Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι αδικαιολογητο να κυκλοφορει σε 2 μηνες το Ζ4 και να μην εχει βγει ρουτ για το Ζ3..

Υπαρχει root αλλα πρεπει να ξεκλειδωσουμε bootloader = αντιο εγγυηση.

Αυτά κάνει η sony και πάει κατά διαόλου.το σκέφτηκα το θέμα,τι να το πάρω τώρα και σε 2-3 μήνες να ναι παλιό.:mad:

Ειναι πολλα τα λ7...... μολις μαζεψουν τα χρηματα που θελουν θα δωσουν το ευκολο root χωρις να ξεκλειδωσουμε bootloader

δειτε το ποστ απο κατω που ειχα γραψει πριν λιγο καιρο

http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/bounty-root-unlocking-bootloader-method-t2940539 Total pledge: $ 2049,50 :whistle: Διαβαστε και το #8 ποστ εκει ........

Τωρα εχει φτασει το Total pledge: $ 3017,00 διαβαστε και αυτο Total Pledges - $18,470.00

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε ολους τους φίλους.

Δηλαδη ρε παιδια ποσα λεφτα πρεπει να μαζέψουν για να μας δώσουν το root;Μεχρι να μας το δώσουν θα εχουμε αλλαξει συσκευη γιατι θα εχουμε βαρεθεί να περιμενουμε.Ειναι πραγματικα απίστευτο για μια συσκευη-ναυαρχιδα να μην υπαρχει root σε τοσο μεγαλο χρονο κυκλοφορίας της.Ακομα και στο moto 360 εχει βγει root,τι να πω θα περιμενω λιγο ακομη!!!

Θα ηθελα ομως να καταλαβω ποιος ευθύνεται γι αυτο

Xda, sony η οτι ο κοσμος αδιαφορει για το root.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα tempered glass μπροστά και πίσω, είχα πολύ καιρό να ευχαριστηθώ τηλέφωνο γυμνό χωρίς θήκη !

 

Το μόνο πού θέλω είναι ένα εύκολο root.

Εγώ θα την βγάλω με ένα skin protector πίσω -περιμετρικά και τίποτα αλλο,αν αύριο που θα παραλάβω τη συσκευή είναι απόλυτα νορμαλ χωρις το παραμικρό.

Τελευταία ευκαιρία για Sony και Amazon.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα την βγάλω με ένα skin protector πίσω -περιμετρικά και τίποτα αλλο,αν αύριο που θα παραλάβω τη συσκευή είναι απόλυτα νορμαλ χωρις το παραμικρό.

Τελευταία ευκαιρία για Sony και Amazon.

Καλά ακόμα εσύ περιμένεις σωικο z3?ζηλεύω την υπομονή σού ρε φίλε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το z3 όπως και το iPhone 6 είναι πολύ design συσκευές, και το παραμικρό σημάδι περιμετρικά πίσω αλλά και στην οθόνη σε χαλάει. Όντως η υπομονή του αλεξ είναι αξιοθαυμαστη αλλά από την άλλη τον καταλαβαίνω.

Σήμερα ήρθε και το δικό μου bronze και ευτυχώς δεν είχε θέματα από τα παραπάνω, αλλά ούτε και καμμένα pixels.

Μαζι εκτός του τηλεφώνου ήρθε και το dock καθώς και ο μαγνητικός φορτιστής.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το z3 όπως και το iPhone 6 είναι πολύ design συσκευές, και το παραμικρό σημάδι περιμετρικά πίσω αλλά και στην οθόνη σε χαλάει. Όντως η υπομονή του αλεξ είναι αξιοθαυμαστη αλλά από την άλλη τον καταλαβαίνω.

Σήμερα ήρθε και το δικό μου bronze και ευτυχώς δεν είχε θέματα από τα παραπάνω, αλλά ούτε και καμμένα pixels.

Μαζι εκτός του τηλεφώνου ήρθε και το dock καθώς και ο μαγνητικός φορτιστής.

Αν μου έρθει με θέματα το καινούργιο ετοιμάσου ψυχολογικά να πάρω το δικό σου :lol:

Διότι βαρέθηκα τα πηγαινοελα με το Amazon.

Ελπίζω τυχερός να σταθώ αλλα ολα τα περιμένω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους τους φίλους.

