Jump to content

iNew V7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από καμιά 10αρια κινέζικα που περάσαν από το χέρι μου ήταν όντως το μόνο που δουλεύει με τέτοια ακρίβεια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 246
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το τηλεφωνο για τα λεφτα του ειναι super το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι οταν χανει το σημα μερικες φορες δεν το ξαναβρισκει και θελει reboot, εχει τυχει και σε αλλους?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα στο κινητο μετακεινουντε τα εικονιδια των εφαρμογων μονα τους. εχετε παρατηρησει κατι εσεις?

παραδειγμα το εικονιδιο του τηλεφωνου που ειναι αριστερα κατω στην οθονη σημερα το ειδα δεξια κατω??? στην κεντρικη οθονη εχω την ωρα και απο κατω τεσσερα εικονιδια εφαρμογων και σημερα ηταν τα εικονιδια των εφαρμογων απο πανω και η ωρα απο κατω.

 

Ακριβώς το ίδιο με κάνει και σε εμένα , το έκανε δυο φορές , το έχω από τα Χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο τα χριστουγεννα το εχω. Απο που το αγορασες;[/quote

απο το to2c, Αλλά με παρουσιάζει πολλά προβλήματα η μπαταριά του , και το ακουστικό του.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο το to2c αγορασα το δικο μου πριν τα χριστουγεννα και σε εμένα έχει μπερδέψει κάνα 2 φορες τα εικονίδια. Με τη λογισμικό ήρθαν τα δικά σας; Εγώ το πρωτο που αγορασα πριν τα χριστούγεννα ήρθε με λογισμικό v1.0.5 και αγόρασα κ ακόμα ενα τέλη Ιανουαρίου παλι απο το to2c ήρθε με v1.0.4 .
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο το to2c αγορασα το δικο μου πριν τα χριστουγεννα και σε εμένα έχει μπερδέψει κάνα 2 φορες τα εικονίδια. Με τη λογισμικό ήρθαν τα δικά σας; Εγώ το πρωτο που αγορασα πριν τα χριστούγεννα ήρθε με λογισμικό v1.0.5 και αγόρασα κ ακόμα ενα τέλη Ιανουαρίου παλι απο το to2c ήρθε με v1.0.4 .

ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ V1.0.4

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο to2c τα αγορασα και τα δυο . το πρωτο ειναι V1.0.4 το δευτερο το περιμενω ειναι ελλαδα οποτε σε κανα δυο μερες πιστευω να το εχω στα χερια μου. Το προβλημα με τα εικονιδια με πια version σας το κανει με την 1.0.4 η 1.0.5. Και πιο style εχετε το μαμα η το αλλο? Γιατι μπορει το μαμα να εχει κανα bug.
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και εγω σημερα το δευτερο κινητο απο to2c με δωρα flip case , hard case, εχτρα ζελατινα οθονης ( ηδη ειχε μια πανω το κινητο ) και ανταπτορα αυτοκινητου. version 1.0.5 .
Link to comment
Share on other sites

Eγώ με 1.0.4 δεν έχω αντιμετωπίσει ως τώρα κανένα πρόβλημα απο αυτά που αναφέρονται.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μεσα απο το engineering mode μπορουμε να αυξησουμε τον ηχο του ακουστικου?

 

χα... το ίδιο θέμα είχε και η γυναίκα μου.

Ορίστε... η 3 παράγραφος σε ενδιαφέρει.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049

Link to comment
Share on other sites

χα... το ίδιο θέμα είχε και η γυναίκα μου.

Ορίστε... η 3 παράγραφος σε ενδιαφέρει.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049[/QUOT

 

δουλευει και σε unroot??????

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δουλευει και σε unroot????????

Link to comment
Share on other sites

παιδια προσπαθω να κανω εγκατασταση το navigon και αφου τελειψσει την εγκατασταση και παει να συνδεθει μου βγαζει μηνυμα δεν ηταν δυνατη η συνδεση με το διακομιστη ελεγχε την συνδεση στο δικτυο η το διαδικτυο. ενω ειμαι συνδεδεμενος και με τα δυο. ξερει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

παιδια προσπαθω να κανω εγκατασταση το navigon και αφου τελειψσει την εγκατασταση και παει να συνδεθει μου βγαζει μηνυμα δεν ηταν δυνατη η συνδεση με το διακομιστη ελεγχε την συνδεση στο δικτυο η το διαδικτυο. ενω ειμαι συνδεδεμενος και με τα δυο. ξερει κανεις κατι?

 

το navigon δεν λειτουργει σε δικαρτα κινεζικα κινητα προσπαθησε να εγκαταστησης καποιον αλλο πλοηγο

Link to comment
Share on other sites

το navigon δεν λειτουργει σε δικαρτα κινεζικα κινητα προσπαθησε να εγκαταστησης καποιον αλλο πλοηγο

 

Το navigon μια χαρά λειτουργεί σε όλα τα κινητά. Εγώ το λειτουργώ χρόνια τώρα σε κινέζικα. Δοκίμασε φίλε μου άλλη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...