Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο hardware όχι βέβαια,αλλού είναι οι διαφορές.

Τώρα αν δικαιολογεί 150 ευρώ διαφορά είναι και λίγο υποκειμενικό και από τις προτεραιοτητες η το βάρος όπου δίνει ο καθένας σε μια συσκευή καθώς και οικονομικοί παράγοντες.

Για εμένα τα αξίζει προσωπικά εξ ου και το έδωσα το z2 μετά 5.5 μήνες χρήση και να πάρω το z3 και δεν το μετάνιωσα μιας και ο εχθρός του πολυ καλού z2 το ακόμα πιο εξαιρετικό z3.

 

Που είναι οι διαφορές για σένα που κάνουν την διαφορά:p ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που είναι οι διαφορές για σένα που κάνουν την διαφορά:p ?

Ζ2 και ξερο ψωμι τι να λεμε τωρα!!!σημερα παρελαβα!!! Εχω πιασει και το εξαιρετικο Ζ3 αλλα σε καμια περίπτωση δεν δικαιολογειται το 150€ παραπανω. Κατσε να πεσει και αλλο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι διαφορές για σένα που κάνουν την διαφορά:p ?

Η καλύτερη οθόνη(φωτεινότητα και ευκρίνεια) και τα υπόλοιπα- σημαντικός εξίσου παράγοντας -ότι κάθετα καλύτερα στο χέρι(είναι πιο βολικό δηλαδή)

Είναι τα 2 μοναδικά που ήθελα βελτίωση και τα προσφερε η Sony και έτσι έκρινα ότι αξίζει για εμένα η αναβάθμιση.

Σε όλα τα άλλα άριστα και τα 2.

Btw κοίταξε insomnia όπου το δίνουν από Vodafone ακόμα και στα 400 που είναι εξαιρετική τιμή.

Ζ2 και ξερο ψωμι τι να λεμε τωρα!!!σημερα παρελαβα!!! Εχω πιασει και το εξαιρετικο Ζ3 αλλα σε καμια περίπτωση δεν δικαιολογειται το 150€ παραπανω. Κατσε να πεσει και αλλο.

Καλορίζικο και καλομιλητο :)

Πάντως μπορεί να ισχυριστουμε ότι δεν δικαιολογειται σε σχέση με z2 μια τέτοια διαφορά (που είναι και ολίγων υποκειμενικό)αλλά αυτή καθαυτή η συσκευή του z3 στα λεφτά του σήμερα δεν έχει αντίπαλο από καμιάάλλη εταιρία

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Btw κοίταξε insomnia όπου το δίνουν από Vodafone ακόμα και στα 400 που είναι εξαιρετική τιμή.

 

Προτιμώ από το Αμαζον πάνω κάτω το ίδιο έρχεται χωρίς φπα (που δεν πληρώνω) και θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο σε στραβή

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ από το Αμαζον πάνω κάτω το ίδιο έρχεται χωρίς φπα (που δεν πληρώνω) και θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο σε στραβή

Αν είναι έτσι εννοείται Amazon να έχει και το κεφάλι σου ήσυχο(προτίμησε γερμανικό που στέλνει με ups)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω συσονακια αλεξ!! Δεν υπαρχει καμια συσκευη που να ειναι καλυτερη απο αυτα τα δυο σονυ. Τελος.

Για την ιστορια το παιδι που μου παρεδωσε το κντ μου λεει τι κντ πηρες, λεω σονυ. Μου λεει ******* εκανες , του λεω λαθος κανεις τα κινητα αυτα ειναι σκυλια!

Δεν θα κατσω να βαλω μυαλο στον κοσμο..ειναι προκατηλλειμενοι και δεν ξερουν να αγοραζουν κινητα. Ας κατσουν με τα πλαστικα τους τοτε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη οθόνη(φωτεινότητα και ευκρίνεια) και τα υπόλοιπα- σημαντικός εξίσου παράγοντας -ότι κάθετα καλύτερα στο χέρι(είναι πιο βολικό δηλαδή)

Είναι τα 2 μοναδικά που ήθελα βελτίωση και τα προσφερε η Sony και έτσι έκρινα ότι αξίζει για εμένα η αναβάθμιση.

Σε όλα τα άλλα άριστα και τα 2.

Btw κοίταξε insomnia όπου το δίνουν από Vodafone ακόμα και στα 400 που είναι εξαιρετική τιμή.

 

Καλορίζικο και καλομιλητο :)

Πάντως μπορεί να ισχυριστουμε ότι δεν δικαιολογειται σε σχέση με z2 μια τέτοια διαφορά (που είναι και ολίγων υποκειμενικό)αλλά αυτή καθαυτή η συσκευή του z3 στα λεφτά του σήμερα δεν έχει αντίπαλο από καμιάάλλη εταιρία

 

Μην ξεχνάς και τα κατά πολύ πιο δυνατά ηχεία και φυσικά την ακόμη καλύτερη μπαταρία του.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς και τα κατά πολύ πιο δυνατά ηχεία και φυσικά την ακόμη καλύτερη μπαταρία του.

