Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

Tha sou pw peripou ti egine sto 214:

1)einai mia apo tis spanies meres pou vrexei sto newport

2)h julia mathainei oti i marissa ta exei me thn alex

3)h linsay tin kanei gia cicago

4)h summer feugei me ton zak gia ton gamo tis sister tou

5)o sandy pernaei olh tin mera me thn rebecca kai exei atuxima me thn bmw

6)o seth agorazei pisw to istioploiko tou

7)o seth mathainei gia thn marissa me thn alex(ara to mathainei kai o ryan)

8)ginetai to test dna(thetiko vgike gia thn istoria)

9)telika i summer den feugei

10)KAI TO APOKORUFOMA o seth anevainei stin skeph na ftiaxei stin keraia ths tv(foraei mia lastixenia maska stou spiderman gia na min vraxei to kefali tou) denetai me ena skoini alla xafnika glistaei kai peftei alla ton krataei to skoini se anapodi stasi se ekeinh tin fash...

DEN LEW ALLO MIN TA XALASW KAI OLA.

 

edit:ta ekana aspra!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΤΡΙΤΗ ΣΕΖΟΝ ΣΕ DVD ΜΕ ΕΛΛΗΝ.ΥΠΟΤ.??? ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει σε dvd ακόμα στην Αμερική το πολύ Αύγουστο και sailo να υπολογίζεις οτι στην Ελλάδα θα βγεί περίπου 15-30 Νοεμβρίου. Εγω περιμένω να βγουν μερικοί υπότιτλοι στο http://www.greektvsubs.gr/ αλλίως θα το δω με αγγλικούς υπότιτλους γιατί σκέτο δεν καταλαβαίνω και πολλά(αμερικάνικη προφορά)...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγω μια χάρη για ένα τραγούδι. Στην 1 σεσον οταν τα ξαναφτάχνει ο Ράϊαν με τη Μαρίσα στο 24 (στην γεφυρούλα) παίζει ενα τραγούδι πως λέγεται thanks!!!
Link to comment
Share on other sites

se auto pou rwtas to kanali fox exei kanei polu kalh douleia..

oti soundtrack tou oc theleis mporeis na to vreis edw:

http://www.fox.com/oc

pas features/weekly sound track

 

Egw xreisimopoiw to DirectVobSub

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είναι μερικά επεισόδια που σου αρέσουν αλλα βλέπονται μόνο μια φορά(λόγο της ιστορία). Στο 1 οντως κόλλησα και εγώ μπήκε πολύ καλά η σειρά αλλα μου άρεσαν επίσης τα επεισόδια με τον Ολιβερ(14-19) και το 24 τώρα αυτά μέχρι να δω την 2 σεσον που είμαι στο 10 και την 3 σεσον...
Link to comment
Share on other sites

Basika se auta pou vlepontai mono mia fora tha evaza kai auta me ton oliver..

Kata tin gnwmh mou ola ta start of season episodes htan kala(ektos apo to 3o pou den mou poluarese) opws kai ta finale.

Eida to preview ths 3hs season prepei na einai g@mato giati leei oti tha simvei kati pou den perimenei kaneis!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Το επεισόδιο που έδειξε σήμερα ποιό ήταν; Δεν θέλω να χάσω το 14...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θα σου δώσω μια συμβουλή άρχισε να βρίσκεις απο τώρα τα επεισόδια της 2 σεσον γιατι μόλις τελειώσει η 1 θα έχεις αγωνία και θα θες να δεις τι θα επακολουθήσει... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποιο τραγούδι παίζει στο τέλος του 7ου(Στην ελληνική έκδοση το επεισόδιο λέγεται Τιχουάνα στην αγγλική The escape)της πρώτης σεζόν;Ξέρετε είναι το επεισόδιο που η παρέα πάει στο Μεξικό.Λέω για το τραγούδι που ξεκινάει όταν ο Ράιαν βρίσκει πεσμένη την Μαρίσα στο σοκάκι(μόλις έχει κάνει την απόπειρα αυτοκτονίας) και την σηκώνει.Μπήκα στην σελίαδα που προτίνεται αλλά έχει πολλα τραγούδια και δεν ξέρω πιο απ’όλα είναι.Επίσης μπορεί κάποιος να μου στείλει στο mail μου ολοκληρομένο το τραγούδι των τίτλων;(φαντάζομαι οτι δεν είναι αυτά τα λίγα δευτερόλεπτα το τραγούδι τον τίτλων!!:worry:).Thanks:) :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποιο τραγούδι παίζει στο τέλος του 7ου(Στην ελληνική έκδοση το επεισόδιο λέγεται Τιχουάνα στην αγγλική The escape)της πρώτης σεζόν;Ξέρετε είναι το επεισόδιο που η παρέα πάει στο Μεξικό.Λέω για το τραγούδι που ξεκινάει όταν ο Ράιαν βρίσκει πεσμένη την Μαρίσα στο σοκάκι(μόλις έχει κάνει την απόπειρα αυτοκτονίας) και την σηκώνει.Μπήκα στην σελίαδα που προτίνεται αλλά έχει πολλα τραγούδια και δεν ξέρω πιο απ’όλα είναι.Επίσης μπορεί κάποιος να μου στείλει στο mail μου ολοκληρομένο το τραγούδι των τίτλων;(φαντάζομαι οτι δεν είναι αυτά τα λίγα δευτερόλεπτα το τραγούδι τον τίτλων!!:worry:).Thanks:) :)

