Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χθες το βράδυ έκανα παραγγελία ένα κινητό, καπάκι πάτησα refund και δεν το δέχονταν έγραφε can't refund. Και σήμερα πρωί το έκαναν shipped, πρώτη φορά μου στέλνουν τόσο γρήγορα κινητό, μπράβο ζήλος...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...Εάν πατήσω refund στο banggood και δεχθούν, τα χρήματα θα μπουν άμεσα στο λογαριασμό μου? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...Εάν πατήσω refund στο banggood και δεχθούν, τα χρήματα θα μπουν άμεσα στο λογαριασμό μου? Ευχαριστώ.

αν πληρωσες με paypal ναι απλα θα φανουν στην καρτα μετα απο 5 μερες

Link to comment
Share on other sites

αυτο που με κρατα να κανω την παραγγελια ειναι η multi version που εχει πανω. Δεν εχω ξανασχοληθει με αλλαγες rom και φοβαμαι μην μπλεξω.Ισως κατεβασουν την τιμη και τα αλλα κινεζομαγαζα που το εχουν με την official
Link to comment
Share on other sites

καπου πιο φθηνα με κουπονι το xiaomi redmi 3s η redmi pro υπαρχει?η σε προσφορα γενικα

http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Redmi-3S-4G-LTE-2GB-16GB-Smartphone---Silver-368626.html αυτο παιζει ελλαδα κανονικα?

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

καπου πιο φθηνα με κουπονι το xiaomi redmi 3s η redmi pro υπαρχει?η σε προσφορα γενικα

http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Redmi-3S-4G-LTE-2GB-16GB-Smartphone---Silver-368626.html αυτο παιζει ελλαδα κανονικα?

Παιζει στην Ελλαδα αυτο. Ισως εχει μια ""πειραγμενη"" rom για να εχει Ελληνικα και δεν θα παιρνει update :( και θα πρεπει να βαλεις χερι για να το φερεις στα σωστα του. Επισης αν εχεις wind δεν εχει την 800αρα μπαντα για 4g στη wind.

Αν θες να το παρεις και να παιρνει μονο του τα update και να εχεις και την 800αρα μπαντα της wind και ευρωπαικο φορτιστη θα ελεγα να πας στην International εκδοση.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιζει στην Ελλαδα αυτο. Ισως εχει μια ""πειραγμενη"" rom για να εχει Ελληνικα και δεν θα παιρνει update :( και θα πρεπει να βαλεις χερι για να το φερεις στα σωστα του. Επισης αν εχεις wind δεν εχει την 800αρα μπαντα για 4g στη wind.

Αν θες να το παρεις και να παιρνει μονο του τα update και να εχεις και την 800αρα μπαντα της wind και ευρωπαικο φορτιστη θα ελεγα να πας στην International εκδοση.

 

οποτε για 8,9 ευρω διαφορα καλυτερα στα σιγουρα (International)ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αυτο που με κρατα να κανω την παραγγελια ειναι η multi version που εχει πανω. Δεν εχω ξανασχοληθει με αλλαγες rom και φοβαμαι μην μπλεξω. Ισως κατεβασουν την τιμη και τα αλλα κινεζομαγαζα που το εχουν με την official

 

Ακριβώς τα ίδια και γω!

Οπότε με τα μέχρι ως τώρα δεδομένα, προσωπική μου άποψη, vickmall και to2c για το συγκεκριμένο μοντέλο

Xiaomi Redmi Pro 3/32 με Official ROM, είναι μονόδρομος!

Σε όλα τα άλλα με παραπλήσια χρήματα είδα πως δίνουν μόνο την multi-language έκδοση.

 

Banggood 160 € είναι ένα κίνητρο αλλά με multi - μετά από 12 μέρες αποστολή και Seyhelles Post ...... καλό Πάσχα ! :lol::lol:

Edited by Yannis_004
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αν ενδιαφερει καποιον ΖUK Z2 http://www.banggood.com/Lenovo-ZUK-Z2-5_0-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-820-2_15GHz-Quad-core-4G-Smartphone-p-1064299.html?rmmds=cart με κωδικο κουπονιου zukz211 189.19 δολλαρια.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 4 3/64 με το κουπόνι note41111 η τιμή πάει 169.25 $ για το χρυσόλευκο και 178.35 $ για το άσπρο-γκρι .

από Banggood

 

Link προσφοράς κουπονιού

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

To Tinydeal έχει κουπόνια, με "γερές" εκπτώσεις στα κινητά Gigaset!! :w00t: Για τα ακριβά είναι 135GIME και για το φθηνό μοντέλο 132GIMP . Μέχρι 17 Νοέμβρη.