Σωστός και αν αναλογιστούμε οτι η μπαταρία είναι ΒΡΑΧΟΣ με μείωση χωρητικότητα μπαταρίας(απο 3200 σε 3100) και αύξηση φωτεινότητας σε τιμες άνω των 600+ nits όντως υποδηλώνει εξαιρετική δουλειά απο την εταιρία.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω συσονακια αλεξ!! Δεν υπαρχει καμια συσκευη που να ειναι καλυτερη απο αυτα τα δυο σονυ. Τελος.

Για την ιστορια το παιδι που μου παρεδωσε το κντ μου λεει τι κντ πηρες, λεω σονυ. Μου λεει ******* εκανες , του λεω λαθος κανεις τα κινητα αυτα ειναι σκυλια!

Δεν θα κατσω να βαλω μυαλο στον κοσμο..ειναι προκατηλλειμενοι και δεν ξερουν να αγοραζουν κινητα. Ας κατσουν με τα πλαστικα τους τοτε.

 

Φαντάζομαι αυτά τα λες προς αυτούς πού σού λένε αυτό πού σού λένε.ότι και καλά sony πήρες....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αυτά τα λες προς αυτούς πού σού λένε αυτό πού σού λένε.ότι και καλά sony πήρες....

 

Δεν βγαίνει νόημα σε αυτά που γράφεις ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει νόημα σε αυτά που γράφεις ..

 

Βγαίνει νόημα, απλά αν είχε πάρει τελικά το Ζ3 τώρα δεν θα τα έλεγε αυτά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν το εχετε παρατηρησει...

Εχω ενα Ζ3 και βλεπω οτι στην οθονη την πρωτη (oxi κλειδωματος)....

Δε γεμιζει ολη η οθονη πανω πανω..αφηνει αρκετο κενο μεχρι τις πρωτες

Εφαρμογες...η.widget που βαζω...πανω παντα.

 

Ειναι εκει που εχει την μπαρα του google.Αν την εχεις οκ,,γεμιζει σωστα.

Αν τη βγαλεις μενει κενο εκει,,μια τελεια.

Εχει κατω απο τη βασικη πανω μπαρα...απο κατω μια τελεια..και αρκετα ποιο

Κατω αρχιζει να γεμιζει το τηλεφωνο..το εχω δει και σε αλλα Ζ3 καποια ρυθμιση

Θελει αλλα τι ? στην οθονη κλειδωματος γεμιζει ολο χωρις κενα πανω κατω.

 

Τα φωτα σας παρακαλω..

Edited by ii1964
Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει νόημα σε αυτά που γράφεις ..

 

Ξέρω τι γράφω...

Οτι αυτά πάνε προς αυτούς πού τον δουλεύουν επειδή και καλά πήρε sony.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω τι γράφω...

Οτι αυτά πάνε προς αυτούς πού τον δουλεύουν επειδή και καλά πήρε sony.

Κανεις δεν μπορεί να με δουλεψει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν μπορεί να με δουλεψει.

 

δεν ειναι το θεμα δουλεμα, ειναι οτι η σονυ εχει κανει τραγικη διαφημιση και μαρκετινγκ και ο κοσμος δεν ξερει τι πουλαει..Καθε φορα που τυχαινει σε μια παρεα να βλεπουν τα κινητα μου, ειτε το Ζ1c ειτε το Ζ3c τωρα (γενικα απο το Ζ και μετα αλλα κυριως με τα 2 τελευταια) ολοι εντυπωσιαζονται..1ον για το μεγεθος μιας και ψαχνουν μικρο, 2ον για τη μπαταρια, 3ον για τη φωτογραφια (χθες βγαζαμε νυχτερινες και ολοι ηθελαν απο το δικο μου καθως κανενος δεν εβγαλε καλυτερες) και γενικα ολοι δειχνουν να μην ξερουν τι πουλαει η σονυ..μου πεταξαν χιονια και βραχηκε λιγο το κινητο και εγω συνεχισα να τραβαω βιντεο και με κοιτουσαν σαν εξωγηινο που δεν αγχωθηκα να το σκουπισω κτλ..

