Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαλλον μιλαω μονος το θεμα λυθηκε με εγ

Δεν μιλάς μόνος. Απλά είσαι ο μόνος που το έχει πειράξει τόσο :p

Link to comment
Share on other sites

τρελα!για οποιον παθει το ιδιο..εγκατασταση twrp manager και την περναει αυτο!τελευταιες μερες εχω το αλλο κουφο..στο facebook,messenger και skype εχω συχνα wifi dropouts.μου λεει δεν υπάρχει συνδεση.ενω στις αλλες εφαρμογές ειναι οκ.ειμαι στην ΜΜ πλεον..έκανα καθαρη εγκατασταση,παλι τα ιδια.αν δε βρω λυση θα γυρισω παλι LP..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν βλέπω κινητικότητα παιδιά.μαλλον είμαστε όλοι μας ευχαριστημενοι:p

 

Ακριβως. Ε, τι να γραψουμε; Το μηχαμημα δουλευει ρολοι.

Καλωδιο για συνδεση με τηλεοραση θελω να παρω και εχω ρωτησει, αλλα μαλλον δεν ξερει κανεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ 1 χρονο ρωταω γι'αυτο και κανεις δε ξερει..ενας στο xperia forum ειπε δε δουλευει ταυτοχρονα το wifi με το mhl..σε μενα με ιμιτασιον καλώδιο δρ δουλευει παντως..
Link to comment
Share on other sites

Κώστα στείλε κανένα λινκ με τον τύπο του καλωδίου πλιζ! Έχω δύο, ένα για Samsung και ένα για LG από παλιά μου κινητά και δεν ταιριάζουν.. Επίσης για ασύρματη σύνδεση τσεκάρετε weak control από playstore. Πολύ καλό και με ελάχιστο lag.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Επειδή μου έχει σπάσει τα νεύρα και εμένα και της γυναίκας μου που 1 χρόνο μετά είναι ακόμα στην 23.4.A.0.546 εμένα και 23.4.A.1.264 το δικό της, ήρθε η ώρα να κάνω την κίνηση.... αν κάποιος ξέρει που θα βρω FTF με latest firm (621 με την sim) ας στείλει ένα pm :)
Link to comment
Share on other sites

μ στειλαν μνμ απο omnitech μου ειπαν ηρθε η μπαταρια κ αυριο μου τη στελνουν. (γνησια 10€) αντε να δουμε τι θα δουμε.κανονικα ζεσταινω και τραβαω το καπακι οπως ολα τα σειρα z κινητα;;
Link to comment
Share on other sites

μ στειλαν μνμ απο omnitech μου ειπαν ηρθε η μπαταρια κ αυριο μου τη στελνουν. (γνησια 10€) αντε να δουμε τι θα δουμε.κανονικα ζεσταινω και τραβαω το καπακι οπως ολα τα σειρα z κινητα;;

 

Δεν νομιζω.

Αν δεις, εκει που ειναι η υποδοχη των ακουστικων, το πισω πλαστικο καπακι ενωνεται με το περιμετρικο της οθονης. Αρα ειναι ολο ενα κομματι. Πρεπει να ειναι πιο περιπλοκο να το βγαλεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αυτο βλεπω..πωω απ οτι ειδα εχει μονο ενα βίντεο στο y.t και ο τυπος το ανοιγει βγαζοντας την οθόνη..

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έχει σπάσει τα νεύρα και εμένα και της γυναίκας μου που 1 χρόνο μετά είναι ακόμα στην 23.4.A.0.546 εμένα και 23.4.A.1.264 το δικό της, ήρθε η ώρα να κάνω την κίνηση.... αν κάποιος ξέρει που θα βρω FTF με latest firm (621 με την sim) ας στείλει ένα pm :)

 

Κανείς δεν ξέρει που θα βρω την πιο πρόσφατη έκδοση firmware? :/

Link to comment
Share on other sites

κατι επαθε το ευλογημενο και εχει φοβερο battery drain, μιαμιση μερα off Με ολα σβηστα,

 

εκανα reset και τπτ, καμμια ιδεα?

 

δοκιμασε κανεις να flasharei nougat?

Link to comment
Share on other sites

κατι επαθε το ευλογημενο και εχει φοβερο battery drain, μιαμιση μερα off Με ολα σβηστα,

 

εκανα reset και τπτ, καμμια ιδεα?

 

δοκιμασε κανεις να flasharei nougat?

Μηπως τα έπαιξε η μπαταρία;

 

(S7 edge & Tapatalk)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα μπαταρίας. Δες ποια εφαρμογή σου τρώει τη μπαταρία, από τις ρυθμίσεις

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα μπαταρίας. Δες ποια εφαρμογή σου τρώει τη μπαταρία, από τις ρυθμίσεις

 

Battery Usage Data Not Available

 

πως μπαινω recovery mode να κανω wipe cache? οτι δοκιμαζω ξεκιναει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

το ραδιοφωνο μερικές φορες ενω φαινεται οτι εκλεισε,δεν κλεινει.αν βαλεις το αυτι σου κοντα στο ηχειο θα καταλαβεις..παντως διαβαζω κ αλλα φορουμ με sony συσκευες και παρα πολλα παρουσιαζουν θεμα με μπαταριες ουτε ενος χρονου.σαν και εμενα δηλαδη που απο 11 sot με πηγε στις 7.και απο το 16% μεχρι το 7% μου πεφτει σε 4 λεπτα..εντωμεταξυ μου ηρθε!οντως 10 ευρω τωρα δε τη δοκιμασα τι και πως..εφαγα φολα με το ανοιγμα...
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στα σόνυ δεν υπάρχει δυνατότητα να μπεις σε recovery

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια!εγκατεστησα το gmail (δεν το ειχα λογω του οτι το ειχα ξηλωσει με το debloating script) να δοκιμασω κατι και τωρα που το εσβησα χαθηκανβοι υπηρεσιες google play!τις κατεβαζω και μου λεει σφαλμα αναλυσης πακετου!καμια γνωμη;;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γεια σας βρε παλικάρια! Επειδή ενδιαφέρομαι για ταμπλετακι ,έπεσε το μάτι μου στο z3. Από όσο έχω διαβάσει εδώ δε βλέπω να υπάρχουν προβλήματα. Έχω βρει ένα μεταχειρισμένο στα 160€. Αξίζει σε αυτή τη τιμή;Από μπαταρία πως πάει; Η τελευταία αναβάθμιση ήταν η 6 σωστά; Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε παλικάρια! Επειδή ενδιαφέρομαι για ταμπλετακι ,έπεσε το μάτι μου στο z3. Από όσο έχω διαβάσει εδώ δε βλέπω να υπάρχουν προβλήματα. Έχω βρει ένα μεταχειρισμένο στα 160€. Αξίζει σε αυτή τη τιμή;Από μπαταρία πως πάει; Η τελευταία αναβάθμιση ήταν η 6 σωστά; Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

 

Βέβαια αξίζει, αρκεί να είναι σε καλή κατάσταση. Προβλήματα γενικά δεν υπάρχουν, τρέχει σε ΜΜ και η μπαταρία μου βγάζει μεικτή χρήση περίπου 6 ώρες οθόνη με σερφάρισμα wifi και αρκετό youtube.

Πολύ αξιόπιστο τάμπλετ, σε ιδανικές διαστάσεις/βάρος, με καλή οθόνη, εξαιρετικά ηχεία και αδιάβροχο (ιδανικό για παραλία κλπ).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...