Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά έχω καταλάβει ότι τα περισσότερα κινεζομάγαζα έχουν απλώς μαζεμένες όλες τις προσφορές που είχαν βγάλει μέσα στη χρονιά. Τα περισσότερα προϊόντα σε προσφορά έχουν την ίδια τιμή όταν τα είχαν βγάλει ξανά σε προσφορά πχ πριν 1 ή 2 μήνες. Φυσικά βγάζουν και περιορισμενα κομμάτια σε τιμή χώμα, αλλά δύσκολο να προλάβεις κάποιο, εξαφανίζονται μέχρι να ανανεώσεις τη σελίδα. Όπως και να έχει είναι καλή περίοδος για αγορές γιατί βρίσκεις μεγάλη ποικιλία προϊόντων σε προσφορά.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει countdown...το aliexpress ξεκινάει στις 10 το πρωί...... δικιά μας......

Υπαρχει τροπος σημερα που μιλαμε για εμας εντος Ελλαδας (χωρις ξενες καρτες κλπ) να κανουμε αγορα απο aliexpress?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος σημερα που μιλαμε για εμας εντος Ελλαδας (χωρις ξενες καρτες κλπ) να κανουμε αγορα απο aliexpress?

Μέσω paypal με 2 τρόπους οι οποίοι αν πας στο ανάλογο θρεντ έχουν αναφερθεί πολλάκις

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φτηνή πρόταση απο το Everbuying για σήμερα. Το Leagoo Alfa 5 στα 46,99 (250 τεμ.)

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μην παίρνετε και πολύ στα σοβαρά κάποιες προσφορές σε εκπληκτικά χαμηλές τιμές (πχ 11.11$) για κινητά γιατί κατά 99% είναι ψέματα και απλά το κάνουν για να τραβήξουν κόσμο. Όποιος έχει αγοράσει όντως σε τόσες χαμηλές τιμές ας βγει να το γράψει γιατί εγώ δεν βλέπω κανέναν μέχρι τώρα. Τέλος πάντων σήμερα μπήκα έτσι για πλάκα στα σιτε που υπάρχουν προσφορές μόνο για σήμερα σε πολύ χαμηλές τιμές. Αυτό που παρατήρησα είναι εκτός του ότι σε όλα έχει ώρα που θα ξεκινήσει η μείωση κάποια δεν αναφέρουν πόσα κομμάτια θα έχουν την μειώσει και πως εσύ θα το καταλάβεις ότι υπάρχει η έκπτωση (refresh την σελίδα την κατάλληλη ώρα?και θα το πετύχεις?). Ενοληγης υπάρχουν ανακρίβειες πάνω σε αυτό το θέμα από τα περισσότερα καταστήματα. Μόνο στο bangood είδα να υπάρχουν οδηγίες για το πως θα καταφέρεις να προλάβεις να αγοράσεις στην χαμηλή τιμή που δίνουν και πόσα κομμάτια δίνουν, που πραγματικά είναι ελάχιστα - μόνο 2 στα περισσότερα και μιλάω για κινητά τηλέφωνα μόνο. Οπότε θεωρώ ότι είναι αναφελο να περιμένεις την σύγκριση στιγμή να αγοράσεις γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις (πιο τυχερός θα είσαι στο Τζόκερ) και ο λόγος που γίνεται αυτό νομίζω ότι είναι ότι ο χρήστης θα βαρεθεί να περιμένει οπότε θα αγοράσει στην κανονική τιμή η οτι δεν θα προλάβει και θα παραγγείλει πάλι στην κανονική τιμή. Είναι νομίζω περίπου με αυτό που κάνουν οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας με προσφορές μιας μέρας που ο χρήστης συνηθίζει και μετά αγοράζει κάποιο πακέτο. Αυτό ήθελα να γράψω και συγνώμη αν βγήκα λίγο off topic.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, και εγώ , όπως και ένα Doogee Y100 Pro στα 42 ευρώ από Gearbest.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μην παίρνετε και πολύ στα σοβαρά κάποιες προσφορές σε εκπληκτικά χαμηλές τιμές (πχ 11.11$) για κινητά γιατί κατά 99% είναι ψέματα και απλά το κάνουν για να τραβήξουν κόσμο. Όποιος έχει αγοράσει όντως σε τόσες χαμηλές τιμές ας βγει να το γράψει γιατί εγώ δεν βλέπω κανέναν μέχρι τώρα. Τέλος πάντων σήμερα μπήκα έτσι για πλάκα στα σιτε που υπάρχουν προσφορές μόνο για σήμερα σε πολύ χαμηλές τιμές. Αυτό που παρατήρησα είναι εκτός του ότι σε όλα έχει ώρα που θα ξεκινήσει η μείωση κάποια δεν αναφέρουν πόσα κομμάτια θα έχουν την μειώσει και πως εσύ θα το καταλάβεις ότι υπάρχει η έκπτωση (refresh την σελίδα την κατάλληλη ώρα?και θα το πετύχεις?). Ενοληγης υπάρχουν ανακρίβειες πάνω σε αυτό το θέμα από τα περισσότερα καταστήματα. Μόνο στο bangood είδα να υπάρχουν οδηγίες για το πως θα καταφέρεις να προλάβεις να αγοράσεις στην χαμηλή τιμή που δίνουν και πόσα κομμάτια δίνουν, που πραγματικά είναι ελάχιστα - μόνο 2 στα περισσότερα και μιλάω για κινητά τηλέφωνα μόνο. Οπότε θεωρώ ότι είναι αναφελο να περιμένεις την σύγκριση στιγμή να αγοράσεις γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις (πιο τυχερός θα είσαι στο Τζόκερ) και ο λόγος που γίνεται αυτό νομίζω ότι είναι ότι ο χρήστης θα βαρεθεί να περιμένει οπότε θα αγοράσει στην κανονική τιμή η οτι δεν θα προλάβει και θα παραγγείλει πάλι στην κανονική τιμή. Είναι νομίζω περίπου με αυτό που κάνουν οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας με προσφορές μιας μέρας που ο χρήστης συνηθίζει και μετά αγοράζει κάποιο πακέτο. Αυτό ήθελα να γράψω και συγνώμη αν βγήκα λίγο off topic.

