Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν η θερμοκρασία του στο χέρι σου φαίνεται η ίδια Δεν νομίζω να το μέτρημα της εφαρμογής να έχει κάποια σημασία. Έτσι πιστεύω

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σίγουρα ανεβαζει έστω και λίγη θερμοκρασία οποτε δεν δικαιολογείται. Θα δούμε τουλάχιστον πως θα πάει στην πορεία.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια μπαταρία λογικά γνήσια από ελληνικό κατάστημα. Δουλεύει κανονικά απλώς η θερμοκρασία της είναι κολλημένη στο 33+-. Με την προηγούμενη που είχα η θερμοκρασία έπαιζε από 26 - 45+ αναλόγως τι έκανα. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί και αν φταίει κάτι?

 

Πάντως σε προηγούμενη συσκευή μου, το Galaxy S2 αν θυμάμαι καλά, όταν άλλαζες μπαταρία και είχε αυτό το θέμα, ήταν επειδή η μπαταρία ήταν μαϊμού και είχε fake αισθητήρα θερμοκρασίας. Οπότε και στην περίπτωσή σου, δεν ξέρω κατά πόσο είναι γνήσια. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε προηγούμενη συσκευή μου, το Galaxy S2 αν θυμάμαι καλά, όταν άλλαζες μπαταρία και είχε αυτό το θέμα, ήταν επειδή η μπαταρία ήταν μαϊμού και είχε fake αισθητήρα θερμοκρασίας. Οπότε και στην περίπτωσή σου, δεν ξέρω κατά πόσο είναι γνήσια. :confused:

Θα τους πάρω αύριο να δω.

 

Lg g3 32gb

Zephyr OS AOSP

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημερι παιδια, αυτη η μπαταρια αξιζει για αγορα?

 

http://www.ebay.com/itm/7500mAh-Li-ion-Phone-Battery-Back-Cover-For-LG-G3-BL-53YH-D855-VS985-D830-D851-/201423850875?var=&hash=item2ee5cc0d7b:m:m8ZqFRCQ274kxiuPrmrI41w

 

Στα σχολια στο amazon δεν λενε και τα καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημερι παιδια, αυτη η μπαταρια αξιζει για αγορα?

 

http://www.ebay.com/itm/7500mAh-Li-ion-Phone-Battery-Back-Cover-For-LG-G3-BL-53YH-D855-VS985-D830-D851-/201423850875?var=&hash=item2ee5cc0d7b:m:m8ZqFRCQ274kxiuPrmrI41w

 

Στα σχολια στο amazon δεν λενε και τα καλυτερα!

Το τηλ.θα γινει σαν 9 μηνων εγκυος.παρε μια γνησια για δευτερη και λυνεται το προβλημα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά θέλω να πάρω μία αυθεντική μπαταρία γιατί μετά από 2 χρόνια έχει η δική μου μεγάλη πτώση. Αλλά διαβάζω σχόλια στο skroutz ότι οι επιδόσεις της νέας είναι κάτω του μετρίου και έχω προβληματιστεί. Τι λέτε εσείς;

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω μία αυθεντική μπαταρία γιατί μετά από 2 χρόνια έχει η δική μου μεγάλη πτώση. Αλλά διαβάζω σχόλια στο skroutz ότι οι επιδόσεις της νέας είναι κάτω του μετρίου και έχω προβληματιστεί. Τι λέτε εσείς;

 

Live to ride, ride to live

Πάρε αλλά μόνο από procordia. Ολες οι άλλες έχουν θεματάκια.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πάρε αλλά μόνο από procordia. Ολες οι άλλες έχουν θεματάκια.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ok, αλλά γιατί αυτό; Αφού είναι η ίδια μπαταρία, τι διαφορά να έχει;

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 5 μπαταρίες πριν καταλήξω στην procordia και όλες είχαν μικροθεματακια.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 5 μπαταρίες πριν καταλήξω στην procordia και όλες είχαν μικροθεματακια.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εχουν χαλάσει 2 φορα τα ακουστικα του κινητού μου quadbeat 2... Μηπως υπαρχουν αλλα συμβατα ακουστικα.... Με κουμπια έντασης και κλησης;;
Link to comment
Share on other sites

Εχουν χαλάσει 2 φορα τα ακουστικα του κινητού μου quadbeat 2... Μηπως υπαρχουν αλλα συμβατα ακουστικα.... Με κουμπια έντασης και κλησης;;

Τα κλασικά της Samsung. Σε μαυρο ή άσπρο χρώμα.

Η απόδοση τους είναι...meh στο θέμα ήχου, αλλά προσωπικά δεν είδα διάφορα σε αυτόν τον τομέα με σχέση τα μαμά και στη τελική για από που τα θέλω είναι καλά. Δεν ξέρω τι περιμένεις από ένα τέτοιο σετ.

Επίσης είναι σκυλιά, έχουν φάει ΤΟ τράβηγμα, τύλιγμα, ταλαιπωρία κτλ κι δεν έχουν βγάλει κιχ.

Τα πήρα μερικές μέρες μετά που πήρα το κινητό, επειδή δεν με βόλευαν καθόλου τα δικά μας. Περίπου 2 χρόνια πριν.

Έχουν περίπου 5-10 ευρώ σε συσκευασία bulk.

Εννοείται όλα τα χειριστήρια συμβατά. Πάνω είναι το +/- και κάτω το κουμπί κλήσης .ca9b35d1bbdd486759ed4a992e27f99e.jpg

 

Live to ride, ride to live...

