Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μια απαντηση,χωρις υπερβολες....

 

Πως ειναι η μεταβαση απο android σε passport...???

 

Οι φωτογραφιες πως ειναι....??

 

Γενικα σαν εμπειρια χρησης...???

 

Αντικείμενα τίποτα δεν είναι δύσκολο αλλά εάν οι φωτογραφίες είναι το must σου ίσως στο passport δεν δεις την ποιότητα που αναζητάς.

Σε όλα τα άλλα είναι πολύ πάνω απ τον μέσο όρο της κατηγορίας του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια απαντηση,χωρις υπερβολες....

 

Πως ειναι η μεταβαση απο android σε passport...???

 

Οι φωτογραφιες πως ειναι....??

 

Γενικα σαν εμπειρια χρησης...???

 

 

Στην σελίδα 57 θα βρεις την μακροσκελέστατη καταγραφή της εμπειρίας μου μετά απο 5 μήνες σε Πασπορτ και BBOS. Ελπίζω να σε βοηθήσει.

 

Η κάμερα είναι καλή. Δεν θα μείνεις άναυδος απο την ποιότητα αλλά είναι πολύ ικανοποιητική. Γενικά θα έλεγα απο τις αρκετα ποιοτικές εκει έξω. Έχει ένα θεματάκι με το autofocus αλλά αν μάθεις να το αγνοείς (δείχνει οτι δεν εστιάζει ενω εστιάζει καονικά) θα είσαι οκ.

Edited by nolartsa
Link to comment
Share on other sites

Konkart,thed,mataraa οπως κ ολυς σας ευχαριστω για τις απαντησεις!superlive pro που χρησιμοποιηω για καμερες δε το χει το amazon.οσο για το call blocker του bb os εχω μια ερωτηση:μπλοκαρει οποιον αριθμο θελουμε η ολες τις εισερχομενες???
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Konkart,thed,mataraa οπως κ ολυς σας ευχαριστω για τις απαντησεις!superlive pro που χρησιμοποιηω για καμερες δε το χει το amazon.οσο για το call blocker του bb os εχω μια ερωτηση:μπλοκαρει οποιον αριθμο θελουμε η ολες τις εισερχομενες???

 

Γιώργο αν γράψεις call blocker στο BlackBerry world θα σου βγάλει πάρα πολλές εφαρμογές. Κάποιες δωρεάν και κάποιες όχι. Διάβασε τις κριτικές και τα specs και δες ποια σου ταιριάζει. Δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ τέτοια εφαρμογή για να έχω άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο αν γράψεις call blocker στο BlackBerry world θα σου βγάλει πάρα πολλές εφαρμογές. Κάποιες δωρεάν και κάποιες όχι. Διάβασε τις κριτικές και τα specs και δες ποια σου ταιριάζει. Δυστυχώς δεν χρησιμοποιώ τέτοια εφαρμογή για να έχω άποψη.

 

 

Thed σ ευχαριστω για τις απαντησεις σου!

lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Καλσπερα στο φορουμ!μετα απο καιρο επιστροφη παλι bb os,θελει χρονο να το μαθεις...εχω ερωτησεις:

1 υπαρχει καποια εφαρμογη για να μπλοκαρω συγκεκριμενους αριθμους τηλεφωνου κ μηνυματα??(στο android ειχα το vault) η ξερετε αν μπορει μεσα απομτη συσκευη οπως γινεται στο samsung??

2 ειχα το supelive pro για να παρακολουθω τις καμερες στη δουλεια,στο bb os ξερετε αν υπαρχει κατι αντιστοιχο???

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα κ περιμενω τις απαντησεις σας

 

δεν ξερω αν εχεις κατεβασει το google app store για να κατεβασεις της εφαρμογες απο εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καλη τιμη για λευκο passport αλλα το παληκαρι δυστυχως δεν στελνει ελλαδα παρα μονο γερμανια.

με παρομοια τιμη μπορεις να βρεις μεταχειρισμενο απο αγγελια

Link to comment
Share on other sites

καλη τιμη για λευκο passport αλλα το παληκαρι δυστυχως δεν στελνει ελλαδα παρα μονο γερμανια.

