Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μενα, περα απο το Nubia που έβαλε ο φιλος πιο πανω, απο Banggood λέει και το Honor 7x στα 202$ περίπου με το κουπόνι BGH7X432. Ισχύει μέχρι 30-12 ή μέχρι εξάντλησης αποθεμάτων.

Τώρα ειδα και το HUAWEI Honorr 9 64GB στα 304$ με το κουπόνι 12BGH964G , για 100 τεμάχια.

Edited by spyro80
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ακομα λειτουργει.

 

Ευχαριστουμε αδερφε, μου ζητησε φιλος και με εσωσες απο ψαξιμο.

 

Καλες γιορτες σε ολους!

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μενα, περα απο το Nubia που έβαλε ο φιλος πιο πανω, απο Banggood λέει και το Honor 7x στα 202$ περίπου με το κουπόνι BGH7X432. Ισχύει μέχρι 30-12 ή μέχρι εξάντλησης αποθεμάτων.

Τώρα ειδα και το HUAWEI Honor 9 64GB στα 304$ με το κουπόνι 12BGH964G , για 100 τεμάχια.

 

 

Τι ειναι αυτο το bnd al10 εκδοση στο huawei 7x; Μου φαινεται γενικα ιδιο με το mate 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο το bnd al10 εκδοση στο huawei 7x; Μου φαινεται γενικα ιδιο με το mate 10 lite

 

chinese version

NO BAND 20

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μενα, περα απο το Nubia που έβαλε ο φιλος πιο πανω, απο Banggood λέει και το Honor 7x στα 202$ περίπου με το κουπόνι BGH7X432. Ισχύει μέχρι 30-12 ή μέχρι εξάντλησης αποθεμάτων.

Τώρα ειδα και το HUAWEI Honor 9 64GB στα 304$ με το κουπόνι 12BGH964G , για 100 τεμάχια.

 

Απαγορεύονται οι affiliate σύνδεσμοι, δεν το ήξερες ή έβαλες μια "σαρανταποδαρούσα" σύνδεσμο μήπως και διαφύγει της προσοχής;;

η κατάληψη "p=39101613101114201708" στο τέλος καθιστά τους συνδέσμους (μασκαρεμένους) affiliate.

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δυνατό κουπονάκι για Xiaomi mi band 2 ή Huawei band 3 (αν υπάρχουν και για τα 2 ακόμα καλύτερα :D) παίζει;
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε gbbf150 mi band 2@gearbest

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Δε λειτουργεί και στις 2 εκδόσεις mi band που δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω εαν χει δει καποιος πουπονι απο Bangood για τα παρακατω τηλεφωνα :

Xiaomi Mi MAX 2 Global 4/64

LEAGOO S8 Pro ( το κουπονι lgs8pro δεν πιανει πια )

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Δε λειτουργεί και στις 2 εκδόσεις mi band που δοκίμασα.

Δοκιμασε αργα το βραδυ ή νωρίς το πρωι

Νομιζω ειναι για συγκεκριμένο αριθμο αγορων καθε μερα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα δυνατό κουπονάκι για Xiaomi mi band 2 ή Huawei band 3 (αν υπάρχουν και για τα 2 ακόμα καλύτερα :D) παίζει;

 

ChristmasGBGR109 €17.17

Link to comment
Share on other sites

Κανα κουπονακι,γενικο,απο banggood εχουμε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και για το mecool 3/32 εάν βρει κάποιος

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Και για το mecool 3/32 εάν βρει κάποιος

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στα 51.30€ με το κουπόνι 204927

https://www.banggood.com/Mecool-M8S-PRO-Amlogic-S912-3GB-DDR4-RAM-32GB-ROM-5_0G-WIFI-TV-Box-p-1158353.html

Link to comment
Share on other sites

Under restocking. It will be available soon.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο με το βγάζει εμένα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με μπρίζα... Αυστραλίας το βλέπω διαθέσιμο αυτή τη στιγμή.

 

Off-topic: Δείτε και το M8S Pro L. Φτηνότερο (και με κουπονάκια να παίζουν κατά καιρούς - βρήκα και πήρα πριν λίγο καιρό το 3/16 στα €35, μαζί με το Priority Direct mail!), με DDR3 αντί για DDR4, αλλά νεώτερο και κατά τα φαινόμενα συμβατό με περισσότερες hi-def πηγές από το 'σκέτο' (και στα χαρτιά καλύτερο) Pro.

