Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το δικαρτο και μάλλον δεν θα πειραματιστω για ροοτ. Δουλεύει τέλεια και όπως είναι. Όσο για τον φίλο ταξιδιώτη22 να του πω ότι είχα πάρει 2 φορές το NOTE 4c. Καμία σχέση. Δεν ξαναπάω σε Samsung. (εκτός αν δω το s6 edge από κοντά και μου αρέσει πολύ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε θέματα αυτονομίας το Ζ3 είναι κορυφή και δεν συγκρίνεται με Note 4

 

Αυτό σαφώς και το δέχομαι.δεν νομίζω να υπάρχει άλλη συσκευή αυτή την στιγμή ναυαρχίδα πού να ρίχνει στο z3.

Βλέπω να μου βγάζει την ψυχή όμως για να φύγει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σαφώς και το δέχομαι.δεν νομίζω να υπάρχει άλλη συσκευή αυτή την στιγμή ναυαρχίδα πού να ρίχνει στο z3.

Βλέπω να μου βγάζει την ψυχή όμως για να φύγει.

Επειδη τα εχω και τα 2 η μπαταρια τους ειναι ισαξια ισως λιγο παραπανω του ζ3

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα εχω και τα 2 η μπαταρια τους ειναι ισαξια ισως λιγο παραπανω του ζ3

 

τοσο καλη ειναι του note 4?(ποιο απο τα 2 εχεις?) το Ζ3 βγαζει απειρες ωρες οθονης και ομιλιας κτλ..μου φαινεται πολυ δυσκολο το note να πιανει ιδιες επιδοσεις με τοσο μεγαλυτερη οθονη και αναλυση εχοντας σχεδον ιδια μπαταρια. Αν ομως εχουν ιδιες σχεδον επιδοσεις μπραβο στην samsung που το καταφερε.. Αρκει βεβαια το σχεδον ιδιες να μην σημαινει μιση μερα διαφορα, γιατι το 1,5 μερα πχ αυτονομια για μια μεση χρηση ισοδυναμει με 1 μερα...ενω το 2 δεν παυει ναναι 2. εγω με το Ζ1c ειχα 1,5 ανετα αλλα φορτιζα καθε μερα..δε μπορουσα να ψαχνω πριζες στη μεση της 2ης. Αντιθετα με το Ζ3c εχω 2,5 ανετα οποτε οι 2 ειναι σιγουρες και το κινητο δεχεται τις μισες φορτισεις με ο,τι αυτο σημαινει για την διαρκεια ζωης της μπαταριας.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

τοσο καλη ειναι του note 4?(ποιο απο τα 2 εχεις?) το Ζ3 βγαζει απειρες ωρες οθονης και ομιλιας κτλ..μου φαινεται πολυ δυσκολο το note να πιανει ιδιες επιδοσεις με τοσο μεγαλυτερη οθονη και αναλυση εχοντας σχεδον ιδια μπαταρια. Αν ομως εχουν ιδιες σχεδον επιδοσεις μπραβο στην samsung που το καταφερε.. Αρκει βεβαια το σχεδον ιδιες να μην σημαινει μιση μερα διαφορα, γιατι το 1,5 μερα πχ αυτονομια για μια μεση χρηση ισοδυναμει με 1 μερα...ενω το 2 δεν παυει ναναι 2. εγω με το Ζ1c ειχα 1,5 ανετα αλλα φορτιζα καθε μερα..δε μπορουσα να ψαχνω πριζες στη μεση της 2ης. Αντιθετα με το Ζ3c εχω 2,5 ανετα οποτε οι 2 ειναι σιγουρες και το κινητο δεχεται τις μισες φορτισεις με ο,τι αυτο σημαινει για την διαρκεια ζωης της μπαταριας.
\

 

 

το F εχω κανα 2 -3 ωρες παραπανω μου βγαζει το ζ3, με ανοιχτα 3G, wifi στο σπιτι,παιχνιδια ομιλια κλπ κλπ λιωσιμο και στα 2 τηλεφωνα,(αυτοματο φωτισμο οθονης),εηαιρετικη δουλεια η sony στην μπαταρια της αλλα και στο note εμεινα αφωνος

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σαφώς και το δέχομαι.δεν νομίζω να υπάρχει άλλη συσκευή αυτή την στιγμή ναυαρχίδα πού να ρίχνει στο z3.

Βλέπω να μου βγάζει την ψυχή όμως για να φύγει.

 

ταξιδιώτη φίλε παίζει να το πάρει ενα φιλαράκι μου θα σε ενημερώσω με p.m

 

το χρώμα είναι το καφε ή αυτό που πρασινίζει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτη φίλε παίζει να το πάρει ενα φιλαράκι μου θα σε ενημερώσω με p.m

 

το χρώμα είναι το καφε ή αυτό που πρασινίζει?