με παρομοια τιμη μπορεις να βρεις μεταχειρισμενο απο αγγελια

 

Καλά έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα όλοι έχουν από μισό γνωστό στη Γερμανία.

Απλά λευκό passport είναι ακυρο για μένα απλά το έβαλα μήπως σε κάποιον αρέσει

 

ΥΓ: Εδώ για το silver έχω τις αμφιβολίες μου σε σχέση με το κανονικό.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από Γερμανία δε σημαίνει αγορά με πληκτρολόγιο qwertz; Την παλεύετε με qwertz;

 

 

υπαρχει ρυθμιση απο της επιλογες πληκτρολογιου που ενω εχεις qwertz στο φυσικο πληκτρολογιο το κινητο το αντιλαμβανεται ως qwerty.

Αν και αυτο δεν βολευει καποιον υπαρχει και η αντικατασταση του φυσικου πληκτρολογιου με σχετικα μικρο κοστος και μπορει να γινει και αυθημερον αν εχεις το ανταλλακτικο.

Επισης δεν ειναι απαραιτητο κινητο αγορασμενο απο γερμανια να εχει qwertz,συνηθως στις αγγελιες δηλωνουν το ειδος πληκτρολογιου.

Το χειροτερο για μενα ειναι το γαλλικο πληκτρολογιο AZERTY.Και layout να αλλαξεις,θα μπλεξεις τα δακτυλα σου .

Edited by dalton114
Link to comment
Share on other sites

To QWERTZ αλλάζει απλα το Ζ με το Υ από τα παλιά που θυμάμαι με το Palm Pixi που ειχα παρει απο Γερμανια. Στους ειδικους χαρακτηρες δε θυμαμαι τι γινοταν.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 σχεδόν μήνες με το Πασαπόρτι (Silver Edition) λέω κι εγώ να προσφέρω το λιθαράκι της άποψης μου σε αυτή την κουβέντα που (ξανα)ανοιξε με αφορμή αποτι καταλαβαίνω το ενδιαφέρον κάποιων μελών να αγοράσουν το Πασπορτ αν και κινδυνεύω να επαναλάβω πολλά από όσα είχα γράψει μετά τις 2 πρώτες εβδομάδες χρήσης.

 

Κορυφαία ποιότητα κατασκευής. Πολλές εταιρείες έχουν αυτό το μότο αλλά η ΒΒ μπορεί πραγματικά να το υποστηρίξει. Αρκεί κάποιος απλά να πιάσει το κινητό στα χέρια του.

 

Πολύ καλα specs...ακόμα. Τυπικά ήδη με την εισαγωγή των οκταπύρηνων αρχίζει να μένει κάπως πίσω, ή για να το θέσω πιο σωστά καταλαβαίνουμε ότι σύντομα θα μείνει πίσω ΑΛΛΑ λόγω του λογισμικού ο τετραπύρηνος του και τα 3gb θα είναι πάντα υπεραρκετά εκτός κι αν κάποιος/α κατεβάσει όλες τις εφαρμογές του BB World (οι οποίες δεν είναι και τόσο πολλές).

 

Γρήγορο, δεν κολλάει ΠΟΥΘΕΝΑ, δεν θα χρειαστεί να πατήσεις εικονίδιο για 2η φορά ΠΟΤΕ.

 

Η οθόνη του όπως και πολλά άλλα στα ΒΒ (όπως το λογισμικό του) είναι ταυτόχρονα πλεονέκτημα και μειονέκτημα. Π.χ δεν θα χρειαστεί σχεδόν ποτέ να κάνεις ζουμ για να διαβάσεις κάτι. Ιδίως αν επιλέξεις και το reader mode τότε σίγουρα θα πρέπει να έχει πρεβυωπικο καταρράκτη με μυωπία για να μην καταφέρεις να διαβάσεις κάτι στην οθόνη. Φωτεινή, με ευκρίνια και στον ήλιο και χωράει (με την βοήθεια και αντίστοιχων εφαρμογών) την δουλειά κάποιου επαγγελματία που κουβαλάει μαζί του/της charts, graphs, notes κλπ.

