Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως το ξερεις εχεις note 4 ?γιατι απο συσκευη σε συσκευη αλαζουν καποια πραγματα δεν ειναι ταμπλετ το note 4

Δηλαδη αλλη στοκ λολιποπ εχει το νοτε3/4 και αλλη το tab S που εχω εγω? Και που δεν με αφηνει ουτε ενα excel αρχειο να επεξεργαστω απο την εξωτερικη sd?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδη αλλη στοκ λολιποπ εχει το νοτε3/4 και αλλη το tab S που εχω εγω? Και που δεν με αφηνει ουτε ενα excel αρχειο να επεξεργαστω απο την εξωτερικη sd?

 

φυσικα και ειναι διαφορετικα στο ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!! ειμαι κατοχος note 4 n910f και εχω βαλει για κλειδωμα το αποτυπωμα. ολα οκ μεχρι εκει. ζηταει να βαλεις καποιο εφεδρικο κωδικο ομως...τον οποιο εχω ξεχασει. τι κανω για να τον αλλαξω???
Μην θεωρείται κανέναν ως "δεδομένο". Όσο κι αν σας αγαπά, κάποια στιγμή κουράζεται..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!! ειμαι κατοχος note 4 n910f και εχω βαλει για κλειδωμα το αποτυπωμα. ολα οκ μεχρι εκει. ζηταει να βαλεις καποιο εφεδρικο κωδικο ομως...τον οποιο εχω ξεχασει. τι κανω για να τον αλλαξω???

 

Ρυθμίσεις - Σάρωση δακτύλου - Αλλαγή εφεδρικού κωδικού πρόσβασης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει η δυνατότητα να μεταφέρω από την εφαρμογή Jorte σημειώσεις ημερολογίου με συγχρονισμό στην μαμά εφαρμογή ημερολογίου του Note 4;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου το κατέβασα. Καλό είναι.

Επίσης αυτό που ρώτησα σχετικά με την ζώνη στήθους για τους παλμούς η εφαρμογή Endomondo δείχνει ότι δέχεται τέτοιες ζώνες. Έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει εντυπώσεις και από που την προμηθεύτηκε;

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Gym-Bluetooth-4-0-Heart-Rate-Monitor-Chest-Belt-Strap-for-iPhone-4s-5-iPad-/231345868551?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35dd49cf07

 

Αυτο το έχω πάρει και εγώ και δουλεύει με endomondo. Απο την SUUNTO που είχα ζώνη στήθους δεν κατάφερα να την συνδέσω με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θυμάμαι τι ενέργεια έκανα και στο κλείδωμα οθόνης απενεργοποιήθηκε η κύλιση και η καμία ενέργεια. Είναι ενεργά το μοτίβο το PIN ο κωδικός πρόσβασης και το αποτύπωμα.

Για την απλή κύλιση γράφει "Απενεργοποιήθηκε από διαχειριστή, πολιτική κρυπτογράφησης ή χώρο αποθήκευσης διαπιστευτηρίων. Δεν θυμάμαι να έκανα κάτι.

Πως επαναφέρω την επιλογή κύλιση και Καμία;

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο μαγκες!Βρηκα τι εφταιγε.

Ειχα μεταφερει ολους τους φακελους που ηθελα να κρατησω απο την καρτα sd στο pc.Μετα εκανα φορματ την sd κ μετεφερα ξανα τα αρχεια απο το pc στην sd.

Το θεμα ειναι λοιπον ,πως αν μεταφερεις αρχεια απο pc στην sd.....δεν μπορεις επειτα να τα διαγραψεις γιατι η μετακινηση δν εχει γινει απο την εσωτερικη μνημη του τηλ.

Οι φακελοι στις εξωτερικες καρτες πρεπει να εχουν δημιουργηθει απο το τηλ

για να ειναι πληρως προσβασιμοι κ τροποποιησιμοι!

Σε εμένα δεν ισχύει αυτό! Όταν σβήνω μια φωτογραφία από την συλλογή σβήνεται και από τον φάκελο.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θυμάμαι τι ενέργεια έκανα και στο κλείδωμα οθόνης απενεργοποιήθηκε η κύλιση και η καμία ενέργεια. Είναι ενεργά το μοτίβο το PIN ο κωδικός πρόσβασης και το αποτύπωμα.