Δηλαδη ρε παιδια ποσα λεφτα πρεπει να μαζέψουν για να μας δώσουν το root;

Μεχρι να μας το δώσουν θα εχουμε αλλαξει συσκευη γιατι θα εχουμε βαρεθεί να περιμενουμε.

Ειναι πραγματικα απίστευτο για μια συσκευη-ναυαρχιδα να μην υπαρχει root σε τοσο μεγαλο χρονο κυκλοφορίας της.

Ακομα και στο moto 360 εχει βγει root,τι να πω θα περιμενω λιγο ακομη!!!

Θα ηθελα ομως να καταλαβω ποιος ευθύνεται γι αυτο Xda, sony η οτι ο κοσμος αδιαφορει για το root.

Δεν γνωριζω ποσα χρηματα θελουν να μαζεψουν.

 

Τα απο κατω ειναι προσωπικη αποψη.

Γραφουν οτι δεν εχουν βρει ακομα τροπο για ευκολο root, προσωπικα δεν τους πιστευω.

Οσοι κανουν ερωτηση στο xda για ευκολο root η απαντηση που περνουν ειναι να κανουν υπομονη και donate :down:

Να κανω donate σε τι ? σε κατι που δεν υπαρχει ?

donate κανω σε κατι που υπαρχει - προσφερουν.

Αν θελουν ας ακολουθησουν την τακτικη που εχουν στο htc m8 που λενε: εχουμε ευκολο root χωρις να χασεις την εγγυηση και το προσφερουμε εναντι αμοιβης στα 25 δολαρια.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Οποιος δεν ενδιαφερετε για την εγγυηση ας ακολουθησει οποιον οδηγο θελει http://forum.xda-developers.com/z3/development/root-stock-kernel-twrp-v01-test-28-09-t2889794

http://forum.xda-developers.com/z3/orig-development/d66xx-cwm-based-recovery-6-0-4-7-root-t2890116

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το z3 όπως και το iPhone 6 είναι πολύ design συσκευές, και το παραμικρό σημάδι περιμετρικά πίσω αλλά και στην οθόνη σε χαλάει. Όντως η υπομονή του αλεξ είναι αξιοθαυμαστη αλλά από την άλλη τον καταλαβαίνω.

Σήμερα ήρθε και το δικό μου bronze και ευτυχώς δεν είχε θέματα από τα παραπάνω, αλλά ούτε και καμμένα pixels.

Μαζι εκτός του τηλεφώνου ήρθε και το dock καθώς και ο μαγνητικός φορτιστής.

Ωραίος.στο κλείνω από τώρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το z3 όπως και το iPhone 6 είναι πολύ design συσκευές, και το παραμικρό σημάδι περιμετρικά πίσω αλλά και στην οθόνη σε χαλάει. Όντως η υπομονή του αλεξ είναι αξιοθαυμαστη αλλά από την άλλη τον καταλαβαίνω.

Σήμερα ήρθε και το δικό μου bronze και ευτυχώς δεν είχε θέματα από τα παραπάνω, αλλά ούτε και καμμένα pixels.

Μαζι εκτός του τηλεφώνου ήρθε και το dock καθώς και ο μαγνητικός φορτιστής.

 

Απο που το πηρες και ειχε ολα αυτα μεσα? ή εννοεις οτι τα αγορασες εξτρα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν αξίζει να την έχεις σε θήκη.

Είναι τόσο εξαιρετικά ποιοτικά και τοςο άριστη αίσθηση σου αφήνει που απλά θα την χαντάκωσεις σε θήκη.

Μονο tampered glass μπρος πίσω η skin protector πίσω-περιμετρικά και glass η γυμνό μπροστά.

Αν προσεχείς λιγάκι πχ μην την βάζεις μαζί με αιχμηρα η μεταλλικά πράγματα πχ κλειδιά η κέρματα είτε σε τσέπη είτε σε καμία τσάντα άνετα την έχεις απόλυτα γυμνή.

Είναι αρκετά ανθεκτική και δεν αποκτά εύκολα γρατζουνιές με το παραμικρό.

 

Τα αλλα που λες δεν γνωρίζω μιας και δεν ασχολούμαι.

Εγώ προσωπικά γυμνή θα την έχω η ίσως βάλω μονο skin πίσω περιμετρικά και τίποτα αλλο.

