Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

Εγώ πάντως ως την ομορφότερη της σειράς, διαλέγω τη Τζούλι Κούπερ!

Τι κι αν είναι μεγάλη. :love: Για την ηλικία της σκίζει! :heat:

 

Τώρα ανάμεσα σε Μαρίσα-Σάμερ, διαλέγω μάλλον Σάμερ, γιατί η Μαρίσα είναι πάρα πολύ λεπτή και δε μ'αρέσουν οι εντελώς κοκαλιάρες. Πάντως από πρόσωπο είναι όμορφη κ η Μαρίσα, δε μπορώ να πω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σεθουλης ρε! :cool: :love: (Αν και ο Σαντι ειναι close second ;) )

 

Απο γυναικες εννοειται η θεα Σαμερ, η Μαρισα ηταν too ψυχοπροβληματικη. :p

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Σα χαρακτήρας δε μου αρέσει ούτε ο Σεθ , ούτε ο Ράιαν. Ο πρώτος παραείναι φλώρος για τα γούστα μου και ο δεύτερος μου τη σπάει πολλές φορές, ειδικά στα επεισόδια με τον Johnny. :mad:

 

Από θέμα ομορφιάς, θα προτιμήσω τον αδερφό του Ράιαν! Α ρε Μαρίσα τι σου έφταιξε το παιδί! :lol: Εδώ ταιριάζει η φράση '' Αν δε μπορείς να αποφύγεις το βιασμό, τουλάχιστον απόλαυσέ τον! '' :D

 

Olympiake, νομίζω πως το Ο.C έχει μακράν τις πιο ωραίες κοπέλες! Ακόμη και η αδερφή της Μαρίσα είναι κούκλα! :up:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ως την ομορφότερη της σειράς, διαλέγω τη Τζούλι Κούπερ!

 

Καλα σε αυτο δεν μπορω παρα να συμφωνησω!!!Μιλαμε για σωμα Ratchel σε πιο ωριμη εκδοση!!!!

Δεν το συζητω.. μακραν η πιο ομορφη της σειρας..

 

Olympiake, νομίζω πως το Ο.C έχει μακράν τις πιο ωραίες κοπέλες! Ακόμη και η αδερφή της Μαρίσα είναι κούκλα! :up:

 

Διαφωνω!Η Μαρισσα δεν μου αρεσει λογο σωματος.. Και στην summer κατι δεν μου αρεσει και που δεν το εχω εντοπισει ακομα!.. Η Κειτλιν ειναι πολυ μικρη για τα γουστα μου..:p (αν και μεγαλυτερη να ηταν, δεν μου κανει κατι!)

Link to comment
Share on other sites

Καιρός για διαμάχες και σε αυτό το τόπικ!

 

Ψηφίζω Μαρίσα Κούπερ! She's my fav! :up:

 

Και το ερώτημα που τίθεται προς τον αντρικό πληθυσμό , ανάλογο με το Μπρουκ - Ρέιτσελ, είναι : Μαρίσα ή Σάμερ? :cool:

 

Καταρχάς,θεωρώ τη Σάμερ πολύ πιο όμορφη. Η Μαρίσα είναι μεν ψηλή και λεπτή,αλλά την βρίσκω κάπως άχαρη.

Σαν προσωπικότητα,επίσης προτιμώ τη φίλη του Σεθ. Είναι πιο σταθερή,πιο συνετή και πολύ πιο ευχάριστη. Η Μαρίσα είναι επιπόλαια,μελαγχολική και καταθλιπτική.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς,θεωρώ τη Σάμερ πολύ πιο όμορφη. Η Μαρίσα είναι μεν ψηλή και λεπτή,αλλά την βρίσκω κάπως άχαρη.

Σαν προσωπικότητα,επίσης προτιμώ τη φίλη του Σεθ. Είναι πιο σταθερή,πιο συνετή και πολύ πιο ευχάριστη. Η Μαρίσα είναι επιπόλαια,μελαγχολική και καταθλιπτική.

 

Η Σάμερ πάντως πρέπει να είναι καμιά 20αριά πόντους πιο κοντή απ' τη Μαρίσα! :wacko: Αλλά στο πρόσωπο συμφωνώ ότι είναι πιο όμορφη.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Olympiake, νομίζω πως το Ο.C έχει μακράν τις πιο ωραίες κοπέλες! Ακόμη και η αδερφή της Μαρίσα είναι κούκλα!

 

Διαφωνω!

