Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια κανενα νεο για λολλιποπ;; τιποτα ακομα τι κανουν! ειδα το λολλιποπ στο σ5 και το θελω χθες! ειδικα οι ειδοποιησεις στην lock screnn ειναι ολα τα λεφτα!

 

Πόσο να συμφωνήσω ; Περιμένω κι εγώ πως και πως !! Έχει καταντήσει αηδία το να περιμένουμε τόσο πολύ. Αλλά ξέχασα, έπρεπε να βγάλει τα galaxy a3, a5, a7, e5, e7, galaxy j1 και δεν ξέρω κι εγώ πόσα άλλα μοντέλα. Πότε θα τα αναβαθμίσει όλα..;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου έμεινε προίκα απο το Note 3 το HDMI adapter της Samsung και προσπαθώ να συνδέδω το Note 4 στην tv χωρίς αποτέλεσμα. Ξέρει κανείς αν δεν είναι συμβατό ή αν πρέπει να κάνω κάτι άλλο;

 

Καλημέρα, το έχω δοκιμάσει παίζει κανονικά,

πιθανόν κάτι άλλο φταίει εφόσον σου έπαιζε στο Note 3

Φιλικά Γιώργος

3210-7110-7210-7610-N80-Touch Cruise-Touch HD-HD2-Desire HD-Sensation-NoteII-Note3-Note4...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το έχω δοκιμάσει παίζει κανονικά,

πιθανόν κάτι άλλο φταίει εφόσον σου έπαιζε στο Note 3

 

Το περίεργο είναι οτι αν κουμπώσω τον αντάπτορα μόνο του στο Note, χωρίς να το συνδέσω μετά με την tv, κάνει τον ήχο της φόρτισης και βγαίνει και το ανάλογο σήμα στο εικονίδιο της μπαταρίας. Με λίγα λόγια δείχνει σαν να φορτίζει. Και το δικό σου έτσι συμπεριφέρεται? Πες μου ναι....please:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο site για τις συσκευές της samsung;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

ειμαι φαν της σαμι ειδικα με τη σειρα note αλλα δεν ειμαι κολλημενος στο αν φτιαχτει κατι καλυτερο να παω... πουλησα και το νοτε 3 αν κ ημουν ευχαριστημενος οπως κ με το 2 . αν ειχε 4 gb ram και αδιαβροχο θα ηταν πιο ευκολη η μεταβαση... εξωτερικα δεν εχουν διαφορα οποτε κ αυτο ειναι λαθος.. πηγα στη βονταφον να το δω απο κοντα το 4αρι και λαγκαρε αρκετα οπως ειπε καποιος απτους προηγουμενους αν ειναι κ τα δυο στα 2.7 ghz μαλλον θα παω για το 8πυρηνο. θα περιμενω να πεσει λιγο η τιμη του γιατι τα 600 για 1χρονο δε τα αξιζει κανενα κινητο με τους μισθους που υπαρχουν..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα? Ξερουμε αν το κινητο απο το Kaizer εχει κανονικα εγγυηση στην Ελλαδα?

 

Άμα η συσκευή προορίζεται για χώρα της Ε.Ε. καλύπτεται από τη Samsung Hellas, αλλιώς καλύπτεσαι από τον πωλητή.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο site για τις συσκευές της samsung;

 

Δοκίμασε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε εδώ

 

Ευχαριστώ πολύ!

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια να ρωτησω κατι ισως χαζο... η δικια σας εκδοση ειναι 1,9 Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή ενω στο f γραφει 2,7 ποια ειναι η διαφορα τους τι παιζει εδω?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Εχω βάλει 2 λογαριασμούς Google αλλά θέλω να σβήσω τον έναν. Πως μπορώ; Μέσα στους λογαριασμούς δεν βρήκα διαγραφή.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια να ρωτησω κατι ισως χαζο... η δικια σας εκδοση ειναι 1,9 Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή ενω στο f γραφει 2,7 ποια ειναι η διαφορα τους τι παιζει εδω?

