Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger-lite/messenger-lite-1-0-release/messenger-lite-1-0-android-apk-download/

 

Τώρα που Σταμάτησε να υποστηρίζεται το messenger στη παλιά εφαρμογή facebook είναι μια καλή ελαφριά εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας...Μια ερώτηση..Έχει βγει αναβάθμιση λογισμικού δηλαδή το 10.3.3?Ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμένο το ψάχνω. Μ αρέσει τόσο οπτικά να το βρω να το πάρω να το δοκιμάσω σα δεύτερη συσκευή . Τόσο χάλια στορ έχει ώστε να μη δουλεύεται η συσκευή ευχάριστα να μην το πάρω δλδ ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φίλε είναι το ποιο αγαπημένο τηλέφωνο για μένα αλλά είναι τελειωμένη υπόθεση ως λειτουργικό. Αν το πάρεις ως συνεκτικό έχει νόημα μόνο.

 

Send by Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) using Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αντε που είναι αυτή η αναβάθμιση 10.3.3 περιμένω! Εγώ πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το Passport SE κ θα το κρατήσω όσο πάει. Δεν έχω τρέλα με εφαρμογές δεν μου χρειάζονται και έτσι είμαι εντάξει. Το λειτουργικό είναι τέλειο λειτουργεί άψογα σαν ρολόι τα πάντα. Θα κρατήσω τη συσκευή όσο πάει όσο κρατήσει και ας σταματήσουν οι αναβαθμίσεις δεν με πειράζει. Αυτό πού θέλω η συσκευή θα το κάνει καλά για αρκετά χρόνια, μετά βλέπουμε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το Passport SE κ θα το κρατήσω όσο πάει. Δεν έχω τρέλα με εφαρμογές δεν μου χρειάζονται και έτσι είμαι εντάξει. Το λειτουργικό είναι τέλειο λειτουργεί άψογα σαν ρολόι τα πάντα. Θα κρατήσω τη συσκευή όσο πάει όσο κρατήσει και ας σταματήσουν οι αναβαθμίσεις δεν με πειράζει. Αυτό πού θέλω η συσκευή θα το κάνει καλά για αρκετά χρόνια, μετά βλέπουμε.

 

Όπως τα λες είναι!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα για 2η φορα το διαβατηριο,και κολλησα,θα μεινω με αυτό....είναι εργαλειο...

Εξαλλου ειτε μεσω μαρκετ,ειτε μεσω εφαρμογες android που κατεβαζω,με καλυπτει απολυτα.....

Και φωτογραφιες μια χαρα βγαζει.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τις τελευταιες μερες που κ που μου σβηνει μονο του το βραδυ. το πρωι το ανοιγω κ εχει μπαταρια κανονικα οπως το αφησα το βραδυ. Γιατι σβηνει μονο του;εχει συμβει σε κανεναν;
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το αγόρασα πάλι, το SE αυτή την φορά.

Το χρησιμοποιώ για δεύτερη συσκευή ένεκα του μάπα store όμως δεν πρόκειται να το πουλήσω ποτέ ....''συλλεκτικό'' :wink:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τις τελευταιες μερες που κ που μου σβηνει μονο του το βραδυ. το πρωι το ανοιγω κ εχει μπαταρια κανονικα οπως το αφησα το βραδυ. Γιατι σβηνει μονο του;εχει συμβει σε κανεναν;

Σβήσε ότι εφαρμογή έχεις κατεβάσει android από άλλα site...Εμένα δεν μου έκλεινε...Για να τις διαγράψεις τελείως κατέβασε από BlackBerry World την εφαρμογή Ghost Commander..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παλικαρια. Ειμαι κατοχος και γω ενος passport εδω και ενα ετος. Προχτες ηθελα να κανω μια διαγραφη δεδομενων και το εβγαλα απο θηκη του. Μολις το εβγαλα διαπιστωσα οτι το κατω δεξια μερος της οθονης ειναι ελαχιστα ξεκολλημενο απο το σωμα του κινητου. Το πηρα απο σκροτζομαγαζο εδω στην Ελλαδα. Αντιπροσωπεια υπαρχει ή εστω καποια εταιρια η οποια εχει αναλαβει το service? Λετε αυτο που εχει το passport μου να καλυπτεται απο εγγυηση? Λογικα ναι γιατι δεν μου εχει πεσει ποτε και εξαλλου ,πορει να το ειχε απο την αρχη αλλα εγω τωρα το καταλαβα (απο την πρωτη μερα ειναι σε θηκη)και εν πασει περιπτωση δεν οφειλεται σε εμενα.

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε με το κατάστημα από όπου το αγόρασες, αν και νομίζω θα σε παραπεμψουν στην εταιρεία κινητής που έχεις. Αν δεν βρης άκρη πάνε στην IRepair που αναλαμβάνουν blackberry.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα πρόσφατα ένα Garmin Fenix 3, smartwatch είναι. Μη φωνάζετε που δεν πήρα pebble ή κάτι άλλο που συνεργάζεται με το passport, αυτό ήθελα....

