Jump to content

LG G3s mini


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατάλαβα.

Σήμερα όμως εντελώς ξαφνικά, δεν αποθηκεύει τις φωτογραφίες στην sd card παρά μόνο στη μνήμη του τηλεφώνου. Αυτό τι είναι πάλι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 696
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στης αποθηκευε και ξαφνικά όχι Είσαι ρουτ

Αν δεν κάνω λάθος επειδή λόγο υποχρεώσεών έχω χάσει επαφή πρέπει να κάνεις ρουτ για να αποθήκευσης στην sb

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στης αποθηκευε και ξαφνικά όχι Είσαι ρουτ

Αν δεν κάνω λάθος επειδή λόγο υποχρεώσεών έχω χάσει επαφή πρέπει να κάνεις ρουτ για να αποθήκευσης στην sb

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι δεν είμαι ρουτ. Είχε την επιλογή από το μενού της κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αποθηκευμένες φώτο στην κάρτα που τράβηξες απο το κινητό

Δοκίμασες να βγάλεις την καρτα και να την ξαναβάλει μπας κι έφαγε κάνα κόλλημα

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλές φωτο και πολυ χώρο ακομα. Θα υο δοκιμάσω κι αυτό.

 

Στάλθηκε απο το LG pad χρησιμοποιώντας tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται τίποτα. Έβαλα και νέα κάρτα μεγαλυτερη, αλλα τζίφος.

 

Στάλθηκε απο το LG pad χρησιμοποιώντας tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα

Χρόνια Πολλά.

Το θέμα με τις φωτο λύθηκε αλλά σήμερα προέκυψε θέμα με την αποστολή sms. Ενώ λαμβάνει κανονικά, δεν στέλνει. Χρήματα έχει η κάρτα. Το άλλο να φταίει;

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με επαναφορά σε εργοστασιακή κατάσταση, λύθηκαν τα θέματα. Υπομονή τώρα να περάσουμε τα προγράμματα απ την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά είναι απο τα χειρότερα κινητά που έχω πάρει!!!!

Κι έχει 1 χρόνο ακόμα εγγύηση.

 

Στάλθηκε απο το LG pad χρησιμοποιώντας tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, έπεσε το συγκεκριμένο τηλέφωνο ενός φίλου στα χέρια μού. Αναβαθμισμένο σε lollipop και έχει τεράστιο πρόβλημα με τον διαθέσιμο χώρο. Έχει γεμίσει με 4-5 εφαρμογές (όχι παιχνιδια ή κάτι μεγάλο σε μέγεθος)

 

Στην μνήμη δείχνει πως τα αρχεία συστήματος πιάνουν τον περισσότερο χώρο.

 

Θέλω να μαθω αν με downgrade στρώνει καθόλου το πραγμα. Αλλιώς αν έχει δοκιμάσει κανείς καμιά 6.0άρα custom ton με επιλογή να βλέπει την κάρτα ως εσωτερική μνήμη ?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου έχω 4 εφαρμογές με σύνολο 130 mb και υπόλοιπο διαθέσιμο 2.40 gb , δεν έχω ούτε video ούτε φωτό , ψάξε μήπως έχεις κάπου αλλου πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ωραιο κινητό . Εξαιρετικές επιδόσεις .καλη φωτογραφική με το λειζερ focus . Βεβαια η μπαταρια μετα απο λιγους μηνες χάνει την ισχυ της και για εναν που κάνει καλή χρήση θα χρειαστεί και 2 φορές την μερα φορτισμα . Επισης ενα ελάττωμα ειναι η 8gb μνήμη που δεν φτάνει για καποιες εφαρμογές .. μπορεις ομως να περασεις μερικές απο αυτες στην εξωτερική μνήμη. Οντως μερικές φορές ζεστάνετε πολυ. Το λογισμικό του ειναι απο τα καλύτερα που εχω δει με τελειο πληκτρολόγιο. Ο ηχος απο τα ηχεις ικανοποιεί και αυτους που ακούνε συνέχεια μουσικη !!! Με αριστα το 5 του βαζω 3.5 .
Link to comment
Share on other sites

Έχει λήξει τι δεν κατάλαβεις

...χαχαχα αυτό πρώτη φορά το ακούω... τα έχει παίξει το κινητό... το εχει κάνει η lg ,και η google σαν τα μούτρα τους. Μόνο με τις εφαρμογές και τώ 2 γεμίζει το κινητο Επανεκκίνηση έκανες; Μάλλον πας για factory reset...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Άσε ακόμα τίποτα... Έκανα και επαναφορά εργοστασιακών και τίποτα...

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με την 5αρα μου το εμφάνιζε τακτικά στο nexus 5 που έχω. Και έπρεπε να κάνω επανεκκίνηση.

 

Στο g3s που επίσης έχουμε δεν το έχει εμφανίσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια χαρα σε ολους,,εχω το εξης θεμα με το κινητο,το πηρα μεταχειρα,και ο προηγουμενος ιδιοκτητης μαλλον του ειχε κανει root και ειχε σβησει κατα πασα πιθανοτητα τα αρχεια σηστηματος που εχουν να κανουν με τη συνδεση usb mtp,εκανα επαναφορα εργοστασιακων,εκανα hartreset,αλλα τπτ,το τηλ το αναγνωριζει το κομπιουτερ σαν φορτιση αλλα μεχρι εκει,,δεν μου δειχνει καθολου τις επιλογες συνδεσης usb mtp η μεταφορα foto κτλ,,με συνεπεια να μην μπορει να συνδεθει με την σουητα της lg με την δυνατοτητα usb ωστε να κανω ανβαθμιση η αποκατασταση βλαβης λογισμικου,,τα εχω δοκιμασει ολα,αλλα καλωδια,αλλο pc αλλα τπτ,,και ετσι δεν μπορω να κανω τπτ,,μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα. Εδώ και 2 μέρες σταμάτησε να διαβάζει τη κάρτα sd. Είναι άδεια ή άλλου είδους αρχεία.

Δεν ισχύει αυτό γιατί η κάρτα στο pc παίζει κανονικά.

Αναμένω γνώμες....

 

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα

Μηπως εχει κανεις την κιτ κατ να μου στειλει γιατι σε οποιο λινκ κ να δοκιμασα ειναι down και δεν μπορω να την κατεβασω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορώ από τον αρ ΙΜΕΙ να δω την ημερομηνία παραγωγής του g3s?

Δεν μπορώ να βρω την απόδειξη αγοράς και θα χρειαστεί στο service, ή αν υπάρχει άλλος τρόπος........

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ από τον αρ ΙΜΕΙ να δω την ημερομηνία παραγωγής του g3s?

Δεν μπορώ να βρω την απόδειξη αγοράς και θα χρειαστεί στο service, ή αν υπάρχει άλλος τρόπος........

 

εδω εισαι

Link to comment
Share on other sites

Άφησα το κινητό για επισκευή. Μάλλον θα αλλάξουν τη μητρική. (δεν διάβαζε sd card) Μας καλύπτει η εγγύηση αν δεν έχει υγρασία και δεν είναι σπασμένο. Οι 10 μέρες μου φάνηκαν πολλές όμως. Ας είναι πρέπει να βρω τώρα αντάπτορα για τη sim, να δουλέψει σε παλιό κινητό..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G3s mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...