Jump to content

Football Manager 2015


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Football Manager 2015: Out November 7th

 

http://i797.photobucket.com/albums/yy259/alexgate7/10670051_710533652365966_4950286256525363125_n_zpsbaa5ce38.png

 

Football Manager 2015 New Features:

Πολλές αλλαγές ειδικά σε UI, προπόνηση, τακτικές αλλά και οι περισσότερες αλλαγές που έγιναν ποτέ στην Mach Engine... Παρακολουθήστε το βίντεο στο youTube...

 

:!: Αν μπορεί κάποιος μοντ ας κάνει το λινκ να φαίνεται σαν παράθυρο του Youtube και όχι σαν λινκ :) :!:

 

Εδώ μπορείτε να δείτε και το ντοκιμαντέρ που προβλήθηκε σήμερα στις αίθουσες: Football Manager Documentary

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν έχεις καεί στο Manager με τις ώρες για μεταγραφές - συστήματα - τακτικές κλπ, δε μπορεί να λες ότι καίγεσαι με κάποιο παιχνίδι :p

Άντε να το δούμε και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή τη μεταγραφική περίοδο την έκανα πιο αργά από τον πραγματικό χρόνο :p

 

Συχνά συμπτώματα καψίματος να βλέπεις ότι έκλεισε ο παιχταράς στον ύπνο σου, ή να ονειρεύεσαι την τέλεια τακτική για το ντέρμπι κορυφής την επόμενη Κυριακή...

 

Προς το παρόν, πατατάκια και ξεκινάω το Football Manager Documentary :D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή τη μεταγραφική περίοδο την έκανα πιο αργά από τον πραγματικό χρόνο :p

 

Συχνά συμπτώματα καψίματος να βλέπεις ότι έκλεισε ο παιχταράς στον ύπνο σου, ή να ονειρεύεσαι την τέλεια τακτική για το ντέρμπι κορυφής την επόμενη Κυριακή...

 

Προς το παρόν, πατατάκια και ξεκινάω το Football Manager Documentary :D

 

Άσε, άσε.

Ή η αγωνία του να έχεις ξεκινήσει από τη τελευταία κατηγορία Αγγλίας πχ και να προσπαθείς να ανέβεις και κάθε φορά που ξεκινάει το νέο πρωτάθλημα να είσαι σε φάση "Άραγε φέτος θα πάει καλά; Θα πιάσουν οι μεταγραφές; Θα βγει το σύστημα;" κλπ κλπ :p

Θέλω να το δω κι εγώ αλλά αυτές τις μέρες δεν έχω καθόλου χρόνο δυστυχώς :confused:

Link to comment
Share on other sites

Football Manager 2015 Screenshots

 

All FM 2015 screenshots in one place - 109 pictures as of 8 October 2014. First seen on fmscout.com!
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πάλι για έξοδα είμαστε αρχές Νοέμβρη! :up: :up:
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο Νοέμβρη.. Προπαραγγελία τις επόμενες μέρες γιατί σε δύο εβδομάδες βγαίνει η BETA :D
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο κάψιμο :P

 

Συνήθως δε μ'αρέσουν οι αλλαγές στο interface και μου παίρνει κάποιο χρόνο να προσαρμοστώ αλλά αυτό φαίνεται ωραίο.

 

Επίσης, ωραία τα νέα γραφικά. ΕΓώ βέβαια παίζω απ'την εποχή του Championship Manager με το 2D classic , άραγε είμαι ο μόνος? :P

 

Mεταξύ μας, δεν περιμένω τρομερές αλλαγές στο θέμα της προπόνησης και το άλλο θέμα..αυτό των προπονητών είνα..ι ψιλοάχρηστο ~στη μορφή που ήταν στο προηγούμενο Manager.

