Jump to content

Sony Xperia Z3 Tablet Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να πω την αμαρτία μου θα προτιμούσα να προσπερασουν την ΜΜ και να μας δώσουν την Ν μετά από κανένα 6 μηνο, που έχει χωρισμό της οθόνης στα 2. Το μοναδικό χαρακτηριστικό που ζηλεύω από τα Samsung, μιας και νομίζω πως βοηθάει πολύ στην χρήση των tablets. Δυστυχώς προβλέπω πως αυτή θα είναι και η τελευταία αναβάθμιση της συσκευής (λογικό βέβαια με βάση την ημερομηνία παρουσίαση της)

 

Υγ υπάρχει κάποια εφαρμογή που στο playstore που να κάνει την συγκεκριμένη δουλειά;

αν εισαι root εχει απειρες!!!xblast tools...εχει κατι ακομα πιο γαματο....xhalofloatingwindow!!!αλλα δεν ξερω αν τα υποστηριζει το MM.Εγω ειμαι μονιμα σε KK,το ταμπλετ πεταει εχει την καλυτερη μοαταρια και υποστηριζει ολα τα xposed modules!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν εισαι root εχει απειρες!!!xblast tools...εχει κατι ακομα πιο γαματο....xhalofloatingwindow!!!αλλα δεν ξερω αν τα υποστηριζει το MM.Εγω ειμαι μονιμα σε KK,το ταμπλετ πεταει εχει την καλυτερη μοαταρια και υποστηριζει ολα τα xposed modules!

 

Ναι το φανταζόμουν ότι σε root θα υπήρχε κάτι καλό... Δεν θέλω να το rootάρω όσο είμαι στην εγγύηση.. Μπορεί να το βαρεθω και να το δώσω.. Οπότε έλεγα αν υπάρχει κάτι σε free...θα το ψάξω πάντως και παίζει να με πείσει αν είναι τόσο τρομερό

Link to comment
Share on other sites

Ναι το φανταζόμουν ότι σε root θα υπήρχε κάτι καλό... Δεν θέλω να το rootάρω όσο είμαι στην εγγύηση.. Μπορεί να το βαρεθω και να το δώσω.. Οπότε έλεγα αν υπάρχει κάτι σε free...θα το ψάξω πάντως και παίζει να με πείσει αν είναι τόσο τρομερό

σε free θα βρεις τίποτα

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sorry λάθος μου.. Με την λέξη free δεν εννοούσα δίχως πληρωμή.. Unrooted έπρεπε να πω..ξέρετε καμία εφαρμογή που να μπορεί να το κάνει δίχως να χρειάζεται να κάνουμε root την συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Με την 6, το tablet δεν καίει πλέον μπαταρία! :p

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160503/a7a6855c7bba8037fc5c32fc0f5fe5f6.jpg

 

Sent from my SGP611 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει κάποια στιγμή θα έρθει αλλιώς περνά την μόνος σου

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει κάποια στιγμή θα έρθει αλλιώς περνά την μόνος σου

 

send from my cave using smoke signals

 

Προτιμώ να έρθει επίσημα παρά να την φλασαρω..επομένως υπομονη:)

Link to comment
Share on other sites

εγω το φλάσαρα με το flashtool... 5 λεπτά δουλειά στην κυριολεξία. Η μπαταρία πάντως εχει βελτιωθεί δραματικα!
Link to comment
Share on other sites

εγω το φλάσαρα με το flashtool... 5 λεπτά δουλειά στην κυριολεξία. Η μπαταρία πάντως εχει βελτιωθεί δραματικα!

και αλλο;;;ποση ωρα βγαζει σερι ιντερνετ με αναμενη οθονη;;

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και αλλο;;;ποση ωρα βγαζει σερι ιντερνετ με αναμενη οθονη;;

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν ξέρω να σου απαντησω -- ακομα. Στο standby παντως εχει μεγάλη διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

εγω το φλάσαρα με το flashtool... 5 λεπτά δουλειά στην κυριολεξία. Η μπαταρία πάντως εχει βελτιωθεί δραματικα!

Και εγώ όντως 5.λεπτά...την Nordic φλασαρες?

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όντως 5.λεπτά...την Nordic φλασαρες?

 

send from my cave using smoke signals

 

Οχι, την 1289-9724 (Italy). Δεν εχει bloatware κτλ... αψογη. Italy εχω και στο Z5.

Link to comment
Share on other sites

αν μπορειτε γραψτε εντυπωσεις για μπαταρια παιδια...

επισης εχει το dt2w;;;

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Σήμερα μου ήρθε αναπάντεχο δώρο από τη δουλειά, ένα Xperia Z3 Tablet Compact σε μαύρο χρώμα. Αυτή τη στιγμή το αναβαθμίζω (λογικά θα πρέπει να είναι σε 5.1 αλλά δεν παίρνω και όρκο). Σε κάθε περίπτωση καλώς σας βρήκα!

 

ΥΓ: Τι απίστευτο κουκλί που είναι!

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Σήμερα μου ήρθε αναπάντεχο δώρο από τη δουλειά, ένα Xperia Z3 Tablet Compact σε μαύρο χρώμα. Αυτή τη στιγμή το αναβαθμίζω (λογικά θα πρέπει να είναι σε 5.1 αλλά δεν παίρνω και όρκο). Σε κάθε περίπτωση καλώς σας βρήκα!

 

ΥΓ: Τι απίστευτο κουκλί που είναι!

 

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε.περιμένουμε τις εντυπώσεις σου αν και λίγο πολύ τις ξέρουμε ηδη:p

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα, έχω μείνει μ@@@@@@

 

Αυτό είναι εμπειρία tablet. Το προηγούμενο που μου είχαν δώσει από τη δουλειά (Galaxy Tab S) ήταν μαύρο δράμα από άποψης lagging. Το Z3 δεν μασάει μία. Και είναι και αδιάβροχο. Και έχει και NFC[*]. Και έχει και ραδιόφωνο.

 

[*]Το setαρισμα του Z3 ήταν όλο κι όλο ένα τρίψημο πλάτη με πλάτη με το LG V10 με το NFC ενεργοποιημένο. Ούτε passwords, ούτε ρυθμίσεις ούτε τίποτα. Απλά ένα ελαφρό άγγιγμα. Μετά απλά περίμενα τα προγράμματα να κατέβουν και να εγκατασταθούν.

 

ΑΥΤΟ είναι εμπειρία χρήσης.

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες. Δυστυχώς ο κόσμος δεν το έχει ανακαλύψει το συγκεκριμένο και δεν έχει τις πωλήσεις που του αξίζουν. Ιδανικό για μέγεθος και είναι κτήνος. Δεν του λείπει απολύτως τίποτα.

 

Nimbus 17

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες. Δυστυχώς ο κόσμος δεν το έχει ανακαλύψει το συγκεκριμένο και δεν έχει τις πωλήσεις που του αξίζουν. Ιδανικό για μέγεθος και είναι κτήνος. Δεν του λείπει απολύτως τίποτα.

 

Nimbus 17

Και να ταν μόνο αυτό που άξιζε και δεν πήρε τις πωλήσεις που του αναλογουν...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς. Ίσως είναι η μοναδική συσκευή που δεν θα δεις παράπονα για τίποτα. Παρακολουθώ αρκετά νήματα, αλλά σε αυτό δεν υπάρχει το παραμικρό.

 

Nimbus 17

Link to comment
Share on other sites

Αν και κυκλοφορεί πάντως ενάμιση χρόνο δεν έχει ακουστεί κάτι για τον διάδοχο του. Θα σταματήσει να βγάζει tablets η Sony?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...