Για την απλή κύλιση γράφει "Απενεργοποιήθηκε από διαχειριστή, πολιτική κρυπτογράφησης ή χώρο αποθήκευσης διαπιστευτηρίων. Δεν θυμάμαι να έκανα κάτι.

Πως επαναφέρω την επιλογή κύλιση και Καμία;

Ρυθμίσεις - Ασφάλεια - Εκκαθάριση Διαπιστευτηρίων.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μες το φορουμ κανενας ελληνικος οδηγος ρουτ συγκεκριμενα για το note 4 κ δεν τον βρίσκω? ή έστω κάτι καλό δοκιμασμένο εκτός φόρουμ? ολα καλοδεχούμενα
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε απ ότι βλέπω η unbranded Ισπανική ΒΟΕ3.

Τη δοκίμασε κάποιος; Κατεβάζω εγώ τώρα.

Εγώ ακόμη περιμένω της Ρουμανίας :(

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!πηρα ενα note Ν910F...επειδη ειχα πριν samsung s6 και το καλωδιο του μου φαινοταν πολυ πιο μικρο...ειναι ιδεα μου ειναι πιο μακρυ του note?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!πηρα ενα note Ν910F...επειδη ειχα πριν samsung s6 και το καλωδιο του μου φαινοταν πολυ πιο μικρο...ειναι ιδεα μου ειναι πιο μακρυ του note?

 

ναι φιλε μου του note 4 ειναι αρκετα μακρυ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!πηρα ενα note Ν910F...επειδη ειχα πριν samsung s6 και το καλωδιο του μου φαινοταν πολυ πιο μικρο...ειναι ιδεα μου ειναι πιο μακρυ του note?

 

Καλημέρα φίλε μου επειδή διαβάζω ότι έφυγες από s6 και ήρθες σε note 4 θα ήθελα αν μπορείς να μου πεις για πιο λόγο το έκανες,επειδή είμαι στο στάδιο αγοράς ανάμεσα στα 2 θα με βοηθήσεις πολύ στην απόφαση μου,αν και πάω για το note 4 c Εγώ επειδή υπάρχει σε μαύρο.Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου επειδή διαβάζω ότι έφυγες από s6 και ήρθες σε note 4 θα ήθελα αν μπορείς να μου πεις για πιο λόγο το έκανες,επειδή είμαι στο στάδιο αγοράς ανάμεσα στα 2 θα με βοηθήσεις πολύ στην απόφαση μου,αν και πάω για το note 4 c Εγώ επειδή υπάρχει σε μαύρο.Σε ευχαριστώ.

Για μένα αν σε ενδιαφέρουν τα παρακάτω το ΝΟΤΕ 4 είναι μονόδρομος και απλά δεν συγκρίνεται με το S6.

 

Ποια είναι αυτά;;

-S-PEN

-Μη αποσπώμενη μπαταρία

-Μη επεκτάσιμη μνήμη (μόνο 32 gb) από τα οποία τα ενεργά θα είναι κάτω από 26 gb εκτιμώ

-Από ότι έμαθα δεν συνδέεται πλέον στικ μνήμης όπως σε όλα τα SAMSUNG μέχρι τώρα!!!

 

Κατά τα άλλα το είδα ζωντανό και πλέον σε φινέτσα-υλικά δεν έχει να ζηλέψει τίποτε από το iphone, αλλά μέχρι εκεί! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου του note 4 ειναι αρκετα μακρυ

ευχαριστω πολυ!

Καλημέρα φίλε μου επειδή διαβάζω ότι έφυγες από s6 και ήρθες σε note 4 θα ήθελα αν μπορείς να μου πεις για πιο λόγο το έκανες,επειδή είμαι στο στάδιο αγοράς ανάμεσα στα 2 θα με βοηθήσεις πολύ στην απόφαση μου,αν και πάω για το note 4 c Εγώ επειδή υπάρχει σε μαύρο.Σε ευχαριστώ.

 

Καλημερα!εγω το εδωσα γιατι ηθελα πιο μεγαλη οθονη και λιγο καλυτερη μπαταρια,προσωπικα αυτα με ενδιαφεραν.

τα συν του note ειναι η οθονη,μπαταρια,και το πενακι και η καρτα μνημης

Τα συν του s6 ειναι οτι ειναι αισθητα λιγο πιο γρηγορο,βεβαια οχι σε τετοιο βαθμο που να σ φαινεται αργο το note αλλα μια διαφορα την εχει,επισης και λιγο καλυτερη καμερα απο το note και πιο καλο και σαφεστατο δαχτυλικο αποτυπωμα...(στο note ειναι οτι πιο σπαστικο υπαρχει :p )

απο εκει και περα εσυ διαλεγεις!