 

αναλυτικα δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=404919

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Εχω βάλει 2 λογαριασμούς Google αλλά θέλω να σβήσω τον έναν. Πως μπορώ; Μέσα στους λογαριασμούς δεν βρήκα διαγραφή.
Μπες μέσα στον λογαριασμό που θέλεις να διαγράψει απο τις ρυθμισεις και πάτα τις 3 τελιτσες δεξιά.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπες μέσα στον λογαριασμό που θέλεις να διαγράψει απο τις ρυθμισεις και πάτα τις 3 τελιτσες δεξιά.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ NOTE 4....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΕ 64 ΒΙΤ OCTA, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕ EXYNOS Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ SNAP 810 KAI ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ NOTE 4....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΕ 64 ΒΙΤ OCTA, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕ EXYNOS Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ SNAP 810 KAI ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Με snapdragon 810 μην περιμένεις να βγει εκεί θα πας στο επόμενο μοντέλο Νοτε 5 τώρα για τώρα για τα υπάρχον μοντέλα ακόμα και το exynos είναι κλειστό στη λειτουργία 32 bit δεν ξέρουμε ακόμα αν το ανοίξει η σαμη τώρα με το Lollipop περιμένουμε να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι οτι αν κουμπώσω τον αντάπτορα μόνο του στο Note, χωρίς να το συνδέσω μετά με την tv, κάνει τον ήχο της φόρτισης και βγαίνει και το ανάλογο σήμα στο εικονίδιο της μπαταρίας. Με λίγα λόγια δείχνει σαν να φορτίζει. Και το δικό σου έτσι συμπεριφέρεται? Πες μου ναι....please:)

 

Sorry για την καθυστέρηση ( δουλειά γαρ )

Ναι δείχνει το σήμα της φόρτισης ( άλλωστε για να παίξει το MHL adapter απαιτεί την σύνδεση του φορτιστή )

Δεν έκανα τίποτα ιδιαίτερο στις συνδέσεις το μόνο που είχα την TV κλειστή όταν κούμπωσα το HDMI

Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα το adapter γιατί αν θυμάμαι δεν ήταν και φτηνό....Samsung είναι αυτή..:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

3210-7110-7210-7610-N80-Touch Cruise-Touch HD-HD2-Desire HD-Sensation-NoteII-Note3-Note4...

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την καθυστέρηση ( δουλειά γαρ )

Ναι δείχνει το σήμα της φόρτισης ( άλλωστε για να παίξει το MHL adapter απαιτεί την σύνδεση του φορτιστή )

Δεν έκανα τίποτα ιδιαίτερο στις συνδέσεις το μόνο που είχα την TV κλειστή όταν κούμπωσα το HDMI

Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα το adapter γιατί αν θυμάμαι δεν ήταν και φτηνό....Samsung είναι αυτή..:lol::lol::lol:

Δηλ χωρίς να έχεις συνδεδεμένο τον φορτιστή δεν δούλευε;

Περίεργο γιατί στο 3άρι το λειτουργούσα χωρίς φορτιστή

Link to comment
Share on other sites

Δηλ χωρίς να έχεις συνδεδεμένο τον φορτιστή δεν δούλευε;

Περίεργο γιατί στο 3άρι το λειτουργούσα χωρίς φορτιστή

 

Και στο 3αρι και στο 4 πάντα έβαζα το φορτιστή έτσι έλεγαν και οι οδηγίες...

Φιλικά Γιώργος

3210-7110-7210-7610-N80-Touch Cruise-Touch HD-HD2-Desire HD-Sensation-NoteII-Note3-Note4...

Link to comment
Share on other sites

Και στο 3αρι και στο 4 πάντα έβαζα το φορτιστή έτσι έλεγαν και οι οδηγίες...

 

Θα το δοκιμάσω μόλις πάω σπίτι! Ίσως να μην το θυμάμαι καλά. Σε ευχαριστώ

 

Edit: Τελικά ήταν αυτό που είπες. Έπρεπε να έχει και τον φορτιστή συνδεδεμένο. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι νέος στο φόρουμ. Είχα NOTE 2 και πλέον έχω το NOTE 4.Θα ήθελα την βοήθεια σας όταν έχω απορίες .Σας ευχαριστώ όλους σας για το φόρουμ όπως το έχετε φτιάξει Την καλησπέρα μου
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το θηριο...ειναι πολλα παιδια εδω που εχουν πολλες γνωσεις οποτε οτι θελεις ρωτα θα σου απαντησουν!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι νέος στο φόρουμ. Είχα NOTE 2 και πλέον έχω το NOTE 4.Θα ήθελα την βοήθεια σας όταν έχω απορίες .Σας ευχαριστώ όλους σας για το φόρουμ όπως το έχετε φτιάξει Την καλησπέρα μου

 

Καλώς ήρθες στο club φίλε! :-)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά για την αποδοχή σας αλλά και την εξυπηρέτηση σας για τις απορίες μου. Την καλημέρα μου σε όλους σας από " LOKATZIS 71"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...