Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν παίζει κάνα κουπόνι για αγορά "LeEco" συσκευής από "Banggood",κάντε ένα κόπο να το ποστάρετε εδώ.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν παίζει κάνα κουπόνι για αγορά "LeEco" συσκευής από "Banggood",κάντε ένα κόπο να το ποστάρετε εδώ.

:D

 

Αν κάνεις αναζήτηση Letv LeRee Le 3 (3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 652) στο Banggod βγαζει ενα με τιμη 120$ χωρις κουπονι, εχει και γκρί χρώμα.

update: To Xiaomi Redmi 5 Plus με 3GB RAM 32GB βγαίνει στα $167.39 με το κουπονι BGESR5P32G στο Banggood.

Edited by spyro80
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

To Oneplus 5T σε στοκ στο Geekbuying στα 387€. Απ'οτι βλέπω έχει βάλει και αυτό επιλογή HKEU Priority Line (+14,62€)

Στο ίδιο site το Nubia M2 στα 120€ με το κουπόνι QLXBNKRD, ισχύουν και εδώ τα παραπάνω μεταφορικά.

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

To Oneplus 5T σε στοκ στο Geekbuying στα 387€. Απ'οτι βλέπω έχει βάλει και αυτό επιλογή HKEU Priority Line (+14,62€)

Στο ίδιο site το Nubia M2 στα 120€ με το κουπόνι QLXBNKRD, ισχύουν και εδώ τα παραπάνω μεταφορικά.

Δεν βρίσκω την επιλογή priority line

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω την επιλογή priority line

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Ενω στο site τους στο shipping guide εχει την επιλογη που λεει πανω ο φιλος και εγω δεν μπορω να το επιλεξω. Καμια βοηθεια.

Το κουπονι μια χαρα ριχνει την τιμη 149 δολλαρια για το nubia m2.

Ενταξει το βρηκα επρεπε να βαλω πρωτα τη διευθυνση και αμεσως εβγαλε την επιλογη. Με το package b ποε εχει θηκη σιλικονης και tempered glass δεν ισχυει το κουπονι.

Edited by mark1979
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τώρα μια δοκιμή, με το νόμισμα στη σελίδα τους γυρισμένο σε ευρώ (με βάση επομένως τη "δική τους" ισοτιμία).

Η αρχική τιμή που μου έβγαλε ήταν €129.26. Βάζοντας το "κουπόνι", μου την κατέβασε στα €121.18, αλλά από μια αρχική τιμή €134.91 (προφανώς η τρέχουσα 'κανονική' τιμή υποτίθεται ότι περιέχει ήδη κάποια μικρή έκπτωση).

Κάνοντας "proceed to checkout", μου έβγαλε τις επιλογές αποστολής, μεταξύ των οποίων και η HKEU Priority Line, την οποία χρεώνει με €17.21.

Άρα σύνολο περίπου €139 - και δεν ξέρουμε και τι πουλιά πιάνει -στην πράξη- η μέθοδος αποστολής αυτή του geek.

 

Στα επίπεδα αυτά, η τιμή είναι συγκρίσιμη πλέον με αυτήν του banggood, στο οποίο αυτή τη στιγμή το βλέπω (με την τρέχουσα δική τους ισοτιμία πάντα) στα €138.69 και άλλα €8.09 για το -δοκιμασμένο δικό τους- Priority Line.

Σύνολο δηλαδή περίπου €147 σε αυτούς...

 

Μακάρι πάντως να αποδειχθεί αποτελεσματικό και το "priority" του geek, ώστε να έχουμε αυξημένες επιλογές...

Link to comment
Share on other sites

ποσο κοστιζει το shipping απο ευρωπαικη αποθηκη του geekbuying?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι στανταρ, αλλαζει ανάλογα με το είδος, το θεμα ειναι οτι σπανια υπαρχει διαθεσιμοτητα στις Ευρωπαικες αποθηκες και οταν υπαρχει, η τιμή ειναι ανεβασμενη. Ίσως παραγγείλω αυτες τις μερες και θα δωσω feedback. Εαν δεν ειναι Dpd και ειναι NLpost θα αξιζει τον κοπο.
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κ το geekmaxi για χωρις τελωνειο, αλλα δε ξερω ποσο ειναι κ εκει τα μεταφορικα.
Link to comment
Share on other sites

Το xiaomi MI note 3 flash sale στο light in the box στα 237€ με ασφάλεια τελωνείου. https://m.lightinthebox.com/xiaomi-mi-note-3-5-5-inch-4g-smartphone-6gb-64gb-12-mp-octa-core-3500mah_p6214630.html?irgwc=1&litb_from=affiliate_admitad&utm_medium=affiliate&utm_source=admitad&utm_campaign=634859 Edited by johndrama
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξερετε κανενα κουπουνι για το Le Max 2 (6/64) απο banggood?