 

μα ειπα μολις πηρα ενα

Link to comment
Share on other sites

Στις 11/11 το Everbuying δίνει 200 κομμάτια του Bluboo XFire στα $65,99.

Δεν ειναι καλη προσφορα, οταν το gb το δινει τωρα σε προμο στα 53,5$

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_231707.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

Link to comment
Share on other sites

Μην παίρνετε και πολύ στα σοβαρά κάποιες προσφορές σε εκπληκτικά χαμηλές τιμές (πχ 11.11$) για κινητά γιατί κατά 99% είναι ψέματα και απλά το κάνουν για να τραβήξουν κόσμο. Όποιος έχει αγοράσει όντως σε τόσες χαμηλές τιμές ας βγει να το γράψει γιατί εγώ δεν βλέπω κανέναν μέχρι τώρα. Τέλος πάντων σήμερα μπήκα έτσι για πλάκα στα σιτε που υπάρχουν προσφορές μόνο για σήμερα σε πολύ χαμηλές τιμές. Αυτό που παρατήρησα είναι εκτός του ότι σε όλα έχει ώρα που θα ξεκινήσει η μείωση κάποια δεν αναφέρουν πόσα κομμάτια θα έχουν την μειώσει και πως εσύ θα το καταλάβεις ότι υπάρχει η έκπτωση (refresh την σελίδα την κατάλληλη ώρα?και θα το πετύχεις?). Ενοληγης υπάρχουν ανακρίβειες πάνω σε αυτό το θέμα από τα περισσότερα καταστήματα. Μόνο στο bangood είδα να υπάρχουν οδηγίες για το πως θα καταφέρεις να προλάβεις να αγοράσεις στην χαμηλή τιμή που δίνουν και πόσα κομμάτια δίνουν, που πραγματικά είναι ελάχιστα - μόνο 2 στα περισσότερα και μιλάω για κινητά τηλέφωνα μόνο. Οπότε θεωρώ ότι είναι αναφελο να περιμένεις την σύγκριση στιγμή να αγοράσεις γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις (πιο τυχερός θα είσαι στο Τζόκερ) και ο λόγος που γίνεται αυτό νομίζω ότι είναι ότι ο χρήστης θα βαρεθεί να περιμένει οπότε θα αγοράσει στην κανονική τιμή η οτι δεν θα προλάβει και θα παραγγείλει πάλι στην κανονική τιμή. Είναι νομίζω περίπου με αυτό που κάνουν οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας με προσφορές μιας μέρας που ο χρήστης συνηθίζει και μετά αγοράζει κάποιο πακέτο. Αυτό ήθελα να γράψω και συγνώμη αν βγήκα λίγο off topic.

 

Εχω παρει περυσι ενα lenovo golden warrior με 50% σε τετοια φαση απο efox.Σημερα που το προσπαθησα ειχα βαλει το site απο pc και απο κινητο και ειχαν 12λεπτα και κανα 2 δευτ διαφορα στην μετρηση

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η απαντηση?