 

http://www.tinydeal.com/buy/gigaset+me.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=Gigaset_ME&utm_content=Gigaset_ME&utm_campaign=weekend_161110_en&Csid=0&sc_src=email_2088668

 

 

Υ.Γ. Το site δεν είναι και το καλύτερο. Αν υπάρξει πρόβλημα, δε φταίω εγώ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παντως φετος εκπτωσεις απο του κινεζους τιποτα εγιναν σκοτσεζοι και αυτοι

 

Eδω πολλα γνωστα καταστηματα πριν απο τις εκπτωσεις,αναιβασαν τις τιμες σε κινητα,και τωρα τα δινουν και καλα σε προσφορα,οτι ναναι.....:lol:

Edited by impreza_sti

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Eδω πολλα γνωστα καταστηματα πριν απο τις εκπτωσεις,αναιβασαν τις τιμες σε κινητα,και τωρα τα δινουν και καλα σε προσφορα,οτι ναναι.....:lol:

 

Αυτο ειναι αληθεια. Αλλα θυματα παντα θα υπαρχουν .:X

Edited by impreza_sti
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά δεν έχω βρει τίποτα αξίας απο χτες το βράδυ που ψάχνω...

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα ενδιαφέρον, πραγματικά... Σχεδόν 10 site γύρισα. Όσα προϊόντα είχαν τρελή τιμή, απλά ήταν για περιορισμένα κoμμάτια 5-10. Ψάχνω για καινούργιο κινητό και μόνο η προσφορά του Gigaset ME με ενθουσίασε, αλλά δεν εμπιστεύομαι το Tinydeal... :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα ενδιαφέρον, πραγματικά... Σχεδόν 10 site γύρισα. Όσα προϊόντα είχαν τρελή τιμή, απλά ήταν για περιορισμένα κoμμάτια 5-10. Ψάχνω για καινούργιο κινητό και μόνο η προσφορά του Gigaset ME με ενθουσίασε, αλλά δεν εμπιστεύομαι το Tinydeal... :shifty:

 

To Banggood το έχει στα 129$ με κουπόνι: ME60off

http://www.banggood.com/GIGASET-ME-5_0-Inch-2_5D-3GB-RAM-32GB-ROM-Qualcomm-Snapdragon-810-Octa-Core-1_7GHz-4G-Smartphone-p-1093805.html

 

Κι εγώ ήμουν έτοιμος να βουτήξω με το κεφάλι, αλλά

- δεν βρήκα ούτε δείγμα θήκης για το κινητό

- γενική παρατήρηση είναι ότι το Wifi είναι πολύ αδύναμο λόγω μεταλλικής κατασκευής.

- διαβάζω τα ίδια για το μικρόφωνο

- ενώ ενσωματώνει και την ίδια τεχνολογία για το ηχείο με το νέο Μι Μιξ της Χιαομι, για την οποία κάποιοι οι γνώμες διίστανται....σε δύο δοκιμές το κράζουν, σε μια τρίτη λένε όλα υπέροχα.

- λέγεται ότι η εταιρεία έκλεισε το σχετικό τμήμα της και απλώς ξεφορτώνει (γι αυτό και δεν πουλά πλέον από την ιστοσελίδα της, ενώ πριν τα πωλούσε εκεί)

- που σημαίνει ότι ΑΝ προκύψει θέμα λογισμικού - που ωστόσο δεν πέτυχα όσο το έψαξα - δεν θα υπάρξει βοήθεια

- που επίσης σημαίνει πολύ χαμηλή μεταπωλητική αξία

 

Κι έτσι μου κόπηκαν τα φτερά...

 

Ένας από τους λόγους που θα το προτιμούσα έναντι του Xiaomi Redmi 3s είναι το Dual Band Wifι που έχει το Gigaset....αλλά αν είναι να σέρνεται και μ' αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Eχουν ψιλοξεφυγη τα Κινεζοπουλα,αντι να ριχνουν τις τιμες τις αναιβαζουν....ειδικα το ever.....οτι ναναι...:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά,μια χαρά εκπτώσεις κάνανε.Εκεί που η yi 2 είχε 250 μονη της,την πήραμε 215 με μπαστουνι και θήκη γνήσια απο το ali

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς τι παίζει με το to2c όπου έχει διαφορετικές τιμές για ορισμένα μοντέλα ενώ είναι τα ίδια; Συγκεκριμένα κοιτάζω για το mi5/32gb και υπάρχει σε 2 τιμές μία στα 252€ με developer rom και μία στα 225€ από HK warehouse με την κλασσική rom που φτιάχνουν τα κινεζομαγαζα και είναι φουλ στο bloatware. Είναι δυνατόν να χρεώνουν την ROM ή παίζει και τίποτε άλλο; Γιατί αν είναι μόνο η rom το πρόβλημα λύνεται.

 

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν παίζει κάποιο κουπόνι για Leeco Le Pro 3 (το 4GB/32GB ψάχνω);

 

Στο ali υπάρχουν μαγαζιά που το δίνουν ~$290, ενώ στα πιο γνωστά (geekbuying/vickmall) παίζει ~$320 αλλά θα προτιμούσα να αγοράσω από αυτά

 

υ.γ.: πολύ μούφα η 11/11

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν παίζει κάποιο κουπόνι για Leeco Le Pro 3 (το 4GB/32GB ψάχνω);

 

Στο ali υπάρχουν μαγαζιά που το δίνουν ~$290, ενώ στα πιο γνωστά (geekbuying/vickmall) παίζει ~$320 αλλά θα προτιμούσα να αγοράσω από αυτά

 

υ.γ.: πολύ μούφα η 11/11

 

Εντελως μουφα η 11.11 λιγα πραγματα.Παντως αν εχει καλες αξιολογησεις μην σε φοβιζει τιποτα στο aliexpress.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...