παρτο απο ιταλια σε 3 μερες θα το εχεις στα 190 ευρω, και χωρις ρισκο απο το geekbuying

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πηρα απο το coolicool το 6/128 στα 285$, αποστολη απο Ευρωπη, Γερμανια αν θυμαμαι καλα, δωρο 2 θηκες γνησιες LE και το ειχα σε 3-4 μερες με DHL.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, απο τις προσφορές Φεβρουαρίου απο Banggood ξεχώρισα τις εξής: Xiaomi Mi6 6/64GB στα 303€ με τον κωδικό 2BGMi664GB, Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB στα 159€ με τον κωδικό 2BGR5P64, OnePlus 5T Global Rom 6/64GB στα 379€ με τον κωδικό 5TNYDEALS
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

παρτο απο ιταλια σε 3 μερες θα το εχεις στα 190 ευρω, και χωρις ρισκο απο το geekbuying

 

Το geekbuying δεν το εχει διαθεσιμο απο την Ιταλια

 

Εγω παντως πηρα απο το coolicool το 6/128 στα 285$, αποστολη απο Ευρωπη, Γερμανια αν θυμαμαι καλα, δωρο 2 θηκες γνησιες LE και το ειχα σε 3-4 μερες με DHL.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

 

Το coolicool ειναι αξιοπιστο σαν site (ρωταω επειδη το ακουω πρωτη φορα)

Link to comment
Share on other sites

Οσες φορες ψωνισα απο εκει ολα πηγαν καλα. after sales δεν εχω χρειαστει μεχρι τωρα. Αν ψωνισεις απο εκει, προσεξε να παρεις το Χ820 και οχι το Χ829 οπως εγω. Ευτυχως το πηρα χαμπαρι αμεσως και τους ειδοποιησα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Απο gearbest εχει κανείς κάνα κουπονάκι να πάρω 1 tvbox που θέλω.

Στείλτε pm boyz.........:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

 

1515720663491977751.jpg

Xiaomi Mi Mix 2 4G Phablet 6GB RAM Global Version

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1572411.html

απο 431,14 ευρω----->€357.61

κουπονι GBGR4th37

 

να καουν τα καρβουνααααααααα !!!!

Link to comment
Share on other sites

***************************************************************************************************************

Καλησπερα παιδια !!!

***************************************************************************************************************

1501712202614474839.jpg

Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb

 

https://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html

κουπονι :GBGR4th52** *τιμη :€13.02

***************************************************************************************************************

Νεο Xiaomi Smartphone !!!

 

1513986681992056647.jpg

Xiaomi Redmi 5 Plus *3GB Ram/32 Rom

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1509270.html

κουπονι :GBGR4th57** *τιμη :€128.10

***************************************************************************************************************

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Xiaomi Mi Mix 2 4G Phablet 6GB RAM Global Version

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1572411.html

απο 431,14 ευρω----->€357.61

κουπονι GBGR4th37

να καουν τα καρβουνααααααααα !!!!

328 το βλεπω στο banggood χωρις κουπονι.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάνα κουπόνι για gearbest που να πιάνει σε αγορές πάνω από 235ε και να πιάνει σε Flash Sale Price ?

Μερικά που δοκίμασα με ποσοστό % κατεβάζουν την τιμή ελάχιστα και αυτά που είναι για αγορές πάνω από 200ε δεν δουλεύουν γιατί τους φαίνεται μικρότερο το ποσό.

Αν δεν είναι για "εδώ" ας στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch - ENGLISH VERSION BLACK

Στα 73,85ευρω με free priority line

Κουπόνι: GBGR4th143

 

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21

 

πολυ καλη τιμη θα ελεγα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα ψαχνω κουπονακι απο gearbest για ενα mini pc που θελω.

pm me pls.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...