Ούτε την πλάτη τη φοβάσαι,άνετα την ακουμπάς και γυμνή σε τραπέζια κλπ χωρις φόβο πχ μην χαραχθεί η κάμερα πίσω.

 

Θα πάρει L, αλλά αν φλασάρεις custom rom /kernel χαλάει η αποδοση της καμερας.

 

παιδες σας ευχαριστω πολυ,φαινεται τηλεφωναρα.

 

τι εννοειτε χαλαει η καμερα?περιεργο μου φαινεται.

 

επισης διαβαζω παρακατω,δεν εχει βγει ουτε ρουτ?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η κάμερα του Ζ3 και βγάζει πολύ καλές φωτογραφίες . Απλά λέει ότι αν φλασάρεις custom rom /kernel χαλάει η αποδοση της καμερας.
Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη Sony με το εξαίσιο quality control σου:lol:

Και αυτό μου ήρθε με καμένα pixel όχι μέσα στην οθόνη αλλα λίγο απ έξω στο γυαλί στο bezel κάτω!!!

Και φαίνεται καμπάνα είτε σε φως ημέρας είτε σε σκοτάδι.

Εννοείται παίρνει το δρόμο της επιστροφής,ήδη μου στέλνουν αντικατάσταση,αλλα τους τόνισα οτι αν μου έρθει με πρόβλημα θα ζητήσω refund και τελειώνει εδω η παράσταση.

Ωραία το πράσινο-ασημί αν και το copper ελαφρώς περισσότερο μου άρεσε.

Και η οδύσσεια συνεχίζεται με ημερομηνία λήξης εως τέλη του έτους.

Να δούμε αν θα με βρει με Sony η κάτι αλλο το 15:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ποσα εχεις αλλαξει alextrela? το 4 ειναι ?

 

Σήμερα το τέταρτο παρελαβα παρακαλώ!!!

Πλέον στο χαλαρό το παίρνω,διότι πως αλλιώς να το πάρω.

Και αυτη τη φορά σφραγισμένη η συσκευή μου με εργοςταςιακη ταινία ήρθε απο το γερμανικό Amazon σε αντιθεςη με το αγγλικό άρα δεν μπορώ να τα βάλω με το Amazon παρά η ευθύνη στη Sony καθαρά.

Εγώ αν ήμουν στη θέση του Amazon θα τους τα επέστρεφα ολα στη Sony που έχουν σε διαθεσιμότητα προς διάθεση.

Αλλα το πέμπτο που θα παραλάβω σε μια εβδομάδα θα είναι όντως το τελευταίο αν τυχών......παρόμοια έχω.

 

Δεν έχει και τίποτα αλλο στην αγορά τοςο εξαιρετικό σαν εναλλακτική καινούργια συσκευη(μονο "παντόφλες"καινούργιες κυκλοφορούν που δεν θέλω).

Κρίμα δηλαδή να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα διότι την αδικούν την συσκευη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το τέταρτο παρελαβα παρακαλώ!!!

Πλέον στο χαλαρό το παίρνω,διότι πως αλλιώς να το πάρω.

Και αυτη τη φορά σφραγισμένη η συσκευή μου με εργοςταςιακη ταινία ήρθε απο το γερμανικό Amazon σε αντιθεςη με το αγγλικό άρα δεν μπορώ να τα βάλω με το Amazon παρά η ευθύνη στη Sony καθαρά.

Εγώ αν ήμουν στη θέση του Amazon θα τους τα επέστρεφα ολα στη Sony που έχουν σε διαθεσιμότητα προς διάθεση.

Αλλα το πέμπτο που θα παραλάβω σε μια εβδομάδα θα είναι όντως το τελευταίο αν τυχών......παρόμοια έχω.

 

Δεν έχει και τίποτα αλλο στην αγορά τοςο εξαιρετικό σαν εναλλακτική καινούργια συσκευη(μονο "παντόφλες"καινούργιες κυκλοφορούν που δεν θέλω).

Κρίμα δηλαδή να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα διότι την αδικούν την συσκευη.

Εγώ στο τρίτο G3 σταμάτησα :D

Ρε συ Αλεξ μήπως μας δουλεύει το Amazon; Το απέκλεισες, αλλά τόσες αλλαγές και οι δύο δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Τόσο άτυχοι ήμαστε;

Εύχομαι το επόμενο να είναι απροβληματιστο και να το κρατήσεις να κάνεις ήρεμες διακοπές.

