Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πες μας αν θέλεις πως είναι να πηγαίνει στο Passport κάποιος στα τέλη του 2018. Τι μπορείς να κάνεις και τι δε μπορείς να κάνεις σε σχέση με τις άλλες πλατφόρμες...

 

Ότο android εφαρμογές είχα σε android έχω και σε αυτό, δεν μου έχει λείψει κατι,αντιθετως ότι κολλήματα και θέματα με android κινητά τα εχω ξεχασει.

Αν το δώσω θα το δώσω για το silver και η ονο,αν και για τιμή μεταχειρισμενου σε passport black αυτή την στιγμή το θεωρώ κλοπη.

Άσε που σε κιτουν οι άλλοι με έκπληξη ακόμα!!!!

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ότο android εφαρμογές είχα σε android έχω και σε αυτό, δεν μου έχει λείψει κατι,αντιθετως ότι κολλήματα και θέματα με android κινητά τα εχω ξεχασει.

Αν το δώσω θα το δώσω για το silver και η ονο,αν και για τιμή μεταχειρισμενου σε passport black αυτή την στιγμή το θεωρώ κλοπη.

Άσε που σε κιτουν οι άλλοι με έκπληξη ακόμα!!!!

 

Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει αλλά με smartwatch συνδέεται; Το σκεφτόμουν και εγώ να το πάρω για δεύτερο αλλά έχω ένα Garmin ρολόι και αμφιβάλλω αν θα δουλεύουν τα notifications και ο συγχρονισμός με την εφαρμογή Garmin connect της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει αλλά με smartwatch συνδέεται; Το σκεφτόμουν και εγώ να το πάρω για δεύτερο αλλά έχω ένα Garmin ρολόι και αμφιβάλλω αν θα δουλεύουν τα notifications και ο συγχρονισμός με την εφαρμογή Garmin connect της συσκευής.

 

Δεν έχω ρολοι,που βρίσκεσαι να δοκιμάσουμε με το δικό μου,να κατεβάσουμε την εφαρμογή και το βλεπουμε...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν έχω ρολοι,που βρίσκεσαι να δοκιμάσουμε με το δικό μου,να κατεβάσουμε την εφαρμογή και το βλεπουμε...

 

Σε ευχαριστώ για την πρόταση αλλά είμαι στη Πάτρα. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την πρόταση αλλά είμαι στη Πάτρα. :rolleyes:

 

;) κριμα....ηθελανα εξυπηρετησω,παντως εχει γινει οπως ενα android και εχω αλλα 3 μαρκετ....:cool:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ενθαρρυντικό αυτό που λες αλλά έχω φοβηθεί λίγο από αυτά που διαβάζω δεξιά και αριστερά για ασυμβατότητες με το android κτλ που με φρενάρουν...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις και φοβασαι...ειναι πισογυρισμα το Passport ειδικα σε οτι εχει να κανει με χρηση εφαρμογων Android....παει,μας τελειωσε,πως να το κανουμε....και το λεω εγω που ημουν μεγαλος φαν της συσκευης κι εχουν περασει σχεδον ολες οι παραλλαγες του απο τα χερια μου..

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικό αυτό που λες αλλά έχω φοβηθεί λίγο από αυτά που διαβάζω δεξιά και αριστερά για ασυμβατότητες με το android κτλ που με φρενάρουν...

 

Μόλις δοκίμασα το viber. Με βιντεοκληση,λειτουργει κανονικα....

Και ακόμα ζει το πειράζει άμα είναι δύο εκδόσεις πίσω οι εφαρμογές δουλεύουν υποδειγματικα...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τωρα κανω tethering με το πασαπορτι.. ατελειωτες ωρες tethering με πολυ υψηλες ταχυτητες

και χάνει ελάχιστη μπαταρία.. με 0,5 amper φορτιστή μένει σταθερά στο 100%!!!

 

με την δια κάρτα σιμ στο ίδιο χωριό όταν έρχομαι, τόσα χρόνια έχω δοκιμάσει 10αδες άλλα κινητά-ναυαρχιδες και κανένα δεν κρατά σταθερά σήμα...

 

(δευτερεύον πια κινητό το έχω)

 

προφανες οτι το κινητό μου σώνει χρόνο όταν δουλεύω, ενώ τα ανδροειδάκια των 900 ευρω χαζοκολλάνε και αργούνε με καθε χαζοαναβαθμισουλα

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα στην παρέα!

