Jump to content

[Clone] Lenovo S850c


ser788
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τόσο που φαίνονται τα πιξελ ΕΣΥ το λες αυτο εγω δεν ειπα οτι εχει θεμα με τα pixel.

Ναι ειμαι ευχαριστημένος. Thank You

 

τι να πεις? Δεν έχουμε ματάκια να δούμε τις φωτό? Εδω το έβγαλες καλύτερο από το iphone και το S5 .........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το ειπα χαριτολογώντας.ελα ντε τι να πεις ?μαλλων δεν φταινε τα ματακια αλλου ειναι το πρβλημα...επεσες κοντα σαν περιοχη παντως αλλα δυστυχως δεν ηταν τα ματακια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω ότι πλέον μπορεί να κλείσει, όχι το θέμα, αλλά το φόρουμ. Τελος.

 

συμφωνω φιλε μου !!! οτι ειχαμε να πουμε το ειπαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ κατα τα λεγωμεμα σας ειναι ενα 8πυρινο με 4GB ROM k 2 RAM 5'' οθονη κ ετσι να ειναι παλι ευχαριστημενος για 87euro που εδωσα (97 εκανε με την καρτουλα 16GB SD)!!! κ οσο για την εγγύηση δεν το κανω θεμα ολοι ξερουν τη παιζει.Τελος δεν μου το πουλησε αυτος ΕΓΩ το παραγγειλα.κ φυσικα ειμαι ευχαριστημένος με το κινητό που αγόρασα

Λέμε ότι είναι στην καλύτερη αυτό που περιγράφεις. Και 100% δεν είναι.

Επίσης στην πρώτη φώτο που φαίνεται το σκορ του antutu, στην άσπρη περιοχή της οθόνης, βλέπω ένα σημείο σαν κυλιδα με πιο έντονο φως. Αυτό λέγεται Light bleeding.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέγεται Light bleeding λες εσυ εγω το λεω μη κολλημενη καλα μεμβρανη φιλε μου που αυτο ειναι STANDAR κ φανηκε με φοντο το ασπρο.anyway αφου ουτε εσειες δεν ειστε 100% τοτε απλα μπωρουσατε να πειτε ενα μεγεια.τελος παντων το κουρασαμε το θεμια 1 εβδομαδα τωρα οτι ειχα να πω το ειπα.κ εξηγηθηκα στο #11. Edited by completed
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα σε όλους. Παρέλαβα πριν 3 ημέρες το συγκεκριμένο τηλέφωνο από την Aliexpress. Το τηλέφωνο παιδιά είναι κλώνος χωρίς δεύτερη συζήτηση. Όλα μέσα του το φωνάζουν! Λειτουργεί κανονικότατα, αλλά δεν έχει καμία σχέση με όσα παρουσιάζει στην αγγελία. Ούτε η κάμερα είναι 20mp, ούτε 8-πύρηνο είναι, ούτε 4gb ram έχει. Tο Antutu και τα λοιπά προγράμματα είναι πειραγμένα. Ζήτησα επιστροφή των χρημάτων μου, και μόνο από την αντίδραση του πωλητή είναι φανερό ότι πρόκειται για κομπίνα. Αν κάποιος δεν ζητάει πολλά πολλά από μια συσκευή ας το αγοράσει. Λειτουργεί. Αλλά θεωρώ μεγάλη κοροϊδία το όλο ζήτημα. Για αυτούς που την ψάχνουν και θέλουν να αγοράσουν συσκευή της προκοπής, μην κάνετε τον κόπο.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Το πηρε πριν λιγες μερες ο ξαδελφος μου.πριν λιγες ωρες εκανα αντουτου και μου εβγαλε πανω απο 45 χιλ.πως γινεται αυτο;απο μπροστα δεν γραφει λενοβο,απο πισω μονο.ποια εφαρμογη- παιχνιδι λετε να τρεξουμε ταυτοχρονα κοντρα με το δικο μου (Α806) για να δουμε ποιο ειναι ποιο γρηγορο;
Link to comment
Share on other sites

Το πηρε πριν λιγες μερες ο ξαδελφος μου.πριν λιγες ωρες εκανα αντουτου και μου εβγαλε πανω απο 45 χιλ.πως γινεται αυτο;απο μπροστα δεν γραφει λενοβο,απο πισω μονο.ποια εφαρμογη- παιχνιδι λετε να τρεξουμε ταυτοχρονα κοντρα με το δικο μου (Α806) για να δουμε ποιο ειναι ποιο γρηγορο;

 

Πειραγμένο για να ξεγελάει το antutu .To πρώτο είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Καλησπέρα παιδιά . Έχω στα χέρια μου το lenovo clone S850c MAX αλλά έχει brickαρει και δεν μπορώ να βρω κάποια ρομ .. Αν κάποιος έχει το ίδιο κινητό ή διαθέσιμη ρομ και μπορεί ας την ανεβάσει . Ευχαριστώ για τον χρόνο σας .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Clone] Lenovo S850c

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...