Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια σε ολο το φορουμ.Κ εγω κατοχος της συσκευης απο τη παρασκευη.Δεν εχω λογια.Κορυφη σε ολα τα επιπεδα κ απροβληματιστο με update που τελειωνει σε ...77 .Σουηδικο απο σκρουτζομαγαζο silver green.Απιστευτο χρωμα το προτεινω...Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι ποιο ειναι το καλυτερο tempered glass στα 0.3 mm και να καλυπτει πληρως τη μπροστινη πλευρα χωρις να αφηνει περιθωρια.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε αλεξ μονο εσυ τελικα ειχες προβληματικες παρτιδες μου φαινεται. :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε αλεξ μονο εσυ τελικα ειχες προβληματικες παρτιδες μου φαινεται. :p

 

Χτυπά πολύ ξύλο αλλα μου φαίνεται στην έκτη που παρέλαβα σήμερα μάλλον πέτυχα jackpot :lol::p

Διότι η δεύτερη του γερμανικού ήταν χρησιμοποιημένη μιας και είχε μεςα φακέλους με ξένες φωτογραφίες και video συν σκόνη στις θύρες.

Τους έκραξα μου ζητηςανε συγγνώμη για το "μπέρδεμα" να μου στείλουν μεταχειρισμένη μου στείλανε εκ νέου νεα που είναι εντελώς καινούργια και άθικτη που λίγες ώρες παρέλαβα όπου δεν εχει το παραμικρό.

 

Όπως είχα πει η πρώτη του γερμανικού αν δεν είχε το Καμμένο pixel θα την κράταγα διότι ήταν ΒΡΑΧΟΣ στην κυριολεξία στην αυτονομία και άψογη στα πάντα.

Εύχομαι και η τριτη του γερμανικού να είναι τα ίδια.

 

Φαίνεται ο Άγιος Βασίλης να με λυπήθηκε κάνοντας μου ένα επιτέλους άψογο δώρο έστω μετά κόπων και βασάνων.

Ο επιμένων νικά δηλαδη:D

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γράψτε βρε παιδιά όσοι πέρασαν το καινούργιο update αν βρήκατε κάτι άσχημο σε σχέση με πριν, π.χ περισσότερη κατανάλωση μπαταρίας μήπως;
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε βρε παιδιά όσοι πέρασαν το καινούργιο update αν βρήκατε κάτι άσχημο σε σχέση με πριν, π.χ περισσότερη κατανάλωση μπαταρίας μήπως;

Αψογο είναι ένα 10ημερο που το πέρασα χωρις κανένα αρνητικό.

Υπάρχει το γνωμικό "no news-good news" και ισχύει απόλυτα εδω!

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αψογο είναι ένα 10ημερο που το πέρασα χωρις κανένα αρνητικό.

Υπάρχει το γνωμικό "no news-good news" και ισχύει απόλυτα εδω!

Ευχαριστώ για την αμεσότητα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους πιάνουν τα χέρια τους:p

Sony Xperia Z3 Drop Test

http://m.youtube.com/watch?v=BQaFUWURO0E

Βλεπω μέχρι και την τεταρτη προσπάθεια άντεξε υποδειγματικά :)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Tελευταία ημέρα η σημερινή για την την ψηφοφορία σχετικά με την ανάδειξη των κορυφαίων smartphones και tablets για το 2014. Όσοι δεν έχετε ακόμα ψηφίσει, σπεύσατε!

 

myphone BEST OF 2014: Ψηφίστε τα καλύτερα smartphones και tablets του 2014!

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες βλέπω να γίνεται ο απόλυτος χαμός εδώ μέσα .... μεγαλη εταιρεία κινητής έβαλε τρελή προσφορά ... ! Σύντομα θα παίξει κ στην TV spotaki όπως μου είπε φιλαράκι που ξέρει από μέσα πρόσωπα κ σησημεία .... αναμένεται οι νέοι αγοραστές. .... !
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες βλέπω να γίνεται ο απόλυτος χαμός εδώ μέσα .... μεγαλη εταιρεία κινητής έβαλε τρελή προσφορά ... ! Σύντομα θα παίξει κ στην TV spotaki όπως μου είπε φιλαράκι που ξέρει από μέσα πρόσωπα κ σησημεία .... αναμένεται οι νέοι αγοραστές. .... !

