Jump to content

ΑΓΟΡΑ SMARTPHONE ΕΩΣ 200€


Odysseakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα κάποιες προτάσεις για smartphone μέχρι 200€ . Απλά να έχει μεγάλη αυτονομία . Edited by Odysseakis
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μoto G στα 199 από κατάστημα της γειτονιάς σου και άστα όλα τα άλλα!

 

Μην γράφεις κεφαλαία...θεωρείται ότι μας βάζεις τις φωνές.

 

+1 από μένα. Βγάζει 3+ μέρες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To πρώτο είναι το φετεινό, με την 5άρα οθόνη, την κάρτα μνήμης και τα διπλά μπροστινά στεροφωνικά ηχεία.

Αυτό εδώ http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/devices.eg?pageIndex=4&435=on&436=on&428=on&434=on&661=2542_661&selectedCategoryId=93&attributeToSort=5&banner=12025

Link to comment
Share on other sites

+1 από μένα. Βγάζει 3+ μέρες.

 

εννοεις βγαζει 3 ημερες η μπαταρια ; Γιατι φοραει ιδια μπαταρια με το moto G το πρωτο....το οποιο εμενα μου εβγαζε στην καλυτερη 12 ωρες. Αυτο εχει 5αρα οθονη αρα θα βγαζει λιγοτερες ωρες.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα κάποιες προτάσεις για smartphone μέχρι 200€ . Απλά να έχει μεγάλη αυτονομία .

 

Η αυτονομία εξαρτάται από την χρήση που του κάνεις... Εγώ πχ τρώω στην καθισιά μου 2 μπαταρίες των 6400mah ημερησίως!!!! Αυτό τί σημαίνει ότι το κινητό μου (Note 3) δεν έχει καλή αυτονομία;

Εγώ πάντως επειδή ψάχνω κινητό για τη γυναίκα μου μέχρι τα 200 ευρώ, έχω βρει το Samsung S4 mini.

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

εννοεις βγαζει 3 ημερες η μπαταρια ; Γιατι φοραει ιδια μπαταρια με το moto G το πρωτο....το οποιο εμενα μου εβγαζε στην καλυτερη 12 ωρες. Αυτο εχει 5αρα οθονη αρα θα βγαζει λιγοτερες ωρες.

 

To 1o moto G βγάζει σε φίλη μου 4 μέρες. Διαρκώς WiFi και Bluetooth. Λίγο 3g.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To 1o moto G βγάζει σε φίλη μου 4 μέρες. Διαρκώς WiFi και Bluetooth. Λίγο 3g.

 

Φιλε Γιωργο καλημερα . Ενταξει κανει μικρη χρηση η φιλη σου,το δικο μου κινητο εχει μονιμα 3G γιατι δεν εχω στη δουλεια Wi-fi . Αυτο " τρωει" την περισσοτερη μπαταρια και η ομιλια,μιλαω 2-3 ωρες στο 8ωρο.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιωργο καλημερα . Ενταξει κανει μικρη χρηση η φιλη σου,το δικο μου κινητο εχει μονιμα 3G γιατι δεν εχω στη δουλεια Wi-fi . Αυτο " τρωει" την περισσοτερη μπαταρια και η ομιλια,μιλαω 2-3 ωρες στο 8ωρο.

 

Δεν αμφισβήτησα, απλώς έγραψα αυτό που γνωρίζω. Νομίζω ότι και το καλοκαίρι που είχε 3g συνέχεια ανοικτό κρατούσε 2 μέρες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφισβήτησα, απλώς έγραψα αυτό που γνωρίζω. Νομίζω ότι και το καλοκαίρι που είχε 3g συνέχεια ανοικτό κρατούσε 2 μέρες.

 

θα μαθω συντομα...βασικα μολις το πηρα .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί δεν παίζουν ατόφιοι κινέζοι σ' αυτή τη κατηγορία ; Πιστεύω ότι υπάρχουν καλά τέτοια. Μη ξεχνάτε ότι όλα στη Κίνα γίνονται. !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί δεν παίζουν ατόφιοι κινέζοι σ' αυτή τη κατηγορία ; Πιστεύω ότι υπάρχουν καλά τέτοια. Μη ξεχνάτε ότι όλα στη Κίνα γίνονται. !

Λάθος είσαι. Υπάρχουν καλύτερα!!!!

Σύγκρινε απλά τα specs αυτής της συσκευής με κάποια της Ελληνικής αγοράς....:lol:

Για αγορά από Ελλάδα,θα συμφωνήσω ότι το Moto G είναι μονόδρομος.

Edited by immortal207
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί δεν παίζουν ατόφιοι κινέζοι σ' αυτή τη κατηγορία ; Πιστεύω ότι υπάρχουν καλά τέτοια. Μη ξεχνάτε ότι όλα στη Κίνα γίνονται. !

 

Μπορεί να υπάρχουν, αλλά αν σου κάτσει η στραβή θα είσαι 2 μήνες χωρίς τηλέφωνο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχουν, αλλά αν σου κάτσει η στραβή θα είσαι 2 μήνες χωρίς τηλέφωνο.

 

2 μηνες και λιγους λες ! Μακρια απο κινα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα κάποιες προτάσεις για smartphone μέχρι 200€ . Απλά να έχει μεγάλη αυτονομία .

Εγώ που το ψάχνω για μένα με αυτά τα λεφτά αποφάσισα να πάρω το LG G2 με 154€ αν και μέχρι το τέλος του μήνα που θα το πάρω θα είναι ακόμη πιο φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το ψάχνω για μένα με αυτά τα λεφτά αποφάσισα να πάρω το LG G2 με 154€ αν και μέχρι το τέλος του μήνα που θα το πάρω θα είναι ακόμη πιο φθηνό.

 

Καλημέρα. Και εγώ που ψάχνω το LG G2 για την αδερφή μου 154 δεν το βρήκα πουθενά !!!!! Μήπως έχεις κάνει ένα μικρό λαθάκι στο πρώτο ψηφίο ???? Αν όχι πες το σε όλους να πάμε σαν τρελοί !!!!:lol::lol::lol:

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το ψάχνω για μένα με αυτά τα λεφτά αποφάσισα να πάρω το LG G2 με 154€ αν και μέχρι το τέλος του μήνα που θα το πάρω θα είναι ακόμη πιο φθηνό.

 

154Ε που το βρήκες να πάρω 2-3? Με καμια επιδότηση μήπως;

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι όταν μιλάτε για αυτονομία να λέτε πόσες ώρες οθόνη βγάζει, είναι πιο ενδεικτική η αναφορά, για παράδειγμα το δικό μου Huawei honor 3c αν πω ότι ότι βγάζει 2 μέρες (που βγάζει... 1μέρα και 17 ώρες συνεχόμενα με όλα ανοικτά) μπορεί σε κάποιον άλλον να βγάζει πολύ λιγότερο ή πολύ παραπάνω, αν όμως πω 4+ ώρες το ίδιο θα βγάλει σε όλους σχεδόν με πολύ μικρή απόκλιση. Και αν καταλάβετε φίλε μου το προτείνω γιατί έχει και καλή μπαταρία και 5αρα οθόνη με λογικές διαστάσεις αλλά και είναι αρκετά δυνατό, με 2 γιγα ραμ και τετραπυρινο επεξεργαστή
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...