Ρίχτε π.χ. μια ματιά στο σχετικό νήμα στο freaktab, για να μην επεκτεινόμαστε εδώ.

 

Edit:

Με μια γρήγορη ματιά στο google: Στα €48 σε flash sale στο Gearbest (είναι το 3/16 βέβαια...), και με κουπόνι GBM8SPL5 κατεβαίνει στα €43.

Χωρίς 'ασφαλή' μέθοδο μεταφοράς από το GB βέβαια, με ό,τι αυτό συνεπάγεται...

Με λίγο (ακόμα) ψάξιμο, ελπίζω να μπορούν να βρεθούν κι άλλα (οκ, κατά προτίμηση βέβαια σε κανένα Banggood με Priority Direct Mail...)

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύονται οι affiliate σύνδεσμοι, δεν το ήξερες ή έβαλες μια "σαρανταποδαρούσα" σύνδεσμο μήπως και διαφύγει της προσοχής;;

η κατάληψη "p=39101613101114201708" στο τέλος καθιστά τους συνδέσμους (μασκαρεμένους) affiliate.

 

Εαν όντως απαγορεύονται οι affiliate συνδεσμοι ζητω συγνώμη δεν το γνώριζα, ξανακοιταξα ομως το αρχικό post και τις πρώτες σελίδες και δεν βρήκα τίποτα για τέτοια απαγορευση.

 

Τώρα αυτά με τους μασκαρεμενους συνδέσμους σαρανταποδαρουσες είναι ανοησίες αφου το link ειναι η standard διαδικασία του Banggood.

 

Στο κάτω κάτω κάποιοι εκπτωτικοί κωδικοί είναι διαθέσιμοι μόνο σε affiliates και αν αγοράσει καποιος απο εκεί δεν επιβαρύνεται παραπάνω, την προμήθεια την χρεώνεται το site, ο αγοραστής απλα επωφελείται της έκπτωσης.

 

Τέλος affiliate links ποστάρει και το ίδιο το myphone σε κάποιες περιπτώσεις και καλά κάνει αφού με κάποιο τρόπο πρέπει να υποστηρίξει όλο αυτό το εγχείρημα. Ήμουν μέλος της συντακτικής ομάδας το 2010 και σέβομαι απόλυτα τους κανόνες.

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή τη χώρα πρέπει να πεθαίνει η κατσίκα του γείτονα, ακόμα και αν παίρνουμε και μεις γάλα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Mi band 2 από gearbest κουπόνι GBevanfri5 κατεβαίνει στα 14.59€. ;)

 

The Code you entered is not for this product.

 

StratosGR αυτη την εκδοση διαλεγεις https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_676923.html?wid=4

και βαζεις ChristmasGBGR109

ειναι ακομα διαθεσιμο!

Link to comment
Share on other sites

The Code you entered is not for this product.

 

StratosGR αυτη την εκδοση διαλεγεις https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_676923.html?wid=4

και βαζεις ChristmasGBGR109

ειναι ακομα διαθεσιμο!

 

Ότι νά' ναι...

Αυτήν έβαλα πριν και μου έβγαζε ότι δεν είναι γι' αυτό το προιόν.

Τώρα ξαναδοκίμασα και δουλεύει κανονικά. Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Εαν όντως απαγορεύονται οι affiliate συνδεσμοι ζητω συγνώμη δεν το γνώριζα, ξανακοιταξα ομως το αρχικό post και τις πρώτες σελίδες και δεν βρήκα τίποτα για τέτοια απαγορευση.

 

Τώρα αυτά με τους μασκαρεμενους συνδέσμους σαρανταποδαρουσες είναι ανοησίες αφου το link ειναι η standard διαδικασία του Banggood.

 

Στο κάτω κάτω κάποιοι εκπτωτικοί κωδικοί είναι διαθέσιμοι μόνο σε affiliates και αν αγοράσει καποιος απο εκεί δεν επιβαρύνεται παραπάνω, την προμήθεια την χρεώνεται το site, ο αγοραστής απλα επωφελείται της έκπτωσης.