 

Θα συμφωνήσω με τον olympiako, ο οποίος διαφωνεί με την Crazygirl, που σημαίνει ότι κι εγώ διαφωνώ με την Crazygirl! :p

Anyway, θέλω να καταλείξω πως πιστεύω κι εγώ ότι το ΟΤΗ έχει ωραιότερες κοπέλες απ'το OC. Γιατί στο ΟΤΗ σπάνια βλέπεις κοπέλα που να μην είναι όμορφη, δηλαδή είναι μία και μία, ακόμη και οι guest. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ως την ομορφότερη της σειράς, διαλέγω τη Τζούλι Κούπερ!

Τι κι αν είναι μεγάλη. :love: Για την ηλικία της σκίζει! :heat:

 

Η Τζουλι ειναι τρελο MILF :rolleyes:

Και λεει καταπληκτικες ατακες (βλεπε επεισοδιο με τη γκομενα που πηγε να εκμεταλλευτει την Κιρστεν και η Τζουλι της πεταξε τη θεικη ατακα: "Newport is only big enough for one manipulative bitch" :lol: )

 

Απο τα...νεαρα ψηφιζω βεβαια Μαρισα (η Κειτλιν ειναι για σφαλιαρες, παρεμπιπτοντως) και Τσιλι, ο οποιος ειναι ΤΟ τυπακι!!!! Ο Σεθ ειναι τοσο αναισθητος και παρτακιας που πλεον μου προκαλει αηδια :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από τους πρωταγωνιστές, Σεθ και Μαρίσα. Ο μεν πρώτος γιατί σε πολλά σημεία που θυμίζει τον εαυτό μου, η δε δεύτερη γιατί είναι εξαιρετικά πολύπλοκη. Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι σε μερικά επεισόδια της τρίτης σεζόν μου είχε σπάσει τρελλά τα νεύρα. Η Σάμερ όμως είναι πιο χαμηλών τόνων (γενικά) και άρα δεν μπορώ να την επιλέξω.

 

Από τους (πιο) μεγάλους, Σάντυ χαλαρά και Τζούλι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...εγω θα πω Ραιαν(αν κ τρελλαινομαι με τις ατακες του Σεθ)απλα..i love bad boys:P

Και Marissa ενα απο τα fashion icon μου:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

well... εγώ θα πρωτοτυπήσω στο θέμα. αν και δεν ειναι πρωταγωνίστρια διαλέγω την Anna! (σημείωση: με το μαλλί του 1ου κύκλου, όχι όπως θα την δούμε στον 3ο). δευτερη πιλογή είναι η Μαρίσα, γιατί έχει τα πάντα. φίλους, οικογένεια και πολύ δράμα
clubs.pathfinder.gr/charmed_site
Link to comment
Share on other sites

και πολύ δράμα

 

Εμένα γι'αυτόν τον λόγο δε μου αρέσει. Δεν είναι ευχάριστη σαν χαρακτήρας της σειράς. Πάντα θα της συμβαίνει κάτι κακό,το οποίο θα αδυνατεί να ξεπεράσει.

Την πρώτη φορά ήταν η κρίση στον γάμο των γονιών της,την άλλη οι δυσκολίες στο δεσμό της με τον Ράιαν,την επόμενη τα προβλήματα με το σχολείο της,την τελευταία ο θάνατος του Τζόνι.

Link to comment
Share on other sites

well... εγώ θα πρωτοτυπήσω στο θέμα. αν και δεν ειναι πρωταγωνίστρια διαλέγω την Anna! (σημείωση: με το μαλλί του 1ου κύκλου, όχι όπως θα την δούμε στον 3ο). δευτερη πιλογή είναι η Μαρίσα, γιατί έχει τα πάντα. φίλους, οικογένεια και πολύ δράμα

 

Εξαιρουμένων λοιπόν των πρωταγωνιστριών, κι εμένα μου άρεσε πολύ η Anna, αλλά και η Lindsay...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρουμένων λοιπόν των πρωταγωνιστριών, κι εμένα μου άρεσε πολύ η Anna, αλλά και η Lindsay...

 

Μπλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ και -1000 για τη Λιντσει!!!!!!!! Το ζωο!!!!! Ειναι ο μονος χαρακτηρας που δε χωνεψα με τιποτα! Παιζει να ειναι αυτη που αντιπαθω περισσοτερο μετα τον Ολιβερ!!! (No offence, VeCo :) )

 

Και κατι ασχετο... Ποιοι απο εδω μεσα συμπαθησατε τον Τζονι και θελατε να τον δειτε ζευγαρι με τη Μαρισα???:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ και -1000 για τη Λιντσει!!!!!!!! Το ζωο!!!!! Ειναι ο μονος χαρακτηρας που δε χωνεψα με τιποτα! Παιζει να ειναι αυτη που αντιπαθω περισσοτερο μετα τον Ολιβερ!!! (No offence, VeCo :) )

 

Και κατι ασχετο... Ποιοι απο εδω μεσα συμπαθησατε τον Τζονι και θελατε να τον δειτε ζευγαρι με τη Μαρισα???:blink:

 

Ουτε εμενα μου αρεσε η Αννα!Η κοπελια δεν ειχε φινετσα, αν και το προσπαθουσε!