 

Για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Από χθες είναι διαθέσιμη η BETA... Τα καλύτερα ακούω για τα νέα features... Δυστυχώς έχω κάψει την κάρτα γραφικών στο λάπτοπ και φοβάμαι μην κάψω και το τσιπάκι της Intel με το manager... Δεν ξέρω πόσο θα κρατηθώ :p
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,για μενα το fm τα τελευταια 2-3 χρονια εχει χασει την πρωτοτυπια του,Μου μοιαζει σαν το ιδιο παιχνιδι με απλα ανανεωμενη την database και 2-3 tweaks στο UI.:(
85.....ochocinco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,για μενα το fm τα τελευταια 2-3 χρονια εχει χασει την πρωτοτυπια του,Μου μοιαζει σαν το ιδιο παιχνιδι με απλα ανανεωμενη την database και 2-3 tweaks στο UI.:(

 

Υπερβολές. Έχουν γίνει αλλαγές στο παιχνίδι και στον τρόπο που διαχειρίζεσαι τα πάντα και συνεχώς προστίθενται καινούργιες επιλογές. Έχοντας παίξει τα πάντα μετά το 01-02, οι αλλαγές πλέον από έκδοση σε έκδοση είναι μεγαλύτερες σε σύγκριση με παλαιότερα. Ένα θέμα με την match engine υπάρχει μέχρι να στρώσει κάπως με patches. Μόνο στο 13 δεν έφτιαξε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

@ Androides

 

Συμφωνώ 100%... Φέτος περιμένουμε πολλά από την ΜΕ καθώς είναι η πρώτη χρονιά που οι κινήσεις σχεδιάστηκαν με προσομοιωτή χρησιμοποιώντας επαγγελματίες ποδοσφαιριστές και όχι με το χέρι στον υπολογιστή...

 

Βέβαια νομίζω ότι παραδίνουμε σημασία στην ΜΕ... Δεν είναι αυτή η ουσία του παιχνιδιού... Δεν σε αδικεί σχεδόν ποτέ βέβαια καθώς Ένα γκολ που είναι να το φας επειδή "λάγκαρε" ο αμυντικός θα βάλεις και εσύ τέτοιο...

 

Και κάτι άλλο, μην περιμένετε ποτέ επίπεδα FIFA ή PRO... Δεν νομίζω ότι δεν μπορούν να το κάνουν αλλά θα πρέπει να ανέβουν πάρα πολύ οι απαιτήσεις συστήματος που ήδη ζορίζονται....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

@ Androides

 

Συμφωνώ 100%... Φέτος περιμένουμε πολλά από την ΜΕ καθώς είναι η πρώτη χρονιά που οι κινήσεις σχεδιάστηκαν με προσομοιωτή χρησιμοποιώντας επαγγελματίες ποδοσφαιριστές και όχι με το χέρι στον υπολογιστή...

 

Βέβαια νομίζω ότι παραδίνουμε σημασία στην ΜΕ... Δεν είναι αυτή η ουσία του παιχνιδιού... Δεν σε αδικεί σχεδόν ποτέ βέβαια καθώς Ένα γκολ που είναι να το φας επειδή "λάγκαρε" ο αμυντικός θα βάλεις και εσύ τέτοιο...

 

Και κάτι άλλο, μην περιμένετε ποτέ επίπεδα FIFA ή PRO... Δεν νομίζω ότι δεν μπορούν να το κάνουν αλλά θα πρέπει να ανέβουν πάρα πολύ οι απαιτήσεις συστήματος που ήδη ζορίζονται....

δεν νομιζω οτι περιμενει κανεις τετοια επιπεδα. απλα το τρεξιμο τουλαχιστον να μην μοιαζει με πατιναζ.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι περιμενει κανεις τετοια επιπεδα. απλα το τρεξιμο τουλαχιστον να μην μοιαζει με πατιναζ.

 

Βρε ας παίζουν όπως θέλω και ας τρέχουν και σαν παίκτες του χόκεϊ. Δεν έχω τέτοια θέματα!

Link to comment
Share on other sites

Βρε ας παίζουν όπως θέλω και ας τρέχουν και σαν παίκτες του χόκεϊ. Δεν έχω τέτοια θέματα!

 

καλα, εγω ετσι και αλλιως χρησιμοποιω το classic view, οποτε ουτε γω εχω τετοια θεματα :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Φαινεται εξαιρετικο :)

 

Μακαρι να σταματησει επιτελους αυτη η βλακεια με τα 40 σουτ ανα ματς/2 γκολ. Επισης εχω την αισθηση οτι στο 15 οι τραυματισμοι ειναι λιγο πολλοι.

 

 

Δυστυχως φετος λογω εξετασεων δυσκολα θα το καψω... :( ισως το δω κατα τον αυγουστο για να ξεσκονισω τις γνωσεις μου ενοψει 17.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...