Jump to content

6o myphone meeting Θεσσαλονίκης [05/10/2014]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά εμφανίστηκα και εγώ μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες :-)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα ευχαριστώ εκ μέρους του myphone σε όλους όσους παραβρέθηκαν και σε αυτή την συνάντηση. :bow:

Σε λίγο ανεβαίνει και το άρθρο της συνάντησης με πλούσιο φωτογραφικό υλικό και τα βίντεο από τις κληρώσεις. Η επόμενη συνάντηση, με περισσότερες εκπλήξεις, δεν θα αργήσει πολύ οπότε stay tuned. :)

 

ΠΑΝΙΚΟΣ ΛΕΜΕ!!!

Τραβάει και φωτογραφίες το «μπρίκι» σου; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ωραια ητανε η συναντηση, απλα το θεμα με τους καπνιστες με χαλασε λιγο, το επομενο μαγαζι ελπιζω να τους δεχεται ολους στο μαγαζι, ειτε ειναι καπνιστες ειτε οχι...οι καπνιστες λες και ητανε οι "βρωμιαρηδες" της παρεας και κατσανε εξω απο το μαγαζι ξεχωριστα, ασχετως που στο τελος μπηκαμε μεσα...

Αλλα γενικα ολα καλα...το γεμισαμε το μαγαζι...

Neo_Geo
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μία πετυχημένη συνάντηση......καλή παρέα ειχαμε καφεδάκι είχαμε ελικόπτερα είχαμε κινητά είχαμε περιμένουμε την επόμενη συνάντηση και φυσικά αυτό το μήνυμα έγινε πάλι με φωνητική πληκτρολόγηση :)

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο, φωτογραφίες και τελικός απολογισμός, όλα εδώ, 6o myphone meeting Θεσ/κης: Μεγάλη συμμετοχή, δώρα έκπληξη και tech talks!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...