 

ααα και με χαλαγε στο s6 οτι εβαζα powerbank και εκανε να φορτισει 4 ωρες...μεγαλο μειονεκτημα για μενα,αλλα τουλαχιστον φορτιζε γρηγορα απο μπριζα....

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!

 

 

Καλημερα!εγω το εδωσα γιατι ηθελα πιο μεγαλη οθονη και λιγο καλυτερη μπαταρια,προσωπικα αυτα με ενδιαφεραν.

τα συν του note ειναι η οθονη,μπαταρια,και το πενακι και η καρτα μνημης

Τα συν του s6 ειναι οτι ειναι αισθητα λιγο πιο γρηγορο,βεβαια οχι σε τετοιο βαθμο που να σ φαινεται αργο το note αλλα μια διαφορα την εχει,επισης και λιγο καλυτερη καμερα απο το note και πιο καλο και σαφεστατο δαχτυλικο αποτυπωμα...(στο note ειναι οτι πιο σπαστικο υπαρχει :p )

απο εκει και περα εσυ διαλεγεις!

 

ααα και με χαλαγε στο s6 οτι εβαζα powerbank και εκανε να φορτισει 4 ωρες...μεγαλο μειονεκτημα για μενα,αλλα τουλαχιστον φορτιζε γρηγορα απο μπριζα....

 

Τα έχω και τα δυο, συμφωνώ με όλα. Οποιος είναι μεταξύ των δυο χωρίς σκέψη πάει στο νοτε 4. Είναι σοβαρή κατασκευή. Το σ6 είναι πολύ λίγο. Λυπάμαι πραγματικά τα λεφτά που έδωσα και το πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως επειδή αναφέρθηκε η λειτουργία με δαχτυλικό αποτύπωμα δουλεύει άψογα αρκεί να περνάς το δάχτυλο με κανονική ταχύτητα και όχι πολύ γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως επειδή αναφέρθηκε η λειτουργία με δαχτυλικό αποτύπωμα δουλεύει άψογα αρκεί να περνάς το δάχτυλο με κανονική ταχύτητα και όχι πολύ γρήγορα.

Έτσι ακριβώς!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως επειδή αναφέρθηκε η λειτουργία με δαχτυλικό αποτύπωμα δουλεύει άψογα αρκεί να περνάς το δάχτυλο με κανονική ταχύτητα και όχι πολύ γρήγορα.

 

και σε μενα δουλευει μια χαρα.ποτε δεν ειχα θεμα.ακομα και στην custom rom που περασα δουλευει σωστα

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως επειδή αναφέρθηκε η λειτουργία με δαχτυλικό αποτύπωμα δουλεύει άψογα αρκεί να περνάς το δάχτυλο με κανονική ταχύτητα και όχι πολύ γρήγορα.

Εγώ,το κατήργησα γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα,ειδικά μια μέρα που ήθελα να πάρω τηλ το γιατρό,και δεν άνοιγε,και τον αριθμό τον είχα μόνον μέσα στο τηλέφωνο.

Εβαλα τις τελίτσες.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ,το κατήργησα γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα,ειδικά μια μέρα που ήθελα να πάρω τηλ το γιατρό,και δεν άνοιγε,και τον αριθμό τον είχα μόνον μέσα στο τηλέφωνο.

Εβαλα τις τελίτσες.

Αυτό και ο ΚΝΟΧ τα μεγάλα μείον του Nt4. Κατά τα άλλα το ευχαριστιέμαι..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό και ο ΚΝΟΧ τα μεγάλα μείον του Nt4. Κατά τα άλλα το ευχαριστιέμαι..:)

 

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου....δεν ξερω ρε παιδια ωρες ωρες το πετυχαινω και ωρες ωρες μου σπαει τα νευρα...σιγουρα δεν ειναι καλο:wacko:

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό και ο ΚΝΟΧ τα μεγάλα μείον του Nt4. Κατά τα άλλα το ευχαριστιέμαι..:)

 

Το knox είναι η μεγάλη ξενέρα, για το αποτύπωμα ποιος νοιαζεται.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...