Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας!!περασα με odin την ελληνικη MM απο sammobile και τα πληκτρα αφης τα φοτεινα δεν δονιζους οταν τα πατας.ενω στην 5.1.1 δονουσαν το εχετε παρατηρησει?καθως ακομα οταν μιλαω viber messenger ο αλλος δεν με ακουει καθολου μονο με ακουστικα αν βαλω με ακουει.κατι που οταν κανω τηλ.κλησεις δεν ισχει ο αλλος με ακουει κανονικα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα. Τον τελευταιο μηνα εχω συνεχη lags, κανει restart ,αργει να κανει επαννεκινηση & πριν 3 μερες δεν καταφερε να ανοιξει κ εμφανισε mmc read failed. Εκανα factory reset, αλλα εξακολουθει να κανει restart. Konx 0×0 official rom uk. Μηπως φταιει το τελευταιο update του Αυγουστου γυρω στα 350mb ή υπαρχει hardware προβλημα πλακετας;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πέρασα αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνει. Πάντως κάτι για Samsung cloud άκουγα αλλά δεν το είδα.
Link to comment
Share on other sites

Βελτίωση μπαταρίας έλεγε πάλι κι εμπειρία χρήσης και κάτι ακόμη που δεν θυμάμαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Βελτίωση μπαταρίας έλεγε πάλι κι εμπειρία χρήσης και κάτι ακόμη που δεν θυμάμαι.

 

Πάντα έτσι λένε :happy:

Link to comment
Share on other sites

Γερμανικό (DBT) έκανα τυχαία ένα τσεκ για αναβαθμίσεις και τώρα κατεβάζει μια 445mb

Σωστός!

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160822/0ed70fd943ce3fc158800e74a637fc7f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε εμάς στο C δεν ήρθε τπτ :/

 

Δες εδώ http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N910C/

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με αυτή την ενημέρωση έφυγε το μήνυνα για την SD που έβγαινε μετά από κάθε επανεκκίνηση... με το οποίο δεν είχα πρόβλημα, αλλά το αναφέρω ενοχλούσε πολλά άτομα. Edited by xtatty
Link to comment
Share on other sites

Με αυτή την ενημέρωση έφυγε το μήνυνα για την SD που έβγαινε μετά από κάθε επανεκκίνηση.

Στο δικό μου παραμένει :(

Link to comment
Share on other sites

Σου ήρθε η τελευταία αναβάθμιση;

Ναι μου ήρθε γι'αυτό απάντησα στο μήνυμα σου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αξιζει η 6 η να μεινω ακομα με την 5?:wacko:

Εγώ έχω μόνο καλά λόγια να πω για την 6 και σε θέμα ταχύτητας και αξιοπιστίας και λειτουργιών (από το Note 5)

Link to comment
Share on other sites

ηλπιζα να μου πειτε οχι γιατι βαριεμαι να επαναφερω εργοστασιακες ρυθμισεις και να την βαλω και να ξαναστηνω μετα το τηλ :p
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να επαναφερεις εργοστασιακες ρυθμισεις...

 

Μη το λες! Και εγώ έτσι έλεγα σε όλες τις αναβαθμίσεις που είχα κάνει χωρίς πρόβλημα από επάνω, αλλά μετά με την 6 να μη πω τι έγινε!!:mad: Οπότε και έκανα και επαναφορά και wipe cache κτλ από 2 φορές μάλιστα!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Μη το λες! Και εγώ έτσι έλεγα σε όλες τις αναβαθμίσεις που είχα κάνει χωρίς πρόβλημα από επάνω, αλλά μετά με την 6 να μη πω τι έγινε!!:mad: Οπότε και έκανα και επαναφορά και wipe cache κτλ από 2 φορές μάλιστα!!!

Παντα επαναφορα και καθαρο περασμα θελουν οι καινουργιες για να ψιλοεχεις το κεφαλι σου ησυχο :)

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μαμισια εφαρμογή καταγραφής βίντεο της δραστηριοτητας της οθόνης;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μαμισια εφαρμογή καταγραφής βίντεο της δραστηριοτητας της οθόνης;

 

Original εφαρμογή δεν νομίζω… μόνο στο play store ότι βρεις… π.χ. ΑZ Screen Recorder

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Με αυτή την ενημέρωση έφυγε το μήνυνα για την SD που έβγαινε μετά από κάθε επανεκκίνηση... με το οποίο δεν είχα πρόβλημα, αλλά το αναφέρω ενοχλούσε πολλά άτομα.
σωστος!!!!τωρα το προσεξα:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...