Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και γω ρε παιδια το ιδιο προβλημα εχω με τον ηχο κατα την διαρκεια των κλησεων κατοχος n910f λετε να ειναι θεμα δικτυου?η πρεπει να το παμε στο service. Για πεντε μερες ακομα εχω doa. Αν ξερει καποιος ας βοηθήσει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ισως ειναι θέμα κεραιας του δικτύου? Το βλεπετε σε συγκεκριμενες περιοχες κλησεις κτλ?? Εγω wind και ακουω πεντακάθαρα...ειτε με το ηχειο ειτε με bluetooth ή τα ακουστικα του note ή απο την συσκευη...
Link to comment
Share on other sites

και εγω φιλε μου με wind ειμαι εγω προσωπικα το εχω παρατηρησει στο σπιτι μου που γενκα σαν σημα ειναι για κλαματα.θα το δοκιμασω κ εξω να δω τι γινετε
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια εσείς την φωτεινότητα που την έχετε ρυθμίσει, στο αυτόματο και στην μέση της μπάρας ή στην μέγιστη ??? Μπορώ δηλαδή να το έχω αυτόματο και στο μέγιστο ??? Τότε τι αυτόματο είναι ??? Τα φώτα σας !!!
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοματο ρυθμίζεται σε ολο το ευρος της μπαρας, ακομα και στο αυτοματο-μεγιστο να το εχεις υπαρχει μεγαλη διαφορα απο το μη αυτοματο...αν ξετσεκαρεις το αυτοματο τότε θα δεις το αληθινο το φως...

παιξε λιγο με τις ρυθμισεις και θα καταλαβεις...

Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

Στο Μ8 αφαιρέθηκε και η δυνατότητα ηχογράφησης κλήσεων για όποιον των ενδιαφέρει

Αυτό θα γίνει σε όλα λόγω της 5.0 ή μόνον στο HTC?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα γίνει σε όλα λόγω της 5.0 ή μόνον στο HTC?

Στο S5 το δικό μου με lollipop είναι όλα ok.

Αλλά και στο M8 είδα παίζει μια εφαρμογή (8€ κόστος).

Οπότε δεν είναι γενικό το φαινόμενο προς το παρόν

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Στο S5 το δικό μου με lollipop είναι όλα ok.

Αλλά και στο M8 είδα παίζει μια εφαρμογή (8€ κόστος).

Οπότε δεν είναι γενικό το φαινόμενο προς το παρόν

Ποια "παίζει, έτσι για να ξέρουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Ποια "παίζει, έτσι για να ξέρουμε ?

 

Στο S5 μου ειχα τo ACR

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=el

ενώ στο htc one παιζει αυτη

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder&hl=el

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους

Εχω 2 Θέματα να σας θεσω

1)Στο Note 3 υπήρχε built in εφαρμογή φακού.

Στο Note 4 δεν υπαρχει και σε όσες εχω δοκιμάσει ,ο φακος σβηνει οταν σβηνει η οθόνη.

Εχουμε καποια προταση που να λυνει το πρόβλημα ;

 

2)S Note.Οταν παταω κατω αριστερά στις περισσότερες επιλογες,ανοίγουν 3 επιλογές αλλα δεν μπορω να τις ενεργοποιήσω. Καποια βοήθεια ;

Ευχαριστω πολυ και ζητω συγγνωμη αν εχουν απαντηθεί οι αποριες πιο πισω και δεν το εχω προσέξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους

Εχω 2 Θέματα να σας θεσω

1)Στο Note 3 υπήρχε built in εφαρμογή φακού.

Στο Note 4 δεν υπαρχει και σε όσες εχω δοκιμάσει ,ο φακος σβηνει οταν σβηνει η οθόνη.

Εχουμε καποια προταση που να λυνει το πρόβλημα ;

 

2)S Note.Οταν παταω κατω αριστερά στις περισσότερες επιλογες,ανοίγουν 3 επιλογές αλλα δεν μπορω να τις ενεργοποιήσω. Καποια βοήθεια ;

Ευχαριστω πολυ και ζητω συγγνωμη αν εχουν απαντηθεί οι αποριες πιο πισω και δεν το εχω προσέξει.

 

Για φακό δοκίμασε αυτή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight

 

Για το s note που λες, εμένα μια χαρά δουλεύουν. Κάνεις samsung account, τις κατεβάζεις και τις δουλεύεις.

