Jump to content

Google Inbox - Invites


kk13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 184
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είδα όμως πουθενά να αναφέρονται invites για άλλους...

Θα έρθουν μην αγχώνεσαι θέλει λίγο χρόνο ;)

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το ιδιο παιδια ...σημερα ηρθε το invite..

να ρωτησω λιγο? yahoo λογαριασμους δεν υποστηριζει?

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το ιδιο παιδια ...σημερα ηρθε το invite..

να ρωτησω λιγο? yahoo λογαριασμους δεν υποστηριζει?

Όχι μόνο Google

Να τα μάθω και γω όμως κάπως :p

 

 

Ελπίζω να πάρουμε κανονικά προσκλήσεις για άλλους αυτοί της σημερινής.

Λοιπόν θα μαζευτούμε με τις προσκλήσεις μας οι δωρητές και θα πούμε ότι κληρώνουμε χ προσκλήσεις. Έκανα μια φόρμα και εκεί θα βάζουν το username τους όσοι λάβουν μέρος. Μόλις κλείσει η κλήρωση θα επιλέξω μέσω random.org τους νικητές. Έπειτα θα μιλήσω μαζί τους να μου στείλουν τα email τους και θα μοιράσουμε τις προσκλήσεις. Δίκαιο και ασφαλές.

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο Google

 

Λοιπόν θα μαζευτούμε με τις προσκλήσεις μας οι δωρητές και θα πούμε ότι κληρώνουμε χ προσκλήσεις. Έκανα μια φόρμα και εκεί θα βάζουν το username τους όσοι λάβουν μέρος. Μόλις κλείσει η κλήρωση θα επιλέξω μέσω random.org τους νικητές. Έπειτα θα μιλήσω μαζί τους να μου στείλουν τα email τους και θα μοιράσουμε τις προσκλήσεις. Δίκαιο και ασφαλές.

 

Έστειλα χθες τα μεσάνυχτα , και έλαβα αντίστοιχα πρόσκληση για το Inbox απο 3 Email , αν μου πείτε πως γίνεται να στείλω έχω 9 προσκλήσεις !! Αν θέλετε θα δώσω κ εγώ μέσω της κλήρωσης :)

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Τοσος χαμός....

Αντε και εγω που το έβαλα τι καταλαβα;

Ωραία εμφάνιση ,αλλα απο ουσία-προσωπικα-τιποτα το ιδιαιτερο....

Το βασικο;

Μόνο τα μέιλ απο Google!!

Ok θα πει κάποιος,αμα θες και άλλα μέιλ, βαλε την εφαρμογη του Gmail.

Την έβαλα..ομως δεν εχει combined inbox -βασικο για μενα-ουτε καποιες απο τις λειτουργίες του εξαιρετικου-παντα προσωπικα-Βluemail.

Συνοψιζουμε: 1 εφαρμογη (inbox)+ 1 εφαρμογη(gmail+yahoo) vs 1 εφαρμογη (π.χ. bluemail ή aquamail ή boxer ή κ@mail ή οποια θελετε εσεις)

Προτιμώ την 2η επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα χθες τα μεσάνυχτα , και έλαβα αντίστοιχα πρόσκληση για το Inbox απο 3 Email , αν μου πείτε πως γίνεται να στείλω έχω 9 προσκλήσεις !! Αν θέλετε θα δώσω κ εγώ μέσω της κλήρωσης :)

 

Όταν μπορείς να στείλεις πρόσκληση, κάτω δεξιά που έχει το "+" θα σου βγάζει και ένα εικονίδιο πρόσκλησης. Εκεί διαλέγεις σε ποιον θες να τις στείλεις.

 

Οπότε για να μπαίνουμε σε μια σειρά. Όσοι θέλετε να προσφέρετε τις προσκλήσεις σας, όταν ενεργοποιηθούν μου στέλνετε PM εδώ πόσες μπορείτε να προσφέρετε. Μετά ανοίγω τη φόρμα για 2 μέρες να μπορούν να λάβουν μέρος τα παιδιά και όταν περάσουν οι μέρες, γίνεται οι κλήρωση και στέλνουμε τις προσκλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπορείς να στείλεις πρόσκληση, κάτω δεξιά που έχει το "+" θα σου βγάζει και ένα εικονίδιο πρόσκλησης. Εκεί διαλέγεις σε ποιον θες να τις στείλεις.

 

Οπότε για να μπαίνουμε σε μια σειρά. Όσοι θέλετε να προσφέρετε τις προσκλήσεις σας, όταν ενεργοποιηθούν μου στέλνετε PM εδώ πόσες μπορείτε να προσφέρετε. Μετά ανοίγω τη φόρμα για 2 μέρες να μπορούν να λάβουν μέρος τα παιδιά και όταν περάσουν οι μέρες, γίνεται οι κλήρωση και στέλνουμε τις προσκλήσεις.

 

εγω περιμενω να ενεργοποιηθει, αλλιως εχω και τις 3 διαθεσιμες.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω να ενεργοποιηθει, αλλιως εχω και τις 3 διαθεσιμες.

 

Και γω περιμένω, από μένα 2 προσκλήσεις..

