Jump to content

Coolpad F2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι κλώνοι στη συγκεκριμένη περίπτωση νομίζω ότι εξυπηρετούν καθώς αν βγει CM11 για τον κλώνο θα περάσει και στο original και μπορεί να δούμε και CM12 με το καλο
Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν κάνει για τα δικά μας δίκτυα , για το δικό μας είναι με τον snapdragon 610 ( MSM 8939 ) coolpad F2 8675-w00

 

Αυτό είναι?

 

Google Play & compass,έχει...? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι?

 

Google Play & compass,έχει...? :ninja:

 

Αν δεν έχει ζητά να στο περάσουν, αν δεν μπορούν το περνάς εύκολα σύμφωνα με τις φώτο-οδηγίες που έχω περάσει μερικές σελίδες πιο πριν,όπως και να το ρουταρεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει ζητά να στο περάσουν, αν δεν μπορούν το περνάς εύκολα σύμφωνα με τις φώτο-οδηγίες που έχω περάσει μερικές σελίδες πιο πριν,όπως και να το ρουταρεις.

 

Το ψάχνω ακόμα,αν θα το πάρω...thanks...:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παρελαβα κι εγω και μονο καλα μπορω να πω , μια βοηθεια μονο, πως παιρνει ρυθμισεις APN; Έχω vodafone internet φοιτητικο

Ευχαριστω.

 

Settings-> More - >Mobile Networks - > Card που θέλετε 1 ή 2 - >Access Point Names - > add

Name: Vodafone,

apn: wap.vodafone.gr

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολλες προσπαθειες εγινε αντιγραφη απο coolpad f1 , και δουλεψε

Username βαλτε user και password 1234 (εχει αστερακια στη φωτο)

Edited by porosigs3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τραβήξτε κανενά βίντεο για εμάς τους στερημένους , που μείναμε με τη θήκη :P και περιμένουμε το κινητο ακόμα
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τραβήξτε κανενά βίντεο για εμάς τους στερημένους , που μείναμε με τη θήκη :P και περιμένουμε το κινητο ακόμα

 

Γιατί σου καθυστερεί τόσο; εμένα σύνολο από αγορά έως να το πάρω στα χέρια 20 μέρες. Το vickmall δείχνει πολύ γρήγορο.

Όσο για βίντεο δε θα βρεις διάφορα αν περάσουμε εμείς κάτι από εκείνα που παίζουν στο διαδίκτυο. Απλά θα ανεβάσω μερικές φωτος όταν λάβω και τη μεταλλική θήκη αφού μου ζητήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σου καθυστερεί τόσο; εμένα σύνολο από αγορά έως να το πάρω στα χέρια 20 μέρες. Το vickmall δείχνει πολύ γρήγορο.

Όσο για βίντεο δε θα βρεις διάφορα αν περάσουμε εμείς κάτι από εκείνα που παίζουν στο διαδίκτυο. Απλά θα ανεβάσω μερικές φωτος όταν λάβω και τη μεταλλική θήκη αφού μου ζητήθηκε.

 

από vickmall πήρα και εγώ αλλά είναι κολλημένο σε despatched to overseas από 27/11

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι, όχι και τόσο σημαντικό απλά από περιέργεια. Τα 3 softkeys κάτω είναι φωτιζόμενα; Αν και κάτι μου λέει ότι η απάντηση είναι όχι...
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν το έχω στα χέρια μου αλλά ότι βιντεο υπάρχουν τα έχω δει κάμποσες φορές, κοίτα εδώ πάντως φαίνονται να ανάβουν όταν τα ακουμπας , θα μας πουν και τα παιδιά που έχουν παραλάβει βέβαια
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι, όχι και τόσο σημαντικό απλά από περιέργεια. Τα 3 softkeys κάτω είναι φωτιζόμενα; Αν και κάτι μου λέει ότι η απάντηση είναι όχι...

 

Είναι φωτιζομενα και μέσα από το μενού τα κάνεις όπως θες, είτε να ανάβουν είτε όχι και για ποια διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τραβήξτε κανενά βίντεο για εμάς τους στερημένους , που μείναμε με τη θήκη :P και περιμένουμε το κινητο ακόμα

Ρε μπαγάσα είμαστε και μακριά να βρισκόμαστε να του 'ριχνες ένα μάτι.

Κάνε υπομονή βρε , ο καιρός γαρ εγγύς : P , μάλλον τα ταχυδρομεία στο φυλάνε για χριστουγεννιάτικο δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπαγάσα είμαστε και μακριά να βρισκόμαστε να του 'ριχνες ένα μάτι.

Κάνε υπομονή βρε , ο καιρός γαρ εγγύς : P , μάλλον τα ταχυδρομεία στο φυλάνε για χριστουγεννιάτικο δώρο.

 

Ήλπιζα ότι μέχρι σήμερα 19/12 που είναι τα γενέθλια μου θα το είχα :( , τελικά τώρα ελπίζω να μπει κάτω από το δέντρο την Πρωτοχρονιά :p

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Είναι φωτιζομενα και μέσα από το μενού τα κάνεις όπως θες, είτε να ανάβουν είτε όχι και για ποια διάρκεια.

Σοβαρά; Δεν το περίμενα! Ωραία ωραία!!!

Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Ήλπιζα ότι μέχρι σήμερα 19/12 που είναι τα γενέθλια μου θα το είχα :( , τελικά τώρα ελπίζω να μπει κάτω από το δέντρο την Πρωτοχρονιά :p

 

Πολύχρονος! :clap:

Μην ανησυχείς είμαι σίγουρος όταν έρθει θα σε ικανοποίησε απόλυτα!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ δεν είναι παιδιά; θα παίζει 3g εδώ κανονικά; http://www.pandawill.com/coolpad-f2-smartphone-4g-lte-android-44-octa-core-2gb-16gb-55-inch-hd-screen-white-p95139.html?qp=2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ δεν είναι παιδιά; θα παίζει 3g εδώ κανονικά; http://www.pandawill.com/coolpad-f2-smartphone-4g-lte-android-44-octa-core-2gb-16gb-55-inch-hd-screen-white-p95139.html?qp=2

 

Ναι ,αυτο ειναι. 4g παιζει και παει πιο γρηγορα απο το adsl στο σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μήπως ξέρετε που μπορώ να το βρω με την ελληνική γλωσσά;

Σε όλα τα site που έψαξα είχαν μόνο την αγγλική έκδοση.

http://funkradio.listen2myradio.com/

16.30-17.30 Με καλή ελληνική μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μήπως ξέρετε που μπορώ να το βρω με την ελληνική γλωσσά;

Σε όλα τα site που έψαξα είχαν μόνο την αγγλική έκδοση.

 

Δεν εχει βγει multilanguage rom ακομη..

Link to comment
Share on other sites

Μολις ξεπακεταρα. Απο b2c ηρθε πριν 2 μερες. Tempered glass, power bank, s.p., otg και λοιπα ψιχιψονια στο πακετο. Πριν απο αυτο ειχα το coolpad 7320 και δεν ειχα και τρελες προσδοκιες για διαφορα μεταξυ τους. Με ενθουσιασε στα πρωτα πεντε λεπτα. Ελαφρυ, πολυ καλο πιασιμο.

Ηχειο, καμερα, οθονη σουπερ.

Vfm στον θεο..

 

Τα πλαστικα του ανωτερα σε ποιοτητα απο τα 2 hi-end της samsung που ειχα παλιοτερα.

Καλα την lenovo την εχω αποριψει απο καιρο.

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...