Να ξέρεις ότι έχεις μέχρι τις 31/1 να το γυρίσεις πίσω ή να ζητήσεις refund λόγω εορτών.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Χθες το πήρα κι εγώ σε μαύρο. Απόλυτα ικανοποιημένος από design, λειτουργικότητα, και βέβαια αυτονομία.

Το αγόρασα από Ελλάδα και συγκεκριμένα από «Madphone”. Δεν κάνω διαφήμιση – δεν έχω κανένα λόγο, άλλωστε μέσα από το forum έμαθα για το κατάστημα - αλλά πρέπει να γράφουμε και τα καλά και όχι μόνο τα άσχημα.

Η Κυρία ήταν εξυπηρετικότατη, όχι μόνο την ώρα της αγοράς αλλά και στα τηλεφωνήματα που προηγήθηκαν για πληροφορίες ως προς τη συσκευή, τη τιμή (που ήταν η καλύτερη μέχρι εκείνη τη στιγμή), και την ημέρα παραλαβής που ήταν ακριβέστατη.

Εάν κάποιος θέλει λεπτομέρειες ας στείλει p.m

Αυτό που ψάχνω τώρα και δεν μπορώ να βρω είναι “tempered glass”. Έχει βρει κανείς κάπου;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο τρίτο G3 σταμάτησα :D

Ρε συ Αλεξ μήπως μας δουλεύει το Amazon; Το απέκλεισες, αλλά τόσες αλλαγές και οι δύο δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Τόσο άτυχοι ήμαστε;

Εύχομαι το επόμενο να είναι απροβληματιστο και να το κρατήσεις να κάνεις ήρεμες διακοπές.

Να ξέρεις ότι έχεις μέχρι τις 31/1 να το γυρίσεις πίσω ή να ζητήσεις refund λόγω εορτών.

 

Ολα τα ενδεχόμενα τα έχω σκεφτεί αλλα απο την άλλη μου φαίνεται κάπως ακραίο να προτιμούν ο κόσμος να γυρίζει συνέχεια συσκευές εως πετύχουν την φυσιολογική παρτίδα.

Ετςι δεν χάνουν δηλαδή;

Τι να πω.

Φταίει και ο κατασκευαστής πχ η Sony που δεν βάζει ποτε εργοστασιακή ζελατίνα αεροστεγώς όπως κάνει η Apple με τα προϊόντα της ετςι ώστε να αποκλείσεις το ενδεχόμενο ο πωλητής να κάνει πχ ανακύκλωση τυχών προβληματικών παρτίδων η απο επιστροφές άλλων καταναλωτών και να προστατέψει το προϊόν εδω που τα λέμε.

 

Και στο m8 που πήρα είχε εξίσου εργοστασιακή ζελατίνα αεροστεγώς κλεισμένη γύρω γύρω και ετςι ήξερα με 100% βεβαιότητα οτι σφραγισμένη και αχρησιμοποίητη η συσκευη.

Έχει μεγάλη ευθύνη η Sony δηλαδή.

 

Πάντως το z2 που το είχα πάρει απο αλλο γερμανικό on line μαγαζί και όχι το Amazon ήταν απόλυτα φυσιολογικά με την πρώτη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

συνεχίζει να με εκπλήσσει η φανταστική αυτονομία του Ζ3:D

 

Και το Ζ3 αλλά και το compact έχουν την καλύτερη αυτονομία στην κατηγορία τους

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! θα ήθελα να ρωτήσω στο forum γιατι άκουσα πρόβλημα θερμοκρασίας και ότι κλείνει η κάμερα όταν

τραβάς 4K video! επείδη σκέφτομαι για Sony xperia z3 να αγοράσω. ένας στις κρητικές του πλαισίου έγραψε ότι

κολλάει πολύ εύκολα και ζεσταίνεται πολύ εύκολα.ευχαριστώ.γενικά έχω διαβάσει πολλά σχόλια και αρνητικά και θετικά

και έχω μπερδευτεί...

b.t.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]53829[/ATTACH]

