Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μένα κατεβαίνει τώρα Ουγγρικό 650.23Mb

Το ίδιο και στο δικό μου. Επιτέλους:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά!

Eχω ένα θέμα με το Bluetooth μου (Plantronic M55) και της κλήσεις του κινητού..,

Όταν δέχομαι μια κλήση και ενεργοποιήσω το Bluetooth (Plantronic M55) για να μιλήσω ο συνομιλητής μου δεν με ακούει ενώ εγώ τον ακούω κανονικά.

Όταν το έχω συνδεδεμένο με την συσκευή πριν με καλέσουν και δεχτώ κλήση τότε δουλεύει κανονικά!

Είχε αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις! επιτελους εφτιαξαν τα χαζο λαγκ αισθητα πιο γρηγορη ! πιο μετα θα δοκιμασω και το bug που ειχε στην κληση να δω αμα εφτιαξε και απο μπαταρια τις επομενες μερες! προς το παρον δεν ειδα κατι ΟΤΑ την εκανα χωρις επαναφορα
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το προβλημα με την καθυστερηση στην απαντηση της κλησης εξαφανιστηκε.

Επισης μου αρεσει το fade που κανει ο φωτισμος οταν παταμε για να ανοιξει η οθονη.

 

Κατι αλλο δεν εχω δει προς το παρον

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ...5.1.1 ΟΤΑ για Σλοβενία!Την κατεβάζω αλλά θα την περάσω αύριο... :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θα κλαίω..... έχω το Ουγγρικό και γώ.... πως κατεβαίνει η ΟΤΑ ? Απλά μπάινεις στο play-store?

 

Πας ρυθμίσεις τηλεφώνου ενημέρωση λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

Επισης μου αρεσει το fade που κανει ο φωτισμος οταν παταμε για να ανοιξει η οθονη.

 

 

Τι ακριβώς εννοείς; Δεν παρατήρησα κάτι, αλλά δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω τον Nova.

Link to comment
Share on other sites

kosta, μα που είναι?

 

Στις Ρυθμίσεις, ΔΕΝ έχει ενημέρωση λογισμικου. Μήπως χάζεψα και δεν το βλέπω?? :mad:

 

μήπως είναι κάποιο app που πρεπει πρωτα να κατεβασω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οκ το βρηκα τελικα, κατεβαινουν 650,23 ΜΒ

 

ευχαριστώ

Edited by fouskmech
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι την πέρασα. Αν δω ότι κάτι δεν πάει καλά, τότε θα την περάσω καθαρή.... Αλλά βαριέμαι πολύ το στήσιμο από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστημένος είσαι Σάκη ? Τώτα μόλις έκανε restart και την περνάει.... Για να δούμε τι θα δούμε.... είναι στο 35%
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοείς; Δεν παρατήρησα κάτι, αλλά δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω τον Nova.

 

Πριν την αναβαθμιση οταν παταγα το power για να εμφανιστει η οθονη ξεκλειδωματος γινοταν χωρις fade in. Τωρα με την αναβαθμιση και οταν παταω το power η το home κανει ενα συντομο fade in.

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Πριν την αναβαθμιση οταν παταγα το power για να εμφανιστει η οθονη ξεκλειδωματος γινοταν χωρις fade in. Τωρα με την αναβαθμιση και οταν παταω το power η το home κανει ενα συντομο fade in.

Αν και δεν πολυκατάλαβα τι είναι το fade in, δοκίμασα το δικό μου και συμπεριφέρεται όπως και πριν την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

περάστηκε, του άνοιξα ότι εφαρμογή είχαι. ΟΛΕΣ. το recent apps, πιο γρήγορο..... ΔΕ γίνεται.

 

Όταν έκλεισα όλες τις εφαρμογές, είχε 1.35 GB κατηλειμμένη μνήμη. Παλιά, δεν έπεφτε κάτω από 1.90 GB.

 

Αν φτιάχτηκε και το θέμα να με ακούνε αμέσως μόλις απαντώ σε κλήση.. όλα καλά....

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πολυκατάλαβα τι είναι το fade in, δοκίμασα το δικό μου και συμπεριφέρεται όπως και πριν την αναβάθμιση.

 

Το fade in ειναι να αναβει ο φωτισμος της οθονης σταδιακα και οχι μια και εξω οπως γινοταν πριν.

 

δες στο 0:09

https://www.youtube.com/watch?v=nBhBULkp4MQ

--NickB
Link to comment
Share on other sites

 

Αν φτιάχτηκε και το θέμα να με ακούνε αμέσως μόλις απαντώ σε κλήση.. όλα καλά....

 

Ναι επιτέλους διορθώθηκε. Είναι φοβερή η αναβάθμιση. Το τηλέφωνο είναι όπως θα έπρεπε να ήταν από την αρχή. Το μόνο που μένει να δούμε είναι η διάρκεια της μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

η κληση ναι οντως εφτιαξε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επισης να προσθεσω οτι μπορεις πλεον να κανεις με το πενακι mark and drop τις φωτογραφιες απο εναν φακελο σε εναν αλλον οπως στο 5αρι! νομιζω δεν γινοταν το ειχα δοκιμασει εκτος και αν πεφτω εξω
Link to comment
Share on other sites

η κληση ναι οντως εφτιαξε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επισης να προσθεσω οτι μπορεις πλεον να κανεις με το πενακι mark and drop τις φωτογραφιες απο εναν φακελο σε εναν αλλον οπως στο 5αρι! νομιζω δεν γινοταν το ειχα δοκιμασει εκτος και αν πεφτω εξω

 

Αν λες για τη stock εφαρμογη της έκθεσης γινόταν και πριν

Link to comment
Share on other sites

Αν λες για τη stock εφαρμογη της έκθεσης γινόταν και πριν

 

Ναι για την στοκ λέω περίεργο το είχα δοκιμάσει και δεν γινόταν τεσπα θανκιου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Eχω ένα θέμα με το Bluetooth μου (Plantronic M55) και της κλήσεις του κινητού..,

Όταν δέχομαι μια κλήση και ενεργοποιήσω το Bluetooth (Plantronic M55) για να μιλήσω ο συνομιλητής μου δεν με ακούει ενώ εγώ τον ακούω κανονικά.

Όταν το έχω συνδεδεμένο με την συσκευή πριν με καλέσουν και δεχτώ κλήση τότε δουλεύει κανονικά!

Είχε αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα?

 

Αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και είναι πολύ ενοχλητικό. Έχω το plantronics M165. Ο μόνος τρόπος για να δουλέψει είναι αφού απαντήσω την κλήση (και φυσικά ο άλλος δε με ακούει), πατώ το κουμπάκι αφής BT στο κινητό, οπότε αποσυνδέεται και το ξαναπατώ για να συνδεθεί εκ νέου... Υπάρχει καμιά λύση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι φιλος κ εμενα κολλαει με το drop down που αναφερεις και συ και στο ξεκλειδωμα, ειδικα αν εχω αρκετη ωρα να το ανοιξω εκει τρωει τρελο κολλημα και κανει το κινητο relaunch απο μονο του για να ξεκολλησει ( δεν χρησιμοποιω καποιον launcher) αλλα θα του κανω clean install απο Σαββατο μερια.

 

Το κινητό με την 5.1.1 είναι σε όλα καλύτερο, με εξαίρεση το απίστευτο lag στο drop down menu. Ειδικά, όταν έχεις ώρα να το χρησιμοποίησεις, κολλάει απίστευτα σε σημείο που χρειάζεται restart. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος; Πέρασα την 5.1.1 ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...