 

Απλα ο ελληνα κυριως αλλα ολοι οι καταναλωτες θελουν να τους δημιουργεις την αναγκη, γιατι πολυ λιγοι ειναι οι πραγματικα ψαγμενοι που οριοθετουν αναγκες και ξερουν γιατι παιρνουν κατι..Αυτο εκανε η apple, σου δημιουργησε την αναγκη του να παρεις iphone, που καποτε ηταν και καλυτερο, πλεον δεν αξιζει μια. Ομως περα απο το τεχνικο σου εχει δημιουργησει την αναγκη οτι με αυτο το κινητο αν το παρεις θα εισαι μαγκας, λεφτας, εξυπνος,ομορφος...αυτα διδασκε το τμημα μαρκετινγκ της apple καποτε..και τα κανουν ολοι στα μεταπτυχιακα αν ρωτησετε.

 

Το Ζ3 λοιπον ειναι οντως το καλυτερο κινητο της αγορας φετος, αλλα σε αντιθεση με το G2 που περισυ πηρε ψηφους χωρις να τις αξιζει τοσο οσο αξιζει φετος το Ζ3, κανεις δεν το ψηφισε, γιατι απλα ολοι εχουν κολλησει με τη σονυ πριν 2 χρονια και πισω..και σε αυτο φταιει και η σονυ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους και εγώ από χθες κάτοχος του Ζ3 θα ήθελα να ρωτήσω για το μαγνητικό φορτιστή, αν γνωρίζει κάποιος ?
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους και εγώ από χθες κάτοχος του Ζ3 θα ήθελα να ρωτήσω για το μαγνητικό φορτιστή, αν γνωρίζει κάποιος ?

 

προχθες παρελαβα αυτον:

http://www.ebay.com/itm/371180383678?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=640345780428&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

και πριν 1 μηνα αυτο:

http://www.ebay.com/itm/191286532589?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Θεωρω οτι το καλωδιο δεν αξιζει αλλα αν βαριεσαι να βγαζεις το κινητο απο θηκες ειναι μονοδρομος. Απλα ειναι πιο ευκολο να αποσυνδεθει και να σπας τη φορτιση (δε μαρεσει να την κοβω-συνεχιζω κτλ για την καλη συντηρηση της μπαταριας), οποτε το μαγνητικο καλωδιο το εχω χρησιμοποιησει ελαχιστα.. Εχει το λαμπακι ομως που δειχνει ποτε φορτιζει κτλ και βολευει πολυ σαν ενδειξη.

Η βαση φορτισης ειναι καλη αλλα επειδη ειναι για ολα τα κινητα δεν θηκιαζει απο μονο του οπως ηταν το Ζ που η θηκη του ηταν φτιαγμενη μονο για εκεινο..Ετσι πρεπει να το σημαδεσεις για να κατσει σωστα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους παιδιά! Νίκο, επειδή περιμένω και γω το καλώδιο αυτό, αν το έχεις ακίνητο το κινητό να φορτίζει πάλι ξεκουμπώνει? Ή εννοείς αν το χρησιμοποιείς όταν φορτίζει, φεύγει το καλώδιο!
Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις ακίνητο δεν φεύγει. Απλά αν το φροντίζεις και ""παίζεις"" με το τηλέφωνο φεύγει πολύ εύκολα.

 

Καλή χρονιά σε όλους !

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

βρηκα και εγω μαγνητικο καλωδιο σε μερικα μαγαζια στη αθηνα και θα παω να παρω ενα,,στο ζητα μου ειχε χαλασει το πορτακι με το ανοιξε κλεισε,πολυ καλη φαση το μαγητικο καλωδιο ,δεν θελω βασεις,,,και τελος το Ζ3 στις ανασκοπησεις της χρονιας βγαινει στα 3 πρωτα και μερικες φορες πρωτο.
Link to comment
Share on other sites

Νικο συμφωνω σε ολα οσα λες, εφταιγε η σονυ αλλά τώρα ο κοσμος αποδεικνύει οτι ειναι προκατηλλειμενος.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νικο συμφωνω σε ολα οσα λες, εφταιγε η σονυ αλλά τώρα ο κοσμος αποδεικνύει οτι ειναι προκατηλλειμενος.

 

Άσχετος είναι βασικά, αλλά αυτό είναι μεγάλη κουβέντα.

Τέλος πάντων, είναι μια από τις καλύτερες υλοποιήσεις που έχω δει σε Android και τις έχω δει όλες πλην του Note 4 που δεν το έχω πάρει ακόμη, αλλά και πάλι δεν αλλάζει κάτι, είναι στα 3 καλύτερα για μένα.

Φοβερή αίσθηση στο χέρι, ίχνος λαγκ, καταπληκτική οθόνη και μπαταρία που κάνει το G2 να κοκκινίζει.

Τόσο απλά είναι τα πράγματα, όποιος το κατέχει μπορεί με λογική τιμή να έχει τοπ τηλέφωνο. Όποιος έχει προκαταληψεις ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, ας τα σκάει χοντρά για υποδεεστερες συσκευές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους και εγώ από χθες κάτοχος του Ζ3 θα ήθελα να ρωτήσω για το μαγνητικό φορτιστή, αν γνωρίζει κάποιος ?