+1 και για την Λινζι!(αλλα οχι και ζωο, χαλαρωσε!)

Ο Ολιβερ ο ψυχακιας, που τον θυμηθηκες?Καλο παιδακι αλλα κατεστραμενο!:lol:

Και τωρα που το θυμηθηκα!!!!!

Οποις ξερει ας μου πει!!

Θυμαστε στην 1η σεζον την πρωτοχρονια?Τοτε που ειχαν παει η Μαρισσα με την Σαμερ στο παρτυ του Oliver και ειχαν μεινει σπιτι ο Ραιαν με τον Σεθ και ξυναν.. το τηλεκοντρολ?

Ε τοτε μολις εφτασαν στο παρτυ βλεπουν την Αννα και λεει αυτη "Aaa people i know"..Ρωταει κ' η Μαρισσα "Wut r u doing here?"..Anna: "I know the guy who's throwing the party"..Μαρισσα "Hey u know Oliver".. Anna: "Who??"..

 

Ακομα δεν εχω καταλαβει τι παιχτηκε!!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα μου αρεσε η Αννα!Η κοπελια δεν ειχε φινετσα, αν και το προσπαθουσε!

+1 και για την Λινζι!(αλλα οχι και ζωο, χαλαρωσε!)

Ο Ολιβερ ο ψυχακιας, που τον θυμηθηκες?Καλο παιδακι αλλα κατεστραμενο!:lol:

Και τωρα που το θυμηθηκα!!!!!

Οποις ξερει ας μου πει!!

Θυμαστε στην 1η σεζον την πρωτοχρονια?Τοτε που ειχαν παει η Μαρισσα με την Σαμερ στο παρτυ του Oliver και ειχαν μεινει σπιτι ο Ραιαν με τον Σεθ και ξυναν.. το τηλεκοντρολ?

Ε τοτε μολις εφτασαν στο παρτυ βλεπουν την Αννα και λεει αυτη "Aaa people i know"..Ρωταει κ' η Μαρισσα "Wut r u doing here?"..Anna: "I know the guy who's throwing the party"..Μαρισσα "Hey u know Oliver".. Anna: "Who??"..

 

Ακομα δεν εχω καταλαβει τι παιχτηκε!!

Προφανως δεν ηξερε τον Ολιβερ μωρε, καναν αλλον θα ηξερε και θα της ειχε πει βλακειες, ετσι κι αλλιως ψιλοχυμα ηταν το παρτυ και ειχε πολυ κοσμο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν ηξερε τον Ολιβερ μωρε, καναν αλλον θα ηξερε και θα της ειχε πει βλακειες, ετσι κι αλλιως ψιλοχυμα ηταν το παρτυ και ειχε πολυ κοσμο...

 

Δεν νομιζω, αλλα ειναι και αυτο ενα ενδεχομενο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω, αλλα ειναι και αυτο ενα ενδεχομενο!

Για να δεις ποσο σε συμπαθω... Εψαξα το box της 1ης σεζον (χωμενο κατω απο βιβλια, cd και cosmopolitan...Και νομιζα οτι εχω σταματησει να το διαβαζω αυτο!!!) και βαζω να δω το σκηνικο. Ε; Ε; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να δεις ποσο σε συμπαθω... Εψαξα το box της 1ης σεζον (χωμενο κατω απο βιβλια, cd και cosmopolitan...Και νομιζα οτι εχω σταματησει να το διαβαζω αυτο!!!) και βαζω να δω το σκηνικο. Ε; Ε; :p

 

Καλα εκανες!Τ' αξιζω!:p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα και τα ενδεχομενα ειναι 2, τα εξης 3!

1.Αυτο που σου ειπα, οτι ψιλοειναι χυμα η ολη φαση εκει μεσα και ολοι εχουν μια πολυ απροσδιοριστη επιγνωση του ποιος διοργανωνει το παρτυ.

2.Να μην το κανει ο Ολιβερ το παρτυ και να ειπε ψεματα στη Μαρισα (ψιλοχλωμο).

3.Να λεει ψεματα η Αννα και να πηγε εκει επειδη εμαθε οτι παιζει να ειναι ο Σεθ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα και τα ενδεχομενα ειναι 2, τα εξης 3!