 

αλλά

 

Είναι τετράγωνη, που βοηθάει για όλα τα παραπάνω αλλά δεν βοηθάει όταν φτάνουμε σε μη bussiness apps. Σε παιχνίδια, και άλλες εφαρμογές το Πασπορτ περιορίζεται σε μια μικρή γωνία ενός πολύ μικρού δωματίου που λέγεται ΒΒ World. Εν ολίγοις δεν υπάρχουν πολλές εφαρμογές εκεί έξω που να είναι optimized ή designed για το τετράγωνο Πασαπορτακι μας.

 

Από τα non vital hardware specs (proccessor, ram etc) αυτά που πραγματικά εντυπωσιάζουν είναι τα ηχεία. Πραγματικά δεν είναι λίγες φορές που με έχουν ρωτήσει αν έχω ανοίξει το ραδιόφωνο (το κλασσικό ραδιόφωνο του σπιτιού) ή αν είναι ανοιχτή η τηλεόραση.

 

Επίσης η κάμερα είναι ικανοποιητική με πάρα πολύ κάλο hdr όταν το autofocus δεν τρώει τα κολλήματα του.

 

Το keyboard είναι μια λίγκα μόνο του μιας και είναι το ισχυρο κίνητρο για να αγοράσει κανείς το Πασαπορτι και γενικά για να μεταπηδήσει κάποιος στην ΒΒ. Είναι άλλη η κ***α της ευκολίας να πληκτρολογείς με το keyb του Πασπορτ. Τα gestures του είναι καταπληκτικά!, βοηθάνε το χρήστη να γράψει γρήγορα με μεγάλη ευκολία και ακρίβεια. Ακόμα και στην ελληνική γλώσσα το predictive text είναι τρομακτικά ακριβές. Τελειώνεις Α4 κείμενο μέχρι ο android user να πατήσει και να ανοίξει η αντίστοιχη εφαρμογή.

 

Τέλος, η μπαταρία είναι θηρίο αλλά και πάλι την βοηθάει το λογισμικό. Έχει πολύ μεγάλο lifespan αν και η φορτιση της θα μπορούσε να γίνεται κάπως γρηγορότερα. Βέβαια όταν διαρκεί τόσο (ένα φουλ 24ωρο με wifi συνεχεια ανοιχτο, πολύ ομιλία και νορμαλ χρήση browser και με συνεχή χρήση social apps) τότε όταν μάλλον θα επιλέξεις να τη φορτίσεις θα είναι σε ώρα που δεν θα το χρειάζεσαι.

 

Πάμε τώρα στο OS. Το ΒΒOS, σε έμενα που δεν ξέρω τα specifics των operating systems, φαίνεται ελαφρύ, γρήγορο και focused στην εξυπηρέτηση της (επαγγελματικής) δουλειάς του χρήστη. Δυστυχώς πολλές φορές δεν είναι καθόλου εξυπηρετικό για την διευκόλυνση του χρήστη. Στην κλίμακα του user friendliness το OS μερικές φορές παίρνει, (έστω και οριακά) κάτω από τη βάση. Για αρκετά πράγματα υπάρχει ένα αχρείαστο extra step. Π.χ τα δεδομένα θα μπορούσαν να ενεργοποιούνται κατευθείαν από το drop down menu. Στο Hub θα έπρεπε να έχω drop down menu κάτω από την κλήση ή το μεηλ ή το μύνημα (όπως εμφανίζεται στο μενού του ιστορικού των κλήσεων) για να μπορώ να επιλέξω την απάντηση με μήνυμα και όχι να πατήσω το compose . Θα έπρεπε να υπάρχει η δυνατότητα να ακούω από τα ακουστικά μου το κινητό να χτυπάει όταν έχω συνδεδεμένο το hands free. Όπως και θα έπρεπε να μπορώ να επιλέξω τη σίγαση των πλήκτρων.