 

An den kanw lathos to tragoudi pou les einai to: Mazzy Starr - Into Dust

 

Den xerw pws antexan oi americanoi fans tou oc sto telos tis 1hs season ena kalokairi gia na doun ti tha ginei..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Τhanks για την πληροφορία

Den xerw pws antexan oi americanoi fans tou oc sto telos tis 1hs season ena kalokairi gia na doun ti tha ginei..:cry:

Εγώ πάλι ξέρω πως άντεξαν,τους νιώθω απόλυτα.Άντεξαν όπως αντέχω εγώ τώρα και περιμένω να βγει η τρίτη σεζόν με ελληνικούς υπότιτλους:cry: Και μάλλον θα πρέπει να περιμένω για πολύ καιρό ακόμα!!

Link to comment
Share on other sites

To 10 ήταν το τελευταίο που έπαιξε στις 14/5/06 δηλαδή εχτές.

 

Θενξ. Άρα 28/5 θα προβληθεί το #14... Να το σημειώσω!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Είδα αρκετά επεισόδια απο την 2 σεσον(μέχρι το 20) και μπορώ να πω πως η σεσον αποκάει ενδιαφέρον οταν ήρθε ο αδερφός του Ράϊαν. Τα καλύτερα επεισόδια ήταν (ή μαλλον αγαπημένα γιατι μετά το 15 με 16 ολα προς το καλύτερο είναι) το κλασσικό 14 ειδικά στο τέλος και το επεισόδιο με το διαμαντάκι ήταν άπαιχτο...
Link to comment
Share on other sites

Είδα αρκετά επεισόδια απο την 2 σεσον(μέχρι το 20) και μπορώ να πω πως η σεσον αποκάει ενδιαφέρον οταν ήρθε ο αδερφός του Ράϊαν. Τα καλύτερα επεισόδια ήταν (ή μαλλον αγαπημένα γιατι μετά το 15 με 16 ολα προς το καλύτερο είναι) το κλασσικό 14 ειδικά στο τέλος και το επεισόδιο με το διαμαντάκι ήταν άπαιχτο...
\

 

Pio diamantaki?

Link to comment
Share on other sites

http://www.musicfromtheoc.com/ exei mesa kathe tragoudi pou exei pextei se kathe episodio kai leei kai se poia skini einai...sta prwta episodia tou 1ou kiklou oxi alla meta to 10 peripou nai..

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ το The Risky Business...

 

An uphrxe tetoio diamanti sth gh..

Crystalino htan:p

 

Gia opoin endiaferetai to tragoudi pou paizei sto telos tou 214 einai to: matt pond pa - champagne supernova

Link to comment
Share on other sites

Είδα και την 2 σεσον και πάλι στο τέλος μας άφησαν σε αναμένα κάρβουνα. Ένα ανατρεπτικό επεισόδιο χωρίς να πάει το μυαλό σου στο πολύ κακό(αν συκγρίνεις τα 2 φινάλε της 1 και της 2). Υποθέτω οτι οταν λένε οι σεναριογράφοι οτι στο τέλος της 3 σεσον θα γίνει κάτι φοβερό ε δεν μπορείς να κάνεις κάτι αλλο απο το να το πιστέψεις. Πάντως γενικά ηταν μια μέτρια σεσον κατώτερη απο την 1. Ελπίζω η 3 σεσον να είναι καλύτερη...
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, η τρίτη είναι πολύ ανώτερη της 2ης και φτάνει στα επίδεδα της 1ης μπορώ να σου πω. Φυσικά, όπως όλοι, κι εσύ θα μισήσεις τον Τζόνι από κάποιο σημείο και μετά, όπως και τη Μαρίσα. Αλλά πέρα απ' αυτά, η 3η σαιζόν είναι τέλεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...