 

Εχω τον μαγνητικό φορτιστή Dk48 που ειναι για το Ζ3 & Ζ3c και ειναι πολυ καλός αλλα λιγο ακριβός για το μέγεθος του. Αμα τον βρεις σε καλύτερη τιμη αξίζει. Μαγνητικό καλώδιο δεν εχω δοκιμάσει και γενικά δεν βαζω στο ρεύμα πράγματα που δεν ειναι γνήσια της Sony.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν ειναι το θεμα δουλεμα, ειναι οτι η σονυ εχει κανει τραγικη διαφημιση και μαρκετινγκ και ο κοσμος δεν ξερει τι πουλαει..

 

Αυτο ακριβώς. Λαθη ειχε κάνει πολλά πριν τη σειρα Z και της κόστισαν αλλα ευτυχώς άρχισε να ξυπνάει τωρα που μπήκαν στο παιχνίδι και οι Κινέζοι.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους παιδιά! Νίκο, επειδή περιμένω και γω το καλώδιο αυτό, αν το έχεις ακίνητο το κινητό να φορτίζει πάλι ξεκουμπώνει? Ή εννοείς αν το χρησιμοποιείς όταν φορτίζει, φεύγει το καλώδιο!

 

Αν το κουνας..ενα πιο παλιο που ειχα "επεφτε" και ακινητο, δηλαδη το πρωι το εβρισκα να μην εχει φορτισει επειδη δεν το κρατουσε καλα ο μαγνητης, ομως το συγκεκριμενο καθεται πολυ καλυτερα πανω..εγω πρωτα το κουμπωνω και μετα βαζω το φορτιστη στην πριζα ωστε να μην ρισκαρω διακεκομενη φορτιση..αλλα η βαση που προτεινα πριν ειναι πολυ πιο ευχρηστη αν δεν εχεις δυσκολη θηκη και γενικα αν θες να το αφηνεις και να ξεμπλεκεις..ασε που το χρησιμοποιεις το κινητο οπως καθεται πανω χωρις αγχος..,αν χτυπησει με handsfree μιλας ανετα ή με ηχειο.

 

 

Νικο συμφωνω σε ολα οσα λες, εφταιγε η σονυ αλλά τώρα ο κοσμος αποδεικνύει οτι ειναι προκατηλλειμενος.

 

ακριβως ετσι, αλλα και ασχετος γιατι δεν ψαχνεται..εχουν κολλησει εκει με ενα galaxy και ενα iphone..

Καθε μερα εχω την αδερφη μου με παραπονα με το 5s και δεν το αλλαζει, ευτυχως που δεν της αρεσει το 6αρι δηλαδη. Οταν της λεω οτι κανω 3 μερες να το φορτισω και αυτη το φορτιζει 2-3 φορες τη μερα τρελαινεται! και ενταξει, τι να το κανεις το κινητο οταν δεν εχεις μπαταρια? δεν ειναι κινητο, δεν ειναι smartphone...ενα εργαλειο που δεν λειτουργει επειδη ξεμενει απο ενεργεια, ειναι αχρηστο, ολα τα αλλα δε μου λενε τιποτα.

 

Εχω τον μαγνητικό φορτιστή Dk48 που ειναι για το Ζ3 & Ζ3c και ειναι πολυ καλός αλλα λιγο ακριβός για το μέγεθος του. Αμα τον βρεις σε καλύτερη τιμη αξίζει. Μαγνητικό καλώδιο δεν εχω δοκιμάσει και γενικά δεν βαζω στο ρεύμα πράγματα που δεν ειναι γνήσια της Sony.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτο ακριβώς. Λαθη ειχε κάνει πολλά πριν τη σειρα Z και της κόστισαν αλλα ευτυχώς άρχισε να ξυπνάει τωρα που μπήκαν στο παιχνίδι και οι Κινέζοι.

 

και εγω ειμαι υπερ των γνησιων, αλλα μια προεκταση καλωδιου δεν δημιουργει προβλημα..Η φορτιση γινεται απο τον ιδιο φορτιστη, το μονο που αλλαζει ειναι οτι στην μεν βαση εχεις απλα 2 πιν που παταει το κινητο τα οποια παιρνουν ρευμα απο την ιδια πηγη που επαιρνες και πριν και στο δε μαγνητικο καλωδιο, απλα αλλαζεις το καλωδιο. Αν και δεν ειμαι ηλεκτρολογος, θεωρω οτι δεν μπορει να δημιουργει προβλημα κανενα απο τα 2..μονο οι διακεκομενες φορτισεις αν σου φευγει το καλωδιο, γιαυτο και το αποφευγω γενικα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...