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εντάξει μη σκοτώνεστε δε λέει και πολλά η εφαρμογή τουλάχιστον στην παρούσα φάση. Είναι πολύ πιο δυσχρηστη και δυσλειτουργική απ' ότι φαίνεται. Το μειλ της σαμμυ πάντως είναι απολύτως λειτουργικό και εύκολο και μάλιστα περιλαμβάνει και όλα τα είδη μηνυμάτων π.χ. gmail, yahoo, outlook, hotmail κ.λπ. Εγώ το χρησιμοποιώ στο S4 από την πρώτη στιγμή και για το μειλ της υπηρεσίας μου και είναι άψογο και πολύ καλύτερο από k@mail που είχα πριν σε άλλη συσκευή. Το inbox και το νέο Gmail της Google τα δοκίμασα για λίγο άλλα δεν ........... τουλάχιστον για την παρούσα φάση.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρετε τι άφησε η αγαπητή Google πριν από λίγο κάτω δεξιά :)

 

Και εγώ έχω!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμοι???????

 

Μπείτε εδώ και λάβετε μέρος στην κλήρωση! Καλή τύχη :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=403733

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και οι δικιές μου.. Θα δώσω τις 2 γιατί την τρίτη την έχω τάξει σε φίλο.

 

@jimdem582: Αν συμφωνούν όλοι με το σύστημα που προτείνεις τότε έχεις και τις 2 δικές μου. Διαφορετικά πρέπει να βρούμε άλλο σύστημα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τοσος χαμός....

Αντε και εγω που το έβαλα τι καταλαβα;

Ωραία εμφάνιση ,αλλα απο ουσία-προσωπικα-τιποτα το ιδιαιτερο....

Το βασικο;

Μόνο τα μέιλ απο Google!!

Ok θα πει κάποιος,αμα θες και άλλα μέιλ, βαλε την εφαρμογη του Gmail.

Την έβαλα..ομως δεν εχει combined inbox -βασικο για μενα-ουτε καποιες απο τις λειτουργίες του εξαιρετικου-παντα προσωπικα-Βluemail.

Συνοψιζουμε: 1 εφαρμογη (inbox)+ 1 εφαρμογη(gmail+yahoo) vs 1 εφαρμογη (π.χ. bluemail ή aquamail ή boxer ή κ@mail ή οποια θελετε εσεις)

Προτιμώ την 2η επιλογη.

 

ολα αυτα που λετε αφορουν την εφαρμογη gmail που πηραμε update σημερα?

Συμφωνω απολυτως με την αποψη σου,καθως το πιο βασικο, δεν εχει αυτοματη προωθηση email και σε σχεση με την στοκ εφαρμογη email που σου δινει και επιλογες να διαλεγεις μερες και ωρες που θες συχνο και αραιο ελεγχο αλληγραφιας, τουτη εδω ειναι απολυτως αχρηστη και περιττη!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και οι δικιές μου.. Θα δώσω τις 2 γιατί την τρίτη την έχω τάξει σε φίλο.

 

@jimdem582: Αν συμφωνούν όλοι με το σύστημα που προτείνεις τότε έχεις και τις 2 δικές μου. Διαφορετικά πρέπει να βρούμε άλλο σύστημα..

 

Σκέφτηκα απλά να βάζουν το username τους γιατί αν ζητούσαμε email μπορεί να έλεγαν ότι συλλέγουμε δεδομένα κλπ. ;)

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα που λετε αφορουν την εφαρμογη gmail που πηραμε update σημερα?

Συμφωνω απολυτως με την αποψη σου,καθως το πιο βασικο, δεν εχει αυτοματη προωθηση email και σε σχεση με την στοκ εφαρμογη email που σου δινει και επιλογες να διαλεγεις μερες και ωρες που θες συχνο και αραιο ελεγχο αλληγραφιας, τουτη εδω ειναι απολυτως αχρηστη και περιττη!

Είναι άλλη εφαρμογή το inbox. Μέχρι τώρα είναι μόνο με invites, τσέκαρε τα υπόλοιπα ποστ για τον διαγωνισμό που κάνουμε εδώ μέχρι την Κυριακή.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Είναι άλλη εφαρμογή το inbox. Μέχρι τώρα είναι μόνο με invites, τσέκαρε τα υπόλοιπα ποστ για τον διαγωνισμό που κάνουμε εδώ μέχρι την Κυριακή.

 

ναι το ειδα και απορησα γιατι αναφερατε το μαιλ..απλα ειδα το πρωι την αναβαθμιση και εκατσα να ασχοληθω λιγο μαζι της, και επειδη ηθελα να κραξω :lol::lol: :p δεν ειδα πιο σχετικο νημα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα πλέον η δυνατότητα για invite!

Διαθέτω 2 για το φόρουμ στην κλήρωση. Αν χρειάζεστε κάτι άλλο για την κλήρωση πμ, αλλιώς απλά υπολογίστε +2 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα και το παλικάρι που μου έστειλε την πρόσκληση αλλά μάλλον δεν έχει μπει. Εκτός από τα δύο μαιλ μου εμφανίζει και ένα τρίτο που δεν το ξέρω. Συμβαίνει σε άλλους;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Sorry αν έχει απαντηθεί. Το inbox αντικαθιστά την στοκ εφαρμογή της Google που διαχειρίζεται τα mail; εννοώ ότι μολις κυκλοφορήσει θα ανανεώσει την παλιά;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...