Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα τηλέφωνο σε 15 καταστήματα Γερμανος και κανεις δεν εχει κανενα 16αρι διαθέσιμο, περνώ στα κεντρικα μια απο τα ιδια, ελεος δηλαδη, τους λέω για 32αρι οπως προανέφερε ο φίλος KARATEKA, τους είπα οτι στο φυλλαδιο εχει το κωδικο του 32αρι στα 324ευρω και λέει πως εχει γίνει τυπογραφικο λαθος, Αρα παπαλα και παραμυθακια μας πουλανε!!! Οποιος πρόλαβε τον κυριο ειδε... Δυστυχώς
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλικάρια εγώ που το πήρα εχτές απο τον Γερμανό στην Κηφισιά λέει στο αυτοκόλλητο s/n 501. Άρα είναι του 2015 σωστά?
Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι ομορφο και σε ασπρο.

Και τωρα που μπαινει καλοκαιρι σε λιγο,μια χαρα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Λευκό πήρα μαύρο είχε μόνο σε 32αρια. Ευχαριστώ.

 

Λοιπον δεν αντεξα και το ξεσφραγισα.ειναι φανταστικο κινητο και σε λευκο.καλα εκανες και το χτυπησες!εκανες την αναβαθμιση σε 5.0?

 

οντως ειναι ομορφο και σε ασπρο.

Και τωρα που μπαινει καλοκαιρι σε λιγο,μια χαρα.

Ήμουν σε τεράστιο δίλημμα όταν το πήρα ανάμεσα στον λευκό ή titan... Τελικά πήρα titan... Ακόμα και σήμερα που μιλάμε σε λευκό δεν το έχω δει ... Πάντα μου άρεσαν οι λευκές συσκευές αλλά δεν το είχε κανένας όταν έψαχνα να το δω live... Ελπίζω να μην το δω πουθενά και το ερωτευτω και ψάχνω για ανταλλαγές...!!! :eek::eek::eek::eek::eek:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το 32 gb είδα έχει 150 δώροεπιταγή και βγαίνει 399 δε συμφέρει και απόλυτα το 16 είναι καλή ευκαιρία.
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν αντεξα και το ξεσφραγισα.ειναι φανταστικο κινητο και σε λευκο.καλα εκανες και το χτυπησες!εκανες την αναβαθμιση σε 5.0?

 

Ναι μου έκανε τρείς φορές αναβάθμιση. Μια μεγάλη για την 5.0 και δύο μικρές των 80 mb περίπου. Το λευκό τα σπάει:-)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα το λευκο, να το προσέχετε αρκετά. Οι κιτρινιλες καραδοκούν.

Τώρα που το ξαναπήρα προτίμησα το γκρι.

Αν αυτοι οι Κορεάτες βγάλουν ενα G4 με λίγο πιο ζωντανή οθόνη και μια ιδέα πιο γρήγορη αίσθηση στο μενού, θα εχουν φτάσει στο απόλυτο.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα το λευκο, να το προσέχετε αρκετά. Οι κιτρινιλες καραδοκούν.

Τώρα που το ξαναπήρα προτίμησα το γκρι.

Αν αυτοι οι Κορεάτες βγάλουν ενα G4 με λίγο πιο ζωντανή οθόνη και μια ιδέα πιο γρήγορη αίσθηση στο μενού, θα εχουν φτάσει στο απόλυτο.

Nova Launcher για το μενου και καθαρισες... Το απολυτο ειναι

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπαρχουν διαθέσιμα αμεςα 16 αρια ή αναμένονται? παρέλαβε κανεις αφου έφυγαν τελευταια κομμάτια που ειχαν πριν την προσφορα των 280?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπαρχουν διαθέσιμα αμεςα 16 αρια ή αναμένονται? παρέλαβε κανεις αφου έφυγαν τελευταια κομμάτια που ειχαν πριν την προσφορα των 280?

Εγώ σήμερα που μίλησα με τα κεντρικά του Γερμανού γιατί ψάχνει μια φίλη μου είπαν ότι υπάρχουν διαθέσιμα στο κατάστημα της Κηφισίας, στο mall και στο Golden hall. Απλά δεν ρώτησα χρώματα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ενδεικτικη διαθεσιμοτητα ελεγε

εγω που πηρα κ στα δυο δεν υπαρχει ουτε εκει

ισως εχουν απο τεταρτη απογευμα

Α καλά που δεν πήγαμε δηλαδή

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ενδεικτικη διαθεσιμοτητα ελεγε

εγω που πηρα κ στα δυο δεν υπαρχει ουτε εκει

ισως εχουν απο τεταρτη απογευμα

 

οτι να ναι ...μπορει και να εχουμε αλλα μπορει και οχι!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όλοι 325€ το έχουν βάλει. Και vodafone και πλάισιο και oteshop

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όλοι 325€ το έχουν βάλει. Και vodafone και πλάισιο και oteshop

 

και φανταζομαι δεν το εχει κανενας!!! ολοι θα τσιμπήσουν παραγγελίες και θα κάνουν το κουμαντο τους μετα. Τελικά δεν νιωθω τελειως ριγμενος που προλαβα και το πήρα την προηγούμενη βδομαδα στα 324 απο Γερμανο , τουλαχιστον μέχρι τότε το είχε διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

και φανταζομαι δεν το εχει κανενας!!! ολοι θα τσιμπήσουν παραγγελίες και θα κάνουν το κουμαντο τους μετα. Τελικά δεν νιωθω τελειως ριγμενος που προλαβα και το πήρα την προηγούμενη βδομαδα στα 324 απο Γερμανο , τουλαχιστον μέχρι τότε το είχε διαθέσιμο.

 

μια χαρά το πήρες. εγώ έχω κρατήσει ενα λευκό για λογαριασμό συναδέλφου σε κατάστημα στο αιγάλεω και θα πάω να το πάρω σήμερα το απόγευμα. το καλό είναι σε συνδυασμό με επιδότηση θα το πάρει τσάμπα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει το LG G3 το 16άρι διαθέσιμο σε κάποιο κατάστημα Γερμανού γιατί πήγα και ρώτησα στο κατάστημα Περιστερίου και η μία κοπέλα μου είπε ότι μόνο από παραγγελία και η άλλη ότι δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα σε όλη τη χώρα :wacko:. Ισχύει κάτι τέτοιο;
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει το LG G3 το 16άρι διαθέσιμο σε κάποιο κατάστημα Γερμανού γιατί πήγα και ρώτησα στο κατάστημα Περιστερίου και η μία κοπέλα μου είπε ότι μόνο από παραγγελία και η άλλη ότι δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα σε όλη τη χώρα :wacko:. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Πολύ πιθανό να ισχύει όντως.

 

Ψάξε σε κάποιο κατάστημα ΟΤΕ και αν είσαι τυχερός και έχεις τη διάθεση να τρέχεις μπορεί και να το πετύχεις κάπου.

.
Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ όμως σε τι τιμή το έχει;

Αν το βρεις σε κατάστημα τρέχει την ίδια προσφορά, σύμφωνα με άτομα που το βρήκαν. Σε κατάστημα όμως όχι μέσω του e-shop.

.
Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ όμως σε τι τιμή το έχει; Απ' ότι είδα έχει 505 σωστά;

Έχει δώροεπιταγη 225€

Καλησπέρα,

Σε δικαρτη έκδοση κυκλοφορεί σε κάποια μεγάλη αλυσίδα Κατ/των ???

Ευχαριστώ

Δεν εισάγεται επίσημα από όσο ξέρω φίλε μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...