Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εργαλείο... Ενεργές και οι δύο κάρτες το ποιο σημαντικό για μένα... Μπαταρία ατελείωτη, άψογη ταχύτητα σε όλα, παρά την εξαρα οθόνη το αισθάνεσαι σαν 5.5 στο χέρι και το δουλεύεις πολύ άνετα. Παιχνίδια που παίζω δεν έχω καθόλου λαγκαρισμα και πολύ καλή κάμερα...

Τα αρνητικά του είναι ο πολύ χαμηλός ήχος στα ακουστικά, τραγικά χαμηλός και το ότι παίρνει ή δεύτερη κάρτα σιμ ή κάρτα μνήμης.... Και τα δύο δεν γίνεται όμως το Δικαρτο είναι 32άρι :)

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Εργαλείο... Ενεργές και οι δύο κάρτες το ποιο σημαντικό για μένα... Μπαταρία ατελείωτη, άψογη ταχύτητα σε όλα, παρά την εξαρα οθόνη το αισθάνεσαι σαν 5.5 στο χέρι και το δουλεύεις πολύ άνετα. Παιχνίδια που παίζω δεν έχω καθόλου λαγκαρισμα και πολύ καλή κάμερα...

Τα αρνητικά του είναι ο πολύ χαμηλός ήχος στα ακουστικά, τραγικά χαμηλός και το ότι παίρνει ή δεύτερη κάρτα σιμ ή κάρτα μνήμης.... Και τα δύο δεν γίνεται όμως το Δικαρτο είναι 32άρι :)

 

Σχετικά με τον ήχο, δοκίμασες αυτό που λέει ο φίλος στο post #1813?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να κάνω ρουτ γιατί θα χάσω την εγγύηση.

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε ειδοποίηση για την ενημέρωση λογισμικού για την 5.1 και EMUI 3.1! (Δεν την ειχα κανει νωριτερα, ειμαι ακομα με την 4.4)
Link to comment
Share on other sites

Εργαλείο... Ενεργές και οι δύο κάρτες το ποιο σημαντικό για μένα... Μπαταρία ατελείωτη, άψογη ταχύτητα σε όλα, παρά την εξαρα οθόνη το αισθάνεσαι σαν 5.5 στο χέρι και το δουλεύεις πολύ άνετα. Παιχνίδια που παίζω δεν έχω καθόλου λαγκαρισμα και πολύ καλή κάμερα...

Τα αρνητικά του είναι ο πολύ χαμηλός ήχος στα ακουστικά, τραγικά χαμηλός και το ότι παίρνει ή δεύτερη κάρτα σιμ ή κάρτα μνήμης.... Και τα δύο δεν γίνεται όμως το Δικαρτο είναι 32άρι :)

 

Η καμερα με ενδιαφερει πολυ με την αναβαθμηση διαβασα οτι εγινε πολυ καλη.αληθευει;σαν ποια μοιαζει σε ποιοτητα;π.χ νοτε4 g3 κ.τ.λ. ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

520 το εχει ο κωτσοβολος

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πια με 5.1.1. Με ota σε lollipop και παρά πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.στην αρχή ψιλοκολουσε (τα πρώτα 10 λεπτά ) αλλά τώρα όλα οκ.
Link to comment
Share on other sites

Η καμερα με ενδιαφερει πολυ με την αναβαθμηση διαβασα οτι εγινε πολυ καλη.αληθευει;σαν ποια μοιαζει σε ποιοτητα;π.χ νοτε4 g3 κ.τ.λ. ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

520 το εχει ο κωτσοβολος

 

599 το έχει φίλε μου το 32gb 3gb ram

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα ακουστικά, απ' ότι διαβάζω τα καλύτερα είναι τα Xiaomi Pistons 2.

Έχει δοκιμάσει κανείς τα Xiaomi Pistons 3 που έχουν βγει?

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τον ήχο στα ακουστικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα αλλά αρκετά συχνά χάνω κλήσεις καθώς το τηλέφωνο δεν χτυπάει και μετά μου έρχεται μήνυμα ένω 3-4 φορές μετά την 5.1 μου έχει ζητήσει χωρίς λόγο να ξαναβάλω το pin μου.
Link to comment
Share on other sites

599 το έχει φίλε μου το 32gb 3gb ram

527 το βγάζει με άτοκες. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει αυτή τη στιγμή η αγορά του, εν αναμονή του 8 και του s. Πιστεύω ότι θα πέσει αρκετά ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

527 το βγάζει με άτοκες. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει αυτή τη στιγμή η αγορά του, εν αναμονή του 8 και του s. Πιστεύω ότι θα πέσει αρκετά ακόμη.

 

Οταν λες S? το 8 το ξέρω οτι είναι να παρουσιαστεί σε λίγο καιρό το S όμως πιο είναι??? Και εγώ αυτό περιμένω να δω τι θα είναι το 8.... 527 πως στο κάνει με δώσεις δεν μπορώ να το βρω

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες S? το 8 το ξέρω οτι είναι να παρουσιαστεί σε λίγο καιρό το S όμως πιο είναι??? Και εγώ αυτό περιμένω να δω τι θα είναι το 8.... 527 πως στο κάνει με δώσεις δεν μπορώ να το βρω

Mια απλή αναζήτηση στο google και θα μάθεις ότι χρειάζεται για το Mate S....

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες S? το 8 το ξέρω οτι είναι να παρουσιαστεί σε λίγο καιρό το S όμως πιο είναι??? Και εγώ αυτό περιμένω να δω τι θα είναι το 8.... 527 πως στο κάνει με δώσεις δεν μπορώ να το βρω

Το άλλαξαν, πήγε 540.

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/156416-huawei-ascend-mate-7-premium-dual-sim

Πάτα πάνω στο σηκώνει παζάρι και παίξε με τις τιμές. Στην πιο χαμηλή τιμή πάτα αγορά και βάλ'το στο καλάθι.

Όσο για το s:

http://techblog.gr/mobile/huawei-mate-s-unboxing-video-techblogtv-1473/

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν παραγγελίας...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παιδια το πηρα 520 με παζαρι την δευτερα.κατω απο 500 δυσκολα θα πεσει η τιμη οσο για το 8 δεν ξερουμε ποτε θα ερθει και ποσο θα κανει!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Για τον φίλο πού ρωτά για τα ακουστικά της xiaomi pistons2, τα εχω εδώ και έξι μήνες. Όντως είναι τα καλύτερα πού είχα μέχρι τώρα, ποιότητα κ ήχος καμπάνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Εχω την MT7_TL10V100R001CHNC00B133.

Απο Κίνα μου το έφεραν _ 3gb ram.

Απο που κατεβάζω ρομ;

Απο emui.huawei.com.cn ή

consumer.huawei.com;

To πρώτο δίνει C01B351 και το δεύτερο το C900B324.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Εχω την MT7_TL10V100R001CHNC00B133.

Απο Κίνα μου το έφεραν _ 3gb ram.

Απο που κατεβάζω ρομ;

Απο emui.huawei.com.cn ή

consumer.huawei.com;

To πρώτο δίνει C01B351 και το δεύτερο το C900B324.

 

Καλησπερα φιλε μου ποσο το αγορασες το κιν;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...