Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανένα ¨ γλυφιντζουρακι ¨ εμείς ποτε θα φάμε ρε παιδιά ;

 

Απ' ότι φαίνεται θα πάμε κατευθείαν στην 5.0.2 οπότε έχουμε δυστυχώς δρόμο ακόμα.

Δικιά μου εκτίμηση σε κανένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ' ότι φαίνεται θα πάμε κατευθείαν στην 5.0.2 οπότε έχουμε δυστυχώς δρόμο ακόμα.

Δικιά μου εκτίμηση σε κανένα μήνα.

 

Γιατι βρε παιδιά βιάζεστε; ; Είστε απογοητευμενοι απ την 4.4.4;;; Ειναι η πιο σταθερή kitkat χωρις bugs ή το παραμικρό θεματακι. Ας πηρε το S5 πρώτο την 5.0 Οι κατοχοι note 4/ galaxy alpha θα παμε αμεσως στην 5.0.2 οποτε η αναμονή αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδιά βιάζεστε; ; Είστε απογοητευμενοι απ την 4.4.4;;; Ειναι η πιο σταθερή kitkat χωρις bugs ή το παραμικρό θεματακι. Ας πηρε το S5 πρώτο την 5.0 Οι κατοχοι note 4/ galaxy alpha θα παμε αμεσως στην 5.0.2 οποτε η αναμονή αξίζει

 

Δεν είπα το αντίθετο, μακάρι να είναι stable η 5.0.2 και ας έρθει και τον Μάρτιο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο χρειαζεται ενα ξαλαφρωμα με μια καλοκουρδισμενη lollipop:mad:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Τα notification στην lock screen και τα animation μέσα είναι όλα τα λεφτά δούλεψα το σ5 με lollipop!ναι είναι ολοκληρωμένο το 4.4.4 αλλά δεν είναι lollipop
Link to comment
Share on other sites

Τα notification στην lock screen και τα animation μέσα είναι όλα τα λεφτά δούλεψα το σ5 με lollipop!ναι είναι ολοκληρωμένο το 4.4.4 αλλά δεν είναι lollipop

 

Εγω παντως στο alpha με 4.4.4 τετοια απόδοση χωρις το παραμικρό πρόβλημα δεν εχω ξαναδει σε Samsung device κι ειναι η πρωτη φορά που δεν θα αναβαθμιστω αμέσως μολις βγει η Lolipop.

 

Με χαλαει πολυ και η ασπριλα που ντυνει την 5.0

Link to comment
Share on other sites

Το Alpha δουλευει αρκετα πιο smooth σε σχεση με το note 4 .

Το alpha πχ δεν εχει αναγκη καποιου launcher και ειναι σιγουρα το ποιο καλοστημενο sammy με TW....

Το note εχει σε διαφορες φασεις τα σκαλωματακια του....τα χουμε πει

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το Alpha δουλευει αρκετα πιο smooth σε σχεση με το note 4 .

Το alpha πχ δεν εχει αναγκη καποιου launcher και ειναι σιγουρα το ποιο καλοστημενο sammy με TW....

Το note εχει σε διαφορες φασεις τα σκαλωματακια του....τα χουμε πει

 

Λόγω οθόνης και μόνο, You know that.

 

Παντως Εχετε την καλύτερη οθόνη της αγοράς, μην γκρινιάζετε μωρε. Δε γίνεται να τα χουμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω οθόνης και μόνο, You know that.

 

Παντως Εχετε την καλύτερη οθόνη της αγοράς, μην γκρινιάζετε μωρε. Δε γίνεται να τα χουμε όλα.

 

Να την βρασω την 2κ. Αυτα τα μικρα lag ειναι ξενερωμα σε τετοιου εθδους κινητο. Note ειναι οχι galaxy s

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Λόγω οθόνης και μόνο, You know that.

 

Παντως Εχετε την καλύτερη οθόνη της αγοράς, μην γκρινιάζετε μωρε. Δε γίνεται να τα χουμε όλα.

 

Με ενα αναλαφρο TW..το κινητο θα πεταει....

με πειραγμενες stock rom με βαση αυτα που εχω δει στο xda...δεν εχει κανενα θεμα!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στο alpha με 4.4.4 τετοια απόδοση χωρις το παραμικρό πρόβλημα δεν εχω ξαναδει σε Samsung device κι ειναι η πρωτη φορά που δεν θα αναβαθμιστω αμέσως μολις βγει η Lolipop.

 

Με χαλαει πολυ και η ασπριλα που ντυνει την 5.0

 

Η ασπρίλα με έχει χαλάσει και εμένα πολύ, αλλά δεν την έχει και η 4.4.4;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

η ξενερα ειναι πως το note 3 πηρε Lollipop σημερα. Απλα το team του note4 αργει λογο πολλων εκδοσεων της συσκευης ή ειναι απλα πολλα τα bugs που πρεπει να λυθουν.. οπως και να χει τραγικο απο πλευρας samsung και ας ειναι μια χαρα η 4.4.4!
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

σημερα αρχισε και το M8 για λολλιποπ lg g3 εχει κανεναν μηνα τωρα με lollipop,σ5 και αυτο κανεναν μηνα τωρα νοτε 3 αρχισε σημερα ! με εμας τι γινεται μας ξεχασαν! ή ειναι τοσα πολλα τα buggs που τα εχουν χασει εκει στην σαμη! ηδη το νοτε 4 εχει παρα πολλα στοιχεια απο λολλιποπ μεσα !
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγράψει: Ολοι οσοι εχουν πάρει Lollipop μεχρι στιγμής έχουν πάρει την 5.0

 