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους

Εχω 2 Θέματα να σας θεσω

1)Στο Note 3 υπήρχε built in εφαρμογή φακού.

Στο Note 4 δεν υπαρχει και σε όσες εχω δοκιμάσει ,ο φακος σβηνει οταν σβηνει η οθόνη.

Εχουμε καποια προταση που να λυνει το πρόβλημα ;

 

2)S Note.Οταν παταω κατω αριστερά στις περισσότερες επιλογες,ανοίγουν 3 επιλογές αλλα δεν μπορω να τις ενεργοποιήσω. Καποια βοήθεια ;

Ευχαριστω πολυ και ζητω συγγνωμη αν εχουν απαντηθεί οι αποριες πιο πισω και δεν το εχω προσέξει.

 

Υπάρχει φακος και θα τον βρεις στα widget και δουλεύει και με σβηστεί οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους

Εχω 2 Θέματα να σας θεσω

1)Στο Note 3 υπήρχε built in εφαρμογή φακού.

Στο Note 4 δεν υπαρχει και σε όσες εχω δοκιμάσει ,ο φακος σβηνει οταν σβηνει η οθόνη.

Εχουμε καποια προταση που να λυνει το πρόβλημα ;

 

Υπάρχει φακος και θα τον βρεις στα widget και δουλεύει και με σβηστεί οθόνη

 

Επιβεβαιώνω και εγώ...Κανένα πρόβλημα με τον φακό!Λειτουργεί κανονικά μέσο του widget με σβηστεί ή ανοιχτή οθόνη...

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια κανενα νεο με τον ηχο που ακουγεται στιγμιαία κατα την διαρκεια των κλησεων εχουμε; εγω εκανα και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμίσεων αλλα τπτ συνεχιζει το προβλημα . Ειναι θεμα software τελικα να περιμενουμε τη αναβάθμιση ;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις.Θα ψαχτω και θα επανελθω,αν χρειαστει! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θελω να παρω και εγω το note 4....

ποια εκδοση αξιζει να παρω.... θα το παρω απο στο skrouz....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπάθησα να βάλω custom recovery στο Note 4 N910F με Odin, αλλά μόλις μπαίνω στο recovery, ξανα φλασάρεται μόνο του το stock recovery.

Είχε κάποιος αυτό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θελω να παρω και εγω το note 4....

ποια εκδοση αξιζει να παρω.... θα το παρω απο στο skrouz....

Δες εδω...

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω να βρω το μοντελο του φορτιστη για το note 4 με quickcharge η smartcharge δεν ξερω πως τον ονομαζει η samy,και αν εχει τον ιδιο φορτιστη το F και το C,και τα χαρακτηριστικα του καθε φορτιστη.Απο οτι γνωριζω αυτοι που υποστηριζουν αυτη την τεχνολογια εχουν 2 τασεις μια στα 5v/2.0amp (10watt) και 9v/1.67amp (15watt).Οι δικοι σας φορτιστες τη γραφουν?

 

Edited by jonakic
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπάθησα να βάλω custom recovery στο Note 4 N910F με Odin, αλλά μόλις μπαίνω στο recovery, ξανα φλασάρεται μόνο του το stock recovery.

Είχε κάποιος αυτό το πρόβλημα?

 

Νομίζω ότι κάπου το διάβασα ξανά αυτό και η λύση που έδωσε κάποιο παιδί είναι με το που τελειώνει η διαδικασια του φλασαρίσματος και γράφει pass>βγάζεις καπάκι >μπαταρία και δεν το αφήνεις να κάνει reboot γιατί περνάει το μαμά recovery ξανά.

Δοκίμασε το.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Είναι τώρα 3 μέρες, που όταν μου στέλνουν email με επισυναπτομενα αρχεία .doc , .xls , δεν τα κάνει download στο note4 ενώ αντίθετα στο iphone τα "κατεβάζει" κανονικά . Τι φταίει ????
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα ...βγηκε leak lollipop 5.0.1 για το edge...

http://forum.xda-developers.com/note-edge/development/rom-stock-tw-lollipop-t3019721

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα ...βγηκε leak lollipop 5.0.1 για το edge...

http://forum.xda-developers.com/note-edge/development/rom-stock-tw-lollipop-t3019721

Αντε μηπως πλησιαζει η ωρα μας...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...