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Τα κλασικά της Samsung. Σε μαυρο ή άσπρο χρώμα.

Η απόδοση τους είναι...meh στο θέμα ήχου, αλλά προσωπικά δεν είδα διάφορα σε αυτόν τον τομέα με σχέση τα μαμά και στη τελική για από που τα θέλω είναι καλά. Δεν ξέρω τι περιμένεις από ένα τέτοιο σετ.

Επίσης είναι σκυλιά, έχουν φάει ΤΟ τράβηγμα, τύλιγμα, ταλαιπωρία κτλ κι δεν έχουν βγάλει κιχ.

Τα πήρα μερικές μέρες μετά που πήρα το κινητό, επειδή δεν με βόλευαν καθόλου τα δικά μας. Περίπου 2 χρόνια πριν.

Έχουν περίπου 5-10 ευρώ σε συσκευασία bulk.

Εννοείται όλα τα χειριστήρια συμβατά. Πάνω είναι το +/- και κάτω το κουμπί κλήσης .ca9b35d1bbdd486759ed4a992e27f99e.jpg

 

Live to ride, ride to live...

 

Σε ευχαριστω πολυ πολυ....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ πολυ....

Να σαι καλά.

Ξέχασα να πω ότι εγώ τα αγόρασα με 3 διαφορετικά tips, ήταν μέσα στο ζελατινάκι των ακουστικών, έτσι ώστε να μπορείς να βρεις το κατάλληλο μέγεθος για το αυτί σου.

Τα δικά του είναι διάφανη, αλλά έχασα ένα tip που είχα πάνω και έβαλα αυτά του LG.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά.

Ξέχασα να πω ότι εγώ τα αγόρασα με 3 διαφορετικά tips, ήταν μέσα στο ζελατινάκι των ακουστικών, έτσι ώστε να μπορείς να βρεις το κατάλληλο μέγεθος για το αυτί σου.

Τα δικά του είναι διάφανη, αλλά έχασα ένα tip που είχα πάνω και έβαλα αυτά του LG.

 

Live to ride, ride to live...

 

Τελικα παράγγειλα και ηρθαν samsung HS130 super και συμβατα τα κουμπια και οι σιλικονες στα 3 μεγεθη του αυτιού ηταν μεσα.... Αν και εγω οπως εσυ εχω και απο τα lg....

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παράγγειλα και ηρθαν samsung HS130 super και συμβατα τα κουμπια και οι σιλικονες στα 3 μεγεθη του αυτιού ηταν μεσα.... Αν και εγω οπως εσυ εχω και απο τα lg....

Με γεια! Γράψε αν θες ένα σύντομο review σε λίγο καιρό.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Έχω το LG G3 (Τα Note απλώς μ' αρέσουν, γι' αυτό έχω στην pic μου).

Δεν μου αρέσει το χρώμα το κινητού, που είναι σκούρο γκρι/ασημί. Ειδικά αυτό το μπροστινό ασημί μέρος απο κάτω μου την σπάει. Έχει κανείς link για ανταλλακτικό γι' αυτό;

 

Αλλιώς υπάρχει καμιά μαύρη θήκη, τύπου armour (προστασία από πεσίματα και άλλες κακοτοπιές), που να το καλύπτει όλο, δηλαδή ακόμη και το ασημί μέρος από κάτω;

 

Θήκη βιάζομαι να πάρω, οπότε προτιμώ link από Ελλάδα. Για το ανταλλακτικό και απο εξωτερικό καλά είναι – μάλλον θα καταφέρω να το αντέξω το χρώμα ως τότε, χωρίς να πάθω κάτι :D

 

Ευχαριστώ...

Edited by Black_Drag0n
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1)Αυθεντική καινούρια μπαταρία lg g3 σφραγισμένη με την αποδειξη της

2)Θήκη armor (μεταχειρισμενη)

3)Θήκη love mei (μεταχειρισμενη)

4)Θήκη καουτσούκ ροζ-μαύρη (καινούρια)

5)Θήκη καουτσούκ μαύρη-χρυσή (καινούρια)

Όλα 20€

Link to comment
Share on other sites

Έχω το LG G3 (Τα Note απλώς μ' αρέσουν, γι' αυτό έχω στην pic μου).

Δεν μου αρέσει το χρώμα το κινητού, που είναι σκούρο γκρι/ασημί. Ειδικά αυτό το μπροστινό ασημί μέρος απο κάτω μου την σπάει. Έχει κανείς link για ανταλλακτικό γι' αυτό;

 

Αλλιώς υπάρχει καμιά μαύρη θήκη, τύπου armour (προστασία από πεσίματα και άλλες κακοτοπιές), που να το καλύπτει όλο, δηλαδή ακόμη και το ασημί μέρος από κάτω;

 

Θήκη βιάζομαι να πάρω, οπότε προτιμώ link από Ελλάδα. Για το ανταλλακτικό και απο εξωτερικό καλά είναι – μάλλον θα καταφέρω να το αντέξω το χρώμα ως τότε, χωρίς να πάθω κάτι :D

 

Ευχαριστώ...

 

1)Αυθεντική καινούρια μπαταρία lg g3 σφραγισμένη με την αποδειξη της

2)Θήκη armor (μεταχειρισμενη)

3)Θήκη love mei (μεταχειρισμενη)

4)Θήκη καουτσούκ ροζ-μαύρη (καινούρια)

5)Θήκη καουτσούκ μαύρη-χρυσή (καινούρια)

Όλα 20€

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...