Jump to content

htc one m7 δε κλειδωνει δορυφορους gps


VasilisSim
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας,εχω ενα m7 vodafone αγγλικο.το αγορασα καινουριο ενα μηνα τωρα.χρησμοποιητε με καρτα cosmote.δε κλειδωνει το gps.ανοιχτα ολα και δε βρισκει τη θεση μου στο sygic με τιποτα .δοκιμασα και την εφαρμογη gpsstatus,reset agps και download τα καινουρια,αλλα παλι δε κλειδωνει.το τηλ ειναι στοκ με τη τελαιυτεα ρομ.καμια βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Πουθενα και για κανενα λογο.στο gps status μου βρισκει μεχρι 20 μαλλον λογο agps.αλλα δε κλειδωνει σε κανεναν.μιλησα με την htc και μου ειπε να δοκιμασω με καρτα sim vodafone.Δε νομιζω να δω διαφορα βεβαια
Link to comment
Share on other sites

Πουθενα και για κανενα λογο.στο gps status μου βρισκει μεχρι 20 μαλλον λογο agps.αλλα δε κλειδωνει σε κανεναν.μιλησα με την htc και μου ειπε να δοκιμασω με καρτα sim vodafone.Δε νομιζω να δω διαφορα βεβαια

 

Τι σχέση έχει η κάρτα sim? Ποιο gps navigation χρησιμοποιείς?

Link to comment
Share on other sites

Το sygic.αλλα και με το google maps παλι μου λεει οτι δε βρεθηκε gps.ενω ολα ειναι ενεργοποιημενα στη θεση υψηλη ακριβεια..μαλλον εχει προβλημα η συσκευη αν και καινουρια..για τη καρτα μου το ειπε λογο του οτι ειναι κλειδωμενο στη vodafone αλλα δοκιμασα και παλι τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

Το sygic.αλλα και με το google maps παλι μου λεει οτι δε βρεθηκε gps.ενω ολα ειναι ενεργοποιημενα στη θεση υψηλη ακριβεια..μαλλον εχει προβλημα η συσκευη αν και καινουρια..για τη καρτα μου το ειπε λογο του οτι ειναι κλειδωμενο στη vodafone αλλα δοκιμασα και παλι τιποτα..

Δοκίμασες να το γυρίσεις στις εργοστασιακές ρυθμίσεις μήπως και διορθωθεί?

Link to comment
Share on other sites

Ναι εφαγε 2 hard reset.μηπως γνωριζουμε το τηλεφωνο που ερχονται και το παραλαμβανουν;επισης χρειαζεται η αποδειξη γιατι δε θυμαμαι που την εχω θαψει..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...