 

Y100 Pro αλλα δεν νομιζω να προλαβεις.Γιατι προσπαθησα κι εγω να παρω την εκπτωση και εφαγα πορτα.Ειναι για τους πρωτους 5 και εχει ξεκινησει απο τη 1 ωρα Ελλαδος

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φτηνή πρόταση απο το Everbuying για σήμερα. Το Leagoo Alfa 5 στα 46,99 (250 τεμ.)

 

39.99$ το εχει το Geekbuying με κουπονι WNRAXDSU,για πολυ λιγη ωρα ακομα φανταζομαι.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

στο gearbest Bluboo XFire 4G λευκο 53.36 δολλαρια.αν εχεις και ποντους βγαινει πολυ ποιο κατω.μου βγηκε 37.36 δολλαρια
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

39.99$ το εχει το Geekbuying με κουπονι WNRAXDSU,για πολυ λιγη ωρα ακομα φανταζομαι.

 

Αυτα ληξανε 00.01 νομιζω! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

στο gearbest Bluboo XFire 4G λευκο 53.36 δολλαρια.αν εχεις και ποντους βγαινει πολυ ποιο κατω.μου βγηκε 37.36 δολλαρια

 

Αξιζη ομως; βρηκα και κωδικο που το παη 50$

Link to comment
Share on other sites

Γενικά με τα flash deals πρέπει να είσαι από πάνω και να έχεις κάνει τα απαραίτητα logins για να μην αργήσει η διαδικασία. Κάθε δευτερόλεπτο μετράει.

 

Σήμερα πρόλαβα μια action cam στα $49. Δεν ήμουν τόσο τυχερός σε έναν ssd(ίσως καλύτερα έτσι) όπως και σε μια ledοταινία.

 

Πριν ένα χρόνο περίπου είχα προλάβει σε αντίστοιχο flash deal το Landvo L200S από Geekbuying στην μισή τιμή(5 κομμάτια τότε). Απλά θέλει τύχη, αλλά γίνεται. Στα αξιόλογα sites τουλάχιστον, όχι σε άλλα που πάντα τυχαία υπάρχει θέμα server.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά με τα flash deals πρέπει να είσαι από πάνω και να έχεις κάνει τα απαραίτητα logins για να μην αργήσει η διαδικασία. Κάθε δευτερόλεπτο μετράει.

Σήμερα πρόλαβα μια action cam στα $49. Δεν ήμουν τόσο τυχερός σε έναν ssd(ίσως καλύτερα έτσι) όπως και σε μια ledοταινία.

Πριν ένα χρόνο περίπου είχα προλάβει σε αντίστοιχο flash deal το Landvo L200S από Geekbuying στην μισή τιμή(5 κομμάτια τότε). Απλά θέλει τύχη, αλλά γίνεται. Στα αξιόλογα sites τουλάχιστον, όχι σε άλλα που πάντα τυχαία υπάρχει θέμα server.

Προσωπικά ούτε καραμέλα δεν έχω προλάβει και ήμουν με το ποντίκι έτοιμο και τα μάτια γουρλομένα :D

Μέχρι και ξυπνητήρι έχω βάλει για να προλάβω προσφορά αλλά τζίφος :(

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ούτε καραμέλα δεν έχω προλάβει και ήμουν με το ποντίκι έτοιμο και τα μάτια γουρλομένα :D

Μέχρι και ξυπνητήρι έχω βάλει για να προλάβω προσφορά αλλά τζίφος :(

 

Χαχαχα, μεγαλε εγραψες! Γελαω ακομα! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ούτε καραμέλα δεν έχω προλάβει και ήμουν με το ποντίκι έτοιμο και τα μάτια γουρλομένα :D

Μέχρι και ξυπνητήρι έχω βάλει για να προλάβω προσφορά αλλά τζίφος :(

http://cdn.makeagif.com/media/9-28-2015/DfyQ7r.gif

Αν εχει 200 κομματια παιρνεις, αν σου λεει για 1-3-10 κομματια, το ξεχναμε.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Η ζυγαρια xiaomi scale και καλα προσφορα 11.11 στα 18.52$ στο mobile site tinydeal και 22$ στο κανονικο αλλα με 50 ευρω μεταφορικα.

Αλλα αν το αγορασεις εκτος 11.11 εχει 39.99$ χωρις μεταφορικα.

Μας δουλευουν.

Παιζει κανα κουπονι για tinydeal να την παρουμε φτηνοτερα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...