 

Το καφέ φίλε μου,η αλλιώς copper.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ηχείο του βγήκε τελικά ελαττωματικό. Από την αρχή έκανε κάτι σαν τρίξιμο που και που σε κάποιους ήχους, αλλά νόμιζα ότι είναι κάποιες συχνότητες που πιθανόν να είναι δύσκολες για το μικρό ηχείο.

Τώρα τρύζει και στην ομιλία. Κρίμα απογοητεύτηκα. Για τα χρήματα που κοστίζει αυτό το κινητό τέτοια προβλήματα είναι απαράδεχτα. Τόσα χρόνια δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και ας ήταν πολύ κατώτερες συσκευές .

Αν θυμάμαι καλά και κάποιος άλλος είχε αναφέρει το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ηχείο του βγήκε τελικά ελαττωματικό. Από την αρχή έκανε κάτι σαν τρίξιμο που και που σε κάποιους ήχους, αλλά νόμιζα ότι είναι κάποιες συχνότητες που πιθανόν να είναι δύσκολες για το μικρό ηχείο.

Τώρα τρύζει και στην ομιλία. Κρίμα απογοητεύτηκα. Για τα χρήματα που κοστίζει αυτό το κινητό τέτοια προβλήματα είναι απαράδεχτα. Τόσα χρόνια δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και ας ήταν πολύ κατώτερες συσκευές .

Αν θυμάμαι καλά και κάποιος άλλος είχε αναφέρει το ίδιο πρόβλημα.

 

Σερβις φιλε μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ηχείο του βγήκε τελικά ελαττωματικό. Από την αρχή έκανε κάτι σαν τρίξιμο που και που σε κάποιους ήχους, αλλά νόμιζα ότι είναι κάποιες συχνότητες που πιθανόν να είναι δύσκολες για το μικρό ηχείο.

Τώρα τρύζει και στην ομιλία. Κρίμα απογοητεύτηκα. Για τα χρήματα που κοστίζει αυτό το κινητό τέτοια προβλήματα είναι απαράδεχτα. Τόσα χρόνια δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και ας ήταν πολύ κατώτερες συσκευές .

Αν θυμάμαι καλά και κάποιος άλλος είχε αναφέρει το ίδιο πρόβλημα.

 

Αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σερβις φιλε μου.

Σέρβις, μια κουβέντα είναι, τα χειρότερα ακούω για την αντιπροσωπεία αυτή, και ούτε μπορώ να μείνω χωρίς τηλέφωνο και γω δεν ξέρω για πόσες μέρες, διότι άλλη συσκευή που να παίρνει nano sim δεν έχω.

Θα ψάξω μήπως βρω κάποιο μαγαζί που τυχόν να μπορεί να το φτιάξει αυθημερόν. Αν κάποιος κάτι γνωρίζει ας γράψει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες..

Εγώ σε άλλη «οικογένεια» τέτοιου είδους πρόβλημα δεν έχω ξανακούσει!!

Εάν δεν μπορέσω να το φτιάξω με τον τρόπο που γράφω παραπάνω θα το παρατήσω στην άκρη. Θα το έχω σαν ατζέντα και θα πάρω ένα άλλο φτηνιάρικο άλλης εταιρίας να κάνω τη δουλεία μου. Η Sony τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Σέρβις, μια κουβέντα είναι, τα χειρότερα ακούω για την αντιπροσωπεία αυτή, και ούτε μπορώ να μείνω χωρίς τηλέφωνο και γω δεν ξέρω για πόσες μέρες, διότι άλλη συσκευή που να παίρνει nano sim δεν έχω.

Θα ψάξω μήπως βρω κάποιο μαγαζί που τυχόν να μπορεί να το φτιάξει αυθημερόν. Αν κάποιος κάτι γνωρίζει ας γράψει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ σε άλλη «οικογένεια» τέτοιου είδους πρόβλημα δεν έχω ξανακούσει!!

Εάν δεν μπορέσω να το φτιάξω με τον τρόπο που γράφω παραπάνω θα το παρατήσω στην άκρη. Θα το έχω σαν ατζέντα και θα πάρω ένα άλλο φτηνιάρικο άλλης εταιρίας να κάνω τη δουλεία μου. Η Sony τέλος!