1.Αυτο που σου ειπα, οτι ψιλοειναι χυμα η ολη φαση εκει μεσα και ολοι εχουν μια πολυ απροσδιοριστη επιγνωση του ποιος διοργανωνει το παρτυ.

2.Να μην το κανει ο Ολιβερ το παρτυ και να ειπε ψεματα στη Μαρισα (ψιλοχλωμο).

3.Να λεει ψεματα η Αννα και να πηγε εκει επειδη εμαθε οτι παιζει να ειναι ο Σεθ.

 

Νομίζω πως ισχύει το 2ο, αν και δε μας το έχουν επιβεβαιώσει ποτέ. Αλλά αν ισχύει ένα απ'τα άλλα δύο, τότε γιατί να μπουν στον κόπο να βάλουν την ατάκα της Άννα στο επεισόδιο; Κι επιπλέον μην ξεχνάμε ότι ο Όλιβερ ήταν μέγας ψευταράς! ;)

 

Τώρα, από χαρακτήρες, αγαπημένοι μου είναι ο Ράιαν και η Τζούλι η οποία ήταν φοβερή σε όλες τις σεζόν και ως γυναίκα, αλλά και ως manipulative bitch! :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ασχετο... Ποιοι απο εδω μεσα συμπαθησατε τον Τζονι και θελατε να τον δειτε ζευγαρι με τη Μαρισα???:blink:

 

Εγώωωωωωω!!!!!!!!!!! Τέλειο ζευγάρι θα ήταν!!! :up: :up: Ο μαλ%$4 ο Ryan χάρηκε μετά το θανατό του! :mad:

 

JOHNNY oeoooo

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειδα και τα ενδεχομενα ειναι 2, τα εξης 3!

1.Αυτο που σου ειπα, οτι ψιλοειναι χυμα η ολη φαση εκει μεσα και ολοι εχουν μια πολυ απροσδιοριστη επιγνωση του ποιος διοργανωνει το παρτυ.

2.Να μην το κανει ο Ολιβερ το παρτυ και να ειπε ψεματα στη Μαρισα (ψιλοχλωμο).

3.Να λεει ψεματα η Αννα και να πηγε εκει επειδη εμαθε οτι παιζει να ειναι ο Σεθ.

 

Τελικα τα ενδεχομενα ειναι 2 η 3?:p Πλακιτσα!

Το 3ο δεν ειναι σιγουρα!Εγω πιστευω οτι ο Oliver διεθεσε την σουιτα σε καποιους αλλος για να διοργανωσουν το παρτυ.. αλλα και παλι τιποτα δεν ειναι σιγουρο!!..

Πραγματικα εχω κατσει αρκετη ωρα να το σκεφτομαι!:worry:

 

Νομίζω πως ισχύει το 2ο, αν και δε μας το έχουν επιβεβαιώσει ποτέ. Αλλά αν ισχύει ένα απ'τα άλλα δύο, τότε γιατί να μπουν στον κόπο να βάλουν την ατάκα της Άννα στο επεισόδιο; Κι επιπλέον μην ξεχνάμε ότι ο Όλιβερ ήταν μέγας ψευταράς! ;)

 

Τώρα, από χαρακτήρες, αγαπημένοι μου είναι ο Ράιαν και η Τζούλι η οποία ήταν φοβερή σε όλες τις σεζόν και ως γυναίκα, αλλά και ως manipulative bitch! :lol: :p

 

Ψευταρας ναι, αλλα ειναι αποδεδειγμενο οτι το/τα ξενοδοχειο/α ειναι των γονεων του!

+1 για Ryan και Julie Cooper Nikol Cooper!:p

 

Εγώωωωωωω!!!!!!!!!!! Τέλειο ζευγάρι θα ήταν!!! :up: :up: Ο μαλ%$4 ο Ryan χάρηκε μετά το θανατό του! :mad:

 

JOHNNY oeoooo

 

Μαζεψτε την.. Ελεος ρε συ, τι τελειο?Απο που κι' ως που?

Και εγω χαρικα που πεθανε..:cool:

Αντι να κανει τιποτα με την Κειτλιν που γουσταρε, αυτος εκει κολλημενος!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μαζεψτε την.. Ελεος ρε συ, τι τελειο?Απο που κι' ως που?

Και εγω χαρικα που πεθανε..:cool:

Αντι να κανει τιποτα με την Κειτλιν που γουσταρε, αυτος εκει κολλημενος!

 

Εεεεεεε!!! Φαε τη σκόνη του Johnny και μη μιλάς!!!

Σιγά τη γκόμενα την Κέιτλιν, Μαρίσα φορ έβερ! Αφού και αυτή τον γούσταρε :(

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...