Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλει θέλει...

 

Α Ν Τ Ι Γ Ρ Α Φ Ο Α Σ Φ Α Λ Ε Ι Α Σ. :D και χεις τα πάντα με τα δεδομένα τους και το κεφάλι σου ησυχο ;)

Τώρα γιατί να το ρουτάρεις;Πας στις εφαρμογές συστήματος και οποία δε γουστάρεις την απενεργοποιείς.:lol:

 

Θέλω το titanium μιας και έρχομαι από Samsung.

Πρέπει να επαναφέρω πολύ πράγμα.

 

Και τέλος πειράζει που θα κάνω επαναφορά μετά την αναβάθμιση ή πρέπει να κάνω πάλι την αναβάθμιση μετα το format???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω το titanium μιας και έρχομαι από Samsung.

Πρέπει να επαναφέρω πολύ πράγμα.

 

Και τέλος πειράζει που θα κάνω επαναφορά μετά την αναβάθμιση ή πρέπει να κάνω πάλι την αναβάθμιση μετα το format???

 

 

Κάνεις αναβάθμιση->Format->Επαναφορά.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Πας στις ταπετσαρίες επιλέγεις ποια θες και κάτω έχει 2 επιλογές.Εσύ πατάς την αριστερά επειδή η δεξιά κυλάει την αρχική οθόνη.:D

 

Δεν μπορώ με τιποτα να βρω τις 2 επιλογές. Μου εχει απλα την ταπετσαρία την οποία επιλογα αλλα παντα κυλάει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

3 ημερών με το mate 7 2gb 16gb

Έχω ένα θέμα με 2 προγραμματα πλοήγησης

1) Το don't panic (δωρο από πλαίσιο πριν χρόνια) ενώ η εγκατασταση γίνετε το ανοίγω και κλείνει αμέσως..

2) έκανα σήμερα το update 5.1.1 και ενώ εχθες το here map λειτουργούσε σήμερα δεν με αφήνει να κατέβασω χαρτες..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα με ευχάριστη "έκπληξη" από Huawei!

Για τα MT7-L09 download από εδώ : http://consumer.huawei.com/my/support/downloads/detail/index.htm?id=53957

 

και για MT7-L10 http://consumer.huawei.com/my/support/downloads/detail/index.htm?id=53958

 

Τώρα κατεβάζω για να δοκιμάσω, δεν ξέρω αν θα προλάβω σήμερα, αλλά σίγουρα θα γράψω εντυπώσεις μόλις μπορέσω.

Τελικά είναι η Final Official αυτή παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω κληση μου βγαζει ολες τις επιλογες στην κληση την μια πανω στην αλλη εκανα διαγραφη δεδομενων εφαρμογης αλλα δεν αλλαξε κατι λυση κανεις???
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταφέρει να κάνω την αναβάθμιση,μέχρι γενική διαγραφή έκανα και τα ξαναπερασα αλλά τπτ.κατεβαζω τον φάκελο,τον κάνω extract ,τον περναω στην sd ,με τοπική ενημέρωση σταματάει στο ένα τρίτο με το 3κ κάνει abort.επίσης το ονόμασα και update.zip τπτ ξανά....καμιά ιδέα...
Link to comment
Share on other sites

Όντως θα μπορούσε να είναι καλύτερο το μουλτιτασκιν αλλα έστω και έτσι το κινητό πάει σφαίρα... Άξιζε ή αναμονή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταφέρει να κάνω την αναβάθμιση,μέχρι γενική διαγραφή έκανα και τα ξαναπερασα αλλά τπτ.κατεβαζω τον φάκελο,τον κάνω extract ,τον περναω στην sd ,με τοπική ενημέρωση σταματάει στο ένα τρίτο με το 3κ κάνει abort.επίσης το ονόμασα και update.zip τπτ ξανά....καμιά ιδέα...

 

 

 

Περνάς ξανά την B123-> σου ζητάει αναβάθμιση και την κάνεις ->κάνεις extract την Β324 σβήνεις τα υπόλοιπα αρχεία και το dload που χει μέσα το update.app δεν το ακουμπάς.Μην κάνεις τοποθέτηση με 3Κ μόνο με τοπική ενημέρωση εεε από κει και πέρα ξέρεις τι να κάνεις...;)

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Περνάς ξανά την B123-> σου ζητάει αναβάθμιση και την κάνεις ->κάνεις extract την Β324 σβήνεις τα υπόλοιπα αρχεία και το dload που χει μέσα το update.app δεν το ακουμπάς.Μην κάνεις τοποθέτηση με 3Κ μόνο με τοπική ενημέρωση εεε από κει και πέρα ξέρεις τι να κάνεις...;)

 

 

Η b123 είναι για το χρυσό με τα 3giga όχι για τα δυο ,από ότι βλέπω δλδ...

Link to comment
Share on other sites

Η b123 είναι για το χρυσό με τα 3giga όχι για τα δυο ,από ότι βλέπω δλδ...

 

 

 

Ποια rom έχεις τώρα;

Edited by CRISPAF77

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πρωινο ξεκαρφωμα με τη λολι η μπαταρια απο το 100% εφτασε μετα απο πεντε ωρες στο 79% ....Πως το βλεπετε??

Καθως δεν προλαβα να εχω εμπειρια απο την 4.4 την αποδοση της

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες οθόνη με την λόλι χώρις κόλπα (root greenify intelli3g)

6 ώρες οθόνη με την κιτ ΜΕ κόλπα

οτι καλύτερο έχουν φτιάξει όλα δουλέυουν άψογα σε μένα

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με έχει εντυπωσιάσει πολυ η μπαταρία και γενικότερα η συσκευή. Από τις καλύτερες που έχω πιάσει στα χέρια μου.
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πρωινο ξεκαρφωμα με τη λολι η μπαταρια απο το 100% εφτασε μετα απο πεντε ωρες στο 79% ....Πως το βλεπετε??

Καθως δεν προλαβα να εχω εμπειρια απο την 4.4 την αποδοση της

μην βάλεις loli καταστρέφει την αυτονομία τουλάχιστον στα μισά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι την ίδια αυτονομία έχω με lollipop. Ίσως 5% λιγότερη το πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με έχει εντυπωσιάσει πολυ η μπαταρία και γενικότερα η συσκευή. Από τις καλύτερες που έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Και γω. Μέρα από 4 χρόνια συνεχόμενα σε Samsung (galaxy, note κτλ) έχω ενθουσιαστεί. Πραγματικά τώρα κατάλαβα πόσο υπερτιμημένη εταιρία είναι η Samsung....

Τέλος έχω ρωτήσει επανειλημμένα για το root στο 09 αλλά δεν έχω πάρει απάντηση.

Υπάρχει κάποιος οδηγός ασφαλής να ακολουθήσω μιας και τόση ώρα ψάχνομαι στο ίντερνετ και δεν έχω βγάλει άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...