 

Τέλος affiliate links ποστάρει και το ίδιο το myphone σε κάποιες περιπτώσεις και καλά κάνει αφού με κάποιο τρόπο πρέπει να υποστηρίξει όλο αυτό το εγχείρημα. Ήμουν μέλος της συντακτικής ομάδας το 2010 και σέβομαι απόλυτα τους κανόνες.

 

Το myphone ασφαλώς και θα δίνει τους δικούς του κωδικούς, έτσι γίνεται σε κάθε ιστοσελίδα και τις διαφημίσεις, είτε με προβολές, είτε με συνδέσμους

 

Τί σχέση έχει αυτό με την - αδήλωτη - παράθεση affiliate συνδέσμων από τη πλευρά των μελών;;

 

Σε κάθε περίπτωση θα το θεωρούσα ορθότερο να δηλωθεί ρητώς ότι πρόκειται για τέτοιους συνδέσμους ή να δοθούν οι σύνδεσμοι ΜΕ και ΧΩΡΙΣ τον εμπορικό κωδικό, ώστε να δίνεται η επιλογή στον χρήστη και στη διαχείριση να τους αφαιρέσει ή να τους κρατήσει.

 

όσο πιο μεγάλος ο σύνδεσμος, τόσο πιο δύσκολο να εντοπίσει κάποιος και τον εμπορικό κωδικό, που τυπικά μπορεί να προστεθεί σε κάθε επιμέρους ιστοσελίδα (και στη περίπτωση του banggood είναι ένας 20ψήφιος με "p=" στην αρχή του)

 

Σε αυτή τη χώρα πρέπει να πεθαίνει η κατσίκα του γείτονα, ακόμα και αν παίρνουμε και μεις γάλα

 

Ο "γείτονας" εδώ είναι το myphone, οι σύνδεσμοι τρίτων είναι "παρασιτικοί", εκτός αν δώσει το "ελεύθερο" η διαχείριση, γενικά ή ειδικά, οπότε πάσο....

 

πχ εγώ είχα φτιάξει έναν οδηγό για χρήση του giving assistant στο techtablsts πριν κάποια χρόνια κι είχα ρωτήσει τον διαχειριστή αν θα μπορούσα να βάλω στο τέλος και τον δικό μου κωδικό ΜΑΖϊ με τον σκέτο, για όποιον θέλει και μου είπε ΟΚ...

 

...αλλά αν πχ "κυνηγάει" κάποιος τα σχόλια για κάθε προϊόν ή τις περιοδικές προσφορές και δημοσιεύει επανειλημμένα δικούς του affiliate κωδικούς, "κλέβει" ουσιαστικά από τον ιδιοκτήτη της σελίδας, που περιμένει να βγάλει τα έξοδα από τους δικούς τους σχετικούς συνδέσμους

 

Έπειτα, όταν είναι κρυφός ο σύνδεσμος μπορεί να σου "φάει" πράγματι χρήματα, γιατί πολλοί - για τις δικές μας αγορές - αγοράζουμε με συνδέσμους δικών μας λογαριασμών (από καταστήματα ή υπηρεσίες cashback) για λόγους εξοικονόμησης κι αν δεν το πάρεις είδηση ότι πάτησες σε εμπορικό κωδικό τρίτου, προφανώς θα χάσεις τους πόντους ή τα χρήματα που θα πήγαιναν στον λογαριασμό σου και τους οποίους υπολόγιζες στο συνολικό κόστος και στην απόφαση ή μη αγοράς.

 

Τέλος αν το να παραθέσει κανείς μια προσφορά είναι "υπηρεσία" που χρήζει αμοιβής κατά περίπτωση, ας καθιερωθεί και σε κάθε τομέα του φόρουμ, αν είναι να σου δώσει κάποιος μια χρήσιμη πληροφορία, να βγάζει και κάτι.

...μερικοί στο νήμα αυτό, το είχαν παραξηλώσει, εξάλλου, κάθε δημοσίευση και εμπορικός κωδικός.

 

Στο παρόν νήμα, όμως, έχει παρέμβει επανειλημμένως διαχειριστής, οπότε δεν υπάρχουν περιθώρια παρανόησης.

Link to comment
Share on other sites

Δωστε κανα κουπονακι και αφηστε τα αλλα ρε παλικαρια.....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...