Jump to content

LG L65 (D280n)


yakinthi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους. Με μια αναζητηση που εκανα, δεν βρηκα καποιο θεμα γι αυτο το τηλεφωνο. Ειναι κανεις που το εχει, ωστε να με βοηθησει σε κατι? Ευχαριστω!
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι καλο, ειμαι αρκετα ευχαριστημενη. Εχεις ψαξει καθολου τις ρυθμοισεις των ειδοποιησεων? Ειδικα αυτες που ειναι απο facebook? Κατι πειραξα και δεν εμφανιζονται πλεον συην οθονη, οπως οταν το πρωτοπηρα....
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα, στο κινητό αυτό υπάρχει η δυνατότητα μεταφοράς εφαρμογών στην sd κάρτα;
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις τις εφαρμογες που υπαρχουν ηδη εγκατεστημενες στο τηλεφωνο, νομιζω πως οχι. Ισως να μπορεις να μεταφερεις εφαρμογες που κατεβασεις εσυ. Εκτος του fb.
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα δώρο για την κοπέλα μου στα 100 ευρώ από το eshop. Είναι ελληνικής αντιπροσωπίας. Μου άρεσε πάρα πολύ για την τιμή του. Ειδικά η RAM του που είναι πραγματικά 1GB και όχι 750MB σαν το L9 II που είχα. Επίσης είναι αρκετά γρήγορο για την κατηγορία του. Στο antutu μου έβγαλε 14873. Edited by LotusEater
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας, σκεφτομαι να το παρω για τον πατερα μου ο οποιος θα το εχει μονο για κλησεις, η μπαταρια του ειναι καλη?

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

Απο την μπαταρια, ειμαι ευχαριστημενη. Αν το χρησιμοποιει μονο για κλησεις, θεωρω οτι γυρω στις 4ς μερες θα κραταει. Δεν μπορω να σου πω ακριβως με δικη μου χρηση, γιατι ανοιγω συχνα wifi και data, που τρωνε αρκετη μπαταρια..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά. Πήρα το συγκεκριμένο κινητό για δώρο και από την ώρα που το θέσαμε σε λειτουργία μιλάει μια κοπέλα και λέει γράμματα της αλφαβήτου σε greeklish.. Μήπως ξέρει κανείς πως σταματάει;; Όλη την ώρα λέει λάμδα, βήτα και τέτοια! μόνο το συγκεκριμένο το κάνει;;;:worry:
Carpe diem...
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε: Εφαρμογες - ρυθμισεις - ηχος - φωνητικες ειδοποιησεις. Απενεργοποιησε το. Αν δεν ειναι αυτο, πες μου να το ξανακοιταξω!
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει αισθητήρα φωτός,

δηλαδη αυτόματη φωτεινότητα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτησω οποιος το πηρε απο skroutzομαγαζο και ειναι αυτα τα "ευρωπαικης αντιπροσωπειας", για ποια χωρα προοριζοταν; Ειναι και απο κανενα παροχο κινητης τηλεφωνιας οπως πχ. εχω διαβασει απο Τ-mobile; Το ρωταω γιατι διαβασα οτι στο L70 ειχε εξτρα εφαρμογες του παροχου οπου δεν σβηνονταν. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να μου απαντησω οτι μπορει καποιος να βαλει το imei του στην παρακατω σελιδα και να δει για ποια χωρα προοριζοταν το κινητο. Ειναι επισημη σελιδα της LG.

 

http://sn.lghbs.com/

 

Απο ενα σκρουτζομαγαζο που το πηραμε ηταν για την Ρουμανια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αισθητήρα φωτός,

δηλαδη αυτόματη φωτεινότητα;

 

Αισθητηρα φωτος δεν εχει, υπαρχει ομως μια ρυθμιση, να χαμηλωνει η φωτεινοτητα απο τις 12 το βραδυ εως τις 6 το πρωι.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Το πήρα για την γυναίκα μου αφού το παλιό HTC που είχε χάλασε. Μια χαρά συσκευή είναι :)

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Έχει βρει κάνεις καμιά λύση για το θέμα των εφαρμογών; έχει 200 άχρηστα πράγματα που δε σβήνουν και με 5 εφαρμογές γεμίζει η μνήμη. Ούτε καν fb δεν υπάρχει μέσα...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα.

Επίπεδη το κινητό κολλάει στο logo και δεν ανοίγει Πως μπορώ να το κάνω factory reset?

 

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ενα καινούργιο Android update που ήρθε τί είναι ;

Ακόμη είναι στο 4.4.2

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

160 ευρώ μου ζητάει η procordia για την επισκευή της συσκευής. Πολύ δελεαστική τιμή τιμή για ένα κινητό που πήρα πριν δύο χρόνια 100 ευρώ. Δεν πάμε καλά.

 

Sent from my Huawei P9 Lite

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Μου χάρισαν το παραπάνω κινητό κλειδωμένο σε Cosmote αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα όποια κάρτα Cosmote κι αν του βάλω. Έβαλα και του κανονικού μου κινητού και δεν μπορώ να μπω στα μενού. Πρέπει να είναι κλειδωμένο σε συγκεκριμένο SIM της Cosmote.

Υπάρχει περίπτωση να ξεκλειδώνει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...