 

Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό για κάποιο silver edition, ή red edition σε καλή κατάσταση και δεν βρίσκω τίποτα, τουλάχιστον στα γνωστά ελληνικά site με αγοραπωλησίες κινητών τηλεφώνων.

 

Έχω ήδη στην κατοχή μου ένα μαύρο passport, αλλά θέλω σίγουρα να υπάρχει στην συλλογή μου με τα υπόλοιπα BlackBerry ένα από τα 2 που ανέφερα παραπάνω.

 

Βρίσκω αυτό https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B011DJN5K8/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new στο αγγλικό amazon, το οποίο είναι καινούριο και αρκετά τσουχτερό σε τιμή.

 

Πιστεύετε πως αξίζει σαν αγορά μετά από τόσα χρόνια;

 

Το σίγουρο είναι πως εφόσον δεν πάρω κάποιο άλλο passport τώρα, είτε το silver, είτε το red edition, πως μέχρι να μην μπορεί να μου προσφέρει τα βασικά το δικό μου και μέχρι να αρχίσει να υπολειτουργεί, δεν πρόκειται να το αντικαταστήσω, γιατί το λατρεύω σαν συσκευή και εκτός αυτού, με καλύπτει και στην δουλειά μου, που ουσιαστικά αν έχω mail αν πάσα στιγμή, έχω τα πάντα. Δεν χρειάζομαι εφαρμογές που να μην τις έχω στο passport δηλαδή.

 

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

πανακριβο,φυλαξε τα λεφτα για κατι καλυτερο....εκτος αν τα εχεις για πεταμα...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!

 

Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό για κάποιο silver edition, ή red edition σε καλή κατάσταση και δεν βρίσκω τίποτα, τουλάχιστον στα γνωστά ελληνικά site με αγοραπωλησίες κινητών τηλεφώνων.

 

Έχω ήδη στην κατοχή μου ένα μαύρο passport, αλλά θέλω σίγουρα να υπάρχει στην συλλογή μου με τα υπόλοιπα BlackBerry ένα από τα 2 που ανέφερα παραπάνω.

 

Βρίσκω αυτό https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B011DJN5K8/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new στο αγγλικό amazon, το οποίο είναι καινούριο και αρκετά τσουχτερό σε τιμή.

 

Πιστεύετε πως αξίζει σαν αγορά μετά από τόσα χρόνια;

 

Το σίγουρο είναι πως εφόσον δεν πάρω κάποιο άλλο passport τώρα, είτε το silver, είτε το red edition, πως μέχρι να μην μπορεί να μου προσφέρει τα βασικά το δικό μου και μέχρι να αρχίσει να υπολειτουργεί, δεν πρόκειται να το αντικαταστήσω, γιατί το λατρεύω σαν συσκευή και εκτός αυτού, με καλύπτει και στην δουλειά μου, που ουσιαστικά αν έχω mail αν πάσα στιγμή, έχω τα πάντα. Δεν χρειάζομαι εφαρμογές που να μην τις έχω στο passport δηλαδή.

 

Τι λέτε;

 

παρε το απο δω https://www.skroutz.gr/s/5663559/Blackberry-Passport.html ειναι το white βεβαια αλλα δεν ειναι τεραστιες οι διαφορες....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Είχα το silver και είναι άλλη αίσθηση. Δυστυχώς δεν μπορούσα πια να δουλέψω και στεναχωρήθηκα πολύ που το έδωσα. Όσο και να το θέλω πάντως ένα κινητό με ΒΒ10 δεν είναι πλέον λειτουργικό.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2019, τι δουλευει πλεον σ'αυτο το κινητο?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πολλά δουλεύουν, τι θέλεις και δεν δουλεύει; κλήσεις, μηνύματα, email, το hub, ο Browser για σερφαρισμα στο Ίντερνετ και αρκετές εφαρμογές όπως το Viber έκδοση 5.65. Εγώ χρησιμοποιώ IGRANN εφαρμογή για ινσταγκραμ, η εφαρμογή Twitter μια χαρά είναι και το Facebook από τον browser touch.facebook.com υπάρχουν και αρκετές εφαρμογές στο BB World που είναι πολύ καλές!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Δεν μπορώ να δηλώσω συσκευή στο πλαυ στορε. Βοήθεια ευχαριστώ! Mobile Passport. Edited by takisiordanidis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σκέφτομαι για αγορά της συγκεκριμένη συσκευής... "Με τρώει" πάλι για BB και αυτά με Android δεν είναι BB...

