες ανακίνησης / Shake gestures - [Καθαρισμός RAM ή κλείδωμα οθόνης]
    • Διπλό χτύπημα στη γραμμή κατάστασης -> κλείδωμα οθόνης.
    • CPU stats και CPU Control στις Επιλογές για προγραμματιστές.
    • Διορθώσεις στην αυτόματη φωτεινότητα (δουλεύει πολύ καλά).
    • Κατά τη φόρτιση, το LED γίνεται πράσινο στο 100%.
    [Δεν ξέρω αν ξέχασα κάτι]
     
     
  2. RedmiNote2.MiUIv8.0.1.miui-En_ABCv2_contacts
    Ελληνικό & Αγγλικό αλφάβητο στις επαφές v2.
    Preview εδώ
     
     
  3. 160 χαρακτήρες στα SMS
    Το patch για τους 160 χαρακτήρες δημιουργεί πρόβλημα με τους κυριλλικούς χαρακτήρες (αν κάποιος χρησιμοποιεί).
     
     
  4. Extra στη Κάμερα και στην Ηχογράφηση
     
     
  5. Restore back (όλα)
     
     

 

Ευχαριστώ φίλε UserXP! Πέρασα το πρώτο patch σου (στην ουσία μόνο αυτό με ενδιέφερε) και δουλεύει άψογα στην 8.0.1.0 του Gkalen.

Να 'σαι καλά!

 

Πέρασα την νέα Stable 8.0.2 GKalen + τα patches του UserXP. Όλα δείχνουν να δουλεύουν καλά προς το παρόν - και λίγο πιο γρήγορα! :)

 

Είναι καλύτερη ή χειρότερη από την 8.0.1.0; Γιατί διαβάζω στο αντίστοιχο θέμα του γειτονικού φόρουμ για κάποια θεματάκια και πάει για αλλαγή... λέω να περιμένω λίγο καθώς η 8.0.1.0 δεν μου έχει βγάλει προβλήματα μέχρι στιγμής και τα πάει και καλά από μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...