 

Επίσης, μερικές φορές το περιβάλλον φαίνεται κάπως φτωχό, γυμνό. Όλη αυτή η ασπρίλα του hub (που είναι εξαιρετικό σαν κονσεπτ και σαν λειτουργία), το έχω ξαναπεί, μου θυμίζει πολλές φορές λές και δουλεύω ή διαβάζω σε word. Άλλο το minimal και άλλο το plain. Βέβαι όπως είπα το HUB είναι τρομερή ευκολία. Τα έχεις όλα σε ένα μέρος αναλυτικά, εύκολα και εύχρηστα. Και πρέπει να παραδεχτώ πως με κάτι τέτοιες καινοτομίες μας μαγεύει ακόμα το ΒΒOS μακριά από τις σειρήνες των άλλων OS). Οι υπόλοιποι τωρα προσπαθούν να εφαρμόσουν αυτό που η ΒΒ έχει καταφέρει να κάνει εδώ και χρόνια. 15- 20 χρόνια πριν το HUB και το Keyboard θα ήταν αρκετά για να είναι η ΒΒ στην κορυφή και guess what...ήταν! αλλά πλέον έχουν μεσολαβήσει...ερχμμ...20 χρόνια. 20 χρόνια που έχουν μεταβάλει και τις συμπεριφορές των χρηστών και τις προτιμήσεις των καταναλωτών. Έτσι λοιπόν φτάνουμε στα...

 

...Apps, αυτή η ανοιχτή πληγή του ΒΒ. Τα apps στο ΒΒ είναι λίγα. Ξέρω τον αντίλογο, πόσα από τα χιλιάδες χιλιάδων apps στο android και στο IOS είναι πραγματικά χρήσιμα; Πόσα θα κατεβάσει ο χρήστης, πόσα απο αυτά θα χρησημοποιήσει και πόσα εν τέλει θα κρατήσει στο κινητό του; Όπως και το ότι το BB έχει ελάχιστα ή σχεδόν καθόλου bloatware, adware κλπ.

Δυστυχώς ο σημερινός χρήστης θέλει να έχει α) ποικιλία και β) τη δυνατότητα να επιλέγει χωρίς να χρειάζεται να πηγαίνει σε 3rd party stores (π.χ amazon). Επίσης δεν είναι δυνατόν η ΒΒ να μην έχει κάνει ότι μπορεί ώστε κορυφαίες εφαρμογές όπως facebook, twitter, whatsapp, viber, tublr, instagram κλπ να μην έχουν βγάλει versions και για ΒΒ. Απλά δεν γίνεται να έχεις εγκαταλείψει αυτή την προσπάθεια. Δεν μπορείς ουσιαστικά να βάζεις τους devs να κάνουν αυτή τη δουλειά για σένα. Δεν είναι δυνατόν για τις παραπάνω εφαρμογές που αντιπροσωπεύουν ένα πολύ σημαντικό κομμάτι του χρόνου που σπαταλά κάποιος/α με το κινητό να βασίζονται είτε στην ανάπτυξη παρόμοιων εφαρμογών (π.χ blaq για το twitter, wall 10 για tublr, igran για το instagram κλπ) ή να κάνουν δεκάδες χιλιάδες ευχέλαια στον Cobalt που κατάφερε να φέρει το playstore στο ΒΒ. Και όχι, για τον μέσο χρήστη δεν είναι τόσο εύκολο να εγκαταστήσει το playstore, να πατσαρει τις εφαρμογές και να λύνει τα προβλήματα με τα updates. Προσωπικά μου πήρε αρκετή ώρα, ήμουν καθόλη τη διάρκεια εκνευρισμένος, γιατί δεν θα έπρεπε να έχω αναγκαστεί να προστρέξω στη google από την οποία έφυγα εγκαταλείπωντας το android για μια εφαρμογή που θα έπρεπε να υπάρχει και στο ΒΒ. Πλέον το έχω απεγκαταστήσει από το Πασπορτ γιατί πραγματικά βαριέμαι και εκνευρίζομαι να κάνω όλη τη διαδικασία κάθε φορά που θέλω να κατεβάσω μια εφαρμογή απο το Playstore. Απλά κάνω τον σταυρό μου ο άθεος μη και σταματήσει το support για το Blaq και τις άλλες εφαρμογές και αναγκαστώ να ξαναμπλέξω με τα πατσαρίσματα και τα κόντρα πατσαρίσματα.