 

Είναι πολύ "επικίνδυνο" για το '19;..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τελειως χαζη κινηση.....μη το κανεις...σε κανα μηνα θα ψαχνεσε παλι.....

 

Λες; Όχι για πρώτο εννοείται.

 

Επίσης, είχα και έχω blackberries. 9900 και q10.

 

Αλλά, ο σχεδιασμός του Passport πραγματικά είναι "αλλού"...

 

Και βλέπω πως το έχει μόνο ένας ετοιμοπαράδοτο και σε λευκό...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ πάλι λέω π·ροχωρα και παρτο...

 

Το έχω ''''και καλα'' για δευτερο...τρια χρονια...

Κάθε χρόνο αλλάζω την πρώτη συσκευή και πότε το πασαπορτιι ενώ πάντα άλλαζα και τα δύο κάθε χρονο........

 

Όλη μέρα ασυναισθητα επιδιωκω να απαντώ μειλ και να μπραουζαρω στο πασαπορτι... Μπαταρία βράχος, και όλη μέρα ακούω και γιουτουμπ με σβηστη οθονη....

 

Αν μπορείς να ανεχτεις να μην έχει γουατσαπ και βαιμπερ που ταβγαλα γιατί δεν κάθονταν καλά, όλες οι άλλες εφαρμογές απλά λειτουργανε..

 

Τα πασαπορτι το μειλ, την συνομιλία και το μπραουζαρισμα το κόβει απλά καλύτερα και ξεκουραστα... σύγκρινε το με οποιαδήποτε συσκευή θες σε αυτα....

 

Δυστυχώς δλδ τραγικό τόσο παλιά συσκευή να τα κάνει αυτά καλυτερα από νέα πανάκριβα κινητα...

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι λέω π·ροχωρα και παρτο...

 

Το έχω ''''και καλα'' για δευτερο...τρια χρονια...

Κάθε χρόνο αλλάζω την πρώτη συσκευή και πότε το πασαπορτιι ενώ πάντα άλλαζα και τα δύο κάθε χρονο........

 

Όλη μέρα ασυναισθητα επιδιωκω να απαντώ μειλ και να μπραουζαρω στο πασαπορτι... Μπαταρία βράχος, και όλη μέρα ακούω και γιουτουμπ με σβηστη οθονη....

 

Αν μπορείς να ανεχτεις να μην έχει γουατσαπ και βαιμπερ που ταβγαλα γιατί δεν κάθονταν καλά, όλες οι άλλες εφαρμογές απλά λειτουργανε..

 

Τα πασαπορτι το μειλ, την συνομιλία και το μπραουζαρισμα το κόβει απλά καλύτερα και ξεκουραστα... σύγκρινε το με οποιαδήποτε συσκευή θες σε αυτα....

 

Δυστυχώς δλδ τραγικό τόσο παλιά συσκευή να τα κάνει αυτά καλυτερα από νέα πανάκριβα κινητα...

 

Θα προχωρούσα, αλλά μόνο σε λευκό το βρίσκω.. Λευκό και blackberry, προσωπικά, δεν πάνε μαζί.

 

Επίσης, ποτέ δεν αγοράζω μεταχειρισμένα smartphone, οπότε οι πιθανότητες είναι αρκετά μικρές..

 

Όσο για browsing, mail και συνομιλία, ναι.. Για τα 2 τελευταία επιβεβαιώνω με το q10...

 

Αλλά, με τον Chen, δεν περίμενα να συνεχίσει το bbos10...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Θα προχωρούσα, αλλά μόνο σε λευκό το βρίσκω.. Λευκό και blackberry, προσωπικά, δεν πάνε μαζί.

 

Επίσης, ποτέ δεν αγοράζω μεταχειρισμένα smartphone, οπότε οι πιθανότητες είναι αρκετά μικρές..

 

Όσο για browsing, mail και συνομιλία, ναι.. Για τα 2 τελευταία επιβεβαιώνω με το q10...

 

Αλλά, με τον Chen, δεν περίμενα να συνεχίσει το bbos10...

 

στο amazon de εχει μαυρα παντως. το qwertz μην σε ενοχλει...τυφλά σε qwertz γραφω 3 χρονια τωρα!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

στο amazon de εχει μαυρα παντως. το qwertz μην σε ενοχλει...τυφλά σε qwertz γραφω 3 χρονια τωρα!!

 

Καλά και το 9900 που έχω με qwertz είναι.

 

 

Θα κοιτάξω τα links που προσθέσατε και θα επιστρέψω! :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Άρχισε η καμπάνια κλώνος του passport.

image.png

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...