Εμεις(note 4/galaxy alpha), θα παμε αμέσως στην 5.0.2 :) Αξίζει να περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγράψει: Ολοι οσοι εχουν πάρει Lollipop μεχρι στιγμής έχουν πάρει την 5.0

 

Εμεις(note 4/galaxy alpha), θα παμε αμέσως στην 5.0.2 :) Αξίζει να περιμένουμε

 

Τι διαφορά έχει η 5.0.2 από την 5.0;; ξέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η 5.0.2 από την 5.0;; ξέρουμε;

 

 

Περισσότερο διορθωτικη της 5.0 ειναι στην ουσία χωρις bugs και τα θέματα που εφερε η 5.0

 

Ακομα και στο Htc m8 που βγηκε σημερα έχουν ηδη αναφερθεί αποσυνδέσεις wifi. Προτιμω μια σταθερή 5.0.2 σε ενα μήνα παρα μια προβληματικη 5.0

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακουσει οτι απουσιαζει και η επιλογη του αθορυβου ή της δονησης στο αθορυβο...δεν ξερω αν τα λεω καλα καποιος που το εχει ψαξει θα ξερει παραπανω...
Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο διορθωτικη της 5.0 ειναι στην ουσία χωρις bugs και τα θέματα που εφερε η 5.0

 

Ακομα και στο Htc m8 που βγηκε σημερα έχουν ηδη αναφερθεί αποσυνδέσεις wifi. Προτιμω μια σταθερή 5.0.2 σε ενα μήνα παρα μια προβληματικη 5.0

 

Να είναι σταθερή και ας έρθει και Πάσχα.Η 5.0 μαύρο χάλι είναι.αν και με την κιτ κατ δουλεύουν όλα άψογα. Όταν με το καλό βγει η λολιποπ θα είμαι απ τους τελευταίους που θα την περάσω

Link to comment
Share on other sites

Να είναι σταθερή και ας έρθει και Πάσχα.Η 5.0 μαύρο χάλι είναι.αν και με την κιτ κατ δουλεύουν όλα άψογα. Όταν με το καλό βγει η λολιποπ θα είμαι απ τους τελευταίους που θα την περάσω

 

Συμφωνώ απόλυτα...Και εγώ θα είμαι από τους τελευταίους των ΚΙΤΙΚΑΝΩΝ! :D

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακουσει οτι απουσιαζει και η επιλογη του αθορυβου ή της δονησης στο αθορυβο...δεν ξερω αν τα λεω καλα καποιος που το εχει ψαξει θα ξερει παραπανω...

Αυτό είναι στο do not disturb δηλαδή να μην εμφανίζεται καμία ειδοποίηση. Υπάρχει επιλογής δόνησης και αθόρυβου.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Στο Μ8 αφαιρέθηκε και η δυνατότητα ηχογράφησης κλήσεων για όποιον των ενδιαφέρει Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα..παντως εχει θεματακια οποτε ας παμε κατευθειαν με τις διορθώσεις στην 5.0.2. ..παντως και εκει εγω θα περιμένω αρκετα μεχρι να κανω την αναβάθμιση ωστε να δω τι θεματα θα εχει... τωρα ειμαι μια χαρα...
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με ενα θεμα που εχουμε αντιμετωπισει καποιοι με ενα ηχο που ακουγεται στιγμιαια στην διαρκεια των κλησεων και ριχνει στιγμιαια την ενταση της κλησης (σαν στατικο ηλεκτρισμο) .

Εκανα και μια αλλαγη στην sim αλλα τπτ...

Μου το κανει περιοδικα αλλα σχεδον καθημερινα καποια στιγμη...

Απο ρυθμισεις εχω δοκιμασει τα παντα....

Το χει αντιμετωπισει κανεις αλλος?

Εχει βρει καποιος καποια λυση?

(δεν μπορω να εντοπισω αν ειναι θεμα software η hardware)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με ενα θεμα που εχουμε αντιμετωπισει καποιοι με ενα ηχο που ακουγεται στιγμιαια στην διαρκεια των κλησεων και ριχνει στιγμιαια την ενταση της κλησης (σαν στατικο ηλεκτρισμο) .

Εκανα και μια αλλαγη στην sim αλλα τπτ...

Μου το κανει περιοδικα αλλα σχεδον καθημερινα καποια στιγμη...

Απο ρυθμισεις εχω δοκιμασει τα παντα....

Το χει αντιμετωπισει κανεις αλλος?

Εχει βρει καποιος καποια λυση?

(δεν μπορω να εντοπισω αν ειναι θεμα software η hardware)

Εμένα προσωπικά όχι .... Τρις μήνες τωρα δεν το εχει κανει η δεν εχει πέσει στην αντίληψη μου ούτε μια φορά ....

Γιατι δεν κανείς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και άστο τέλειος καθαρό μια δυο ημερες να δεις αν στο κανει ! Να ξέρεις τι φταίει τουλάχιστον !

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με ενα θεμα που εχουμε αντιμετωπισει καποιοι με ενα ηχο που ακουγεται στιγμιαια στην διαρκεια των κλησεων και ριχνει στιγμιαια την ενταση της κλησης (σαν στατικο ηλεκτρισμο) .

Εκανα και μια αλλαγη στην sim αλλα τπτ...

Μου το κανει περιοδικα αλλα σχεδον καθημερινα καποια στιγμη...

Απο ρυθμισεις εχω δοκιμασει τα παντα....

Το χει αντιμετωπισει κανεις αλλος?

Εχει βρει καποιος καποια λυση?

(δεν μπορω να εντοπισω αν ειναι θεμα software η hardware)

 

Το εχω κ εγω αυτό το πρόβλημα αλλά δεν εχω βρει καποια λύση. .. περιμένω να έρθει η lolly pop μήπως κ διορθωθεί

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...