Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρηκα το 3 gb με 16 GB internal στα 385 € απο αυτό το μαγαζι (spemall).

 

Το γνωριζει κανεις; Το εμπιστευόμαστε; Δεν ηξερα οτι υπαρχει εκδοση με 3 gb RAM και 16αρα εσωτερικη...

Αν και έχω ακούσει θετικά σχόλια για το συγκεκριμένο κατάστημα, δεν έτυχε να κάνω αγορά, ωστόσο έκδοση 3/16 πιστεύω δεν υπάρχει, και καλύτερα να μιλήσεις μαζί τους να είσαι 100% σίγουρος.

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τέσσερις εργάσιμες...

 

και εγω σκεφτόμουν η αρβατο ή κάποια αλυσίδα που στο site τους έχουν το ανταλακτικό, μηπως το κάνουν και νωρίτερα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά καταστήματα που κάνουν επισκευές.

Το θέμα είναι ότι εαν δεν πας σε εξουσιοδοτημένο service, χάνεις το υπόλοιπο της εγγύησης

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω, τα εχω ψαξει. για mate 7 σου λενε δεν...

 

Γιατί δεν το κάνεις μόνος σου με αγορά από ebay? δε θα έρθει αρκετά φθηνότερα?

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

Είχα κάνει και πρίν κάποιες ημέρες ένα post σχετικά με την ένταση του κινητού όταν είναι συνδεδεμένα τα ακουστικά.

Ξέρει να μου πει κάποιος πως γίνεται να αυξήσω την ένταση όταν χτυπάει το κινητό ενώ έχω συνδέσει τα ακουστικά?

Γιατί όταν τα συνδέω και με παίρνει κάποιος τηλέφωνο δεν ακούγεται ο ήχος καθόλου, σαν να το έχω σε αθόρυβο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

Είχα κάνει και πρίν κάποιες ημέρες ένα post σχετικά με την ένταση του κινητού όταν είναι συνδεδεμένα τα ακουστικά.

Ξέρει να μου πει κάποιος πως γίνεται να αυξήσω την ένταση όταν χτυπάει το κινητό ενώ έχω συνδέσει τα ακουστικά?

Γιατί όταν τα συνδέω και με παίρνει κάποιος τηλέφωνο δεν ακούγεται ο ήχος καθόλου, σαν να το έχω σε αθόρυβο.

Ευχαριστώ

 

Αν θυμάμαι καλά δες το μέσα από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους. Θέλω να πάρω HUAWEI. Τι θα μου προτείνατε; Το Ascend Mate7 ή το P8;

 

Εάν θες κάτι για τα επόμενα 2 χρόνια που να σου κάνει όλα τα γούστα και εκτός του value for money έχει και ωραία εμφάνιση κατ εμε πας σε mate 7 32gb.

Για κάποιους ίσως μειονέκτημα το χρυσό μόνο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Σε χρυσό το θέλω ούτως ή άλλως. Ξέρεις πόσο κοστίζει και που μπορώ να το βρώ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν θες κάτι για τα επόμενα 2 χρόνια που να σου κάνει όλα τα γούστα και εκτός του value for money έχει και ωραία εμφάνιση κατ εμε πας σε mate 7 32gb.

Για κάποιους ίσως μειονέκτημα το χρυσό μόνο χρώμα.

 

Ευχαριστώ πολύ. Σε χρυσό το θέλω ούτως ή άλλως. Ξέρεις πόσο κοστίζει και που μπορώ να το βρώ;

:)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι ζητάς από ένα κινητό. Οποίο έχει τα περισσότερα από αυτά που θέλεις επέλεξε το...
Link to comment
Share on other sites

Είναι αξιόπιστα τηλέφωνα γενικά; Δεν είχα ποτέ Huawei. :D 7QUOTE=GMF80;6362534]Εξαρτάται τι ζητάς από ένα κινητό. Οποίο έχει τα περισσότερα από αυτά που θέλεις επέλεξε το...
Link to comment
Share on other sites

Παλια δεν ήταν τόσο. Αλλά τα τελευταία 3 χρόνια ή Huawei βγάζει εξαιρετικά κινητά που δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από τις υπόλοιπες εταιρίες με όνομα που ακούγεται καλύτερα στην Ελλάδα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

Είχα κάνει και πρίν κάποιες ημέρες ένα post σχετικά με την ένταση του κινητού όταν είναι συνδεδεμένα τα ακουστικά.

Ξέρει να μου πει κάποιος πως γίνεται να αυξήσω την ένταση όταν χτυπάει το κινητό ενώ έχω συνδέσει τα ακουστικά?

Γιατί όταν τα συνδέω και με παίρνει κάποιος τηλέφωνο δεν ακούγεται ο ήχος καθόλου, σαν να το έχω σε αθόρυβο.

Ευχαριστώ

 

Καλημερα,

Καταρχην πρεπει να το εχεις κανει root.

Mετα μπαινεις στο system, etc, audiο και εκει θα δεις εναν φακελο codec.

Τον κανεις delete και θα εχεις τελειο ηχο και δυνατο!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... Χρειάζομαι λίγη βοήθεια. Έχω το mate 7 dual sim και παρατήρησα ότι η έξυπνη θήκη δεν λειτουργεί εντελώς σωστά... Δηλαδή ενώ ανοίγει και κλείνει το κινητό η πληροφορίες που δείχνει είναι μόνο ένα ρολόι κάτω αριστερά... Ούτε ρολόϊ που αλλάζει στην μέση, ούτε πληροφορίες πάνω για σήμα, μπαταρία κτλ...

Νομίζω ότι έγινε μετά την αναβάθμιση σε 5.1.1

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... Χρειάζομαι λίγη βοήθεια. Έχω το mate 7 dual sim και παρατήρησα ότι η έξυπνη θήκη δεν λειτουργεί εντελώς σωστά... Δηλαδή ενώ ανοίγει και κλείνει το κινητό η πληροφορίες που δείχνει είναι μόνο ένα ρολόι κάτω αριστερά... Ούτε ρολόϊ που αλλάζει στην μέση, ούτε πληροφορίες πάνω για σήμα, μπαταρία κτλ...

Νομίζω ότι έγινε μετά την αναβάθμιση σε 5.1.1

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

 

Ακριβως το ιδιο παρουσιαζει και στο δικο μου μετα την 5.1.1 Μαλλον ειναι θεμα android δεν την προσεξανε τη λεπτομερεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...