 

Θα βγει η προσφορά μόνο για το Ζ3 ? Z3 compact θα βγάλουν? Μακάρι να βγάλουν με το προτοκαλί Ζ3compact που είναι πολύ όμορφο

Link to comment
Share on other sites

Θα βγει η προσφορά μόνο για το Ζ3 ? Z3 compact θα βγάλουν? Μακάρι να βγάλουν με το προτοκαλί Ζ3compact που είναι πολύ όμορφο

 

πες μας και που να ειμαστε σε ετοιμοτητα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες βλέπω να γίνεται ο απόλυτος χαμός εδώ μέσα .... μεγαλη εταιρεία κινητής έβαλε τρελή προσφορά ... ! Σύντομα θα παίξει κ στην TV spotaki όπως μου είπε φιλαράκι που ξέρει από μέσα πρόσωπα κ σησημεία .... αναμένεται οι νέοι αγοραστές. .... !

Για να γίνει ο χαμός πρέπει η τιμή του να είναι πχ 399 ευρώ μέγιστο το μεγάλο η 299 το μικρό.

Παρακατω μου φαίνεται απίθανο μιας και ενός διμήνου κυκλοφοριας συσκευη είναι.

Αν και καχύποπτος είμαι διότι Αγγλία που έπαιξε 100 ευρώ απο την επιςημη τιμή λανςαριςματοε στην τέλη Σεπτεμβρίου προωθητική ενέργεια, 3 πήρα και τα 3 προβληματικές παρτίδες ήταν και τα σούταρα πίσω.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μην εννοεί την προσφορά του πλαισιου που δίνει 120 ευρώ έκπτωση. Δεν ξέρω πότε μπήκε αυτή η προσφορά.

Με άλλα λόγια 580 ευρώ και 480 ευρώ για το κομπακτ.

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/kinita/tilefwna/Sony-Ericsson-Xperia-Z3-Black-1288-2285.htm

 

edit: Άκυρο, τώρα είδα ότι είπε για εταιρία κινητής.

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ειναι πολυ μεγαλη απο δίκτυο κινητης τηλεφωνιας και την sony.

Ειναι πακετο δύο πραγματα απο την sony.

Εφοσον επιβεβαίωθει μιλαμε οτι η συσκευή θα βγαινει τζαμπα σχεμπα

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μιλάς για την προσφορά της Vodafone που κάνει έκπτωση 120 ευρώ και δίνει δώρο το ps4.

Την έχει στο site της.