Για τα παιδιά που ρώτησαν να πω πως το γυαλί μπρος πίσω καθώς και τον μαγνητικό φορτιστή τα πήρα έξτρα απο το eBay.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! θα ήθελα να ρωτήσω στο forum γιατι άκουσα πρόβλημα θερμοκρασίας και ότι κλείνει η κάμερα όταν

τραβάς 4K video! επείδη σκέφτομαι για Sony xperia z3 να αγοράσω. ένας στις κρητικές του πλαισίου έγραψε ότι

κολλάει πολύ εύκολα και ζεσταίνεται πολύ εύκολα.ευχαριστώ.γενικά έχω διαβάσει πολλά σχόλια και αρνητικά και θετικά

και έχω μπερδευτεί...

 

Το δικό μου προσωπικα δεν έχει κολλήσει ΠΟΤΕ !!!! Ζεσταίνεται αν τραβας πολύ ωρα 4Κ

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τέταρτο η μπαταρία του είναι βράχος και πολύ καλύτερα απο τα 3 αγγλικά που έδωσα.

Ούτε πρώτη φόρτιση εκανα:lol:

Κρίμα και έχει καμένα pixel και φαίνεται έπεσα σε εξαιρετική παρτίδα κατα τα αλλα.:(

Να ελπίζω το δεύτερο απο Γερμανία να είναι τα ίδια χωρις τα pixel.

Εκτός μια μικρή πιθανότητα να το στείλω Sony να μου αλλάξουν όλο το μπροστινό glass-panel αλλα φοβάμαι μην μου κάνουν γρατζουνιές κλπ και τότε επιστρέψω το δεύτερο με το που παραλάβω την άλλη εβδομάδα σφραγισμένο όπως μου έρθει.

Θα τους πάρω τηλ να μου πουν και αποφασίζω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τέταρτο η μπαταρία του είναι βράχος και πολύ καλύτερα απο τα 3 αγγλικά που έδωσα.

Ούτε πρώτη φόρτιση εκανα:lol:

Κρίμα και έχει καμένα pixel και φαίνεται έπεσα σε εξαιρετική παρτίδα κατα τα αλλα.:(

Να ελπίζω το δεύτερο απο Γερμανία να είναι τα ίδια χωρις τα pixel.

Εκτός μια μικρή πιθανότητα να το στείλω Sony να μου αλλάξουν όλο το μπροστινό glass-panel αλλα φοβάμαι μην μου κάνουν γρατζουνιές κλπ και τότε επιστρέψω το δεύτερο με το που παραλάβω την άλλη εβδομάδα σφραγισμένο όπως μου έρθει.

Θα τους πάρω τηλ να μου πουν και αποφασίζω.

 

Είμαι σίγουρος πως λίγο ακόμη και θα σε μπανάρουν από όλα τα online shops του κόσμου... :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως λίγο ακόμη και θα σε μπανάρουν από όλα τα online shops του κόσμου... :p

Χαχα....μάλλον θα έλεγα τα online καταστήματα να μπαναρουν τους OEM που τους στέλνουν τη σαβούρα τους:p

Βέβαια εδω που τα λέμε το πρόβλημα είναι οτι έχει χαθεί ο έλεγχος απο τους κατασκευαστές με το κάκιστο quality control και τα πολλαπλά κρούσματα με ελαττωματικές παρτίδες.

Μου κάνει τρομερή(αρνητικά)εντύπωση οι τρανταχτές διάφορες μεταξύ ίδιων συσκευών διαφορετικής παρτίδας.

Δεν θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό.

Και βέβαια όταν σκάμε τα λεφτά μας απαιτούμε το μέγιστο και χωρις κατασκευαστικές ατέλειες οποιαδήποτε φύσεως.

 

Να ένας λόγος να σταματήσει η Sony τα ανα εξάμηνο και ναυαρχίδα και να το καθιερώσει ανα έτος διότι έχει παραγίνει το κακό διότι η βιασύνη και δουλειές του ποδαριού δεν γίνεται δουλειά.

Και στο z2 που με την μια ήταν άψογο μάλλον ανήκω στην κατηγορία των "τυχερών" θα έλεγα.

 

Btw: τα λεφτά που έχω δώσει συνολικά την τελευταία 5ετια στο Amazon θα έπρεπε άνετα να με κατατάξει στους prime καταναλωτές.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...