 

Πάμε τώρα στο κομμάτι που εγώ θεωρώ πιο σημαντικό και τον παράγοντα που ίσως με οδηγήσει εκτός ΒΒ ως λογισμικό και ίσως και ως brand. Την υποστήριξη.

 

Δυστυχώς σε αντίθεση με τους εκατομμύρια users του BBOS η εταιρεία φαίνεται πως όντως θεωρεί και μάλλον το πιστεύει ότι...its days are numbered. Θα μπορούσε να βελτιωθεί, να γίνει πιο οικείο, πιο...χρωματιστό, πιο φιλικό δηλαδή και στο...χαζολόγημα του user που δεν φτιάχνει μόνο charts όλη μέρα στον υπολογιστή και στο Πασπορτ. Θα έπρέπε να κλείσει συμφωνίες με top εταιρείες εφαρμογών android και να τις φέρει και στην ΒΒ. Θα έπρεπε να κάνει ακόμα ποιο ελκυστικό για τους devs όχι μόνο να βγάζουν εφαρμογές αλλά να μένουν και να τις υποστηρίζουν. θα, θα θα...

Ο Chen, βέβαια, δήλωσε πως για όλο το 2016 θα υπάρχει κανονικά υποστήριξη του BBOS το οποίο σημαίνει ουσιαστικά ότι οι ΒΒ users/customers παίρνουν ένα ρίσκο απο το 2017 και μετά (αν και εγώ θα έλεγα πως ήδη το παίρνουν). Αν η εταιρεία αποφασίσει να διακόψει το λειτουργικό και δεν τους προσφέρει κάποια προσφορά μετάβασης σε οτιδήποτε άλλο επιλέξει, τότε θα τους μείνει το ΒΒ τους ως μουσειακό έκθεμα να το δείχνουν στις επόμενες γενεές (να μου το θυμηθείτε, ειδικά τα Πασπορτακια θα γίνουν καλτ συλλεκτικές συσκευές).

 

Προσωπικά θα το πάρω αυτό το ρίσκο, εξάλλου για όλα τα παραπάνω θετικά παράτησα την κούραση του φαίνεσθαι του android (γιατί κατά τη γνώμη μου το android είναι το λειτουργικό του lifestyle που χρειάζεται την - οικονομική - υποστήριξη του χρήστη και όχι της εργονομίας που σέβεται και υποστηρίζει τον χρήστη) και μεταπήδησα στην ΒΒ. Το Priv προς το παρόν δεν με πείθει αν και πάει σχετικά καλά (750 γιουρο - αυτή ειναι η τιμή με την ποία ξεκίνησε να πωλείται στην γειτονική Ιταλία - για ένα κινητό που είναι mid level και πολυ σύντομα θα είναι entry level προσωπικά δεν τα δίνω) και το επόμενο android project το Vienna απλά δεν μου γεμίζει το μάτι. Θεωρώ ότι η ΒΒ πάει να πέσει μέσα στον ωκεανό των android με την τόλμη αλλά και την απειρία του πρωτάρη βαρκάρη και με βάρκες (Priv - Vienna) που εκεί έξω θα τις φάνε λάχανο οι καπετανέοι από τις Κορέες και τις Κίνες με τα υπερωκεανια τους. Αν η κατάσταση γίνει απελπιστική με τα apps τότε και μόνο τότε θα κινηθώ για αναζήτηση άλλης συσκευής και πλατφόρμας.

 

Αξίζει κάποιος/α να πάρει ΒΒ με BBOS τώρα και μάλιστα Πάσπορτ; Αν είναι ξεκάθαρο στο μυαλό του τι θέλει και τι ζητάει κι αν αυτό που ζητάει δεν είναι οι άπειρες εφαρμογές, άπειρο viewing ταινιώνκαι ξέφρενο gaming, κλπ τότε ναι. Θα έχει ένα στιβαρό κινητό, ικανό να αντεπεξέλθει στα πάντα. Θα τον/την βοηθάει στα καθημερινά tasks (email, notes, data management etc) και θα αποτελεί ενα ακούραστο high end ταμπλετ τσέπης. Άσε που θα κάνει πολλά κεφάλια να γυρίζουν επι τη εμφανίση του. Ιδίως το Silver Edition τραβάει τα βλέμματα σαν μαγνήτης. Το έχουν χαρακτηρίσει "κόσμημα", "διαμαντάκι", "απίστευτα ξεχωριστό". Νομίζω πως το κινητό έχει κάποια καλά χρόνια μπροστά του και κατά πάσα πιθανότητα όποιος/α το αγοράσει (και μάλιστα κάτω από τα 500) τότε θα έχει κάνει και απόσβεση.