Link to comment
Share on other sites

Εεεεε πείτε ρε παιδιά τι είναι? Με το τσιγκέλι θα σας τα βγάλουμε? :p
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη που ειμαι λιγο off topic TfA tickets βγηκε η εφαρμογη για το ηλεκτρονικο εισητηριο ευχαριστω και καλα χριστουγεννα
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς λοιπόν απο την στιγμή που ανακοινώθηκε κ επίσημα απο το site της εταιρείας μπορούμε να το αναφέρουμε κ εμείς (εφόσον επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ. . αλλιώς παρακαλώ τον moder να κατεβει το ποστ απο το νήμα). Η VODAFONE μαζι με το κιν. στην τιμη των 580 μας δίνει κ ενα PS4 δώρο. ! Στην ουσια με μόνο 100€ έχουμε κ την πολυπόθητη κονσόλα. ! Δεν νομιζω πως μας χάλασε (οκ υπάρχουν κ μερικοί που εδωσαν 500+plus πριν ήμερες η λίγες βδομάδες ... γιαυτό πάντα υπάρχει ο νόμος που λέει περιμένουμε τις προσφορές χριστουγεννων κ πασχα .... Ν Ο Μ Ο Σ .! Προφανώς κ οποίος τα διαθέτει το περνει νωρίτερα ....) Απο οτι γνωρίζω ίσως μην βγει καθόλου η διαφήμιση στην TV γιατί τα αποθέματα ειναι λιγα ... κ οποίος προλάβει που λέει κ ο λαός. Η αφεντιά μας πάντως θα είναι στους επυλαχοντες :lol:'( Καλές γιορτές με υγεία για όλους παιδιά . !
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς λοιπόν απο την στιγμή που ανακοινώθηκε κ επίσημα απο το site της εταιρείας μπορούμε να το αναφέρουμε κ εμείς (εφόσον επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ. . αλλιώς παρακαλώ τον moder να κατεβει το ποστ απο το νήμα). Η VODAFONE μαζι με το κιν. στην τιμη των 580 μας δίνει κ ενα PS4 δώρο. ! Στην ουσια με μόνο 100€ έχουμε κ την πολυπόθητη κονσόλα. ! Δεν νομιζω πως μας χάλασε (οκ υπάρχουν κ μερικοί που εδωσαν 500+plus πριν ήμερες η λίγες βδομάδες ... γιαυτό πάντα υπάρχει ο νόμος που λέει περιμένουμε τις προσφορές χριστουγεννων κ πασχα .... Ν Ο Μ Ο Σ .! Προφανώς κ οποίος τα διαθέτει το περνει νωρίτερα ....) Απο οτι γνωρίζω ίσως μην βγει καθόλου η διαφήμιση στην TV γιατί τα αποθέματα ειναι λιγα ... κ οποίος προλάβει που λέει κ ο λαός. Η αφεντιά μας πάντως θα είναι στους επυλαχοντες :lol:'( Καλές γιορτές με υγεία για όλους παιδιά . !

 

ειμαστε σιγουροι για τα 580 ευρω;;;

 

γιατι γραφει 699 στην τιμη...το "δωρο 120 ευρω" γιατι θεωρουμε οτι το αφαιρουν απο την τιμη;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειμαστε σιγουροι για τα 580 ευρω;;;

 

γιατι γραφει 699 στην τιμη...το "δωρο 120 ευρω" γιατι θεωρουμε οτι το αφαιρουν απο την τιμη;;

 

edit...

 

οντως 580 ειναι....τοσο το εχει πια και το πλαισιο...φοβερη προσφορα...:):):):)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

edit...

 

οντως 580 ειναι....τοσο το εχει πια και το πλαισιο...φοβερη προσφορα...:):):):)

Όχι στο πλαίσιο δεν υπάρχει κάτι τέτοιο .... εννοώ χωρίς το PS4 ... μονό στην vodafone η σούπερ προσφορά. !

Link to comment
Share on other sites

edit...

 

οντως 580 ειναι....τοσο το εχει πια και το πλαισιο...φοβερη προσφορα...:):):):)

Όχι στο πλαίσιο δεν υπάρχει κάτι τέτοιο .... εννοώ χωρίς το PS4 ... μονό στην vodafone η σούπερ προσφορά. !

 

 

Αναφερόμουν στην τιμή... Όντως η προσφορά με το ps4 δεν υπάρχει (προς το παρόν) αλλού

 

Γενικά από ότι έχω καταλάβει η Vodafone πρέπει να έχει μόνο μαύρα Ζ3 πάντως...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Tελευταία ημέρα η σημερινή για την την ψηφοφορία σχετικά με την ανάδειξη των κορυφαίων smartphones και tablets για το 2014. Όσοι δεν έχετε ακόμα ψηφίσει, σπεύσατε!

 

myphone BEST OF 2014: Ψηφίστε τα καλύτερα smartphones και tablets του 2014!

 

Κανε και σε αλλα 10 thread post το παραπάνω μήνυμα.μπορείς.:-P

Από ψήφους τώρα...χλωμό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της Vodafone για το z3 είστε σίγουροι ότι είναι χωρίς προϋπόθεση έναρξης συμβόλαιου red?
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της Vodafone για το z3 είστε σίγουροι ότι είναι χωρίς προϋπόθεση έναρξης συμβόλαιου red?

 

Σκέτη συσκευή....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...