 

Βρήκα λοιπόν ότι κυκλοφορεί apk πολύ πρόσφατο 11/Νοε/16 στο παρακάτω link:

 

http://apk4bb.com/APK-App_Garmin-Connect-Mobile_for-BB-BlackBerry.html

 

Επειδή είμαι ολίγον άσχετος με τα apk (να φανταστείτε ΔΕΝ έχω εφαρμογές android στο passport μου), είναι δύσκολο να το εγκαταστήσω? Γαμώτο... μετά από καιρό σε mac, έχω ξεχάσει τα install, format, patch, kracks και όλα τα συναφή.....

 

Το κατέβασα στο mac μου. Πως το περνάω στο passport? Απλά το μεταφέρω σαν αρχείο μέσω του καλωδίου USB ? Υπάρχει κάπου οδηγός του πως πρέπει να το εγκαταστήσω.

 

Να πω στο σημείο αυτό, ότι το blackberry link δε δουλεύει για κανένα λόγο στο macbook pro μου (mid '14). Ενώ στο μηχανάκι windows στο γραφείο, εγκαταστάθηκε μια χαρά.

 

Βοήθεια σας παρακαλώ !! Εν τω μεταξύ, έχει 5,000,000 + downloads, οπότε ελπίζω να δουλεύει στο passaporti....

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να εχεις θεμα,κατεβασε το apk και βαλτο στο Passport με καλωδιο οπως εγραψες ,επειτα κανε εγκατασταση (κανε κλικ πανω του δηλαδη) κι ετοιμος. :)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή... ΔΕ χρειάζεται να εγκαταστήσω πρώτα το google play store του Cobalt ?

 

Γιατί έβλεπα ένα video στο youtube, πως να έχω το τελευταίο android runtime error, και μετά πως να κατεβάσω τα apk και να εγκαταστήσω το google play store.

 

ΩΠΑ !!!! βάλανε εικονίδιο για το PP SE στο nickname μας ? πως το αλλάζουμε ? χεχε

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά να έχεις ενεργοποιημενο το να μπορεί το κινητό να εγκαθιστά εφαρμογές εκτός bbw

 

Και από που το ρυθμίζουμε αυτό? Sorry αλλά είμαι αδαής.

 

Όχι πάντως ότι είναι κακό το gogle play store. Το έχετε βάλει εσείς? Η ύπαρξή του και μόνο, καταναλώνει μπαταρία?

 

Σκέφτομαι να το βάλω να υπάρχει, ποτέ δεν ξέρεις. Αφήστε που νομίζω ότι το google maps είναι ψιλοαπαραίτητο....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, το βρήκα.

 

Χθες το βράδυ έβαλα κανονικά google play store, πιο πολύ για google maps.

 

Μόλις έρθει και το *garmin θα δοκιμάσω το garmin connect app.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !

 

Γενικά χρησιμοποιείτε εφαρμογές android ? Ας πούμε google maps κλπ? Παίζουν απροβλημάτιστα ?

Edited by fouskmech
Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση 800mb...

10.3.3.1435

http://forums.crackberry.com/blackberry-passport-f434/10-3-3-1435-a-1094861/#post12701424

 

τη περασα χωρις προβλημα...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση 800mb...

10.3.3.1435

http://forums.crackberry.com/blackberry-passport-f434/10-3-3-1435-a-1094861/#post12701424

 

τη περασα χωρις προβλημα...

 

Την κατεβασες με ενημερωση μεσω κινητου,η από το crackberry

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

έχω παρατηρήσει κάποια "σκαλωματάκια":

 

1) Κάποιες φορές το πιάνει έτσι ξαφνικά και δε λειτουργεί το touch πληκτρολόγιο, είτε δεν κάνει scroll up and down, είτε δεν πηγαίνει αριστερά-δεξιά στις οθόνες με τις εφαρμογές. Αυτό φτιάχνει - τις περισσότερες φορές - μετά από λίγη ώρα από μόνο του, είτε με ένα restart. Έχω παρατηρήσει - ίσως και να είναι σύμπτωση - ότι το σκάλωμα αυτό το κάνει όταν ανοίξω/κλείσω κάποια εφαρμογή android. Μη νομίζετε ότι έχω και πολλές, το play store, google maps, youtube. Αυτά μόνο....

 

2) Άλες πάλι φορές, δεν ανάβει το πληκτρολόγιο. Αυτό φτιάχνει κάνοντας ένα restart.

 

Το πρώτο, είναι σαφώς πιο συχνό από το δεύτερο. Συμβαίνουν και στις δικές σας συσκευές ? Μήπως γνωρίζετε τι φταίει ?

Τι μπορούμε να κάνουμε, απλά restart?

 

Υπάρχει εφαρμογή offline google maps, που να κάνει πλοήγηση με χρήση ΜΟΝΟ του GPS, χωρίς να είναι τα data

ενερογποιημένα ??

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...