 

Αυτά και ελπίζω να μην κούρασα.

 

Κάποια στιγμή ίσως ανεβάσω και κανα-δυο φώτο απο το Passport Silver Edition με την μητρική του θήκη.

 

be well and let the BB force be with you.

 

Υ.Γ: Έχω συναντήση 2 ακόμα ανθρώπους στο 5μηνο που να έχουν Πασπορτ. Μία, - τι άλλο; - Καναδή σε ταξίδι στο εξωτερικό και ένα παλικάρι απο τη Θεσ/νικη στο αεροδρόμιο. Την πρώτη φορά ενθουσιάστικα τόσο που μίλησα εγώ και τη δεύτερη το παλικάρι απο την Θεσ/νικη έπαθε ότι έπαθα εγώ με την Καναδή και μου μίλησε εκείνο :)

 

 

Συγχαρητήρια για την τόσο ωραία περιγρφή σου.

Εξαιρετικά χρήσιμη και θα έλεγα πολύ αντικειμενική.

 

Σε ευχαριστούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία bundles !

 

Συνεχίζω να προτιμώ εμφανισιακά μαύρο.

 

Το θέμα είναι ποιος επενδύει σε μια ξεχασμένη από τη μητέρα εταιρεία πλατφόρμα τόσα λεφτά ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το passport silver edition (από expansys 553 ευρώ μαζί με μεταφορικά). Είμαι κυριολεκτικά ερωτευμένος μαζί του. Έχουν περάσει και τα τρία χρώματα του passport από τα χέρια μου αλλά σαν και το silver κανένα (ίσως λίγο το κόκκινο..)..Το θέμα είναι που βρίσκεις θήκη για το silver στην Ελλάδα γιατί δεν το κυκλοφορώ με τίποτα χωρίς θήκη...και έτσι την βιάζομαι....

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα από το plusmobi.gr εντελώς τυχαία γιατί στην σελίδα τους φαινόταν να μην υπάρχει απόθεμα. Πάρε ένα τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λευκό και με γερμανικό QWERTZ πληκτρολόγιο.

Δύο αξιολογήσεις όλες και όλες στο bestprice.

Δε ξέρω, είναι στην κρίση σου.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

'Εχω αγοράσει μια φορά από το ekos και δεν είχα πρόβλημα. Παραξενεύομαι βέβαια που είναι τόση μεγάλη η διαφορά. Αν το πάρεις πήγαινε από εκεί να το παραλάβεις και να το πληρώσεις επί τόπου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!πραγματικα εκπληκτικη συσκευη!το μονο αρνητικο 1-2 εφαρμογες που δεν εχει αλλα δεν πειραζει και πολυ...να κανω μια ερωτηση κμως:προσπαθω να βρω απο που χαμηλωνει ο ηχος στα κουμπια οταν παταω τους αριθμους για κληση.δηλαδη οταν θελω να παρω τηλ ακουγεται ο ηχος των αριθμων.αυτο απο που χαμηλωνει????
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!πραγματικα εκπληκτικη συσκευη!το μονο αρνητικο 1-2 εφαρμογες που δεν εχει αλλα δεν πειραζει και πολυ...να κανω μια ερωτηση μως:προσπαθω να βρω απο που χαμηλωνει ο ηχος στα κουμπια οταν παταω τους αριθμους για κληση.δηλαδη οταν θελω να παρω τηλ ακουγεται ο ηχος των αριθμων.αυτο απο που χαμηλωνει???? Και κατι αλλο για ν αλλαξω το bb id πρεπει να κανω διαγραφη σε ολα?δε γινεται μονο αλλαγη email?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...