Σέρβις είναι η μόνη λύση.. Πάρε ανταπτορακι για την νανοσιμ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το ανταπτοράκι; τι ακριβώς δουλειά κάνει;

 

Βαζεις την καρτα σιμ σε αυτο και κανει σε ολα τα τηλεφωνα. Κανει 2,5 ευρω στη βονταφον απο ebay μονο κατι cents

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ψάξω μήπως βρω κάποιο μαγαζί που τυχόν να μπορεί να το φτιάξει αυθημερόν. Αν κάποιος κάτι γνωρίζει ας γράψε!

Αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες

Αν το πας σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα/σέρβις για επισκευή θα χάσεις τη στεγανότητα.

Αν μπορείς πήγαινε το μόνος σου στην αρβατο και πες τους να σε εξυπηρετήσουν όσο ποιό γρήγορα μπορούν.

 

Μια ερώτηση, με τα ακουστικά ακούγεται κανονικά ή τρίζει και σε αυτά ?

Καταλαβαίνω την πικρία σού, λογικό είναι, κάνεις μας δεν θέλει να πέσει σε ελαττωματικό προϊόν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες

Αν το πας σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα/σέρβις για επισκευή θα χάσεις τη στεγανότητα.

Αν μπορείς πήγαινε το μόνος σου στην αρβατο και πες τους να σε εξυπηρετήσουν όσο ποιό γρήγορα μπορούν.

 

Μια ερώτηση, με τα ακουστικά ακούγεται κανονικά ή τρίζει και σε αυτά ?

Καταλαβαίνω την πικρία σού, λογικό είναι, κάνεις μας δεν θέλει να πέσει σε ελαττωματικό προϊόν.

Με τα ακουστικά ακούγεται κανονικά!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ηχείο του βγήκε τελικά ελαττωματικό. Από την αρχή έκανε κάτι σαν τρίξιμο που και που σε κάποιους ήχους, αλλά νόμιζα ότι είναι κάποιες συχνότητες που πιθανόν να είναι δύσκολες για το μικρό ηχείο.

Τώρα τρύζει και στην ομιλία. Κρίμα απογοητεύτηκα. Για τα χρήματα που κοστίζει αυτό το κινητό τέτοια προβλήματα είναι απαράδεχτα. Τόσα χρόνια δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και ας ήταν πολύ κατώτερες συσκευές .

Αν θυμάμαι καλά και κάποιος άλλος είχε αναφέρει το ίδιο πρόβλημα.

 

Αφου απο την αρχή είχες πρόβλημα γιατί δεν το είχες σουτάρει;;;

Αν είχες εκμεταλλευτεί την περίοδο DOA τωρα θα ήσουν με καινούργιο κινητό.

Το φταίξιμο εν μέρει δικό σου που δεν προστατέψες τα δικαιώματα σου ως καταναλωτή που σου παρέχεται η προστασία βάση των όρων πολλών καταστημάτων και της νομοθεσίας.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα! σήμερα μου ήρθε και μένα το κόσμημα.. μπορούμε να πούμε τίποτα από την ετικέτα του κουτιού για χώρα προέλευσης και ημερομηνία κατασκευής;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι τυχερός που η μόνη ατέλεια είναι ότι διαφεύγει ελάχιστο φως μεταξύ τζαμιού και πλαισίου στο κάτω μέρος. Δυστυχώς με την αρβάτο, ξεχνάς οποιαδήποτε εγγύηση. Εκτός και αν έχεις άπειρο χρόνο για τρέξιμο...

 

παιδιά καλησπέρα! σήμερα μου ήρθε και μένα το κόσμημα.. μπορούμε να πούμε τίποτα από την ετικέτα του κουτιού για χώρα προέλευσης και ημερομηνία κατασκευής;

Αυτή την απορία έχω κ εγώ! Στα πιο παλιά μοντέλα, φαινόταν.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα! σήμερα μου ήρθε και μένα το κόσμημα.. μπορούμε να πούμε τίποτα από την ετικέτα του κουτιού για χώρα προέλευσης και ημερομηνία κατασκευής;

 

Ναι,ειναι VODAFONE gr,απο τα κοματια της προσφορας,που ειχε τα χριστουγεννα.....

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Unbranded φαίνεται να είναι πάντως, ούτε κανένα boot logo έχει, ούτε εφαρμογές κανενός παροχου. Αφού είναι το d6603 ευρωπαϊκό θα είναι..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου τιποτα δεν εχει αλλα είναι από την προσφορα....

Ιδιο si εχουμε...

 

Δεν νομίζω να είναι μόνο από την προσφορά, διότι το δικό μου έχει production date 15w06... Επίσης δεν έχει στο κουτί κάποια αρχικά χωρών..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

 

ναι,να δουμε και πια εκδοση θα δωσουν.αργησαν πολυ...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...