Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μιας και έλειπα μέρες και έχασα την ροή των γεγονότων, αυτές τις μέρες υπάρχει καμία προσφορά του στυλ -50% για κανένα κινητό; μέχρι 120 δολλάρια διαθέτω..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει, αρκεί να προλάβεις...

Χαμός...Διάβασε τα προηγούμενα ποστ..

και εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=402381&page=14

Παιδιά μιας και έλειπα μέρες και έχασα την ροή των γεγονότων, αυτές τις μέρες υπάρχει καμία προσφορά του στυλ -50% για κανένα κινητό; μέχρι 120 δολλάρια διαθέτω..
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει, αρκεί να προλάβεις...

Χαμός...Διάβασε τα προηγούμενα ποστ..

και εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=402381&page=14

 

ξεχασα να πω πως με ενδιαφερει τo 4G.. Βέβαια και το cubot είναι τζαμπα για τοσα λεφτά...θα κοιτάξω μήπως είμαι τυχερός αυριο.. Στις 1, έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενω πρόλαβα κι έβαλα ενα inew στο καλαθι το check out του paypal κολλησε και μου έβγαζε οτι κάτι είναι λάθος ενω μπήκα με κωδικό κανονικά!

Ετσι μετα μου το έβγαζε κανονική τιμή.

 

μια απο τα ιδια κ εγω

Link to comment
Share on other sites

Θα αγοράσω για πρώτη φορά από το vickmall.com μήπως παίζουν τπτ κουπόνια αυτή τ στιγμή σ αυτό το σαΐτ αν ναι πως μπορώ να αποκτήσω κανένα εκπτωτικό κουπόνακι;

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Θα αγοράσω για πρώτη φορά από το vickmall.com μήπως παίζουν τπτ κουπόνια αυτή τ στιγμή σ αυτό το σαΐτ αν ναι πως μπορώ να αποκτήσω κανένα εκπτωτικό κουπόνακι;

γενικά το vickmall δεν παίζει με κουπόνια , απλά μίλα τους στο livechat σίγουρα θα πάρεις καλύτερη τιμή και κάποια δώρα , αν είσαι καλός στις

διαπραγματεύσεις

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, στο E-fox καθε βραδυ και καθε μεσιμερι στις 1 δινει 50 κομματια απο το καθε κινητο?! Δεν εχω ιδεα απο γερμανικα και προσπαθω να καταλαβω την ωρα και την διαδικασια που γινετε ολο το νταραβερι. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγγλική μετάφραση. Πάνω προς τα αριστερά.

 

Βασικα στα αγγλικα υποτίθεται οτι ειναι αλλα δεν αλλαζουν οι εικονες με τα ρολογια... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το Λευκο Ulefone Be One στα 115.9$ με κουπονι ulefone στο geek.

Mε δωρο θηκη σιλικονης και μεμβρανη για λιγα κομματια (10 την ημερα).Με ημερομηνια κυκλοφοριας 12/12

http://www.geekbuying.com/item/Ulefone-Be-One-MTK6592M-1-4GHz-Octa-Core-1-4GHz-Smartphone-Android-4-4-1GB-16GB-5-5-Inch-LG-IPS-OGS-HD-13MP-8MP---White-338702.html?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1412&utm_campaign=PM_HPF1412_Ulefone_Be_One

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

@@ (μαντολες)

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μας κανουν πλακα στο efox.Πηγα να παρω ενα doogde 310 και οσες φορες εκανα ανανεωση και πριν αλλα και μετα της 13.00 δεν αλλαζε με τπτ η τιμη.πλακα μας κανουνε μαλλον.
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη αλλαξε, αλλα ενω πατησα μολις εληξε ο χρονος, το site ειχε κολλησει, μετα πατησα ξανα και ξανα και περιμενα. Τελικα ανανεωθηκε και ειχα στο καλαθι 3 κομματια με την αρχικη τιμη.. Που σημαινει οτι επιασε ακομα και το πρωτο, αλλα με την αρχικη τιμη

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μας κανουν πλακα στο efox.Πηγα να παρω ενα doogde 310 και οσες φορες εκανα ανανεωση και πριν αλλα και μετα της 13.00 δεν αλλαζε με τπτ η τιμη.πλακα μας κανουνε μαλλον.

 

Εγώ έκανα 13:00:01, μου άλλαξε την τιμή, αστραπιαία paypal, πληρωμή και στο καλάθι μπήκαν οι μάντολες...

Ε ρε δούλεμα οι τσαϊνίζ...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μας κανουν πλακα στο efox.Πηγα να παρω ενα doogde 310 και οσες φορες εκανα ανανεωση και πριν αλλα και μετα της 13.00 δεν αλλαζε με τπτ η τιμη.πλακα μας κανουνε μαλλον.

 

Το Doogee ειναι για αυριο...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο χρόνος που έτρεχε για να μηδενιστεί το χρονόμετρο έβγαινε στις 13:08...εε καλά στις 13:04 που έκανα ανανέωση ούτε καν χρόνο, ούτε τπτ...είχαν τελειώσει δήθεν !!! Πολλά σαπάκια έχουν μαζευτεί ή είναι η ιδέα μου ;;;
Link to comment
Share on other sites

Εγω παραπονο το εχω να δω σε καποια τετοια "τρελη" προσφορα κανενα lenovo ,κανενα ZTE ,κανενα coolpad ,μονο οι μουφες βγαινουν στις προσφορες.

Ακομα και σε 50% κατω απο τις "κανονικες" τιμες παλι δεν αξιζουν τον κοπο ,αλλωστε αν αισθανεσαι τυχερος μπορεις να παιξεις και τζοκερ γιατι να ξεροσταλιασεις πανω απο το refresh του πληκτρολογιου?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ισχυρίζονται ότι πρόλαβαν για βάλτε ένα screenshot από PayPal

Χτες...

[ATTACH]53858[/ATTACH]

Σήμερα δεν πρόλαβα (είναι πάντως για 15 κομμάτια)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι οτι πρεπει να τελειώσεις την αγορά όσο πιο γρήγορα γινεται,να εχεις γρήγορο ίντερνετ και να πατάς τις επιβεβαιωσεις μπαμ μπαμ,με τον κίνδυνο να το αγορασεις στην κανονική τιμη ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...